Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Czekając na zbawienie.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
_Anubi$_
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Unhappy Czekając na zbawienie.

Życzliwi koledzy gracze pomocy!!!!!!Dajcie mi nadzieje!!!Opisze problem.Jakieś pół roku temu normalnie pogrywalem sobie na serwerach wszystko fajnie szło gra wciągała mnie coraz bardziej aż wirus pocisnął mi kompa i musialem się na trudzić zeby znów działał,udało się więdz znów chcialem pograć w COD a tu pech jedna instalka i bład w spachowaniu gry wyskakuje ERROR--- THE file cPrograms Files\ Call of duty\Main\Pak0.pak3 is not a valid previous version and culd not be upgraded.

Za 1 razem skopiowałem plik z plyty i wkleiłem pomogło
Potem znów musiałem zrobić reinstalke bo głos media coś rozwalało na serwach.Jakies ksychy ksy chy w glosnikach mialem.
I znów chce gre zpachować pachem 1.4 a tu ten błąd wyskakuje i juz nic nie pomaga ani 100 reinstalka systemu :/ani sciaganie roznych patchy z roznych stron od 2 miesiecy Call of duty w Buzi nie miałem nikt mi nie moze pomóc chodze po forach i lipa ktoś coś takiego miał ale nikt mu nic nie podpowiedział konkretnego. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil _Anubi$_ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do _Anubi$_ Znajdź więcej post'ów przez  _Anubi$_ Dodaj _Anubi$_ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać _Anubi$_ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Moze poprostu uszkodzila Ci sie oryginalna plyta z COD'em? Sproobuj zainstalowac gre z innej plyty i zobacz czy zadziala.

Jesli nie masz od kogo wziasc, mozesz sciagnac (LEGALNIE!) obraz plyty cod'a z dowolnego programu p2p. Prawo zezwala na posiadanie i sciaganie kopi zapasowych posiadanych ORYGINALNYCH programow. Wiec jesli twoja (ORYGINALNA!) plyta uszkodzila sie, mozesz sciagnac kopie obrazu plyty z internetu.

Mam nadzieje ze to pomoze wiem jaki to bol nie moc pograc w ulubiona gre

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
_Anubi$_
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Unhappy Czekając na zbawienie.

I tu mamy problem następny niemam orginala mialem zamiar kupic po werbunku do jednego z klanów i szlak trafil wszystko ale jesli orginal moze tylko pomóc wsumie czemu nie!i tak mialem to zrobić.Małe pytanko jeszcze.A jak nie pomoże? Pożyczałem inne płyty od kumpla i też to samo a u niego git(piraty).Naprawde trudna spraw.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil _Anubi$_ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do _Anubi$_ Znajdź więcej post'ów przez  _Anubi$_ Dodaj _Anubi$_ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać _Anubi$_ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Kupujac oryginal masz pewnosc ze sama gra jest w porzadku. Jesli chcesz grac na piratach... sam widzisz jak czasami bywa. Odradzam granie w pirackie wersje.

Jak kupisz oryginal to przynajmniej masz pewnosc ze sama gra bedzie w porzadku.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Shooler należy wspomnieć ze granie na piratach powoduje nieodwracalne NEGATYWNE zmiany w mózgu, psychozę nalotu policji i permanentne rozwolnienie
Jedynym ratunkiem dla ciebie jest zakup ORYGINAŁU. Pośpiesz się może nie jest jeczsze zbyt późno

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja rozumiem ze nie wszystkich stac na oryginaly. Tak czy inaczej CoD to gra ponadczasowa i jej autora poprostu sie to nalezy za dobrze wykonana gre, za tworzenie nowych patch'y i dodatkow (chociaz cene tych ostatnich powinni obnizyc dla ludzi ktorzy posiadaja juz oryginal CoD'a)

Poza tym, jak masz pirata to nie wszedzie pograsz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
_Anubi$_
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Unhappy Czekając na zbawienie

Przy najbliższej okazji tzn.zastrzyk gotówki udam sie do empiku! P.S.Żałuje tylko jednego ,że nieudałem się przed świętami to był by prezent!Na nowy rok Pozdrawiam! VIVA LA Call of duty. to ile to było 59zł czy 99zł?się smieje już wiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil _Anubi$_ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do _Anubi$_ Znajdź więcej post'ów przez  _Anubi$_ Dodaj _Anubi$_ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać _Anubi$_ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

wlasnie mnie zastanawialo czy nie mozna by tylko kupic orginalu cod uo tam jest orginal key

I grac tylko na servach z dodatkiem jeszcze taniej

od czeogs trzeba zaczac

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Kupujac oryginal masz pewnosc ze sama gra jest w porzadku. Jesli chcesz grac na piratach... sam widzisz jak czasami bywa. Odradzam granie w pirackie wersje.

Jak kupisz oryginal to przynajmniej masz pewnosc ze sama gra bedzie w porzadku.



no tak ale ja kupuje PIRATY!!poniewaz nie lubie grac w dema
to kupuje piraty i sprawdzam czy zajebista gra czy nie....w przypadku BIA musze(tzn. musze...chce) kupic od pana sprzedajacego nie oryginalne wersje gier (nie chce powtarzac sie )bo jak to bedzie kicha to lepiej wydac zalozmy 30 zł niz 150 zł....sadze ze tak sie powinno robic .....a takie giery jak DJS3 to tego Jussi'ego Kaleke™ pojebało (ze tak sie wyraze) chce za taka gre chyba 50 zł a ta gra nie jest warta 20 zł!według mnie....
sciagnelem ta gre i cd-key'a z www.crackfind.com(cd-key'a)(chyba admini mi nic nie zrobia za reklame)a gre programem p2p.
zabawa w adam'a bawiła mnie hmmm 5 minut?po chwili mi sie znudzila.....sadze ze nawet najwytrwalszy gracz bedzie siedzial przy tym najwiecej kolo 30 minut czego nei mozna powiedziec o DJS2 ktore bardzo mnie wciaga !gram w to z qmplami prawie codziennie!ale tez nie rozumiem tutaj Jussi'ego Kaleke™!za
DSJ 2 nei dalbym w zyciu 30 zł!panoofie jakie pieniadze idą w tym wątq....przeciez nie jedno dziecko by sie cieszylo gdyby mialo 30 zł i jak by rodzic zobaczyl ze dziecko wydalo tyle kasy(jak dla dziecka) na gre DSJ2 to nie wiem co by zrobił.....ja bym przynajmnij powiedzial temu czemus ze zle zrobil!...zamiast dawac na DSJ2 30 zł mogl kupic spodnie (jakies napewno) albo wydac na chora matke!odeszlem troche od tematu Call of Duty® ale chcial bym sie wypowiedziec na temat gier i innych zeczy.....taka matka by byla bardzo wdzieczna dziecku gdybym ja byl matka takiego dziecka to tak bym sie odwdzieczyl ze by bylo fajnie .....coz ja sie opiekuje rodzina, moim kotem(kizek®) ale nie zapominam o pracy musze zarabiac na gry chodz by!ja kosze trawe nazmiane z tata!.....jak dlugo jeszcze beda nas karac za to ze kołdra jest za krutka?niech sami cos zrobia miliarderzy!Motherfuckers!a jak sa tacy bogaci to czemu mnie nie dadza!mam swoje wydatki i nie wycieram se dupy dwustozlotowka!PRZEJzyjcie na oczy!tu jest biedny czlowiek ktory nie ma co jesc!musialem kiedys takiego funka® przenosic z ulicy na chodnik bo spal ! nie przeszedl by sam !jak pije taki szajs Wino Kieleckie zalozmy co to za wino!2,50 kosztuje?ich stac tylko na to tylko to im zostalo!!!!GRR!!!
mieszkaja w kartonach !a tacy bogaci to "spią na pieniądzach!!"
ciekawe czy taki bogacz umie zrobic pranie?!kuraw napewno nie umie!ahh!pewnie admini i rozne inne ludzie sie beda smiac ale taka jest prawda!tutaj strzelanina "5 osob zginelo w porachunkach mafii!"tam strzelanina!czy ktos jest do konca
uczciwy i bez grzechu Na 100% nie ***** na 100% nie!Jezus odpuszcza wszystkie grzechy!jak by byl jak wiekszosc z nas to dawno by zrobil powodz!ale nei zrobi moge was zapewnic!
dobra to tylE!nie chce juz mi sie pisac i pewnie to ktos przeniesie albo skasuje!ale coz!naRA!

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2005 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Oj LoLo podawanie stronek z crackami na tym forum to niezbyt rozsądny pomysł. Zamykam temat i mam nadzieję, że to się nie powtórzy.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2005 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:57.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions