Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Pierwszy krok
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Narazie zadne ale topic pojawil sie na q3 q2 rtcw i tribs2 , jk2
ale najwieksza dyskusja jest na rtcw
Dziwi mnie ze nie ma go na CS przecierz to duze forum

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

No jak w statusie bedzie, ze przez przynajmniej 80% czasu na serach maja byc inne mapki niz podstawowe, to ja sie na to pisze

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT
No jak w statusie bedzie, ze przez przynajmniej 80% czasu na serach maja byc inne mapki niz podstawowe, to ja sie na to pisze


rotacja na wszystkich serverach!!

jeszcze taka mala uwaga, jesli chcesz wiedziec, czy gracze RTCW pisza sie na to, to najlepiej wyslij maila to kazdego klanu z tej sceny. jest jakies 25 klanow, wiec nie bedzie z tym wiekszego problemu. CL zrobi glosowanie w klanie, jak gracze to widza i ci odpowiedza. tak na forum do niczego nie dojdziemy, gdyz tu sie tylko prowadzi dyskusje, a jedna osoba nie jest w stanie odpowiedziec na pytanie: "jestescie z nami czy nie?", gdyz nie ma tu takiej osoby

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>Dziwi mnie ze nie ma go na CS przecierz to duze forum

Gracze CS maja swoje stowarzyszenie, tj. stowarzyszenie ogolne, ale wywodzace sie ze srodowiska CS. Nie jest moja intencja robienie im konkurencji, chce z nimi wspolpracowac. Pozniej, jak to w zyciu, beda zapewne jakies przeplywy czlonkow (bez skojarzen prosze) miedzy stowarzyszeniami, ale idea podstawowa jest taka, aby uszanowac to, co robia juz inni.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

Ja jestem za Fakt, pomysl trudny do zrealizowania, ale co zaszkodzi sprobowac? a tak BTW, mielismy wydac opinie na temat samej inicjatywy, a tu niektorzy (jak to jest zreszta w Polsce w zwyczaju ) zaczynaja szukac dziury w calym. Pan, Panie MiK, powinienes ze swoimi wypowiedziami poszukac jakiejs bramy i sie w niej zaszyc (rzecz jasna z obowiazkowym winkiem w kieszeni) Ludzie, po raz kolejny mam OGROMNA prosbe. Jesli nie macie nic do powiedzenia, nic poza *****, dupa, ****, to idzcie gdzie indziej. To miala byc inteligentna dyskusja. Choc niektorzy pewnie nie znaja takich okreslen (vide XTr3M). Heh, rece opadaja. Ale pomysl naprawde ok. Yavor, jesli bedziesz potrzebowal pomocy, wal jak w dym

__________________
Hail Iron Cross

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ehehehhe
No wlasnie xaoo , troche sie jush pogubilem w tekscie
Czytajac ich posty wymiekam W tekscie znalazlem z 5 zakonczen - czytam do 5 linijki i mysle, ze koniec (hehe) , a tu przewijam i tekst sie ciagnie w nieskonczonosc
Moze zrobcie ograniczenie postow do 50 linijek - hehe
Dobra , koniec zartow
Yavor - moze ja troche malo kumaty jestem , ale mozesz mi w jednym poscie od myslinkow wypisac co dalobymi to stowarzyszenie ?
Np.
- sponsorowane wyjazdy za granice , jesli byl bym w reprezentacji
- bla bla bla

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ehehehhe
No wlasnie xaoo , troche sie jush pogubilem w tekscie
Czytajac ich posty wymiekam W tekscie znalazlem z 5 zakonczen - czytam do 5 linijki i mysle, ze koniec (hehe) , a tu przewijam i tekst sie ciagnie w nieskonczonosc
Moze zrobcie ograniczenie postow do 50 linijek - hehe
Dobra , koniec zartow
Yavor - moze ja troche malo kumaty jestem , ale mozesz mi w jednym poscie od myslinkow wypisac co dalo by mi to stowarzyszenie ?
Np.
- sponsorowane wyjazdy za granice , jesli byl bym w reprezentacji
- bla bla bla

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ehehehhe
No wlasnie xaoo , troche sie jush pogubilem w tekscie
Czytajac ich posty wymiekam W tekscie znalazlem z 5 zakonczen - czytam do 5 linijki i mysle, ze koniec (hehe) , a tu przewijam i tekst sie ciagnie w nieskonczonosc
Moze zrobcie ograniczenie postow do 1000 znakow - hehe
Dobra , koniec zartow
Yavor - moze ja troche malo kumaty jestem , ale mozesz mi w jednym poscie od myslnikow wypisac co dalo by mi to stowarzyszenie ?
Np.
- sponsorowane wyjazdy za granice , jesli byl bym w reprezentacji
- bla bla bla

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marek Logan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wawa

oj 3rdtrek i ty mnie krytykujesz za zasmiecanie boarda?

oki, przyznaje posty moje i yavora sa przydlugie, ale co z tego? chcecie lektury prostej,latwej i przyjemnej? to siegnijcie po komiksy or sth. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze takie posty czyta sie ciezko, ale z tego co sie orientuje chyba nikt nie naklada na was obowiazku zapoznawania sie z ich trescia, prawda? Temat mnie zainteresowal, wiec napisalem co mi lezy na watrobie, yavor podjal dyskusje i rzeczywiscie w paru elementach przekonal mnie do swoich pogladow - dlatego mimo paru (sprowokowanych przeze mnie, choc niepotrzebnych) utarczek slownych uwazam, ze czas poswiecony na pisanie tych "molochow" nie byl stracony. Widac, ze yavor ma idee i potrafi jej bronic, to moze budzic jedynie szacunek. Dlatego mimo calej mojej krytyki zycze mu powodzenia. Zreszta jak na to by nie patrzec wizja jest ze wszech miar sluszna (tylko wg. mnie droga nie ta). Ale yavor w przeciwienstwie do mnie cos zaczal robic na powaznie, a ja tylko smaruje glupie posty i stad wypada uznac jego wyzszosc w tej dyskusji.
pozdro all

__________________
Zapraszam na http://www.ut.tvknet.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marek Logan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marek Logan Znajdź więcej post'ów przez  Marek Logan Dodaj Marek Logan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marek Logan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>mozesz mi w jednym poscie od myslinkow wypisac co dalobymi
>to stowarzyszenie ?

- mozliwosc pozbycia sie pieniedzy w wysokosci skladki czlonkowskiej
- mozliwosc straty czasu na dzialania organizacyjne

To te rzeczy, ktore sa najbardziej oczywiste. Teraz te mniej oczywiste, gdyz stowarzyszenie MA szanse je zrealizowac, co nie znaczy, ze je ZREALIZUJE (to zalezy tylko od nas)

- stowarzyszenie ma osobowosc prawna, co oznacza, ze moze reprezentowac interesy graczy. Zupelnie inaczej wyglada wowczas rozmowa z dystrybutorem gry: jako gracz indywidualny Twoja prosba o serwer zostanie potraktowana wzruszeniem ramion, jako Stowarzyszenie masz wieksza szanse na dochodzenie swoich praw,

- masz wplyw na dzialanosc stowarzyszenia, ktora bedzie dazyla miedzy innymi do tego, aby ujednolicic regulaminy i uwiarygodnic turnieje organizowane w internecie. Koniec z dyskusjami na forach odnosnie regulaminow, ustala je stowarzyszenie. Organizator turnieju dogaduje sie ze stowarzyszeniem i ono uwiarygadnia taki turniej, gwarantujac uczciwy przebieg rozgrywek (na tyle, na ile sie da) i odpowiedni poziom calej imprezy.

- koniec dyskusji i klotni wokol tematu reprezentacji. Stowarzyszenie ustala reguly wylaniania kadry narodowej, zajmuje sie organizacja spotkan miedzynarodowych, promocja osiagniec zawodnikow

- jako stowarzyszenie jestes partnerem do rozmowy dla tzw. mediow: prasy, radia, telewizji, duzych serwisow internetowych. Stowarzyszenie ma mozliwosc promowania wirtualnej rywalizacji jako dziedziny sportu

- stowarzyszene moze (i ma) podjac wspolprace z innymi stowarzyszeniami, co mialoby doprowadzic do zarejestrowania gier komputerowych jako formy sportu, tak, jak ma to miejsce m.in. w Rosji. To zas otwieraloby zupelnie nowy wymiar, gdyz mozna by liczyc na jakies (poczatkowo pewnie niewielkie) dotacje z budzetu.

- stowarzyszenie ma tzw. czlonkow wspierajacych. Krotko mowiac sponsor imprezy nie jest tylko sponsorem imprezy, wspiera takze Stowarzyszenie, tak wiec efekt reklamowy dla sponsora jest znacznie wiekszy, a co za tym idzie latwiej naklonic sponsora do wylozenia jakis funduszy, gdyz ma on pewna szanse, ze naklady zwroca mu sie w postaci efektu reklamowego.

- organizujac turniej lanowy latwiej przeprowadzic taka impreze jako stowarzyszenie, niz jako osoby prywatne. Latwiej wynajac sale, latwiej naklonic sponsora, by ja wyposazyl, latwiej nawiazac kontakt z mediami.

Nie chce pisac o wszystkim, jest pare pomyslow na to, jak w miare sensownie mozna wypromowac Stowarzyszenie w mediach i jak czerpac z tego wymierne korzysci - wymierne dla wszystkich graczy, choc w naturalny sposob trzeba by bylo pomyslec o premiowaniu graczy bedacych czlonkami Stowarzyszenia, gdyz musza oni miec poczucie, ze cos z tego czlonkostwa maja. W przypadku, gdyby Stowarzyszenie dorobilo sie np. serwerow, czesc z nich moglaby byc zarezerwowana dla czlonkow stowarzyszenia. Itp. itd.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Ufff przekopalem sie przez caly tekst

Co do pomyslu to jest on ciekawy ale na mnie nie ma co liczyc . To prawda ze 99,9% Ludzi nie zyje z pilki noznej ale to jest sport narodowy . Niewyobrazam sobie jakiejkolewiek eksytacji z faktu polska reprezentacja RTCW wyszla z grupy . Nie mam wyjscia , za pilke trzeba placic czy chcesz tego ... gdyby mozna bylo jak w niektoorych krajach dowolnie przyznaczyc 2% swojego podatku to napewno bym wsparl taka organizacje a tak . Jakby wyszlo to pozostalbym jak to sie to moowi pijawka ( zreszta slusznie ) . Nie placilbym a korzystalbym z serwerow , i bral udzial w lidze ( chyba ze bylaby zastrzezona ale wtedy to nie wiem ile luda by bralo w niej udzial ) . Co to decyzji to nie czuje jakiejs potrzeby wladzy
Mozna liczyc na moje poparcie i wsparcie duchowe dla inicjatywy .

A wogole to dobrze ze sie dowiedzialem ze wystarczy 500.000 podpisow zeby namieszac w sejmie . Spoko ja bym zebral z 50 hohoho , rodzina , jacys znajomi .

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Z tego co się orientuję do rejestracji stowarzyszenia potrzebne jest 15 osób. Nie jest to dużo i na luzie tyle powinno się znaleźć.
Nie jestem z Wawy, raczej nie mogę pomóc ale chętnie wezmę w nim udział.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

>> 145 mln Amerykanow gra w gry wideo

to jest glowny argument przeciw, a raczej powod dlaczego w USA gry sa sportem i sie na nich zarabia a w polsce jeszcze nie. Sponsorzy chca kasy. a w tym przypadku kasa to reklama.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>to jest glowny argument przeciw, a raczej powod dlaczego w
>USA gry sa sportem i sie na nich zarabia a w polsce jeszcze nie.
>Sponsorzy chca kasy. a w tym przypadku kasa to reklama.

Doswiadczenie uczy, ze moda z USA szybko znajduje odbicie w modzie polskiej, szczegolnie w przypadku kiepsko zabezpieczonych zabawek informatycznych Na forach udziela sie 10-20% spolecznosci. Gra nalogowo jakies 20-30% tych, ktorzy gre nabyli. Reszta to gracze sporadyczni, zainteresowani jakos tematem, ale grajacy rzadko, dla rozrywki. To ta grupa, ktora spokojnie moglaby tworzyc grono kibicow, dokladnie w taki sposob, w jaki polscy tenisisci-amatorzy tworza grupe kibicujacych Agassiemu czy innemu Beckero-Borgowi. To kwestia dostepnosci w mediach. Osobiscie oceniam grono osob potencjalnie zainteresowanych tematem na kilkaset tysiecy ludzi w Polsce. Sadze, ze przy dobrej promocji, turniejach, fachowo prowadzonych relacjach, spojnych serwisach WWW dostarczajacych dem z najciekawszych spotkan - w czasie kilku lat esport stalby sie w Polsce jeszcze bardziej popularny. Pojedynczy gracz nie ma zadnych szans wypromowania tego sportu, a powiedzmy szczerze: po obejrzeniu dema dobrej klanowki 16v16 w takim Tribes 2 finaly NBA wieja nuda i brakiem jakiejkolwiek akcji Podobnie jest oczywiscie w innych grach. To po prostu medialnie bardzo atrakcyjny towar, ktory nie zostal jeszcze nawet sprzedawany, wiec jak mozna oceniac zainteresowanie klientow?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ok pora wreszcie sie wypowiedziec.
1. Pomysl stowarzyszenia.

Mi osobiscie jest obojetne, czy ono bedzie czy nie, mozna popierac jezeli faktycznie ma cos zmienic w stosunku zwyklych ludzi do graczy. Zgodze sie z opiniami, ze pomyl jak na polskie warunki i realia jest nieco utopijny. Ale popierac moge dopoki bedzie to inicjatywa powazna, a nie w stylu Andrju na prezydenta.

2. Pieniadze

Sorry ale nie dam nawet zety, nawet 50 groszy, ani teraz ani za rok, ani za dwa, moze za 10, jak stowarzyszenie przetrwa tyle. Pomyslow najrozniejszych co do wyciagniecia kasy z ludzi bylo mnostwo, nie mam zamiaru finansowac kolejnego. Daje pieniadze na Owsiaka bo znam te inicjatywe, daje siano na Ochojska tez wiem, ze ich nie ukradnie. Tobie nie dam.

3.Serwery i jakosc laczy.

Nie wiem jak sobie to wyobrazasz, ale zalozmy, ze znajdziesz kilkadziesiat, powiedzmy nawet setki osob, ktore beda chcialy dac Ci pieniadze. Kazda z dajacych osob zazyczy sobie serwa i lacza, ktore pozwoli mu grac normalnie na tymze serwie. Przeliczyles sobie koszt zakupu komputerow i wynajecia odpowiednio silnego lacza? w stosunku do ilosci skladek jakie wplyna na poczatku? Masz moze jakis kapital poczatkowy? A moze pracujesz w Telii?
Bo jezeli rzuciles sobie haslo i liczysz ze tysiace sie do Ciebie przylacza to GL
Poza tym, jezeli juz tak powaznie o tym mowisz, to moze jakis biznes planik bys przedstawil co? Sam mowisz, ze podpinanie sie do firm i stawianie serwow to zlodziejstwo. Ok przedstaw mi swojego providera jego cennik itp.

4. Reprezentowanie graczy.

Powiedz mi w jaki sposob chcesz reprezentowac graczy, mowiac, ze kto nie z Toba to pasozyt, czytajac to skreslilem Cie od razu. Czyli co chcesz reprezentowac jedynie slusznych graczy, ktorzy Cie popra? Inni to smiecie? Sorry z taka kultura i podejsciem do zycia (masz 34 lata gratuluje) przypominasz mi ojca Rydzyka, ten sam styl, inna demagogia i inne slowa, ale podobienstw jest duzo.

5.Reprezentacja narodowa.

Pomijajac fakt wystepu reprezentacji w pilce noznej na mistrzostwach, moze jednak bys rzucil jakies szczegoly co do powolywania tejze formacji? Trenerzy? msazysci? A taktyki? No i najwazniejsze zawodnicy. Kto ich bedzie wybierac? Zarzad? A zagwarantujesz mi w nim (skoro ma byc demokratycznie wybierany) obiektywizm i profesjonalizm? Ta reprezentacja to niby ma byc tym z kim my Polacy bedziemy sie identyfikowac. Widzac problemy jakie tu sie moga swtorzyc smiem watpic, czy to wypali.

Pozwole sobie wkleic cytacik:
"...jako stowarzyszenie jestes partnerem do rozmowy dla tzw. mediow: prasy, radia, telewizji, duzych serwisow internetowych..."

No wiec ja jako gracz mam przerozne dziwne poglady nie mieszczace sie sadzac po Twoim wypowiedziach w kanonie jedynie slusznych prawd jakie Ty reprezentujesz. Dlatego z gory mowie NIE i mialbym prosbe, jezeli uda Ci sie gdziekolwiek dopchac do mediow, to z laski swojej mow, ze reprezentujesz nie wszystkich graczy, a jedynie tych co sie zapisza do Ciebie to uczciwsze i bardziej prawdziwe. Jezeli nie to zgodnie z prawem prasowym bede zmuszony odpisywac, dyskredytujac Twoje poglady, a ze idea jest ciekawa, tyle, ze nie w Twoim wykonaniu, byloby szkoda dla sceny graczy PL.


Co do innych pogladow i stwierdzen moglbym rowniez pare slow napisac, ale szczerze mowiac nie widze wiekszego sensu, masz swoja idee, powodzenia, ja w Twoim mniemaniu wole pozostac "pasozytem", ktory raz na jakis czas sobie pogra. Padlo wiele slusznych twierdzen dotyczacych mentalnosci ludzi i tego w jaki sposob zareaguja. Zlales to, podobnie jak ojciec Rydzyk, tez sie nie przejmuje i ma swoich fanow. Niemniej Powodzenia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TKIZZ
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Przeczytalem polowe postow i dalej juz mi sie nie chce,bo wszyscy czepiaja sie tego samego.Nie wiem jak wiekszosc,ale ja sie pod tym pisze i jesli bedzie trzeba to pomoge(Placic tez bede mogl ).Zycze powodzenia Naszej(NASZEJ) sprawie.Bo to chyba w Naszym interesie jest zeby bylo na scenie jak najlepiej? (Juz widze jak za x lat bede siedzial przed TV umalowany na bialo i czerwono z wielkim szalikiem z napisem "Polska" i kibicowal reprezentacje Polski W Quake 6!!! )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 19:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Barsok:

>Zgodze sie z opiniami, ze pomyl jak na polskie warunki i realia
>jest nieco utopijny.

Czytam ten tekst juz kolejny raz. Nikt mi jednak nie wytlumaczyl, DLACZEGO do licha ten pomysl jest utopijny? Co jest utopijnego w fakcie, ze liczaca wiele tysiecy osob spolecznosc chce sie wreszcie zaczac organizowac by moc dochodzic swoich praw i podejmowac dzialania sluzace jej rozwojowi?

Jedyne co utopijne w tym pomysle, to wiara w to, ze gracze zamiast marudzic i wybrzydzac po prostu pomoga. To jest UTOPIJNE. Znacznie bardziej od stowarzyszenia, dogadania sie z innymi stowarzyszeniami, rejestracji gier jako sportu.

>Daje pieniadze na Owsiaka bo znam te inicjatywe, daje siano
>na Ochojska tez wiem, ze ich nie ukradnie. Tobie nie dam.

A prosilem Cie o nie?

>Nie wiem jak sobie to wyobrazasz, ale zalozmy, ze znajdziesz
>kilkadziesiat, powiedzmy nawet setki osob, ktore beda chcialy
>dac Ci pieniadze.

Lol. No odczep sie od tych pieniedzy. W szczegolnosci od formy "dac tobie pieniadze", bo nie DAJESZ, tylko INWESTUJESZ, miedzy innymi w siebie i nie MI tylko STOWARZYSZENIU, w ktorym wspoldecydujesz, co z nimi zrobic. Reszta punktu "3.Serwery i jakosc laczy." swiadczy o tym, ze nie przeczytales, co napisalem w swoich postach i nie rozumiesz podstawowych mechanizow dzialajacych w tego typu branzy. Nie zakladam prywatnej spolki, a z tonu calej Twojej wypowiedzi wynika tylko jedno: mam zamiar wyludzic pieniadze i Cie orznac. Skoro tak ladnie dajesz o tym do zrozumienia w tle swych wypowiedzi, badz laskaw - doskonale orientujac sie w sprawach finansowych - wytlumaczyc wszystkim, w jaki sposob mozna dorobic sie na Was majatku.

Lol, no chlopie... Koszty rejestracji Stowarzyszenia to w wersji maksi ok. 2000 zl, w wersji mini 500 zl. Zeby zarobic takie pieniadze nie musze sie fatygowac zabawa ze statutami, marnowac czasu na dyskusje o niczym na forach roznych gier, moge po prostu w tym czasie usiasc i napisac pare artykulow. Przy 30 osobach zakladajacych stowarzyszenie wklad poczatkowy na osobe odpowiadalby wysokosci skladki czlonkowskiej, wiec nie sadze, aby przekraczal mozliwosci finansowe tych ludzi. Poza tym placac, chocby symboliczne pieniadze, wiem, ze wspolpracuje z ludzmi, ktorzy faktycznie chca cos zrobic.

BTW wierzysz, ze stowarzyszenie zalozy wiecej niz 30 osob? Ja nie. Jak stowarzyszenie zacznie dawac Wam wymierne korzysci, to owszem, sobie o nim przypomnicie... No, ale to akurat zadne novum, tylko zycie.

>owiedz mi w jaki sposob chcesz reprezentowac graczy,
>mowiac, ze kto nie z Toba to pasozyt, czytajac to skreslilem Cie
>od razu. Czyli co chcesz reprezentowac jedynie slusznych
>graczy, ktorzy Cie popra? Inni to smiecie? Sorry z taka kultura i
>podejsciem do zycia (masz 34 lata gratuluje) przypominasz mi
>ojca Rydzyka, ten sam styl, inna demagogia i inne slowa, ale
>podobienstw jest duzo.

Nazywam rzeczy po imieniu. Zrobiles cos dla spolecznosci swojej gry? Zorganizowales jakis turniej? Prowadziles jakies mecze? Starales sie w jakis sposob popularyzowac te gre jako sport? Znam proporcje zaangazowanych i ich wykorzystujacych - w calej spolecznosci graczy 90% oczekuje, ze im sie po prostu cos DA. Maja byc ligi, serwery, turnieje z nagrodami i w ogole slawa, byle bylo tak, zebym sam nie musial nic robic. Gdy okazuje sie, ze trzeba przelozyc rodzinne spotkanie, dojechac pare kilometrow do firmy i spedzic tam dwie godziny prowadzac mecz - i tak regularnie co tydzien - to juz herosi wymiekaja... A najlepiej po prostu usiade sobie i napisze krytyczny post na forum. Lol, kochany. Przerabiam to na forach od lat i wiem, jak wyglada dyskusja na takie tematy (a raczej jej substytut). Albo robisz cos dla spolecznosci graczy, albo jestes pasozytem. Prawda w oczy kole? Brutalne? Owszem. Ale prawdziwe. Vide drobna uwaga o tym, ze serwer na 10 osob zajmuje ok. 256 kbps, co oznacza, ze miesiecznie wlasciciel lacza inwestuje w niego grubo ponad 1000 zl. Wiec co TY zrobiles dla spolecznosci graczy, ze masz pretensje o to, ze okreslam Cie jako pasozyta? Jesli cos jednak zrobiles - wybacz, w szacunkach opieralem sie na rachunku prawdopodobienstwa ktory mowi, ze na 10 graczy 9 korzysta z pracy 1. Nie podoba sie koledze idea stowarzyszenia? 30 zl to za duzo i ktos sie moze dorobic? To potuptaj grzecznie do sadu, zarejestruj wlasne stowarzyszenie i zacznij wreszcie cos robic. Krytyke uprawiac bardzo latwo, nic to nie kosztuje, a jak szpanersko wyglada, nie?

>Widzac problemy jakie tu sie moga swtorzyc smiem watpic, czy
>to wypali.

I po co ironia w tekscie o reprezentacji? Byla niezbedna? Reguly powolywania reprezentacji, sposobu selekcji zawodnikow, wyboru trenerow itp. ustala wladze stowarzyszenia. Masz w nim takie samo prawo glosu jak kazdy inny. Nie jestes w stowarzyszeniu - nie masz prawa glosu. Bez wiekszych problemow stowarzyszenie bedzie w stanie opracowac jednolite zasady pracy reprezentacji. Dlaczego problemy widzisz w tak prostej rzeczy, a nie widzisz problemow, jakie terez sa z pseudoreprezentacjami w roznych grach? Dlaczego nie widzisz na przyklad tego, ze obecne druzyny "reprezentacyjne" nie sa de facto reprezentacjami (z drobnymi wyjatkami, vide SC), gdyz nie ma jasno opracowanych mechanizmow selekcji i kontroli pracy reprezentacji przez spolecznosc graczy? No, kolego?

>Jezeli nie to zgodnie z prawem prasowym bede zmuszony
>odpisywac, dyskredytujac Twoje poglady, a ze idea jest
>ciekawa, tyle, ze nie w Twoim wykonaniu, byloby szkoda dla
>sceny graczy PL

Durny tekst, swiadczacy o zajadlosci a nie o rozsadku. Po pierwsze: w tzw. mediach pracuje, i to od dawna. Jesli chodzi o gry sieciowe i ich popularyzowanie, sugeruje, bys zapoznal sie z zawartoscia ostatnich bodajze 10 wydan Swiata Gier Komputerowych, w ktorych staram sie popularyzowac idee grania w sieci. Jesli chodzi o inne pisma i media, tez raczej problemu nie ma.

Lec pisac swoje sprostowania.

BTW nie wiem, czy doczytales, o co prosilem w tym temacie: prosilem, abyscie wytypowali pare osob, ktore moglyby pomoc w realizacji tego projektu. Chodzilo mi m.in. o unikniecie takich dyskusji jak ta: nic nie wnoszacych do sprawy, marnujacych czas i sluzacych jedynie pokazaniu, ze ktos tam ma cos takiego jak wlasne zdanie. Tak sie bowiem sklada, ze na forach dyskusyjnych panuje maniera popisywania sie swoja umiejetnoscia krytyki, ktora nie wnosi dokladnie nic procz pokazania swiatu, jaki to autor jest wspanialy. I co? I nic. Ludzi do pomocy 2-3 na krzyz, "miszczow" od krytyki w tzw. pip.

TKIZZ:

>Juz widze jak za x lat bede siedzial przed TV umalowany na
>bialo i czerwono z wielkim szalikiem z napisem "Polska" i
>kibicowal reprezentacje Polski W Quake 6!!!

:-) No wlasnie o cos takiego chodzi. Moze niekoniecznie z tym malowaniem... I niekoniecznie w TV... Ale majac do dyspozycji komputer, duzy serwis WWW prowadzacy transmisje, polskiego komentatora oraz swiadomosc, ze mecz oglada kilka/nascie/dziesiat/set tysiecy widzow, jakos tak czlowiek chyba mialby radoche... Tyle, ze aby cos takiego osiagnac, trzeba zrobic cos wiecej niz tylko nabazgrac krytyczny post na forum...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Nazywam rzeczy po imieniu. Zrobiles cos dla spolecznosci swojej gry? Zorganizowales jakis turniej? Prowadziles jakies mecze? Starales sie w jakis sposob popularyzowac te gre jako sport?



A ty zrobiles cos dla graczy RTCW ??? Jaki znowu sport

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Maja byc ligi, serwery, turnieje z nagrodami i w ogole slawa, byle bylo tak, zebym sam nie musial nic robic.



A co nie ma takich ??? RTCW dopiero zaczyna dzialanosc jedna liga zanami . ida dwie nastepne , w q3 co chwila jakies turnieje sa czego ty chcesz ???

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

A najlepiej po prostu usiade sobie i napisze krytyczny post na forum. Lol, kochany. Przerabiam to na forach od lat i wiem, jak wyglada dyskusja na takie tematy (a raczej jej substytut)..



Przerabiasz na forach i sie dziwisz ze ktos bedzie mial krytyczny post w strone twoich teori to jes dla mnie lol Przecierz nie zyjemy w panstwie gdzie pieniadze rosna na drzewach wszyscy sie kochaja i jest super , uwazasz ze wszytko co powiesz ma byc tak zrobione i juz bo ja tak powiedzialem smieszne


quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Albo robisz cos dla spolecznosci graczy, albo jestes pasozytem. Prawda w oczy kole? Brutalne? Owszem. Ale prawdziwe.



Tak jestem pasozytem i co ukazesz mnie za to bo chcem grac w gry ale nie chcem nalezec do stowazyszenia kolejny lol Nikt nie bedzie mi mowil co mam robic zrozum to

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Vide drobna uwaga o tym, ze serwer na 10 osob zajmuje ok. 256 kbps, co oznacza, ze miesiecznie wlasciciel lacza inwestuje w niego grubo ponad 1000 zl.



To sa jak mnieniemam lacza akademickie Stoja dla graczy glownie za friko postawione przez klan z jednego lacza nikt sie nie rozpisuje ze mamy im placic bo stoja podkreslam dla nas wszystkich zebysmy mogli na nich grac


quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

BTW nie wiem, czy doczytales, o co prosilem w tym temacie: prosilem, abyscie wytypowali pare osob, ktore moglyby pomoc w realizacji tego projektu. Chodzilo mi m.in. o unikniecie takich dyskusji jak ta: nic nie wnoszacych do sprawy, marnujacych czas i sluzacych jedynie pokazaniu, ze ktos tam ma cos takiego jak wlasne zdanie.



Kurw.a zesmnie tym text rozje.bal (sorrki ale sie mocna wkurzylem) Czlowieku mysl co piszesz NIE JESTES TU SAM to my wszyscy tworzymy ta scene nie ty jeden. Nie pasi ci ze ktos ma swoje zdanie to paszol. Po co pisales tu na forum jak bylo z gory wiadomo ze rozpocznie sie dyskusja i wiekszosc ludzi bedzie innego zdanie niz ty

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

hmm...
albo to ja tu czegos nie kumam, albo wy nie kumacie. on gdzies napisal, ze t ostowarzyszenie juz powstaje i nikt tego nie zmieni, nie zmieni zasad jego dzialania etc., a nasze wypowiedzi nic nie zmienia. postawil proste pytanie:"wchodzimy w to czy nie??" i chce naszej odpowiedzi, no i oczywiscie pomocy.
ale nie po co wy dalej dyskutujecie bez sensu

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

no moze yavor w jakies czesci meni rpzekonal ale i tak pozostaje pare rzeczy:
chcecie karac za czitowanie, granie nie pod swoim nickiem etc. hmmm ciekafe jak go ukarzecie zalozmy ze wejde na server X z nickiem sYs|yavor i bede czitowal i co mi zrobicie po pierwsze: nie bedziecie mieli dowodoof ze uzywam jakis czitoof, po drugie: jak bedziecie mieli dowody to trudno bedzie wam mnie ukarac, bo niby skad mozecie wiedziec kim jestem po trzecie: oczywiscie mozecie wylapac moje IP, ale gdy bylem w kafiarence lub u qmpla heh zeby to kontrolowac to by musialo wejsc bardzoo duzo ustaf i jakas technologie uzywac rozpoznawajaca ludzi po odciskach palcoof na klawiaturze - oczywiscie skanowanie by sie odbywalo za pomoca sieci przez monitor :> wystaczyloby zainstalowac to po stronie servera i jush!! To ma jednak sens!! Stowarzyszenie Wirutalnych Wojownikoof musi powstac jak tak beda walczyc z czitowaniem (co jest niby glowna rzecza dla ktorej powstalo stowarzyszenie)

jush widze jak przed premierem etc. przedstawia sie problem wolnych serveroof spowodowanych niska przepustowoscia laczy w polskich providerach (ten problem nie musi miec sensu tak pisalem, zeby bylo slownictwo, ktorego polityk zrozumiec by nie mogl )... odpowiedz premiera etc brzmialaby mneijwiecej tak: przepraszam, ale na kanadyjskie swinie w tamtym roku wydalismy juz znaczna czesc budzetu wiec w tej kategorii juz nie mozemy pomoc (wielki znafca )

hmm a jak ja tylko gram to stowarzyszeni nic dla mnie nie przewiduje ?? wiec 99 % graczy nie bedzie obejmowalo stowarzyszenie, bo tylko gra. a to bezszczelni gnoje!! przeciez mogliby kupic lacze 100mb/s i postawic server a nie tylko graja... przeciez scene w wiekszej czesci tworza ludzie, ktorzy graja a nie ktorzy puszczaja sie po sadach i jakby stowarzysznie moglo by powstac jakby pozwalalo na takie rzeczy jak sckracowane servy jakby politycy mogli sie zgodzic na cos z czego nie maja korzysci a nawet by poszerzalo piractwo. oni sie czepiaja jak server do takich gier starych jak "quake 2" jest bez cd keya i niby taki serv zacheca do kupna piratoof - boze przeciez juz nikt nie bedzie oginalengo q2 kupywal ale oni sie do tego uczepiaja (to sie stalo naprafde!!) wiec do takich rzeczy jak pozwalanie na sckracowane servy do nowych gier nigdy nie pozwala... i pozatym jakbysmy zaczeli zarabiac na graniu to by pefnie gry podrozaly

a moze ci sie uda... w kazdym razie warto popracowac nad kilkoma rzeczami

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Martin:

>A ty zrobiles cos dla graczy RTCW ??? Jaki znowu sport

Moglbys najpierw grzecznie odpowiedziec na moje pytanie?

>co chwila jakies turnieje sa czego ty chcesz ???

O lol. OK, wybacz, daruje sobie dyskusje z Toba, tym bardziej, ze reszta komentarza jest tak niedojrzala - w tym czesciowo chamska, ze nie chce mi sie na szczegolowa odpowiedz marnowac czasu. Wybacz. A, i nie fatyguj sie juz odpowiadac na pytanie, co zrobiles dla sceny RtCW, bo stracilem zainteresowanie do odpowiedzi...

Parowa:

>chcecie karac za czitowanie, granie nie pod swoim nickiem etc.
>hmmm ciekafe jak go ukarzecie

To proste. Stowarzyszenie dzialajace wsrod graczy wszystkich gier komputerowych oraz wspolpracujace ze stowarzyszeniem CS ustala zasady organizowania lig i turniejow (w skrocie, nie bede sie szczegolowo rozpisywal jak to dokladnie zrobic, zeby w miare wszyscy byli zadowoleni, na to bedzie czas, gdy beda dyskusje w stowarzyszeniu). Wszelkie nieformalne, dotychczasowe reprezentacje ulegaja rozwiazaniu. Gracz, ktory chce brac udzial w procesie eliminacyjnym do reprezentacji musi sie liczyc z faktem, ze w przypadku jakis naduzyc po prostu moze wyleciec ze stowarzyszenia. A to oznacza, ze bedzie poza procesem wylaniania reprezentacji. Malo tego, serwery zgrupowane wokol stowarzyszenia takze moga wprowadzac utrudnienia dla takich pseudo-graczy, moze byc problem z uczestnictwem w turniejach lanowych itp. Metod jest duzo. Jedna z zalet Stowarzyszenia jest to, ze likwiduje anonimowosc i ktos, kto popelnia jakies wykroczenie moze zostac ukarany. Pozostanie mu gra na niezrzeszonych serwerach publicznych, zas wszystkie dzialania stowarzyszenia dazylyby do tego, aby serwery stowarzyszenia oferowaly wiecej i lepiej. Metod jest wiele, w tym jedna glowna: nazywa sie ORGANIZACJA. Oczywiscie nie ma rozwiazan bez wad. Zauwaz, ze mowilem o OGRANICZENIU cheaterstwa, a nie jego wyeliminowaniu.

>co jest niby glowna rzecza dla ktorej powstalo stowarzyszenie

Lol, to jeden z wielu celow Stowarzyszenia i w mojej opinii najmniej istotny, bo realizacja pozostalych automatycznie pociagnie za soba zmniejszenie liczby zagrywek nie fair. Podstawowy cel to spotrzezenie, ze kazda scena gry sieciowej dubluje swoja prace: wszedzie pisza jakies regulaminy (niedoskonale), zawsze sa problemy z adminami, sedziami, serwerami, sceny sa rozdzielone od siebie i nie wspolpracuja. Zaoszczedzilibysmy ogromna ilosc czasu, sprawy organizacyjne w danej grze zajmowalyby mniej czasu. No i stopniowo moglibysmy zdobywac przychylnosc mediow, sponsorow, a w przyszlosci razem z innymi stowarzyszeniami powalczyc o rejestracje gier jako sportu. Panowie (Panie?), wiem ze Polska to nie Ameryka, ale liga CPL powstala w Stanach 5 lat temu, a obecnie uzyskala od sponsorow 45 milionow dolarow. Nie o pieniadze mi tu jednak chodzi a o spostrzezenie, ze znalezli sie ludzie, ktorym warto bylo wykladac pieniadze - i to ogromne jak na polskie warunki. Jesli nie bedzie stowarzyszenia, nie bedziemy mogli nawet sprobowac zrobic czegos dla nas samych - bo nie bedziemy mieli srodkow. Bedziemy tylko zbieranina pojedynczych, nic-nie-mogacych ludzi. Co mamy do stracenia? Paredziesiat zl w skali roku i troche zmarnowanego czasu. A zyskac z czasem mozna wiele. Podobno nawet najdluzsza droga zaczyna sie od zrobienia pierwszego kroku.

Premiera bym w te sprawy nie mieszal. Najpierw doprowadzmy do rejestracji stowarzyszenia, potem dogadajmy sie z innymi stowarzyszeniami i pomozmy utworzyc kolejne, nastepnie zarejestrujmy gry jako sport i wtedy mozemy sie umawiac na spotkania w Radzie Ministrow :-P

>a jak ja tylko gram to stowarzyszeni nic dla mnie nie
>przewiduje ??

Jak to nie? Mniej zalagowane i lepiej prowadzone serwery, profesjonalnie i terminowo przeprowadzane turnieje i ligi, nagrody w turniejach, a i moze jednego zwyciezce z drugim na jakis wywiadzik do jakiejs gazety da sie wepchnac... Malo? To sa rzeczy najbardziej realne. Nie liczcie na to, ze granie online zawsze bedzie bezplatne, firmy wreszcie kiedys sie polapia, ze ich lacza sa wykorzystywane do innych celow niz zamierzone, koszty utrzymania serwerow tez niskie nie sa i raptem zostaje pare serwerkow publicznych, na ktorych nie ma sie na nic wplywu, gdzie jest bajzel i maksymalny tlok, w 99% malo wartosciowy pod wzgledem kulturowym :-P A przeciez moze byc inaczej: legalnie, oficjalnie, z zyskiem dla sponsorow, z zyskiem dla graczy. Wiec, wytlumaczcie prosze u licha, bo pojac nie moge: dlaczego nie sprobowac?

>przeciez scene w wiekszej czesci tworza ludzie, ktorzy graja a
>nie ktorzy puszczaja sie po sadach

Nos sie uczepil... Dwie czy trzy wizyty w sadzie wojewodzkim w celu zlozenia i sprawdzenia dokumentow w kancelarii sadu chyba nie przerastaja mozliwosci psycho-fizycznych ludzi, co? Tym bardziej, ze bedzie to z calego stowarzyszenia zalatwiala prawdopodobnie jedna osoba. Moze dwie.

Sad nie tylko zajmuje sie aferami, niekiedy takze sprawami porzadkowo-organizacyjnymi

Naturalnie stowarzyszenie bedzie dazylo do legalnosci oprogramowania, ale akurat w przypadku serwerow nie widze zadnych problemow. Zalozmy, ze w ramach sponsoringu bedziemy mieli lacze. Zalozmy, ze postawimy serwer. Sadzisz, ze nie zalatwimy legalnego oprogramowania? Nie przewiduje klopotow (a fakt, ze oprogramowanie serwerowe jest czestokroc bezplatne, pomijam juz calkowicie).

>a moze ci sie uda...

MI sie na pewno nie uda. NAM sie moze jedynie udac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Napisze jednak jeszcze cos Nie musisz czytac bo jestem niedojrzaly. Nie podoba mi sie ten pomysl i basta nie bede przykladal rak do tego. Mam jedno pytanie a co bedzie jezeli nie bede nalazal do tego stowarzyszenia ??? czy moge sie pozegnac z gra bo dostane bany na wszystkie serwery czy tylko strace udzial grania w reprezentacji ??? Powiem tez to ze to stowarzyszenie w niczym mi nie pomoze nie wiem jak inni ale ja gram for fun nie interesuje mnie co mysla inni jak odbieraja moja gre ( nie lamie wiec mnie nie wyzywaja ) czy bedzie ona w telewizji . Moze jestem zacofany ale wiem swoje i nie bede placil hajcu zeby pograc sobie na serwerach jak teraz moge za darmo. Nie robmy z gier wielkiego czegos bo jest na to za wczesnie niektorzey mysla serio o tej grze ale jest jeszcze cos Real World pamietajcie o tym. Jestem pasozytem i pijawka w twoich oczach ale takie jest moje zdanie i nikt tego nie zmieni

Ps Ciekawe czego nie chciales dalej odp na moje zarzuty przeciw tobi sory nie chcem byc chamski ale uwazam ze powiedzialem prawde i to co ja czuje
Pozdro all

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

niedługo dojdzie do renkoczynów ja wam to mówie

a jeśli chodzi o ten pomysł to juz sie nie wypowiadam bo troche zadługie posty piszecie i nieche sie czytać

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 02:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Moze jestem zacofany ale wiem swoje i nie bede placil hajcu zeby pograc sobie na serwerach jak teraz moge za darmo.Pozdro all


No widzisz i tutaj ja mam inne podejscie. Bo gra na "serwerze" z pingiem 100+ i pl to dla mnie ch... nie gra. A niemozliwoscia juz jest rozegranie NORMALNEGO (dla obu stron takie same warunki) meczu w cb int, z powodu wlasnie ch.. serwerow na ch.. laczach.

Btw, nikt ci nie kaze placic , ale wiem ze czolowe polskie klany z radoscia by zaplacily pare zlotych by otrzymac mozliwosc korzystania z dobrego serwera.

Proste- mozesz obejrzec np "Black Hawk Down" w kinie i zaplacic 15 zl, albo mozesz obejrzec to w telewizji- wrazenia? Sam ocen

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Czy 20-30 zł za możliwość komfortowej gry to tak dużo ?? Tyle kosztuje flaszka wódki która dostracza przyjemności na jeden wieczór. Grać ze te pieniądze mozna byłoby przez cały rok.
Składki wędkarskie za cały rok kosztują ok. 100 zł. Mimo to w Polsce jest ok. 1 mln wędkarzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

O jakiej komfortowej grze mowicie ja mam sdi i gra mi sie zayebiscie jezeli chodzi o wolfa nieraz sa lagusy za granica tez jest niezle

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

niach niach

ja sie przekonalem do pomyslu yavora.
Wy widzicie wszystko czarno-bialo.

Takie stowarzyszenie daje wiele korzysci.
Jezeli bedziecie poza stowarzyszneim, to bedziecie grali tak jak teraz, for fun i tyla. Nic sie nie zmieni.
Natomiast przystepujac do stowarzyszenia wstepujecie w jakiestam kregi i macie wieksze mozliwosci w turnijach itp, jednak tracicie anonimowosc i jestescie poddawani systematycznej kontroli (cziterstwo itp).

Nie taki diabel straszny jak go maluja

Dla kazdego cos milego.

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

To ja zostaje przy grze for fun bo nie widze swojej przyszlosci jako zawodowy gracz komputerowy dla mnie gry sa oderwaniem od rzeczywistosci ale tylko chwilowym. No to ostatnie pytanie czy jezeli moj clan bedzie nalezal do stowarzyszenia a ja nie to nie bede mogl grac sparingow ???

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tak czytam na bierzaco te wasze wypociny i juz sam nie wiem co mayslec. W sumie to mi teraz jest wszystko jedno... na kasie moze nie spie ale te 20-30 zl rocznie moge wydac. Na pingi na ogol nie narzekam (czasami tylko ) wiec w tej materii Stowarzyszenie mi nic nie daje... do reprezentacji sie raczej nie wybieram (i mnie raczej nikt nie wybierze ).
Te rozmaite ,,korzysci'', ,,przywileje'' i jeszce inne ,,wspanialosci'' ktore otrzymam z tytuly czlonkostwa jakos do mnie nie trafiaja...
Z tego co widze wiekszosc osob jak narazie jest przeciwna... Ciekawe... moze powiedz lepiej teraz kto wyrazil chec przylaczenia sie - pytam z czystej ciekawosci, a nie dlatego ze chce byc zlosliwy czy cos... Sprawiasz wrazenie, ze tobie to ,,w zasadzie rybka'' czy my sie do tego dolaczamy czy nie... jestes wedlug mnie zbyt pewny siebie i moze troche zarozumialy... ale poczytam jeszcze sobie wypowiedzi w tym topic'u sie zastanowie,
bo narazie to jestem ZA a nawet PRZECIW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 11:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Moje zdanie juz znacie zawarlem to kilka postow wyzej
Tak samo jak Snoop.. stowarzyszenie mi nic nie da

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:39.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions