Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > film
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

film

jezeli komus podobaly sie filmy clipquake, gr8frags lub q3-rulezz to wlasnie zrobilem podobny film. wszystko jest na http://quake3.fpp.pl w newsach lub w filmach. czekam na wszystkie komentarze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2001 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Re: film

Qrna, 60mb? Troche duzo zwazywszy na to, ze teledyski sciagam tez teraz . Ile to trwa?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2001 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Zobaczy sie zobaczy =] Mam nadzieje ze jest to warte sciagania ;> A mozesz minejwiecej powiedziec o czym to jest? =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2001 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

O q3 OGO o q3.....
Heh xen0m ja tesz sie zastanawiam nad robieniem takiego filma, sciagne i zobacze co to naprodukowales

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2001 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

To ze o Quake ]I[ to bardzo konkretna odpowiedz kurde bele a ja myslalem ze o gruszkach =] A tak na serio to co to jest jakis gosc idzie i tnie wszystko i pokazuje jaki boss jest czy jakis porzadniejszy filmik taki no wiecie z sensem =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Talking

Sweep - kiedy ten tego... no wiesz???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

jest to cos na wzor clipquake. zbior fajnych akcji powyjmowanych z demek i poskaladanych do kupy

a trwa 5min

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Wiec ogladnolem, podobalo sie ale (zawsze jest jakeis ale ):
- IMHO troszke zamaly fov, powinno byc minimum 120
- troszke za slaby sprzet bym na skladanie tego, widac podczas ogladania
- Troche zaciemno tam...
- troszka slaba jakosc muzyki
Ale jednym slowem odjazd, pokazales ze polak potrafi, jak chcesz sie zabrac za robienie jeszcze jednego to no proplemo, moge pomoc !!
Pytanka:
- jaki picmip byml ?? 0 ??
- czym zes zrzucal ?? na tga jehales po klatce czy odrazu da avi'ka ??

End Of Post

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Sweep - kiedy ten tego... no wiesz???


Wlasnie teraz. Jesli o to Ci chodzi.

BTW: Welcome back!!!

BTW2: Poradnik jak zrobic taki film.

BTW3: 5 min? To chyba zadnej kompresji zes nie uzyl? :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

ech, ciekawe ze mam staly transfer 7,8kb i nic wiecej niechce roznac
Za 2 godziny obejrze

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

sciagne
a jak obejrze
to ocenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Ogolnie fajne! Fajne fragsy!

Jedyna wada ze nie skompresowane i dosc wolno chodzi.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Heh, spoko, zajebiste. Jakim programikiem robiles te efekty?

Tylko na nastepny raz, pamietaj o wrzuceniu tego na divxa or smthg. I troche zmniejsz rozmiar, np. na 512x384 albo nawet mniej.

PS. Alice Cooper ruless! Zawsze o tym wiedzialem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

i zeby bylo troszke jasnie, wiecej swiatla....
Aha mi sie wydaje ze maly troszke fov, ale to jak dla mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no i to rozumiem. konkretne argumenty. spox. natepnym razem wszystko poprawie. i kilka wyjasnien:

1. film jest skompresowany, mniejszego sie nie da zrobic. porownanie

clipquake - 46mb - 3min
gr8frags - 24mb - 2min

przeceiz wszystkie sa w divxsie

2. gdyby muzyka miala byc w lepszej jakosci to by wyszlo z 90mb

3. co do pova to zmienie to nastepnym razem

4. a co do sprzetu to robilem to na

AMD K7 Athlon 700, 256mb ram i geforce wiec nie mowcie ze slaby hard

dobra, biore sie za nastepny film ktory napewno bedzie lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Re: film

Film zacząłem już ściągać. W sumie 60 MB to trochę dużo, ale cóż...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

o Q3-Rulezz tesh tak mofili ze duuuuzy, a ile ludu to sciaglo......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

wlasnie bylem u 2 kumpli z lanu i im film pokazywalem i zdziwilem sie bo przy odtwarzaniu czasami im sie cos przycinalo mimo iz nie maja najgorszych kompow. nie wime czemu tak jest u mnie wszystko wyglada git i chodzi _bardzo_ plynnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ten serv fpp jakis dziwny jest
juz 3 raz prubuje sciagnac ten film i za kazdym razem nie wychodzi:-\
ehhh bede probowal do skutku ale zrobcie cos z tym czesto wyskakuje mi tabelka z loginem i haslem sam nie wiem po co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c0ld
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Railowisko

wydaje mi sie ze jest zbyt duzy strumien danych , i niektore kompy nie wyrabiaja
ja mialem 1900kb/s :/
O wiele za duzo!

__________________
Przyczajony Rail Ukryty c0ld

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c0ld Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c0ld Znajdź więcej post'ów przez  c0ld Dodaj c0ld do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c0ld prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t4z15
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Puńsk

Yo!
oxygen...
Wez dawaj te filmiki w divxie, to beda mniej zajmowaly...

__________________
Taz'em all!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t4z15 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t4z15 Znajdź więcej post'ów przez  t4z15 Dodaj t4z15 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t4z15 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

cos ci sie chyba pojebalo z xenomem
xenom nie zmieniaj fova !!!
taki jest git...inaczej bedzie gorzej widac
rozdzialke mozesz zmniejszyc imho

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

oxy
xenomq zmien fov'a na 120-130 jesli sie da, a rozdzielka chyba jest dobra, ale zeby mniej zajmowalo.....
Aha jeszce jedno, na jakim picmipie to robiles ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

nie zmieniaj fova bo bedzie gowno widac !

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

ogladales Q3-Rulezz?? Tam jest ql fov
BTW: ja gram na 130

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

a ja na 100 gralem...
ale ot nie zmienia faktu...na wysokim fovie nie widac za duzo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

wlasnie obejrzalem.
i to co mowili moi przedmowcy
za ciemno
mooza kiepskiej jakosci(ale znosna)
i jeszcze... nie pasuje mi jakos ta mooza
imho najlepsze do takich filmow sa moozy w stylu clpiquake'a
cosik z klimatow duel of the fates or sth
ale bardzo dobrze jak na pierwszy film
aaha i za duzo w zwolnionym tempie
moja ocena 4/10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2001 23:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

a ja mysle ze do takich clipow pasi muza techno...wkoncu quake to nie jakas tam powazna gra ale czysta rozrywka...tak jak techno

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

spoxik. wszysko sie poprawi nastepnym razem. a co do fova to mi sie 90 wydaje dobry. zrobie najwyzej 100 jezeli juz.

aha, i najwazniejsze, wysylajcie mi na maila jakies demka z fajnymi akcjami bo ciezko sie tego szuka. jakbyscie mieli jakies fajne akcja to po prostu wyslijcie demko i napiszcie ktora to akcja (minuta, sekunda). jak bedzie dobre to umieszcze w filmie. tylko nie wysylac mi po 100mb . no i jak ktos ma jakas fajna muze to tez niech wysle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Exclamation

I TU SIE ZGADZAM Z TOBA W 100% !!
Jak ogladalem Q3-Rulezz to az mi fdech zapieralo !!
Muza w intrze rulezz !! Poznie Prodigy i na koniec Sylver !!
Total odjazd !!
Hehe aAle fov'a xenom morzesz zwiekszyc troche

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2001 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:55.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions