Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Eh ta liga
Czy powinienem odejść ze świata cs?
You do not have permission to vote on this poll.
TAK 30 85.71%
NIE 5 14.29%
W sumie: 35 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
a co liczyliscie, ze szefostwo kafejki bedzie wam placic za to ze u nich gracie? Pojebalo was? nawet sphere placili w ick.
Nie badzcie smieszni prosze was bardzo grzecznie...



destructor co ty *******isz
nie wpierdalaj sie miedzy wóde a zakaske
nie wiesz oco poszlo
wiec sie nie wpierdalal
musisz zawsze zamieszac

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Destructor tu sie z toba zgodze...chyba po raz pierwszy
A jezeli chodzi o sprawe lacza to miejcie pretensje tylko iwylacznie do Kajtka i Gazora......oni tam namieszali.
Kompy byly naprawde kupione z mysla o was........w miare mozliwosci powstalo oddzielenie Kafejki od Gralni...ja wiem ze wam nie pasilo to ze ludzie z dolu byli odsylani na gore...ale niestety szefostwo sila wyzsza.......przykro mi ze tak to wyszlo ale ja za to nie jestem odpowiedzialny wiec prosze sie odemnie odpierwiastkowac i nie sapac mi tu



deso pogadaj sobie z dominikiem
nic nie omowilem o tobie tylko o szefostwu
noo chyba ze jestes szefem hehhehe

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

No pewnie ze jestem

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kret
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zaix Ales ty Butny jestes.
W sumie tak do samego konca to nawet byla ekipa slizg niewie dokladnie oco poszlo.
Poprostu tak wyszlo!!!
A za ten caly fakt trzeba podziekowac Olafowi to wlasnie ten gosc ma niepokoleji w glowie i to dzieki niemu sie rozpadlismy.


Pozdrowienia dla Olafa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 18:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Olaf to wogole jest jeden wielki lol..............a to bylo wiadomo ze on was nie lubi...to on was maksymalnie olewal........a to co najgorsze to to ze to kierownik kafei i ja razem z Dominikiem musielismy sie go sluchac........coz trudno.

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


destructor co ty *******isz
nie wpierdalaj sie miedzy wóde a zakaske
nie wiesz oco poszlo
wiec sie nie wpierdalal
musisz zawsze zamieszac


To wy cos *******icie, ze szef kafejki was olal, a co mial zrobiC? Popieram go!!!!!!! Nie mial z tego zadnej korzysci to po co mial w was inwestowac? Olal was i tyle, jego sprawa i wasza, po co sie na ogolnodostepnym boardzie uzalacie? Byl Slizg nie ma slizgu tragedia sie nie stala, wiec co nas to w sumie obchodzi? WASZA JEBANA SPRAWA, WIEC NIE MIEJ PRETENSJI ZE ODPISUJE NA WASZE UZALANIE TYLKO PRZEJZYJ NA OCZY I POMYSL.....
EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 19:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kret
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

To wy cos *******icie, ze szef kafejki was olal, a co mial zrobiC? Popieram go!!!!!!! Nie mial z tego zadnej korzysci to po co mial w was inwestowac? Olal was i tyle, jego sprawa i wasza, po co sie na ogolnodostepnym boardzie uzalacie? Byl Slizg nie ma slizgu tragedia sie nie stala, wiec co nas to w sumie obchodzi? WASZA JEBANA SPRAWA, WIEC NIE MIEJ PRETENSJI ZE ODPISUJE NA WASZE UZALANIE TYLKO PRZEJZYJ NA OCZY I POMYSL.....
EOT




Niemasz pojecia jaka byla polityka tam u nas, i sie niewpierdalaj bo to nie twoja sprawa. Jak ci sie nie podoba to tego nie czytaj.
Niewiesz co my robilismy tam w slizgu i jakie uklady tam mielismy.


Ps: I pilnuj swojej dupy, a niewpierdalaj sie w nieswoje sprawy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 19:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

To wy cos *******icie, ze szef kafejki was olal, a co mial zrobiC? Popieram go!!!!!!! Nie mial z tego zadnej korzysci to po co mial w was inwestowac? Olal was i tyle, jego sprawa i wasza, po co sie na ogolnodostepnym boardzie uzalacie? Byl Slizg nie ma slizgu tragedia sie nie stala, wiec co nas to w sumie obchodzi? WASZA JEBANA SPRAWA, WIEC NIE MIEJ PRETENSJI ZE ODPISUJE NA WASZE UZALANIE TYLKO PRZEJZYJ NA OCZY I POMYSL.....
EOT



a ty co **** musisz wszedzie cos napisac ???
jak cos sie nie podoba to nie pisz juz ci powiedzialem pisze tek kto ma cos do powiedzenia a nie tec co chce posta sobie nabic
a pozatym to nie twoj board wiec nie zabronisz mi nic pisac

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Dobra chlopaki koniec.......Kret, Zaix....nie ma co trzeba przestac sie uzalac nad Slizgiem......byl klan juz go nie ma i trudno, graliscie tutaj juz nie gracie.....tez trudno.......
Nie ma co......to poprostu nie ma sensu

A tak przyokazji spojrzcie na glosowanie.....czy Trapper powinien odejsc ze swiata Cs'a????

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Co wy mi tu ***** ?

O co wam chodzi z tym nie wp**** sie ?

Jak juz mowicie o tym na publicznym forum , btw. nie wiem po co ? , to oczewiste jest to , ze ludzie beda sie na ten temat wypowiadac , nawet nie znajac wszystkich informacji.

A wogole to ZaiX! zaskakujesz mnie poziomem swoich wypowiedzi , myslalem , ze mozna sie troche wiecej po tobie spodziewac . CO juz nie jestes Cl ani wogole w klanie to mozesz sie zachowywac jak ostatni cham ?? No ladnie .....

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 07:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

W sumie Kitab tu masz racje z tym wpierprzaniem sie........pisze sie na boadzie ogolnodostepnym i potem teksty zeby sie nie **********.....to jest bez sensu.
Jezeli chodzi o cale to zamieszanie to proponuje EOT.
Co o tym myslicie ???

EOT

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Niuby juz raz napisalem EOT, ale....
Kitab i Desolator PEACE!!!! Jestescie wporzo, a Zaix i kret jak cos wam sie nie podoba to szczezre wam powiem, ze wali mnie to na maxa...... Idzcie sobie oplakujcie SlizG i nie pieprzcie, ze jak to forum publiczne to nie mozna nic napisac....
EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 12:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Make peace not war !







Pozdrowienia @ll !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Niuby juz raz napisalem EOT, ale....
Kitab i Desolator PEACE!!!! Jestescie wporzo, a Zaix i kret jak cos wam sie nie podoba to szczezre wam powiem, ze wali mnie to na maxa...... Idzcie sobie oplakujcie SlizG i nie pieprzcie, ze jak to forum publiczne to nie mozna nic napisac....
EOT



mnie tez walisz i to mnie wali
a pisze tak po hamsku bo mnie destructor denerwuje
wielki misztrz i najmodrzejszy zawsze mial jakies ale do slizgu
jakby sphere sie rozpadlo to by tu eseje wypisywal jaki byl to wspanialy klan i jak lubil wszystkich tych gosc
a nas sie czepia ja napisalem informacje
i powody ktore ja widze z mojej strony i calego klanu
a on mowi ze popiera szefa
nie znajac go
ma fajan zajawe ze komus jedzie (tak mysli)
jeszcze nie widzialem twojego zadnego posta
tylko ciagle cos ci niepasi
masz u mnie nowa ksywe
SAPMAN

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG.Hucker]
jusz nie slizg :((



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Smietnik :)

moze roztzygniencie 1/1 tak jak trapper buhahahahhahahaa

__________________

GG 2637902

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG.Hucker] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG.Hucker] Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG.Hucker] Dodaj [SlizG.Hucker] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG.Hucker] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [SlizG.Hucker]
moze roztzygniencie 1/1 tak jak trapper buhahahahhahahaa

i co przegrales??

Hucker inteligencie jak nie SlizG to napisz do Raptora aby zmienil Ci nick na zwykly Hucker.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Talking

ja *******e szef kafeji nie mial korzysci z was... kupil wam kompy lacze a wy tylko mieliscie clan tag z reklamom jego cafe i dupa olal was bo przejrzal na oczy i pomyslal ze mu sie nie oplaca was sponsorowac i najlepiej by bylo jak by moderator zamknal ten temat

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:24.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions