Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > http://www.czitersraus.prv.pl/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
No moze sie pomyliłem :p sorry (mówiłem wróciłem właśnie z imprezy ;p) I wogóle ściągnijcie sobie to demko.. tylko czemu od tego momentu... najlepszy jest fragment jak mówie "i mamy demka" <-- buhaaha... Wtedy to już miałem kompletną zlewe z gościa... i to ty zaczołeś.. ty mnie wyzwałeś od *****.. ja cie dopiero od czitera.. i napisałem "cziter ;p" dupku.. jak zaczołeś robić wrzuty na mnie to dopiero dostałeś od wallhacka.. udostępnij może całe demko a nie fragment.. bo moge nagrać demko wyrwać coś z kontekstu i zrobić wielkie halo jak ktoś coś tam... Dokładnie widać -> szukasz zaczepki.. już proponowałem jak to możemy rozwiązać.. (no ale cóż.. pewnie byś mnie zjadł na śniadanie... hahahaha... rotfl)



ale ty debil jesteś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

zaczołem nagrywać po twoim "psycho ma walla" zresztą są tam ludzie którzy byli i ja grałem ty zdechłeś(pewnie ja cie trafiłem kulą samonaprowadzającą) i ja nie widziałem co piszesz a pewnie dużo kłapałeś i tak się akurat złożyło że padłem i zobaczyłem Psycho ma walla, tępy baranie,i przestał byś tu grozić bo to chyba nie na miejscu chłopcze z bańką w nosie.


Koniec gadki po co dyskusja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
::Kv3EdOs::
Sinister Rabbit (Mninion)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: :o

buhahah.. już ulżyło ? Powiedziałeś co masz do powiedzenia ? i sie zamkniesz nareszcie ? Wow niemożliwe... to że masz walla to mówiłem już na demku.. wcześniej powiedziałem "***** ale fart" czy coś takiego a ty sypnołeś ****mi w moją strone.. a że masz walla to powiedziałem po tym jak nazwałem cie cziterem (to byl żart jakbyś tepaku nie widział.. a potem to cie celowo tylko wkurwiałem.. zresztą koniec tematu.. bo i tak mam cie gdzieś.. Mariusz gra lepiej od ciebie. więc sie zastanów może co pieprzysz..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ::Kv3EdOs:: Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ::Kv3EdOs:: Znajdź więcej post'ów przez  ::Kv3EdOs:: Dodaj ::Kv3EdOs:: do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ::Kv3EdOs:: prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
buhahah.. już ulżyło ? Powiedziałeś co masz do powiedzenia ? i sie zamkniesz nareszcie ? Wow niemożliwe... to że masz walla to mówiłem już na demku.. wcześniej powiedziałem "***** ale fart" czy coś takiego a ty sypnołeś ****mi w moją strone.. a że masz walla to powiedziałem po tym jak nazwałem cie cziterem (to byl żart jakbyś tepaku nie widział.. a potem to cie celowo tylko wkurwiałem.. zresztą koniec tematu.. bo i tak mam cie gdzieś.. Mariusz gra lepiej od ciebie. więc sie zastanów może co pieprzysz..




Ehhhhhhh powiem ci że nie zależy mi na tym żebyś dostał bana,graj sobie ile chcesz i gdzie chcesz tylko najpierw naucz się grać a potem bierz się za łapanie cziterów i przestań przekręcać bo napisałeś że gram z wallhackiem zanim cokolwiek się odezwałem,z tego co ty mówisz to wynika jak bym się od początku uwzioł na ciebie a ja nawet o tobie nie słyszałem,daj se już siana i graj se w rs,olej cziterów bo tobie to najmniej szkodzą a co najważniejsze zmądrzej wkońcu to może kiedyś każdy zapomni o zajściu.

Ps. Nie wiem o którego Mariusza ci chodzi,ale być może masz racje że jest lepszy bo jest wielu lepszych to że gram dobrze nie znaczy że jestem najlepszy,no ale znowu musiałeś pokazać coś co wogóle nie zabardzo się klei do tematu,no ale widzę że chcesz coś na siłe pokazać ciekawe tylko po co?

Myślę że możemy jeszcze tak długo ale jest sens? no chyba że postów chcesz mieć tyle co kood,to by tłumaczyło sprawę.
Mam co chciałem tzn v3 czyste, a v3 to Ja,pyza i Yaro,teraz to w dupie mam całą tą sprawę i myślę że już nie będzie takiego rzucania bez dema że ktoś czituje.

Edytowane przez Psycho dnia 10-08-2002 o godz. 02:05

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
No teraz to już ****stwo i mam postawy żeby nazywać psychodupka cziterem... przeczytałem *przytoczone* rozmowy z gg... ****** cziterze żeś pozmieniał i pododawał nowe linie... Jeb.any w d.u.pe cziterze.. I JESTEŚ KU.R.WA CZITER.. MOZE NIE W UT... ALE JEDNAK
A co do angelusa (teraz pokapowałem nick ;p jak zobaczyłem screena) No dziwie sie że żeś do 666 trafił.. bo dobrze wiesz za co wyleciałeś z gs... także jak jeszcze ktoś ma jakieś zatargi z przeszłości ze mną to zapraszam (lol.. teraz trin z :eod: coś walnie.. rotfl) A co do tego psycho to na serio aż szkoda słów (trzymajcie mnie bo zabije rotfl... stary teraz wiesz po co są tabletki uspokajające.. weź przykład z ]{ooda.. jemu schlebia jak ktoś go nazywa cziterem (sorry guys.. złą osobe nazwałem cziterem rotfl... pójde sie najebać i poprawie na jakimś servie)... A psycho.. no masz jakieś chyba schizy z dzieciństwa (to a propo lizania ch.uja.. ale to tłumaczy twoje powodzenie wśród graczy UrT... teraz ktoś coś powie w imieniu całej sceny ut rotfl)
Ale cóż.. serio mnie to ***** możesz pisać na ircu za plecami, mozesz dawać obczitowane posty... ale jedno zostaje faktem.. nie buczyłbyś tak jakbyś nie miał czegoś na sumieniu... (co zasugerował czyt. czit.r).. Tak więc czyszbyś sie bał że coś wyjdzie na jaw ? a może jednak buży się najbardziej jednak za to że jest cziter i ktoś go nakrył ? buahah (dzięki za pomysł <unnamed> )



ANGUS -> ANGELUS BUAAAAAHAHAHAHAHAHAHA, wlasnie widac jak znasz pl scene, klany i graczy, hehehehe rotflx2. Powiedz mi jeszcze ze SG to GS lub cos w tym rodzaju

A teraz znowu apropos Psycho i ciebie. Ile ty masz majtku lat ze wogole w taki sposob rozmawiasz z czlowiekiem, ktory dawno sie ustatkowal, zalozyl (wbrew twoim wyobrazeniom) normalna rodzine i gra (w przeciwienstwie do ciebie) dla dobrej zabawy (bo ty najwyrazniej w robisz to chcac zwrocic na siebie uwage). Zachowujesz sie jak sfrustrowany i zakompleksiony nastolatek.

P.S Mialem tu juz nic nie pisac, ale nosi mnie jak widze co ten durny gowniaz wypisuje.

SzAcOoNeCzEk (prawie)ALL

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 01:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM


ANGUS -> ANGELUS BUAAAAAHAHAHAHAHAHAHA, wlasnie widac jak znasz pl scene, klany i graczy, hehehehe rotflx2. Powiedz mi jeszcze ze SG to GS lub cos w tym rodzaju

A teraz znowu apropos Psycho i ciebie. Ile ty masz majtku lat ze wogole w taki sposob rozmawiasz z czlowiekiem, ktory dawno sie ustatkowal, zalozyl (wbrew twoim wyobrazeniom) normalna rodzine i gra (w przeciwienstwie do ciebie) dla dobrej zabawy (bo ty najwyrazniej w robisz to chcac zwrocic na siebie uwage). Zachowujesz sie jak sfrustrowany i zakompleksiony nastolatek.

P.S Mialem tu juz nic nie pisac, ale nosi mnie jak widze co ten durny gowniaz wypisuje.

SzAcOoNeCzEk (prawie)ALL







Heh Maxim daj już pas,ale widzę że temat miał dobre strony bo się na boarda zarejestrowałeś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 02:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Talking o **** ale lol

r3|GruChA connected

r3|GruChA : Kwedoś ale ty po****** jestes

r3|GruChA disconnected

lol pierwszy raz od 2 miesiecy cos na boardzie pisze
kluccie sie dalej - fajnie sie czyta jak sie chlopak meczy zeby byc the best i zeby sie nie dac pojechac, przypomina mi sie KMB007 jak go wszyscy pojechali na ut.pl, to bedzie chyba podobna historia tylko szkoda ze na boardzie :/ malo osob czyta

no nic trzeba spac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 02:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Post ta no moze

wkoncu odpuscisz kwedos
powoli widze emocje opadaja jeszcze 2 posty i bedziecie pogodzeni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmm

No grucha wspomniałeś o kmb007 to on już sie ustatkował i niejest agresywny, jest inny. Kvedosic myślałem że jesteś wporzo, myliłem sie. Jak najeżdżasz na psycho to i na mnie, irco wie dlaczego.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-R.K.Pyziaty
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: wRO

Thumbs down

Cze wszystkim dawno mnie tu nie było a, po przeczytaniu tego topicu stwierdzam ze czas to zmienic.
kwedos zwykle jestem spokojny nie rzucam sie na innych itp. ale troche przeginash pale. Zauwazyles ze piszesz o tym ze tym ze Psycho(i nie tylko bo przy okazji zaczales najezdzac na wielu innych pozadnych graczy) wyzywa i rzuca sie bez powodu aty qr.. przez te twoje kilkanascie postow nie napisales nic sensownego, po prostu jakis schizofreniczny belkot. Jak to czytam to sie nawet zastanawiam czy czytash to co pisza inni,bo na razie dziwnym zbiegiem okolicznosci nikt cie nie poparl, aty dalej swoje. Z poczatku myslalem aby ci dac spokuj ale tera to mash pozadnie przesrane...
Trza bylo stulic ten glupi ryj na poczatku to bys jakos z tego wyszedl. Na szczescie dzis wyjezdzam i nie bede musial wiecej czytac tych bredni(dziwie sie ze cie jeszcze z boarda nie wywalili).

Co do projektu anty-cheat to ja moge nagrac demko z jakimkolwiek graczem i w ten sposob "udowodnic" ze cheatuje. Wystarczy wpisac name np. r3.Grucha wlaczyc OGC i aimbota jak ktos lubi i nagrac demko ze swojej gry(najlepiej z drugiego kompa). Wiec i tak wszystko opiera sie na zaufaniu do tych co ujawniaja rzekomych cheaterow.

p.s nikt z klanu v3 nie musi cheatowac i tak kazdy z nas jest lepszy niz taka Kwedosia z wallhackiem.

-v3-Pyziaty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-R.K.Pyziaty Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-R.K.Pyziaty Znajdź więcej post'ów przez  -v3-R.K.Pyziaty Dodaj -v3-R.K.Pyziaty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-R.K.Pyziaty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

kvedos

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
Do *połowy sceny ut*-> naprawde ***** mnie co myśli sobie pół sceny ut. albo raczej ten odpowiedzialny.. MAm to w dupie.. róbcie sobie wrzuty.. do woli..sami robicie taką sytuacje.. i buhahahah zgniutłbym cie pało jak robaka.. ty mi tu z pakerstwem nie wyskakuj... I sam jesteś smarkacz bo chyba na serio masz jakiś kompleks.. (Topic close.. user deleted)
Teraz do admina boardu: Skasuj mój login i w miare możliwości niusy (bo aż szkoda czasu na te downy)


wiesz co nie chcialem sie do tego mieszac ale ty jestes glupia cipa po prostu, skoro dla ciebie nic nie znaczy polowa sceny ut to wez po **** sie brales za to i spierdalaj.

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
No teraz to już ****stwo i mam postawy żeby nazywać psychodupka cziterem... przeczytałem *przytoczone* rozmowy z gg... ****** cziterze żeś pozmieniał i pododawał nowe linie... Jeb.any w d.u.pe cziterze.. I JESTEŚ KU.R.WA CZITER.. MOZE NIE W UT... ALE JEDNAK
A co do angelusa (teraz pokapowałem nick ;p jak zobaczyłem screena) No dziwie sie że żeś do 666 trafił.. bo dobrze wiesz za co wyleciałeś z gs... także jak jeszcze ktoś ma jakieś zatargi z przeszłości ze mną to zapraszam (lol.. teraz trin z :eod: coś walnie.. rotfl) A co do tego psycho to na serio aż szkoda słów (trzymajcie mnie bo zabije rotfl... stary teraz wiesz po co są tabletki uspokajające.. weź przykład z ]{ooda.. jemu schlebia jak ktoś go nazywa cziterem (sorry guys.. złą osobe nazwałem cziterem rotfl... pójde sie najebać i poprawie na jakimś servie)... A psycho.. no masz jakieś chyba schizy z dzieciństwa (to a propo lizania ch.uja.. ale to tłumaczy twoje powodzenie wśród graczy UrT... teraz ktoś coś powie w imieniu całej sceny ut rotfl)
Ale cóż.. serio mnie to ***** możesz pisać na ircu za plecami, mozesz dawać obczitowane posty... ale jedno zostaje faktem.. nie buczyłbyś tak jakbyś nie miał czegoś na sumieniu... (co zasugerował czyt. czit.r).. Tak więc czyszbyś sie bał że coś wyjdzie na jaw ? a może jednak buży się najbardziej jednak za to że jest cziter i ktoś go nakrył ? buahah (dzięki za pomysł <unnamed> )


***** wiesz psycho polowa osob lubi po jest spoko koles a nie tak jak ty niedoswiadczona cipa ktora bezpodstawnie oskarza a potem zamiast sie wycofac bluzga na niego i na "polowe polskiej sceny ut", POZDROWIENIA DLA ANGUSA ZA FAJNE TEKSTY

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Angry Re: co za hooj!!

quote:
Napisane oryginalnie przez ANGUS
monar nie wpadne na bierzanow bo bym cie tam moczem rozsikal przed twoim blokiem i pewnie bys jeszcze od swoich kumpli po mordeczce dostal ...... i nie tlumacz sie ze niby miales slaby sprzet bla bla bla bo i tak nie umiesz grac ...... tylko wazniaka strugasz bo masz tam ten swoj smieszny klan i jestes wogole wspanialy bo wywaliles 50000 postow na boardzie ........ jestes tylko malym obsranym gowniarzem nie potrafiacym nic poza szczekaniem .
a tobie kvedos chyba sie osoby pomylily ..... ale to nic te typy tak maja

Pokcio dzieki za slowa uznania chyba zaczne czitowac hyhyhy


Masz jakieś ale ? Masz jakieś wonty, te co powiedziałeś, nie zrozumiałem cie idź do ortodony... Jak jooz cos to nie mieszkam w bloq szmato i wez spierdalaj odemnie Zje.bany ryjoo tak jak i te całe 999 oaproocz Horn'a nie wiem po co Horn trzyma takich matołoow w klanie a szczegoolnie takiego matoła jak ty.Co szpanoojesz ze starszy jestes wali mnie to i tak bym ci najebał.Ryśu daj spoqooj ehhehehe (Ryszard Podgórski)<<<angoos 25 lat spoko i kozakiem jest bo ma 25 wiec to jak ty jestes taki stary to spierdalaj do zony dziecka a nie na kompie siedz !!! heheheh

__________________
-=BieżZaNooż=-

Edytowane przez Monar"bzn" dnia 10-08-2002 o godz. 12:13

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: co za hooj!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

Masz jakieś ale ? Masz jakieś wonty, te co powiedziałeś, nie zrozumiałem cie idź do ortodony... Jak jooz cos to nie mieszkam w bloq szmato i wez spierdalaj odemnie Zje.bany ryjoo tak jak i te całe 999 oaproocz Horn'a nie wiem po co Horn trzyma takich matołoow w klanie a szczegoolnie takiego matoła jak ty.Co szpanoojesz ze starszy jestes wali mnie to i tak bym ci najebał.Ryśu daj spoqooj ehhehehe (Ryszard Podgórski)<<<angoos 25 lat spoko i kozakiem jest bo ma 25 wiec to jak ty jestes taki stary to spierdalaj do zony dziecka a nie na kompie siedz !!! heheheh




Heh Monar pisałeś że zawsze wychodzisz z twarzą a teraz sam zaczynasz rzeźbić w gównie, zaczynał być spokój,no ale nie wiem o co ci chodzi-lubisz jak coś się dzieje wokół ciebie??????
Rób tak dalej to źle się zacznie dziać.
Druga sprawa jest taka-może grasz w UrT rok ale nie na polkiej scenie powiem ci tak miałem przerwę od stycznia do kwietnia,przed styczniem wogóle cię nie widziałem i ty też mnie nie znałeś jak wróciłem,tak że nie trudno jest obliczyć,że do stycznia jest jeszcze 5 miechów-oczywiście biorąc pod uwagę fakt że weszłeś powiedzmy na drugi dzień jak ja znikłem to ci daje 7 miesięcy-to bliżej tu jest pół roku a nie rok.
Trzecia sprawa jest taka,że nie na miejscu są tu teksty "przyjedź na Bieżanów""i tak bym ci najebał" to chyba sam przyznasz jeśli nie przyznasz to bóg z tobą,Angus pisze żeś lama a ty że mu na*****sz,najeb mu na servie,bo w realu to on się z tobą nie spotka nie dlatego że się boi tylko poprostu już nie wypada(może kiedyś)
Czwarta sprawa dotyczy wieku-bo GE jest w twoim albo młodszy nawet ale wydaje się być z piętnastaka starszy od ciebie,i text typu "do dzieci a nie do kompa" też jest nie bardzo bo może ci ktoś powiedzieć żebyś jeszcze possał matke a nie myszką ruszał,bo prawda jest taka że w knajpach nie posiedzisz dłużej jak do 22:00 (mówię tutaj o rynku) a potem niestety trza na czarter i do domciu.
Nie staram się tutaj ciebie ośmieszyć czy coś w tym stylu tylko wytłumaczyć.
No i piąta najważniejsza bo w temacie-też tak ci powiem jak Kwedosowi olej cziterów,hakerów,i innych magików tylko zacznij coś grać bo pewnie niektórzy z chęcią oglądneli by wasz sparing na servie z Angusem,bo jeszcze wyjdą jakieś niepotrzebne sprzeczki.
A co do napisania tutaj danych Ryśka to nie wiem w jakim kierunku to miało iść Mateuszu Młynarczyk przecież on tego nie ukrywa i jak by to kogoś obchodziło to by go zapytał,lub poprostu wszedł by na stronke 999 i popatrzył w danych squadu: heh co to miało być to nie wiem poproś go to ip też ci poda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ANGUS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Post no no

Psycho zostaw ( jak sie rusza gowno to jeszcze bardziej smierdzi ) swiete slowa ale niema sensu wogole z nim gadac ......

a co do ciebie monar to juz nic na ciebie nie pisze ...... zajmia sie toba chlopaki z 999 jak powracaja z wakacji , bo rzeczywiscie troche mi nie wypada nawet czytac tych twoich wypocin
zal mi tylko troche twoich rodzicow ze musza trzymac taki psi wymaz w domu i jeszcze zrec ci dawac ale to juz inna sprawa.
i zastanow sie na drugi raz co na kogo piszesz bo jesli tak ci na tym bardzo zalezy to mozemy sie umowic gdzies na piwko i pogadamy w 4 oczka (oczywiscie max do 22 )

zajebales sobie stary na maxa i watpie czy jeszcze sie kiedys spotkamy na servie bo na twoim miejscu to bym zmienil nicka nazwisko i twarz

buziaaki for @ll ktorzy uczestniczyli w tym fajowym temacie .....
ja juz koncze bo bede mial za duzo postow i mnie jeszcze posadza o cos

nartuniaaaaaa

ps:dajcie jakis nowy temacik

__________________
AnGuS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ANGUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ANGUS Znajdź więcej post'ów przez  ANGUS Dodaj ANGUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ANGUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: co za hooj!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

Masz jakieś ale ? Masz jakieś wonty, te co powiedziałeś, nie zrozumiałem cie idź do ortodony... Jak jooz cos to nie mieszkam w bloq szmato i wez spierdalaj odemnie Zje.bany ryjoo tak jak i te całe 999 oaproocz Horn'a nie wiem po co Horn trzyma takich matołoow w klanie a szczegoolnie takiego matoła jak ty.Co szpanoojesz ze starszy jestes wali mnie to i tak bym ci najebał.Ryśu daj spoqooj ehhehehe (Ryszard Podgórski)<<<angoos 25 lat spoko i kozakiem jest bo ma 25 wiec to jak ty jestes taki stary to spierdalaj do zony dziecka a nie na kompie siedz !!! heheheh



LOL Monarq, kiedys cie lubilem, ale sam pokazujesz ze nie powinienem...

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: no no

quote:
Napisane oryginalnie przez ANGUS


buziaaki for @ll ktorzy uczestniczyli w tym fajowym temacie .....
ja juz koncze bo bede mial za duzo postow i mnie jeszcze posadza o cos

nartuniaaaaaa

ps:dajcie jakis nowy temacik





Apropo tych postów patrzcie tam się ucho napocił i dwa napisał a i tak mu nie dodało ,tzn przynajmniej ja tak widze(to na pewno musi być jakiś cheat,albo ucho jest hakerem,ucho posądzam cię oficjalnie tylko nie wiem jeszcze o co zrobie sreena i wyślę na czitrsraus napewno cię rozgryzą i ban gwarantowany)

A tak poza nawiasem z regóły jak kto nie ma 999 na servie to nigdy nie kickam,no musi naprawde coś wywinąć,ale teraz jak zobacze że ktoś kogoś nazwie na poważnie cziterem (chociarz nawet dziwnie będzie grał to na oskarżyciela puszcze vota. To już jest dobijające gdzie się nie ruszysz to cziter,jak się duża część osób wku_rwi to sami zaczną grać z wallhackami,botami i ponaddźwiękowymi rakietami,i właśnie w tedy ch_uja sobie pogracie bo nie widzę jakoś tych słabszych jak by ci lepsi non stop posądzani faktycznie grali z ogc runda trwała by pewnie około 10sek.

To tyle i w końcu zmieńcie temat i jak już jesteś Monar tyle na scenie i taki obeznany jesteś to opisz nam tutaj i wyjaśnij pojęcie: "packet lost"-tak od A-Z żeby każdy zrozumiał,to przynajmniej coś pożytecznego i treściwego w końcu się na boardzie bedzie pisać a nie Quitec do Vesta-Vesta do Quitec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Post yoł yoł

Angus powiem ci tyle ten ostatni post wyjebałem tak bo mnie jooz to wkoozyło te texty te screeny kto jest lebszy kto nie kij z tym za tego posta sorrki ,niepotrzebnie przytaczamy tootaj nasze prywatne klanowe porachoonki ten temat jest o cziterach ja żadnego z V3 nie posondziłem o zadne czitowanie wiec ja tego nie rozoomiem czemu odrazoo **********ją na wszystkich jesli nie wiedzą kto dokładnie.Do psycho nic nie mam dzieki za wyjasnienia i nie wiesz jak jest u mnie wiec nie gadaj bo mnie nie znasz,ale dzieki za rady itp.Angus ja niechce mieć wrogoow przez jakiś głoopich cziteroow jesli by ich nie było nie gadalibysmy too i nie było by zadnuch sprzeczek wszytko by było jak na początq.Jesli chcesz mniec wrogaoow to nawijaja dalej bo ja chce jooz mieć spoqj z tym,mam pytanko tylko chce sie z tobą dogadać i zeby był looz jesli chcesz jesli nie to troodno.

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-R.K.Pyziaty
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: wRO

i żyli długo i szcześliwie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-R.K.Pyziaty Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-R.K.Pyziaty Znajdź więcej post'ów przez  -v3-R.K.Pyziaty Dodaj -v3-R.K.Pyziaty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-R.K.Pyziaty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: yoł yoł

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
Angus powiem ci tyle ten ostatni post wyjebałem tak bo mnie jooz to wkoozyło te texty te screeny kto jest lebszy kto nie kij z tym za tego posta sorrki ,niepotrzebnie przytaczamy tootaj nasze prywatne klanowe porachoonki ten temat jest o cziterach ja żadnego z V3 nie posondziłem o zadne czitowanie wiec ja tego nie rozoomiem czemu odrazoo **********ją na wszystkich jesli nie wiedzą kto dokładnie.Do psycho nic nie mam dzieki za wyjasnienia i nie wiesz jak jest u mnie wiec nie gadaj bo mnie nie znasz,ale dzieki za rady itp.Angus ja niechce mieć wrogoow przez jakiś głoopich cziteroow jesli by ich nie było nie gadalibysmy too i nie było by zadnuch sprzeczek wszytko by było jak na początq.Jesli chcesz mniec wrogaoow to nawijaja dalej bo ja chce jooz mieć spoqj z tym,mam pytanko tylko chce sie z tobą dogadać i zeby był looz jesli chcesz jesli nie to troodno.



A jednak coś zrozumiał i zabłysnoł z tej mądrzejszej strony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Unhappy Re: ja *******e

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

Co ty mnie **** strzyszysz czy co a banooj sobie ****!!!!!!!!!!!



zawsze darzylem bzn pewnym sentymentem ze wzgeldu na odleglosc (15 minut na piechote...:> ) teraz jakos dziwnie mniejszym
1. nie strasze - ja to moge zalatwic (taki juz ze mnie gnoj;> ) i jak tylko bede mial chwile to uniemozliwie kwedosowi krucjate przeciwko cziterom...(tylko jemu)
2. nie w moim interesie jest dociekac kto umiescil info o calym v3 na stronce - dla mnie jedyna osoba godna szacunq z calego Waszego zespolu jest duke bo caly ten pomysl pop.ierdolil

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Angry ok

Monar nie dosc kuuurwa ze cytujesz mi tu paktofonike z ktora masz chuuuja wpolnego to jeszcze na mojego kolege napiiierdlasz
Co ty gnoju myslisz ze ja nie wiem gdzie jest biezanow??
POjablo ci sie w bani?
Uspokuj sie!!!!!!!
i to juz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Angry ej wkurwilem sie wkoncu

moje gg 774209
masz ale jakies do mnie albo do moich znajomych to wal
czekam
a jak nie to wypierrrdalaj i nie odzywaj sie juz nic
bo ja juz mam dosyc kozakujacych malotow ok do mielca daleko gdzies tam daleko ale na biezanow nie mam daleko wiec albo zamknij morde i zacznij sie normalnie zachowywac albo poprostu zglos sie do mnie na ruczaj czekammm jestem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Angry glowa w mur????

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
A to że ktoś jest z lepszego klanu to nie znaczy że nie można go posądzać o czitowanie... (tutaj walnąłbym demko ale szkoda miejsca na serverze, może ktoś z projektu wam wyjaśni) Ja już nikogo nie będe posądzać.. mnie możecie bo i tak mi to wisi... ogc mam ale ani razu nie skorzystałem na serverze.. nie będe tłumaczyć czemu... i dołanczam sie do stwierdzeń kumpli z hiszpani,holandi,angli, niemiec (pozdro dla *qmista* i *kati*) -> "polacy to najbardziej po****** naród, nie pasujesz do nich".. Po prostu psycho (teraz już rozumiem czemu taki nick ;p) rozbroiłeś mnie.. zresztą nie tylko ty.. ja dzisiaj straciłem szacunek dla wielu osób..


czy do Ciebie totalnie nic nie dociera????????????
pochwaliles sie przed wiekszoscia graczy swym rewelacyjnym projektem - kazdy co jakis czas wlazi tam i sprawdza jak to sie kreci i co widzi? ze cale v3 to cheaterzy. a dlaczego? bo poker Ci heada sprzedal - wierz mi nie Tobie jednemu (choc przy innych musi sie bardziej napocic:>>> )

lol ale Twoi koledzy Ci schlebiaja - rozumiem ze opuszczasz polska scene i przenosisz sie zagranice gdzie przeciez ping masz porownywalny...

ale prosze Cie nie rob tego - ostojo sprawiedliwosci (ponoc sprawiedliwosc jest slepa - to by wyjasnialo poziom Twojej gry:>> ), zwierciadlo prawdy... nie rob nam tego!!!

ktoz inny poniesie sztandar uczciwosci posrod fal oszustwa i cziterstwa? ktoz inny stanie z podniesionym czolem i powie: DOSC!!! dosc dominacji klanow ktore sa lepsze tylko dlatego ze uzywaja OGC!!! dosc tego!!!
wierze ze poprowadzisz nas do walki a Twoj genialny projekt stanie sie kolebka nowego centrum sceny UrT i zdetronizuje to cziterskie ut.pl bo tam nikt raczej nie znajduje dla Twych swiatlych czynow zrozumienia
a wiec...
do boju wodzu!!!!!!!!!

rotfl

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

O tóż to:cziterzy jestem z wami:)

Kvedos zrobił to co zrobił i Quitec-ku narazie daj mu spokój,bo poza obciachem w swoim kierunku nic nie zrobił,może teraz wytrzeźwiał bo mówił że coś długo pił i sam nie wierzy w to co napisał,ból jest większy tzn damy sobie z nim rade jak wystąpi takowy bo teraz każdy jemioł może wykorzystać sytuacje cziterską i załatwiać nią własne porachunki bo Monarku jak dalej się upierasz przy tym żeby łapać oszustów to co powiesz na to że dam ci demko w którym używasz walla i bota,albo inaczej cały twój klan z wallami i wyrzutniami rakiet,albo jeszcze inaczej sam sobie wybierz gościa,którego demko byś chciał mieć a może jakieś specjalne życzenia np z jaką bronią ma grać z kewlarem czy z tłumikiem??man,woman??nawet ci podam ip gościa i admina serva,który to potwierdzi-nawet nie wiecie za co chcieliście się brać i na upartego też mogliśmy mówić że to Monar z Kwedosem wszystko ukartowali i to nie Rhox,bo ani daty ani ip jego nie miliście a żaden admin serwa nie grzebał by w gównie żeby znaleźć co, gdzie, kiedy i jak a powód mógł być prosty na prędce dam ci jeden:Monar z Kvedosem chcieli do v3 ale wyśmialiśmy ich i się mszczą i wpadli byście w kupe którą sami zrobiliście.
Teorie podobnej zemsty przewidywałem z Angusem po pojawieniu się stronki cziterraus ale nikomu nie mówiliśmy bo już się raz przekonałem że niektórzy wszystko wezmą po swojemu i to my wtedy będziemy tymi złymi co to tych czitów używamy,i cisza była by do teraz gdyby pyza nie wyjechał na cały głos-pokozołeśja już sie przekonałem jak sciągłem tego ogc i chciałem z papugą pokazać wszystkim co i jak i tyle,no ale z takimi opiniami niektórych się spotkałem że wolałem sobie zrobić miesiąc przerwy,tutaj do Gruchy:słusznie napisałeś w koment,że bez sensu tu było cokolwiek mówić i się tworzyć bo zostanie to zupełnie inaczej odebrane-no cóż mogłem uderzyć do ciebie,ale to już było,po przerwie wpadam na serv drugi dzień dosłownie no i kur-wa mosz jestem cziter,poprostu miłe przywitanie po niedługiej przerwie tyle tej mojej histori.

Najważniejsze: jak już wam pyza podpowiedział sposób zemsty za heda,to pomyślcie,że jakiś admin teraz jednak pogrzebie w logach i zamiast czitera-Psycho okaże się Zdzichu ze Skierniewic to Zdzichu już nie pogra jak kiedyś z kolegami na atmo czy qlnecie-----your ip is banned!!!!!!!!!!!!!!!

Co do Rhoxa myśle że ktoś inny bardziej zasłużył na bana niż on bo możecie pier_dolić do woli że wy nigdy skąd tylko minutke z botami-pier-dol, pie-rdol 90% miedzy innymi i Ja pokusiłem się żeby zobaczyć co to jest-zobaczyłem i tyle jak każdy normalny ktoś kto gra żeby coś z sobą zrobić jak nie ma co robić,nie jestem narazie za rozdawaniem banów na polskie serwy Rhox już poniusł kare i wieżcie mi wcale to nie było dla niego"a ch-uj z tym"dostał kopa z klanu i napewno go to czegoś nauczyło.

A złapanych cziterów kick kick kick to im się wchodzenie i wypadanie w końcu znudzi i jebną tym ogc i zagrają normalnie.




PS.Chciał bym jak mam okazję pozdrowić AV Comma który też ma jakieś wątpliwości co do mnie po wczorajszym starciu nawet po zapewnieniach GE-cóż mi pozostaje jeszcze powiedzieć-sorry już nie będe teraz będe stał w miejscu żebyś mógł sobie trafić oczywiście mówie to w tonacji żartu żeby mi tu już nie było:o ty kur_wa ch_uju jeden bo miło mi że aż tak cię zabolało jak lama z v3 dupsko skopała -nic się nie martw miałem farta(jak zwykle) Pozdrówka Lizak,Młody,Piotr.pl_1972 wy mi napewno ufacie bo wiecie jak grałem przed ogc ,no i vice versa, za to Gru chyba ma jakiegoś bota bo trafia gorzej niż bez bota-no albo go używa żeby dać nam fory(myślę że to pingbo jemu to faktycznie był by bot jak wrzód na dupie.

Edytowane przez Psycho dnia 10-08-2002 o godz. 18:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: glowa w mur????

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


czy do Ciebie totalnie nic nie dociera????????????
pochwaliles sie przed wiekszoscia graczy swym rewelacyjnym projektem - kazdy co jakis czas wlazi tam i sprawdza jak to sie kreci i co widzi? ze cale v3 to cheaterzy. a dlaczego? bo poker Ci heada sprzedal - wierz mi nie Tobie jednemu (choc przy innych musi sie bardziej napocic:>>> )

lol ale Twoi koledzy Ci schlebiaja - rozumiem ze opuszczasz polska scene i przenosisz sie zagranice gdzie przeciez ping masz porownywalny...

ale prosze Cie nie rob tego - ostojo sprawiedliwosci (ponoc sprawiedliwosc jest slepa - to by wyjasnialo poziom Twojej gry:>> ), zwierciadlo prawdy... nie rob nam tego!!!

ktoz inny poniesie sztandar uczciwosci posrod fal oszustwa i cziterstwa? ktoz inny stanie z podniesionym czolem i powie: DOSC!!! dosc dominacji klanow ktore sa lepsze tylko dlatego ze uzywaja OGC!!! dosc tego!!!
wierze ze poprowadzisz nas do walki a Twoj genialny projekt stanie sie kolebka nowego centrum sceny UrT i zdetronizuje to cziterskie ut.pl bo tam nikt raczej nie znajduje dla Twych swiatlych czynow zrozumienia
a wiec...
do boju wodzu!!!!!!!!!

rotfl






Qc ty już nie słuchaj poważnej muzyki bo zamienisz boarda w kółko literatury pięknej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Drugie re do Monara

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
[B]


Monar ale ja z tym "packets lost" nie żartowałem,zakładaj nowy temat bo sam mam tam wiele znaków zapytania.






ucho i widzisz coś zrobił-trzy obrazki Psycho widze a postów dalej 58,a potem będzie: co ty mi tu głos zabierasz trzy posty masz na krzyż a sie wtrącasz no nie mogę nawet nie trzy odkąd powiedziałem że magik jesteś nie przybył mi ani jeden post-chyba trzeba dawać ogólną odpowiedź albo ch-uj wie o co tu chodzi

Edytowane przez Psycho dnia 10-08-2002 o godz. 19:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

te wszystkie posty z 15-20 minut czytałem i doszłem do wniosq że każdy który ma powyżej 5 fragów jest cziterem.....closed Topic.
P.S. Pozdrwoeinai dla klanu: v3 za to w czym mi pomogli, dzieki chłopaki

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: ja *******e

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


zawsze darzylem bzn pewnym sentymentem ze wzgeldu na odleglosc (15 minut na piechote...:> ) teraz jakos dziwnie mniejszym
1. nie strasze - ja to moge zalatwic (taki juz ze mnie gnoj;> ) i jak tylko bede mial chwile to uniemozliwie kwedosowi krucjate przeciwko cziterom...(tylko jemu)
2. nie w moim interesie jest dociekac kto umiescil info o calym v3 na stronce - dla mnie jedyna osoba godna szacunq z calego Waszego zespolu jest duke bo caly ten pomysl pop.ierdolil

]
Sorrki myslełem ze to kieroojesz do mnie moglem sie najpierw spytac sorrki

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: ok

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
Monar nie dosc kuuurwa ze cytujesz mi tu paktofonike z ktora masz chuuuja wpolnego to jeszcze na mojego kolege napiiierdlasz
Co ty gnoju myslisz ze ja nie wiem gdzie jest biezanow??
POjablo ci sie w bani?
Uspokuj sie!!!!!!!
i to juz


przeciez jooz napisałem ze poniosłem sie emocją PfK moge chyba cytować chyba ze nie chcesz to nie bende jooz nic nie bende sie odzywał jooz sparaw sie zakonczyła.Jesli uraziłem cie Poker to sorrki.

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:03.    Strony (8): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions