Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Ban
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CRUS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocław

Question Ban

Niedawno, bo 2 dni temu (chyba)
dostałem ban'a na RIZNet (mi6) i qrde nie wiem czemu!!!
Słowo honoru ze nie przeklinam ani nie czituje, i wogóle zachowywałem sie tam normalnie więc w czym tkwi problem??????


Jest może jakiś sposób na pozbycie sie tego?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CRUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CRUS Znajdź więcej post'ów przez  CRUS Dodaj CRUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CRUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a co nas to obchodzi???
Napisz do admina servera i moze zdejmie tobie bana...
A wogole po co grasz na takich "fajnych" serverach?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 14:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Ja dostalem bana na twierdzy za to, ze oddalem swojemu bo postrzelil mnie na respie... tylko, ze ten typ mial admina, no i strzelil mi bana ale tylko na 5 minet - a zresztq kogo to obchodzi...

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: Ban

quote:
Napisane oryginalnie przez CRUS

Jest może jakiś sposób na pozbycie sie tego?



Wystarczy myć zęby i nogi 2 razy dziennie.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Ban

Ja lubię czasem pograć na riznecie ze względu na ograniczenie w ilości osób... Jednak grają tam głównie Niemcu i do tego lamią strasznie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CRUS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocław

gram tam własnie tylko dla tego.....
jest mało osób!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CRUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CRUS Znajdź więcej post'ów przez  CRUS Dodaj CRUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CRUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

to pograj sobie na lanie, tam ci bana nikt nie da i mało ludzi jest.

a tak poza tym to skontaktuj sie z adminem a nie na boardzie się żalisz

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
to pograj sobie na lanie, tam ci bana nikt nie da i mało ludzi jest.

a tak poza tym to skontaktuj sie z adminem a nie na boardzie się żalisz




..on sie zali bo nie wie za co tego bana dostal.. myslal ze mu pomozecie a wy tylko kazecie myc nogi 2 razy dziennie.

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy

..on sie zali bo nie wie za co tego bana dostal.. myslal ze mu pomozecie a wy tylko kazecie myc nogi 2 razy dziennie.



Ale to dobra rada. Sam z niej chetnie skorzystam.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Nie chce zakładać topika....ale też mam problema....jakieś 2 tygodnie temu dostałem na Asterze bana......i nie wiem też czemu
czy któs może mi podać maila do admina mo nawet nie znam......albo jakoś mi pomóc....bo tam mi sie fajnie gra...i małe pingi

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Alienek tak trudno sprawdzic na cs.pl. w dziale serwery...?

[email protected]

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehe....thx. Nie wpadłem na to

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions