Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > pomozcie newbie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

pomozcie newbie

ostatnio z braku perspektyw do grania postanowilem zainstalowac swojego hl no i najpopularniejszy na swiecie mod czyli cs.
potrzebuje waszej porady:

podajcie liste polskich serverow.
adresy popularnych servisow o cs.
troche taktyki oraz porad odnosnie zachowania na serwie by nie zostac uznanym za lamidlo.
najpotrzebniejsze programy oraz komendy do konsoli.

licze na wasza pomoc.

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2003 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Majtis
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

O boze czlowieku takich rzeczy jest tysiace Jak wyzdrowieję i będe na siłach to zrobie UPDATE i spróbuję wszystko jakoś zebrać w kupe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2003 09:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Jak pójdziesz na latwizne to lame z Ciebie wyrosnie a nie gracz...poszukaj troche sam, a nie odrazu: "dajcie mi, znajdzcie mi, poszukajcie mi itd."...

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2003 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

serwisy:
cs.fpp.pl
counter-strike.pl

serwery:
sam musisz sobie wybrac
ja gram (raczej gralem ) na teamwork, null3 czasm ACC

taktyki:
1. taktyka 'nC' - na Chama
2. pilnowanie BSa zakladnikow
3. Zgrane atakowanie
4. niezgrane atakowanie
i wiele innych

zachowanie:
nie przeklinac
nie TKować
nie strzelac po swoich
nie oddawagdy ktos psotrzeli
nie oslepiac flashami
grzecznie sie przywitac przy wejściu na serwer
+ reszta ktorej łatwo sie domyśleć

komendy:
quit - wyjscie (q + tab)
connect xxx.xxx.xxx.xxx
retry -ponawianie nieudanego połączenia
reconnect
name - zmiana nicka, ale tylko gdy zyjesz
kill
+ inne, czasem podobne do tych z q3

Jesli nie wiesz to jeszce wymagania:
HL + oryginalny cd-key
cs 1.5 full
hl 1.1 full

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2003 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

dokladnie, serwer musisz sam wybrac.
najlepszy serwis o CS'ie w Polsce to cs.fpp.pl .
a co do zachowania, to poprostu bez nerwacji, z glowa, bez hamstwa, poprostu tak jak w kazdej innej grze sieciowej. Jak ktos ci cos zrobi, to nie oddawaj, kultura przede wszystkim. Widzisz hama, nie wyzywaj go, ignoruj, nie rob z siebie takiego samego idioty. No i wiele innych rzeczy, ktore da sie "wycwiczyc" podczas gry. Poprostu trzeba sie wciagnac .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2003 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

Talking

o infi zaczal pogrywac w csa !!! spox !!! hehe
a wiec tak jesli chcesz Polskie wszystkie Polskie serwery to masz je na counter-strike.pl w pliku favsvrs.dat a jak chcesz najlepsze polskie serwer to ci ich nie podam bo sam musisz wybrac tak jak juz mowiono jak zachowywac sie na serwerach to juz ci powiedzieli ja jescze tylko dodam ze nie wolno raszowac w ct na mapach de_XXX zalezy jak kto rozumuje sa takie serwery na autocomfreestajla eheh ze arsz w ct na mapach de_XXXjest taktyka chodziaz to bez sensu ale czasami mozna pograc . na koniec dogram ze na serwerach gra sie zespolowo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2003 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

pewnie uzywasz ase dla q3... wiec po prostu uzywaj go do csa. bedziesz mial wszystkie polskie serwery. mozesz poeksperymentowac... ale raczej radze bys kupowal jedynie te bronie: usp, deagle, awp, ak47, m4, mp5 (hi squall ). i jeszcze najwazniejsze: nie zrazaj sie za szybko.


no i najlepszy serwis to cs.fpp.pl ofcorz

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Jak pójdziesz na latwizne to lame z Ciebie wyrosnie a nie gracz...poszukaj troche sam, a nie odrazu: "dajcie mi, znajdzcie mi, poszukajcie mi itd."...


to board... a my mili jestesmy i mu z checia pomozemy

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

"illegal user msg 255" <------ co to qfa jest????

nadal nie moge wyjsc z podziwu jak beznadziejna bronia jest ak-47! jest tak niecelna ze strzelajac przed siebie obawiam sie o zdrowie swoich teammateow za plecami
a jeszcze zabawniej jest wtedy kiedy ludzie zdobywaja fragi strzelajac z kalasza po scianach (betonowych)
no bo jest taka sytuacja
spotyka sie 2 kolesi i wala do siebie a ten z kalaszem napierdziela gdzies wysoko nad glowa przeciwnika oczywiscie trafiajac w sciane no i oczywiscie masakrujac go...
no bo w sumie fakt... sciana to bardzo wrazliwy organ

a kiedy cs nie jest juz zabawny? kiedy ludzie kupuja snajperki i nie idzie wychylic chocby wlosa rosnacego na lokciu...

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2003 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Bo z ak walisz bo 2-3 kule full auto to w sciane przed sobą trudno trafic
jak dojdziesz do wprawy to bedziesz umiał walić full auto i zabijac na srednie i bliskie dystanse.... walisz po nogach a kule leca po głowie
A przez sciany tez sie da walić...przez skrzynki tez. Czasem fajnie sie ludzie denerwują jak sie ich zabije przez sciane

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2003 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

ja tez nie lubie gosci z awm :/ ja gram tylko za m4 i ak-47 chyba z 3 razy zabilem po necie kogos z awm a nie gram a awm bo pingi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2003 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez SakiS
ja tez nie lubie gosci z awm :/ ja gram tylko za m4 i ak-47 chyba z 3 razy zabilem po necie kogos z awm a nie gram a awm bo pingi


3 razy? e... . ja na sdi nie mialem problemu z graniem awp...

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2003 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

no serio 3 razy ja chodze tylko z m4 i ak47 jak fundusze pozwalaja a jak nie to mp5 usp nie lubie grac z awm po necie bo mi pingi przeszkadzaja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: pomozcie newbie

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ostatnio z braku perspektyw do grania postanowilem zainstalowac swojego hl no i najpopularniejszy na swiecie mod czyli cs.


ja za to ostanio zainstalowałęm q3 i promoda :> młuce boty jak chce

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

to pograj sobie online
moesz liczyc na to ze w co 10 pojedynku nie bedziesz mial ujemnego wyniku ^^

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 09:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no ...w co 9tym kiedys sie gralo w q3 przez prawie 3lata ;>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Re: Re: pomozcie newbie

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
ja za to ostanio zainstalowa?e˛m q3 i promoda :> m?uce boty jak chce


zadna to sztuka... nawet ja nie mam problemow az botami na nightmare...

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hieh boty sux w q3 przez rok grania z botami dochodzenia do wynikow typu 50-0 , 70-0 na cpm1a i cpm3 wlaczam gre na necie bo wczesniej mi q3 nie chodzil doszedlem do wniosku ze jestem slaby jak woda tdm idzie mi 100 razy lepiej niz 1v1 chociaz na 10 meczy 4 przegrywam ale wynikami typu 25-12 lub wiecej nie dziala to zabyt pozytywnie na morale zawodnika

Dla grajacych z botami polecam te komendy
/bot_boost 1.5
/g_spSkill "15"
/map cpm3a badz inna ale na tej sa strasznie inteligente skurczybyki
/addbot major - chyba najlepszy bot z jakim gralem
dodatkowo mozna wpisac jeszcze handicap na 50 jezeli wygrywaliscie na nightmare to teraz nie bedzie wam tak latwo, aczkolwiek dla mnie to nie robi roznicy bo nie daje botom dojsc do armorow i itemow

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja po 3ch miesiącach znowu odpalilem wczoraj CSa....
najpierw musialem przyzywczaic sie do inverta (bo w q3, GTA, flashpointa gralem bez inwersji)...to bylo 10 minut potem do sensitivity 1.5) ...juz sie przyzwyczailem....potem reszta nawykow przyszla sama i da sie grac juz mnie jakis koles zwyzywał od czitow ale jeszce sporo musze nadrobic

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

qrde... mnie wqrwia to ze jak gram 1 na 1 z botami na nightmare... to maja 100% raila

ps- tragedia: na forum q3 sie gadda o cs... na forum cs o q3. a w csa juz wogole nie gram

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no z tym railem to lipa....ale co tam ...dzisiaj na dm17 Anarik z -5 dzięki railowi doszedl do 2 fragów
staram sie nie dać mu dojść

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: pomozcie newbie

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
podajcie liste polskich serverow.

213.241.3.150:27015 >TDC Internet CS 1.5 Server 1<
217.97.150.82:27015 COOLnet-Strike MR24/TP/FFoff/CD Req
213.241.68.46:27016 Counter-Strike.PL #1
217.96.11.194:27015 F.F.A. - [ICK] (ffa.cstrike.pl)
156.17.98.3:27015 |GRU| @ DULI Server
213.241.68.46:27015 [TOP] Clan Server

To jest moja lista polskich serwerów FFA z HLSW, na których notabene prawie w ogóle nie gram (bo gram za granicą ). Polecam pierwszy. Jeszcze mała uwaga gdybyś zdecydował się na 2 lub 4 - zabawa jest fajna do czasu, gdy przyjdzie admin...
quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
adresy popularnych servisow o cs.

www.sogamed.com - zbiór ogólnoświatowych najważniejszych informacji, tak na początek wystarczy
www.counter-strike.pl (ups... sorry )
cs.fpp.pl
quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
troche taktyki oraz porad odnosnie zachowania na serwie by nie zostac uznanym za lamidlo.

Na FFA rób, co tylko zechcesz, tylko nie strzelaj do swoich, a jeśli chodzi o klanówki, to taktyk ucz się z demek (tu też mogę odesłać do www.sogamed.com )
quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
najpotrzebniejsze programy oraz komendy do konsoli.
Pościągaj sobie jakieś konfigi graczy i popatrz na komendy. A co do programów, to w CS'ie się niczego szczególnego nie używa, możesz ściągnąć sobie HLSW (www.hlsw.de) i potrzebne antyczity - Cheating-Death i CheaterLog (www.google.com ). Cóż... powodzenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions