Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Custom map by me !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Custom map by me !

No dobra , pora obwiescic publicznie ze mapka jest prawie gotowa . Wlasciwie to jush testuje ja na lanie tyle ze sa to testy 2-3 osobowe wiec nie spodziewajcie sie ze bedzie to odrazu wersja finalna . Ponizej screeny :

www.republika.pl/bombki_rpg/screen1.jpg
www.republika.pl/bombki_rpg/screen2.jpg
www.republika.pl/bombki_rpg/screen3.jpg

Screen1 i 2 zrobione dawno temu , screen 3 -> calkiem niedawno.
Mapke wrzuce jak tylko uznam ze wszystko co sie tyczy podstawowych zasad i skryptow zostalo w pelni zaaplikowane .
Mape robilem Qradiantem , posluzylem sie takze modelami drzew i texturami FrietzKrieg'a ( THX ! ) . Mam nadzieje ze ktos postawi server na czas testow i otrzymam jakas konstruktywna krytyke a nie shit bo jak wiadomo generator to to nie bedzie .

Dobra moze na koniec cos o samej mapie : Jest sobie budynek ktory sklada sie z roznych operacyjno/mieszkalno/wieziennych pomieszczen a celem jest opanowanie go poprzez zdobycie trzech flag . Mapka nie jest zbyt duza mysle ze na ok.10 graczy .

Przecin Out

MODYFIKACJA : URL poprawiony , powinno dzialac !

Edytowane przez Przecinek dnia 10-12-2001 o godz. 14:18

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Przykro nam,
strona o podanym adresie nie istnieje

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

No no Przecinek - bedziesz chyba pierwszym maperem RTCW w Polsce . Popracuj nad szczegolami i szczegolikami. Good Job

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Zoltan
No no Przecinek - bedziesz chyba pierwszym maperem RTCW w Polsce . Popracuj nad szczegolami i szczegolikami. Good Job


Podpisuje sie pod powyzszymi slowami i z niecierpliwoscia czekam na linka do calej mapki a nie tylko screenow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No wreszcie chodza mi skriny

I widze na ostatnim zielony pokoik POISON brawo!!!

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KETTLER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Post

mi tez juz chodza , ale chodzi o to ze ze screenow narazie nie wiele da sie wywnioskowac, ale mam nadzieje ze bedzie bardzo dobra ta mapka, tylko szkoda ze nie dales jakiegos linku do naprzyklad obszerniejszego opisu lub do jakiegos obrazka zrobionego nawet w paincie, zeby miec obszerniejsze pojecie jak ta mapa wyglada, chodzi mi o jakis rzut czy cos w tym stylu, wiedziec jaki ma ksztalt lub cos, a co z tego ze bedzie mala, ja tylko gratuluje pomyslu i checi, i nawet jakby ta mapa miala jeden pokoj bez dzwi i tak bym ja przetestowal , bo wkacu co polskie to najlepsze , i dopracuj ja, bo wiadomo ze lepiej spedzic nad mapa wiecej czasu i wypuscic naprawde dobra mape, gdzie beda ludzie chcieli grac, licze na ciebie, ze bedzie bardzo dobra i z checia sie bedzie na niej gralo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KETTLER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KETTLER Znajdź więcej post'ów przez  KETTLER Dodaj KETTLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KETTLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

NOOOOO cos sie zaczyna dziac w koncu!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking Good |dea

No stary masz zapal do roboty...no a pozatym jabys dal jakies tam zadania na mapie(no ale jak jest sredniej wielkosci moze i to dobrze ze sa flagi)...czekam na finalna wersje mapy zeby przetestowac

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RealitY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakoof

Talking

Jak narazie wszystko wyglada niezle Postaraj sie o duzo szczegulow na mapie bo to niby malo potrzebne ale za to uatrakcyjnia mapke no i jej uzywalnosc wzrosnie bo ludzia sie spodoba

__________________
Roger That!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RealitY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RealitY Znajdź więcej post'ów przez  RealitY Dodaj RealitY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RealitY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KIeliH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: POLAND

Thumbs up

Przecinek jak narazie chyle czola .

Screen'y wygladaja ciekawie, wiec mam nadzieje ze niedlugo mapa zagosci na ktoryms z serwerkow.

__________________
KIeliH
________
gg #78870
irc #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KIeliH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KIeliH Znajdź więcej post'ów przez  KIeliH Dodaj KIeliH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KIeliH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Dzieki za Feedback - prace trawaja jush raczej w sferze skryptow niz w programie mapperskim ale co tam . Wiadomo ze mam troche zwiazane rece chociazby dlatego ze poza typowymy funkcjami objectiv ( doniesc , zdobyc flage lub rozwalic cos ) to do dyspozycji mam jeden operator Abort_if_else
Jakby to powiedziec probowalem wcisnac dobrego "if'a" na rozne sposoby i zawsze mnie wywalalo a chialem zrobic np. zeby flagi byly mozliwe do zdobycia tylko w odpowiedniej kolejnosci ale whatever .

2.Uhhh ten cholerny Vertex -> mapka bedzie mala wiec nie tylko full-detal ale wylaczcie Vertexa ! Nie poto sie mecze z roznymi Lightsourcami i ich kolorami aby wszystko to poszlo do piachu ( nie mowiac o zatopionych w polmroku podziemiach -> jak to badziewie wyglada na vertexie to wole nawet nie mowic ) . Ta opcja to wogole jakies nieporozumienie

3. A oto rozne pomysly na next mapki ( moze tez jakies macie ? ) :

1) Wlasnie apropos vertexa -> jest jakas elektrownia w ktorej trzeba wysadzic pare elementow -> o co chodzi ? Po kazdym wybuchu calkowicie zmienia sie oswietlenie . Wyobrazmy sobie jak z kazdym respawnem widac ze swiatla sa coraz slabsze w koncu czerwone zasilanie awaryjne az w koncu. .... Tylko ze co po takiej mapce gosciowi ktory zadowolony gra na wiadomo czym
2) Walki na dwoch lodziach podwodnych . 2 sposoby zwyciestwa albo przejac kontrole nad subem albo zejsc do maszynowni i podlozyc dynamit . Wtedy podobny klimat u danej druzyny z kazdym respawnem widac coraz wiecej wody ( to jest proste do zrobienia ) w koncu respawnuja sie cali w wodzie i plyna coraz wyzej i wyzej az... . Bylby to tez wstep na map-cycyle czyli wygrana np.Aliantow przenosi nas na dalsza czesc kampani czyli na plaze i.t.d zwyciestwo to mapa do przodu a porazka to wstecz.Mapki by byly wystarczajaca trudne aby byl czesto remis.
3) Westerplatte ? Polacy bronia sie bite 7 dni ( minut ) Przed zmasowanym atakiem Axis
4) Cliffhanger -ufff nie chce mi sie pisac moze kiedy indziej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No pomysly to masz chlopie

Mi jako Polakowi szczeg by pasilo takie Westerplatte MEGA COOL IDEA!!!!!!! ala bitch invasion YEAH. Kampiania tez cool ale to pare mapek

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Fajne fajne powodzenia w dalszej pracy

a nie planujesz robic zadnych mapek na singielka ?
wiem, ze takie mapy sa szybko zapominane ( w porownaniu z mapami mp) ale zawsze cosik ciekawego bedzie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
Dzieki za Feedback - prace trawaja jush raczej w sferze skryptow niz w programie mapperskim ale co tam . Wiadomo ze mam troche zwiazane rece chociazby dlatego ze poza typowymy funkcjami objectiv ( doniesc , zdobyc flage lub rozwalic cos ) to do dyspozycji mam jeden operator Abort_if_else
Jakby to powiedziec probowalem wcisnac dobrego "if'a" na rozne sposoby i zawsze mnie wywalalo a chialem zrobic np. zeby flagi byly mozliwe do zdobycia tylko w odpowiedniej kolejnosci ale whatever .

2.Uhhh ten cholerny Vertex -> mapka bedzie mala wiec nie tylko full-detal ale wylaczcie Vertexa ! Nie poto sie mecze z roznymi Lightsourcami i ich kolorami aby wszystko to poszlo do piachu ( nie mowiac o zatopionych w polmroku podziemiach -> jak to badziewie wyglada na vertexie to wole nawet nie mowic ) . Ta opcja to wogole jakies nieporozumienie

3. A oto rozne pomysly na next mapki ( moze tez jakies macie ? ) :

1) Wlasnie apropos vertexa -> jest jakas elektrownia w ktorej trzeba wysadzic pare elementow -> o co chodzi ? Po kazdym wybuchu calkowicie zmienia sie oswietlenie . Wyobrazmy sobie jak z kazdym respawnem widac ze swiatla sa coraz slabsze w koncu czerwone zasilanie awaryjne az w koncu. .... Tylko ze co po takiej mapce gosciowi ktory zadowolony gra na wiadomo czym
2) Walki na dwoch lodziach podwodnych . 2 sposoby zwyciestwa albo przejac kontrole nad subem albo zejsc do maszynowni i podlozyc dynamit . Wtedy podobny klimat u danej druzyny z kazdym respawnem widac coraz wiecej wody ( to jest proste do zrobienia ) w koncu respawnuja sie cali w wodzie i plyna coraz wyzej i wyzej az... . Bylby to tez wstep na map-cycyle czyli wygrana np.Aliantow przenosi nas na dalsza czesc kampani czyli na plaze i.t.d zwyciestwo to mapa do przodu a porazka to wstecz.Mapki by byly wystarczajaca trudne aby byl czesto remis.
3) Westerplatte ? Polacy bronia sie bite 7 dni ( minut ) Przed zmasowanym atakiem Axis
4) Cliffhanger -ufff nie chce mi sie pisac moze kiedy indziej



Wow! zadko uzywam tego slowa ale te 3 "pomysly" sa naprawde super swierze, orginalne i do wykonania! Toż to gdyby to wszystko spelnic, to kolesie z tram design i reszta maprobow zzielenieli by z zazdrosci! Trzeba to jakos zastrzec zeby nikt pomysla nie ukradl! . Od siebie chcialbym zaproponowac konwesje mapki z modu do q3 Urban Terror - dm_ROMMEL. Sa chyba juz dostepne konwertery map q3-rtcw. Jesli ktos nie widzial mapy lub nie gral w urban terror to jest tam otoczenie jak w koncowej bitwie z "Saving Private Ryan" - zrujnowane miasteczko, obrona przyczułku, mostu przed kontratakiem Niemców. Skoro w rtcw jest mapa (dm_baech) ktora wszystkim kojarzy sie z poczatkowa scena z Ryana to pomyslalem ze swietna by byla i ta mapa. Oczywiscie gdyby tylko kierowac sie samymi zalozeniami tamtej mapy (cholera tak mnie tam ujelo jak w zrujnowanej francuskiej cafe gral jeszcze gramofon z Edit Piaf), bo byla w sumie mala. Misja byla by oczywiscie ofensywna dla Axis a ich cele to coz, trzeba wiele rzeczy rozpatrzyc np zapewnic obu stronom drogi tak zaplanowane zeby nie bylo mozliwosci zbyt wczesnego znalezienia sie ktorejs ze stron przy punktach respawnu wroga, celami misji etc. Podoba mi sie jak zrobiono mape Comunique z rtcw: tam jest tak zaplanowana droga obu stronom ze gdy wszyscy rusza w jednym kierunku spotkaja sie w takim korytazu ze skrzyniami tuz przy radarze. Nie ma szans ze Allys dotra do radaru pierwsi. Powracajac do mapy Rommel, super jakby dac np. pojazdy opancerzone, transportery dla piechoty, albo np taki pociag opancerzony z wierzyczkami to by bylo cool! Raczej ciezko by bylo wprowadzic sterowanie pojazdami (lub to wcale niemozliwe) ale zrobic ze taki transporter ma ustalona droge i sam sie zatrzymuje. A juz napewno byloby swietnie gdyby dodac do dm_beach plynace barki z piechota Allys, wysiadka z barki przy ostrzale a potem rush na mury.
Pozdro all i 4 Przecinek- powodzenia!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Exclamation .......

No tak panowie zapowiada sie wysmienicie co do map jakie maja powstac i jakie sa w planach co niektorych umusloff.
Ale to tylko sa slowa jak narazie...latwo mowic trudniej zrobic...ale wierze w was(w tych co zabrali sie za robienie map do Mp Wolfa).
Dobrym pomyslem jest to zeby sie pytac nas graczy o rozne rzeczy zwiazane z np:jak bedzie lepiej wygladac to czy jak zrobie to tak?Bo dzieki temu mozna bedzie zrobic mape dobrze odstawiona i bardzo grywalna a przeciez w zalozenia chodzi nam o to....
Trzym sie all.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
[..]Uhhh ten cholerny Vertex -> mapka bedzie mala wiec nie tylko full-detal ale wylaczcie Vertexa ! Nie poto sie mecze z roznymi Lightsourcami i ich kolorami aby wszystko to poszlo do piachu ( nie mowiac o zatopionych w polmroku podziemiach -> jak to badziewie wyglada na vertexie to wole nawet nie mowic ) . Ta opcja to wogole jakies nieporozumienie [...]


hmm...coosh..niektorzy nie moga sobie ppozwolic na taki luksus jka granie bez wertexa..ja na beach mam okolo 20 klatek z vertexem i jakies 12 bez...sorry ja chce pograc...a nie ogladac widoki...jakby sie dalo to bym textury wylaczyl

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet


Od siebie chcialbym zaproponowac konwesje mapki z modu do q3 Urban Terror - dm_ROMMEL. Sa chyba juz dostepne konwertery map q3-rtcw. Jesli ktos nie widzial mapy lub nie gral w urban terror to jest tam otoczenie jak w koncowej bitwie z "Saving Private Ryan" - zrujnowane miasteczko, obrona przyczułku, mostu przed kontratakiem Niemców. Skoro w rtcw jest mapa (dm_baech) ktora wszystkim kojarzy sie z poczatkowa scena z Ryana to pomyslalem ze swietna by byla i ta mapa. Oczywiscie gdyby tylko kierowac sie samymi zalozeniami tamtej mapy (cholera tak mnie tam ujelo jak w zrujnowanej francuskiej cafe gral jeszcze gramofon z Edit Piaf), bo byla w sumie mala. Misja byla by oczywiscie ofensywna dla Axis a ich cele to coz, trzeba wiele rzeczy rozpatrzyc np zapewnic obu stronom drogi tak zaplanowane zeby nie bylo mozliwosci zbyt wczesnego znalezienia sie ktorejs ze stron przy punktach respawnu wroga, celami misji etc.



Z Q3 mam niewiele wspolnego ale wlasnie lookam i widze ze to jest Total Konwersja . Nie ma jeszcze oficjalnych edytorow wiec i konwertorow nie ma - Problem moze byc jedynie z teksturami . Jezeli mapa korzysta tylko lub w wiekszosci ze swoich wlasnych - to NP , jezeli z Defaultowych Z Urbana to troche gorzej .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek


Z Q3 mam niewiele wspolnego ale wlasnie lookam i widze ze to jest Total Konwersja . Nie ma jeszcze oficjalnych edytorow wiec i konwertorow nie ma - Problem moze byc jedynie z teksturami . Jezeli mapa korzysta tylko lub w wiekszosci ze swoich wlasnych - to NP , jezeli z Defaultowych Z Urbana to troche gorzej .



a to? http://www.rtcwfiles.com/file.info?1279
Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Ufff kilka minut przed pierwsza wrzucam ze smakiem mapke

Jezeli nie bedzie jeszcz na stronie klanowej

klan.xx.prv.pl

to mirror jest tu

http://www.bombki.prv.pl/mp_newpak.pk3 <- mirror

Moze zajme sie teraz powazniejszym projektem ( Westerplatte jak slysze ) ale na wyniki napewno przed feriami nie ma co liczyc.

Dlatego tez badzcie poblazliwy dla tej mapki . Nie jestem wielkim Mastachem mapperowym ale ile ja ta mapke robilem ? Tydzien .
Czasami grajac na toadie 2-4 osob zastanawialem sie nad zrobieniem w kilka godzin mapki w ktorej na srodku stoi bunkier ktory trzeba wysadzic engn. Mapka dla 2-6 osob hiehie

AHA : Mapka jest mala wiec odrazu polecam lightmap + full general texture detail .Inaczej to moze to wszystko naprawde badziewnie wygladac .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

oki nie wiem co robie zle...wrzucam do main tego paka...i gowno nie moge zalorzyc gry na tej mapie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Przy westerplatte chetnie sam pomoge w miare czasu jaki bede mial free bo bardzo mi sie podoba temat skoro sam wymyslilem moge robic hehehe.

Co do tej nowej mapki to tez mi nie widzi jej w grze.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 03:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Faktycznie gdzies mi sie spodzial plik .arena , chcialem uploadowac ale cos server odmawia posluszenstwa . Wiec wiadomosc zmodyfikuje jak tylko bedzie dostepna poprawiona wersja paka a poki co prosty sposob na wlaczenie mapki :

Wybierasz multiplayer , create server i przy wyborze mapki klepiesz z konsoli : /map newep I powinno wejsc !


"Prace z kontami www zostaną zakończone najwcześniej w sobotę wieczorem. Za utrudnienia przepraszamy." -> czekajcie i cierpliwosci

Edytowane przez Przecinek dnia 15-12-2001 o godz. 12:27

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
Faktycznie gdzies mi sie spodzial plik .arena , chcialem uploadowac ale cos server odmawia posluszenstwa . Wiec wiadomosc zmodyfikuje jak tylko bedzie dostepna poprawiona wersja paka a poki co prosty sposob na wlaczenie mapki :

Wybierasz multiplayer , create server i przy wyborze mapki klepiesz z konsoli : /map newep I powinno wejsc !



oki dzieki wielkie
juz dziala....dzis bede podziwial

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
Faktycznie gdzies mi sie spodzial plik .arena , chcialem uploadowac ale cos server odmawia posluszenstwa . Wiec wiadomosc zmodyfikuje jak tylko bedzie dostepna poprawiona wersja paka a poki co prosty sposob na wlaczenie mapki :

Wybierasz multiplayer , create server i przy wyborze mapki klepiesz z konsoli : /map newep I powinno wejsc !


"Prace z kontami www zostaną zakończone najwcześniej w sobotę wieczorem. Za utrudnienia przepraszamy." -> czekajcie i cierpliwosci

Dobra to shit -> Mape mozna sciagac ze strony

http://klan.xx.prv.pl





ups.sorry zamiast edytuj/usun nacisnalem odpowiedz.
Przepraszam za spam .
[/B][/QUOTE]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Exclamation

Mam male ale co do twojej mapy....sa tam male niedopracowania:
jak sie respawnujesz Aliantami dochodzisz do dzwi tam troszeczke dalej jest wierza z CKM'em no ale nie ma drabinki zeby sie tam wczlapac....niektore textury sa zrypane migocza na chodza na siebie, dzwi- czemu sie przesuwaja w bok a nie otwieraja sie normalnie? Za duzo tych dzwi, duzo pokoijuf malej przestrzeni.......sa jeszce inne bugi ale jak narazie nie ogladalem w calosci twojej mapy...

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Zgadzam sie w 100%

1) Laddera nie ma ale rozumiem ze sie dostales ? Po prostu mozna od tylu sobie normalnie wejsc . Mozna bedzie dodac drabinke to fakt
2)Nie zauwazylem zachodzacych tekstur -> widocznie moje samouwielbienie nie pozwolilo mi Ale na serio to faktycznie jedne karty graficzne bardziej to pokazuje inne mnie -> zalezy tez w jakiej odleglosci sie jest od obiektu . Popatrze sie wnikliwiej
3)Meczylem sie z drzwiami 2 godziny ( zawiasy i inne *******y ) i kiedy uzmyslowilem sobie ze przez ten czas moglbym poprawic 20 bugow dalem sobie spokoj ( generator tez nie ma takich drzwi aczkolwiek wiem ze to dla niektorych kiepskie porownanie )
4) Mapka jest na max 10 playerow . Wolne przestrzenie sa wlasciwie tylko na zewnatrz . To akurat juz kwestia samej budowy i tutaj niewiele zmienie ( moglbym co najwyzej powywalac kilka drzwi ) . Mnie akurat to nieprzeszkadza bo mam duzy FPS dzieki temu .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RealitY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakoof

Lightbulb

Przecinq mam takie zapytanie ... znasz jakas strone z ktorej mozna sie tego radianta nauczyc w jakis konstruktywny sposob ? zeby bylo kompleksowo napisane co i jak od poczatku .. bo tak patrze na te strony i w zasadzie to same tutoriale odnosnie jakis tam sztuczek w grze ... ewentualnie z kad zachaczyles niektore umiejetnosci do robienia map ... ja juz mapami sie bawilem ale w radiancie to poraz pierwszy siedze

no a drugie zapytanie to z kad sciagnac ta twoja mape bo wczesniej byl adres ale on aktualnie nie dziala jak sprawdzalem

Pozdrawiam

__________________
Roger That!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RealitY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RealitY Znajdź więcej post'ów przez  RealitY Dodaj RealitY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RealitY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Pliczki mozna sciagnac to tu to tam ale podam kilka przyladow :

http://www.bombki.prv.pl/mp_newpak.pk3 - Wbrew pozorom dziala tyle ze jest niestabilny , radze klikac kilka razy ale po co skoro jest :

Bardzo dobry klan Poison = www.poison.shinden.pl

Stronka klanu XX http://klan.xx.prv.pl

Dzisiaj tez przypomnialem a raczej uzmyslowilem sobie ze mozna przeciez wyslac mapke w swiat wiec wyslalem ja do www.wolfensteinfiles.com i powiedzieli ze najpierw zrecenzuja

Natomiast przy okazji natknalem sie na kolejna mapke ( a raczej 2 in 1 ) . To mamy jush na tym swiecie 3

Reality : http://www.qeradiant.com/tutorials.shtml powinien odpowiedziec na wiele nurtujacych cie pytan Sam uwazalem ze do Worldcrafta sie nie umywa szybko sie przyzwyczailem .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[WP]SS-MAN
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: miasto

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Przykro nam,
strona o podanym adresie nie istnieje



mi tez nie wyswietla

__________________
...... A jak bedzię trzeba wszyscy pójdziemy po kolei na śmierć......
......jak kamienie rzucone przez Boga na szaniec .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [WP]SS-MAN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [WP]SS-MAN Znajdź więcej post'ów przez  [WP]SS-MAN Dodaj [WP]SS-MAN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [WP]SS-MAN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RealitY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakoof

Talking

mi takze ... to pewnie jakis syndrom spoleczny... zbiorowa halucynacja

__________________
Roger That!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RealitY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RealitY Znajdź więcej post'ów przez  RealitY Dodaj RealitY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RealitY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:41.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions