Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Wesołych swiąt
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking Wesołych swiąt

Siema wypooszczam sie z głoopim nie pasoojącym tu tematem nie zwiazanym z UT.ŻYCZE WAM WESOŁYCH SWIĄT MOKREGO DINGOOSA I DOOZO FRAGOOW I DOBRYCH PINGOOW NA SERVACH.POZDROOWKA OD KLANU -=BzN=- DLA CAŁEJ POLSKIEJ SCENY URBAN TERROR.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Re: Wesołych swiąt

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
Siema wypooszczam sie z głoopim nie pasoojącym tu tematem nie zwiazanym z UT.ŻYCZE WAM WESOŁYCH SWIĄT MOKREGO DINGOOSA I DOOZO FRAGOOW I DOBRYCH PINGOOW NA SERVACH.POZDROOWKA OD KLANU -=BzN=- DLA CAŁEJ POLSKIEJ SCENY URBAN TERROR.



Dzięki i nawzajem

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Wink Wesołych swiąt

A zapomniałem możecie tu wpisywac zyczenia dla kogoś grającego w ut itp. thx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Ql

Pozdrawiam całą poską scene Urban Terror i wszystkich jej graczy zrzeszonych i nie zrzeszonych!!!tak jak i ciebie monarku i twój klan.....papa 3majcie się!!!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking hyhy

pozdrawiam moją ciocie, babcie, dziadka, wujka, qmpli i qmpele z klasy, psa mojego kolegi, cala nasz scenke ut, i zycze Wam [b]Wesołych świąt, mokrego dingoosa, dooza fraguff, dobrego pingu [sobie tez tego zyczez ]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

:D

Y0 4ll
Za to ja wam zycze normalnie dobrych ocen w szkole,doozo dziwwczn w zyciu ,dobrego jajka, mokrego poniedzialq [szczurek]
itp. papa 4ll

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Thumbs up swieta, swieta

zycze wam wszystkim wszystkiego najlepszego, wesolego jajka i zeby was nikt w nie nie trafil i zeby serwery lekkie wam byly

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pac
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking ZdRoOfKo

A ja normalnie zdroofka wam wszystkim życzę a zwłaszcza Tobie MoNaR bo jak wiem to nienajlepiej jest z Tobą teraz (eche, eche)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 11:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ
Y0 4ll
Za to ja wam zycze normalnie dobrych ocen w szkole,doozo dziwwczn w zyciu ,dobrego jajka, mokrego poniedzialq [szczurek]
itp. papa 4ll



m.g o co ci biega z tym szczurkiem??cś mi ta chyba xywka przypominajeszcze ra życze miłych kaprysnych świąt

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Wink THX

THX wszystkim a szczegoolnie pacowi jooz prawie jestem zdrowy katar przechodzi i kaszel moze w poniedziałemk poojde sie lać hi hi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

"sZcZuReK"

chodzi mi o to zebys wpadl na bloki w dyyngoosa

Wes Asie ze saba ooo i Beate no i opticala

bede na was czekal z wiadrem [joke]

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Pozdrawiam:
Michała, Bartka, Mame, Tate, Babke J., Babke B., Dziadka G., Dziadka R., Wójka P., Ciocie M., Marcina, Ewe, Aśkę, Agnieszkę, Łukasza, Darka, Maćka, Piotrka, Wiktora, Kondrada, kacpra, Adriana, Kinge
Śnieżka, Monara, Pwaela, Gruche, Ottara, sxla, screema, całe dT ... Całe Av ... Całe r3 ... Ludzi bez klanu, i reszte ....
Życze wam żebyście się utopili na dyngusa i udławili jajkiem.
Jak o kimś zapomniałem to sorka ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

HEHEHEH

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Pozdrawiam:
Michała, Bartka, Mame, Tate, Babke J., Babke B., Dziadka G., Dziadka R., Wójka P., Ciocie M., Marcina, Ewe, Aśkę, Agnieszkę, Łukasza, Darka, Maćka, Piotrka, Wiktora, Kondrada, kacpra, Adriana, Kinge
Śnieżka, Monara, Pwaela, Gruche, Ottara, sxla, screema, całe dT ... Całe Av ... Całe r3 ... Ludzi bez klanu, i reszte ....
Życze wam żebyście się utopili na dyngusa i udławili jajkiem.
Jak o kimś zapomniałem to sorka ...


tHX ALE JA SIE NIE UTOPE CHYBA BO JESTEM CHORY I NIE WYCHODZE W PONIEDZIAŁEK A JAJKIEM TEZ SIE NIE UDŁAWIE BO MAM JE MIEDZY NOGAMI A NIE KOŁO GARDŁA ALE THX

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt, rozrzutnego Zajączka(coby na sprzęt nie skąpił), zero lagów i gumowych kul :)))
Wszystkim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking haha

(\/) OTO WIELKANOCNY KRÓLICZEK
=(^;^)=
c(")(") Prześlij do wszystkich swoich znajomych
których masz na gg wraz z światecznymi
życzeniami: ZDROWYCH I WESOŁYCH
ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
ŻYCZĄ:
MONAR
Zdzisiu
Zofia
Zenon
ciocia
babcia
dziadek
wujek
qmpela
qmpel
pies kolegi
cala nasz scenke ut
Michał
Bartek
Mama
Tata
Babka
Dziadek.X(Xzibit)
Marcin
Ewa
Aśka
Diler
Dailer
riki martn
Osama Bin Laden
Stroos pendzi wiatr
Kojot
Korki taczer
Muminki
Gucio
Horacy
Dr.quin
Esmeralda
Miroos
Smoki
Pokemony
Dragonballe
Jordan.M
Owen
Koora w moim sabasniku

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

zyczenia

chcialbym sie przylaczyc do zyczen i zycze wszystkie najlepszego , zdrowia ,szczescia i tego co zwykle sie zyczy i kazdemu zycze takiego jajeczka wielkanocnego jak zamieszczam ponizej ,aha mam pytanie do was , macie moze jakies swoje demka do vq3 , osp lub cpma ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

BTW

chcialbym jeszcze zyczyc aby was odwiedzil taki wlasnie kroliczek wielkanocny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: BTW

0_o hehe thor ty to masz pewnie poczucie humou dzis


Ja bym sobie nie zyczyl takich jajek:O

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: BTW

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ
0_o hehe thor ty to masz pewnie poczucie humou dzis


Ja bym sobie nie zyczyl takich jajek:O




Apropo jajek <><>
|
_

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Post Wesolych swiat i zegnaj sceno UT!

Chcialem zlozyc Wam wstkim najserdeczniejsze zyczenia z okazji swiat. Dla mnie przez przypadek polaczyl sie on rowniez z okresem wielu zmian i jak dobrze pojdzie to moze bede robil dla Was gry a nie gral z Wami :>

Pozdrowienia oraz podziekowania dla wszystkich klanow takich jak v3 ktore przyjelo mnie pomimo mojej krotkiej obecnosci na scenie UT,
pozdrowienia dla |-dT-|, r3surrection, Avalanche, -bia-Cyberkill, PK, JP, Fear, BZN o wszystkich klanow ktorych tu nie wymienilem bo pamiec ludzka jest zawodna i musicie mi to wybaczyc.

Jast wiele osob ktorym zawdzieczam dobra zabawe w UT, ze az boje sie je wymieniac. Dlatego kazdy kto mnie kiedys spotkal i z kim zamienilem chodzby slowko moze czuc sie tu jako osoba wymieniona.

Jesli chodzi o Atmosfere to oczywiscie powinna sie utrzymac a ja bede wpadal od czasu do czasu by cos poustawiac. Lecz czynnej gry w UT raczej sie nie spodziewam od siebie.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i dziekuje.

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

hehe

ale porabany topic

no offence

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi
ale porabany topic

no offence



SLUCHAJCIE topic no skonczyl sie ale juz 1 maja Optical bedzie mial urodziny [chyba tak mi powiedzial] no wiec złuzmy tu na tym topiq mu zyczenia no ale dopiero 1 maja.

Ja zlozy mu na urodziny wiec nie bede sie rozpisywal

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ


SLUCHAJCIE topic no skonczyl sie ale juz 1 maja Optical bedzie mial urodziny [chyba tak mi powiedzial] no wiec złuzmy tu na tym topiq mu zyczenia no ale dopiero 1 maja.

Ja zlozy mu na urodziny wiec nie bede sie rozpisywal



Gloopi pomysl nie skladajcie. bo lipe se zrobilem hehe

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:33.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions