Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Team Poland
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 5 6 [7] 8 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To chyba jedyne wyjście, ale ja bym zaproponował skład:

Amok
Badyl
Ciern
Cysiu
Jucek
Rambo
Vegeta
Zeo
Obelix
Vav
Devil
Miły

A reszta SLSy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 15:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
To chyba jedyne wyjście, ale ja bym zaproponował skład:

Amok
Badyl
Ciern
Cysiu
Jucek
Rambo
Vegeta
Zeo
Obelix
Vav
Devil
Miły

A reszta SLSy



wyluzuj

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
To chyba jedyne wyjście, ale ja bym zaproponował skład:

Amok
Badyl
Ciern
Cysiu
Jucek
Rambo
Vegeta
Zeo
Obelix
Vav
Devil
Miły

A reszta SLSy



abu to ze jestes w sls nie znaczy ze musza grac sami sls no nie ?
quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas

Wyluzuj



moze mi sie wydaje ale wcale nie musi to byc prawda ale wydaje mi sie ze jak bys byl w sls to bys powiedzial to samo

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
wyluzuj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2004 13:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
abu to ze jestes w sls nie znaczy ze musza grac sami sls no nie ?



quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
reprezentacją polski w BHD tkoth będzie 16 osób [/B]


Eh, ja z listy Abu naliczyłem 12 osób. Skoro reszta to mają być SLS-y to będzie nas AŻ 4 Ale to i tak pewnie za dużo, bo większość z nas prawie grać nie umie, więc może będzie lepiej jak nas tam wogóle nie będzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2004 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasz10120
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Siedlce

Post

Wydaje mi się że nici z tych wszystkicz planów będą .Kiepska sprawa.Lepiej skupmy swoją uwage na PUCHARZE jak narazie dobrze idzie .

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2004 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasz10120 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasz10120 Znajdź więcej post'ów przez  lukasz10120 Dodaj lukasz10120 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasz10120 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
moze mi sie wydaje ale wcale nie musi to byc prawda ale wydaje mi sie ze jak bys byl w sls to bys powiedzial to samo


Dobrze powiedziałeś; tylko Ci się wydaje

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2004 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
Wydaje mi się że nici z tych wszystkicz planów będą .Kiepska sprawa.Lepiej skupmy swoją uwage na PUCHARZE jak narazie dobrze idzie .


Błąd Dobi, błąd. Reprezentacja to nie to samo co jakaś tam liga czy puchar. Mam jednak wrażenie, że większośc osób straciła do tego zapał, lub poprostu nie potrafi się dogadac Smutne to niestety, ale prawdziwe. Szkoda, bo naprawde jest na polskiej scenie BHD grupa około 20 osób, które mogłyby powalczyc o najwyższe laury.

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2004 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Szkoda, bo naprawde jest na polskiej scenie BHD grupa około 20 osób, które mogłyby powalczyc o najwyższe laury.



ano szkoda

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2004 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Błąd Dobi, błąd. Reprezentacja to nie to samo co jakaś tam liga czy puchar. Mam jednak wrażenie, że większośc osób straciła do tego zapał, lub poprostu nie potrafi się dogadac Smutne to niestety, ale prawdziwe. Szkoda, bo naprawde jest na polskiej scenie BHD grupa około 20 osób, które mogłyby powalczyc o najwyższe laury.


Witka... nie ma mnie na forum kilka tygodni i prosze takie newsy !!
Jakbyście potrzebowali ja bezwzględnie jestem dostępny, zwarty i gotowy jeśli zajdzie taka potrzeba

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2004 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Mam tylko nadzieje że team pl nie bendzie prezentował tak żenującego poziomu i zagrywek jak w PSBHD bo co innego ośmieszyć się na scenie polskiej a co innego na miendzynarodowej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2004 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Mam tylko nadzieje że team pl nie bendzie prezentował tak żenującego poziomu i zagrywek jak w PSBHD bo co innego ośmieszyć się na scenie polskiej a co innego na miendzynarodowej

Grałeś przeciwko mnie ? Kiedykolwiek ? Ja sobie Ciebie nie przypominam ale chetnie się pamięć odświeży... i sobie nie przypominam aby .PL. zostało wyśmiane.
A co ma wpólnego TEAM .PL. z TEAM POLAND ??? Hmmmm. Ja zgłosiłem gotowość tylko i wyłącznie mojej osoby.

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2004 02:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Kris o poranq
Grałeś przeciwko mnie ? Kiedykolwiek ? Ja sobie Ciebie nie przypominam ale chetnie się pamięć odświeży... i sobie nie przypominam aby .PL. zostało wyśmiane.
A co ma wpólnego TEAM .PL. z TEAM POLAND ??? Hmmmm. Ja zgłosiłem gotowość tylko i wyłącznie mojej osoby.


Nie przejmuj się, jemu chodziło raczej o inną sytuację nie związaną z TEAM.PL.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2004 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Sorka Kris chodziło mi raczej o reprezentacje o której jest tu mowa a nie o twoją ekipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2004 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Sorka Kris chodziło mi raczej o reprezentacje o której jest tu mowa a nie o twoją ekipe


Czy masz na myśli mecz SLS vs Px ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2004 21:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Czy masz na myśli mecz SLS vs Px ??


Nie mam pojęcia, po co rozdrapujecie rany. Czas sobie podac ręke i dac "obcym" w dupe. Stac polską scene BHD na wygranie tego turnieju. Sam Pixcom czy SLS w pojedynke, tego nie zrobią. Troche dorosłości i będzie dobrze. Stare waśni wciśnijcie miedzy bajki! To ma byc reprezentacja naszego kraju. Mam taką(choc coraz mniejszą) nadzieje, że się paru mądrych znajdzie i to pociągnie. Zawsze też można uderzy do dystrybutora BHD o jakieś wsparcie.
Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2004 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Nie mam pojęcia, po co rozdrapujecie rany. Czas sobie podac ręke i dac "obcym" w dupe. Stac polską scene BHD na wygranie tego turnieju. Sam Pixcom czy SLS w pojedynke, tego nie zrobią. Troche dorosłości i będzie dobrze. Stare waśni wciśnijcie miedzy bajki! To ma byc reprezentacja naszego kraju. Mam taką(choc coraz mniejszą) nadzieje, że się paru mądrych znajdzie i to pociągnie. Zawsze też można uderzy do dystrybutora BHD o jakieś wsparcie.
Pozdrawiam


Też tak uważam ale podstawą są chęci, a jak zaóważyłem z Px mało osób pozostało na BHD a są to dobźi gracze bez których może być problem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2004 08:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Witam.

Zainteresowanym przedstawiam skład Team Poland, skład ten został ustalony przy współpracy klanów Px2 i SLS. Osobiście mam nadzieje że taka współpraca może wyjść tylko na dobre polskiej scenie BHD, a wszystko co było to było i mineło, nie ma co do tego wracac lecz patrzec do przodu i pokazac się jako Team Poland, który wg mnie może byc bardzo groznym rywalem dla innych reprezentacji.

Oto skład Team Poland:

Doberman
Ciern
Rambo
Premier
Tomcat
Jerry
MOhamed
Kapitano
Ramzes
Whisper
Kolec
GT
Nosferatu
Major
Czapajew GAL
Zeo CQF

W skład reprezentacji wchodzi 16 osób.

Chciałbym zaznaczyć, że pierwszy mecz towarzyski odbędzie się 5 listopada z Team Germany. Pozostaje tylko zyczyc nam powodzenia

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 27-10-2004 o godz. 08:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2004 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

GL!!! skopcie tych padderów...

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Thumbs up

Wkońcu słuszne decyzje.
Powodzenia !!!
I informować o meczach i ich wynikach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Witam.

Zainteresowanym przedstawiam skład Team Poland, skład ten został ustalony przy współpracy klanów Px2 i SLS. Osobiście mam nadzieje że taka współpraca może wyjść tylko na dobre polskiej scenie BHD, a wszystko co było to było i mineło, nie ma co do tego wracac lecz patrzec do przodu i pokazac się jako Team Poland, który wg mnie może byc bardzo groznym rywalem dla innych reprezentacji.

Oto skład Team Poland:

Doberman
Ciern
Rambo
Premier
Tomcat
Jerry
MOhamed
Kapitano
Ramzes
Whisper
Kolec
GT
Nosferatu
Major
Czapajew GAL
Zeo CQF

W skład reprezentacji wchodzi 16 osób.

Chciałbym zaznaczyć, że pierwszy mecz towarzyski odbędzie się 5 listopada z Team Germany. Pozostaje tylko zyczyc nam powodzenia



Trzymam za Was kciuki Macie spore szanse na sukces. Cieszy mnie fakt, że znalazło sie pare osób, które potrafią ze sobą rozmawiac.
Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Będzie dobrze... tak mi się wydaje... musi być

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 13:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Adres stronki pucharu narodów :
http://squad-warfare.com/national/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Adres stronki pucharu narodów :
http://squad-warfare.com/national/



A POLSKE tam znajdziemy ?? :>

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2004 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
A POLSKE tam znajdziemy ?? :>


Jest, ze składem, wszystko ładnie i czytelnie.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2004 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Witam.

Pierwszy mecz Team Poland mamy już za sobą, wynik tego spotkania to 1:3 dla Teamu z Niemiec. Może małe streszczenie :

HoP A.. zaczynamy od dalszej strony, przeciwnik ma trzech ludzi w strefie, reszta znakomicie rozstawiona po mapie i kontroluje okolice strefy, przeciwnik przebywa w strefie 9 minut i 40 sekund i musiał ulec naszemu szturmowi . Kilka ataków przeciwnika i tracimy strefe, przegrywamy...jest 0:1

HoP B...zaczynamy od strony bliższej, grupa "strefowa" zajmuje pozycje w budynku, a pozostała grupa odciąga wroga od strefy. Kilka ładnych akcji po obu stronach powoduje kilkakrotne czyszczenie strefy. W końcówce mapy zajmujemy ( po raz kolejny ) strefe i nie oddajemy jej do końca mapy, wygrywamy...jest 1:1

DD A.... Walka o PSP, udaje się je nam zdobyć, stawiamy linie, przeciwnik atakuje rewelacyjnie przy wsparciu medyków, przejmują jedno PSP, trwa walka o kolejny punkt, którą przegrywamy. Atakujemy linie przeciwnika, udało się przełamać i zdobyć punkt lecz strefa została w rękach Niemców do końca mapy, przegrywamy...jest 1:2

DD B...Podobnie jak na poprzedniej mapie, udaje nam się przełamać linie i zdobyć oba punkty, jeden znich co chwila zmienia właściciela, przeciwnik ma już około 9 minut strefy, zdobywamy punkt PSP i trzymamy oba, lecz jest za mało czasu na wyczyszczenie...przegrywamy 1:3

Sklad na ten mecz: Ramzes, Jerry, Rambo, Whisper, Tomcat, Czapajew, Premier, GT, Kapitano

Ogólnie uważam to spotkanie za bardzo przyjemne i chciałbym podkreslic dwie rzeczy, pierwsza z nich to to że był to nasz pierwszy mecz jako TP a druga rzecz: Niemcy mają rozegranych około 15 spotkań z innymi klanami i Teamami narodowymi i nie mają przegranego żadnego meczu. Jedyny klan, który z nimi zremisował (PG) zajmuje pierwsze miejsce w ClanBase w drabince TDM.

To tyle z frontu niebawem kolejne spotkania o których bedziecie informowani

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 05-11-2004 o godz. 23:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Ja pozwolę sobie dodać link do strony team germany http://www.team-germany.tk/
Na forum zainteresowani (i czytający po murzyńsku ) znajdą opis meczu wraz ze skrinami.

PS. no i niemcy zremisowali 2 mecze, jak do tej pory

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Myśle że jeszcze kilka meczy i treningów i Niemcy będą do ogrania.
PS. w meczu natłukłem 182 fragi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

przydałby się jakiś news na bhd.fpp.pl na temat Team Poland, squad i takie inne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
(...)PS. w meczu natłukłem 182 fragi

Ech ta agresja u młodzieży, ja położyłem tylko 54, wszystkich w obronie własnej
Przez te wasze głupie bójki musiałem 95 razy udzielać pomocy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:43.    Strony (8): « First ... « 5 6 [7] 8 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions