Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Niedlugo 4 maja....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Niedlugo 4 maja....

...i tak mnie naszlo... Moze by w ramach promocji T2 zaproponowac nowym graczom male wyzwanie? Gdyby zainteresowane osoby wyrazily zgode, moglbym zamiescic gdzieniegdzie info o malym meczyku: vets vs newbie... Zasady meczu bylyby takie: 5 weteranow T2 gra przeciwko 10-15 newbie, w CTF-a, trzy mapy: Minotaur, Damnation i Celerity (ekhm...).

Sugerowalbym nastepujacy sklad owej 5-osobowej druzyny:

- berserker
- daveron
- piotrusek
- simon
- yavor

Czy wywolani do tablicy sa zainteresowani? Gotowi na rzez i ewentualna przegrana (wszak wypada 2-3 newbie na lebka...)? Jesli tak, dajcie znac, mozna byloby zrobic taki meczyk w jakis wybrany dzien kolo np. 10 maja, zaznaczajac, ze w przeciwnej druzynie moga grac wylacznie osoby zarejestrowane po 4 maja (ewentualnych smurfow i tak sie wylapie). Pewnie i tak przegramy, wszak to nie UT gdzie mozna ownowac 35:-4 , ale chodzi o zabawe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Ja moge grac w druzynie noobow
Zalezy, o ktorej godzinie bedzie meczyk - mi np. pory pozno wieczorne odpowiadaja - 23 i pozniej.
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Homic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

Moge bys obsem, nagramy filmik?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Homic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Homic Znajdź więcej post'ów przez  Homic Dodaj Homic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Homic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

hmm ja bardzo chetnie, 3 na lebka = slodko. Dzisiaj na zornie gralem 6 na lebka, oni chyba maja enemy wp na mnie ustawione :/.

a moze po prostu jestem jedynym LO na 6 LD przeciwnika?

mapki proponuje Damnation, Mino, DBS, moze jeszcze jakas z pojazdami nie za duza - puli&veivari :O.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

tia, no to sie internetu w domq dorobilem coby sobie pograc, a tu mnie juz nawet jak na zlosc do weteranow nie zaliczaja
nie lubie was elytarne lamki

ps.: po dwoch latach tluczenia w ta nieszczesna gre to juz raczej na nooba sie nie klasyfikuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

nooba nie ale jeszcze nie 1337 .

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

ah i bardzo lubie celerity, ale sadze ze moglo by sie nie sprawdzic :o.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

4, tys wet, ale tys nie fragger... a tu trzeba zwyklym prymitywnym fragowaniem wyrobic przewage

Swoja droga gdyby bylo wiecej chetnych, moglibysmy zagrac 6 vs oni i wtedy bylby juz potrzebny TM/LD.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez yavor
Swoja droga gdyby bylo wiecej chetnych, moglibysmy zagrac 6 vs oni i wtedy bylby juz potrzebny TM/LD.


o lol. pytanie czy az tylu sciagnie tribesa, i jak sie z nimi zkontakowac .

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

pisze sie na to 3n00bow na lebka to jak na gamesurfie hrhr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

6 v 15-17 z 4 na TM i byloby wesolo :-) Obawiam sie jednak ze ciezko bedzie zorganizowac tylu nowych graczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

ok, 4 domyslam tez sie pisze...

Zatem 4 maja przystapie do dzialania i zaproponuje taki mecz. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

A, i team bylby 6-osobowy jednak, z 4ddh jako TM:

- berserker
- daveron
- piotrusek
- simon
- yavor
- 4ddh

Pozostaje poczekac na zdanie dava.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2004 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAKuS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

wow

ja bede gral jakos newbie...lol... co to sa ponad 3 lata gry

__________________
http://www.tribes.fn.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAKuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAKuS Znajdź więcej post'ów przez  JAKuS Dodaj JAKuS do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

skoro ma byc fragz0rski sklad to:

- berserker( z bersa zaden fragzor ale caperow wita dobrze )
- daveron
- piotrusek
- simon
- jakus
- silenzo

a reszta to fragz0ry pasqdne i w dodatku szmaty nosic potrafia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Steel, ty jestes taki glupi naprawde czy tylko udajesz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

Thumbs down

geez
czlowieku, o co ci znowu chodzi ?
miales ze mna nie gadac a znow startujesz w niewyszukanej formie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAKuS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

hmm

chyba stac mnie na wiecej niz samo fragowanie ...

__________________
http://www.tribes.fn.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAKuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAKuS Znajdź więcej post'ów przez  JAKuS Dodaj JAKuS do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
a reszta to fragz0ry pasqdne i w dodatku szmaty nosic potrafia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT

miales ze mna nie gadac a znow startujesz w niewyszukanej formie



Primo: nie wtracaj sie tam, gdzie cie nie zapraszaja, a jak sie zapewne domyslasz, propozycja nie byla adresowana do ciebie.

Secundo: sadzisz, ze zaslugujesz na lepsza forme?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez yavor
Primo: nie wtracaj sie tam, gdzie cie nie zapraszaja, a jak sie zapewne domyslasz, propozycja nie byla adresowana do ciebie.

Secundo: sadzisz, ze zaslugujesz na lepsza forme?


ad primo: zakladasz topic na ogolnie dostepnym forum to licz sie z tym ze ktos w nim bedzie pisac.
Ze propozycja nie dla mnie to wiadomo od poczatku zreszta i tak by mi sie grac nie chcialo.
Napisales 'sugerowalbym sklad' co zacheca do jego modyfikacji a ze pozniej dodales ze sklad ma byc fragujacy to odrazu Jakusinski sie nasuwa. Zwlaszcza ze porownujac wasze dema odrazu widac kto lepiej gra

ad secundo:Z twojej strony preferuje brak formy bo swoj niezapomniany styl obrazania i wyzywania to juz na naszym( i nie tylko afaik) forum pokazales.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

jej, yavor o co chodzi? ze zasugerowal inny sklad? spokojnie. :z

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Steelheart, w skrocie:

- Nie zamierzam dyskutowac z toba. Jestes prymitywnie zlosliwym, wyrachowanym typem i - po raz 50. chyba - uprzejmie cie prosze: odwal sie ode mnie.

- Jestes chyba ostatnia osoba w sYs, ktora mialaby moralne prawo do komentowania moich dem. Albo przedostatnia. Gdy lama zabiera sie do oceniania, mozna sie jedynie smiac.

- Skoro propozycja nie do ciebie (jak dobrze odczytales), po cholere sie wpieprzasz? Musimy? Szczurek stella musi powtorzyc numerek z Homikiem? Klopot w tym, ze ze mna moze nie wyjsc. Nie prowokuj, nie wpieprzaj mi sie w to, co robie - bedzie spokoj. Proste, czy przerasta twoje mozliwosci pojmowania?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

OK.

Zyczliwa rozmowa z kolega stella na #sys uswiadomila mi, ze nie warto nic organizowac dla sceny, gdyz zawsze znajda sie osoby, ktore nie dosc, ze nic nie robia, to jeszcze sie do wszystkiego przypieprzaja. Po cholere mi to?

W zwiazku z powyzszym powracam do mojego postanowienia, aby nie organizowac nic dla sceny, bo po prostu nie warto. Przepraszam za nadmiar hurraoptymizmu, propozycje prosze traktowac jako niebyla, a moderatora prosze o zamkniecie tematu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Szkoda. Pozostaje polowanie na n00bow na serwarach. :-p

... o ile jacys sie pojawia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Talking ...

;D

Widze ze na scenie T2 ciagle bez zmian, jak zwykle sie klucicie o jakies *******y ;p noooo ale do rzeczy:

szeregowy dark melduje gotowosc do posluzenia jako mienso armatnie ;pp

I na koniec mam pytanie, kiedy T2 zostanie udostepnione dla ogolu graczy ? 4 maja ? :0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Ehhhh kurde nie zauwazylem przedostatniego posta ;-|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

Red face

- mhm, skoro tak mowisz NAPEWNO masz racje, O ! Nieomylny

- tak jestem lama straszna niemam kompetencji wiec moze oceniac ktos to je ma. w koncu wgrywales tylko te dema ktore byly twoim zdaniem godne uwagi wiec wgraj na t2demos i zbieraj pochwaly

- skoro udzielanie sie na forum czy komentarz na ns.pl to prowokacja ? to czym jest obrazanie ?
skoro niechcesz zebym pisal co chce napisac w twoich tematach to zaloz swoje forum gdzie wstep beda mieli tylko twoi wielbiciele ( napewno ich bedzie zatrzesienie ).
to jest forum publiczne wiec... 'live with it'

i jeszcze sprecyzuj pojecie 'numerek z homiciem'
Homic byl wkurzajacy ale mi nie przeszkadzal do czasu gdy wyszla sprawa z *khem pewna osobka* i gdy gladziutko wybaczyl respectowi jego numer. Wtedy go przestalem tolerowac.
Niezapominaj jednak ze czystka i 'odsuwanie od skladu' w sYs to byl twoj pomysl i nieraczyles z nami w ramach SROKi skonsultowac kogo i dlaczego.
Z mojego punktu widzenia to chryja jaka na naszym forum zrobiles to raczej TY chciales powtorzyc swoj numer z homiciem.
Wykazac moje lamerstwo i niekompetencje , podburzyc innych przeciw mnie zebym sam odszedl albo kolektywnie zostal 'odsuniety'.
Zwaszcza w swietle faktu ze podobno 'od dawna wiedziales i czekales az wytne taki numer'(nieobecnosc na klanowce)
Najwyrazniej masz ciagle do mnie pretensje ze wyszedles na idiote i w dodatku chama...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

lol
zwal na mnie wszystko
jam jest zly i wogole a nawet !

ps. per 'stella' to akurat ty mozesz mowic do swojej pompowanej owieczki a nie do mnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Unhappy

Powoli zaczynam zauwazac, ze ludzi, ktorzy maja powyzej 20 lat zachowuja sie jak dzieci na tej scenie ;/ Ludziska...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:14.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions