Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Gdynia - 8-9 lipca - Heineken ;)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
Cena karnetu festivalowego wynosi 199 PLN. ;D


o rotfl darujcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2005 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

Snoop Dogg na Heineken festival. Ja takiej muzyki nie trawie no ale moze to czesc z was zainteresowac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2005 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

wlasnie chcialem o tym napisac ale BlazoQ mnie ubiegl :>

troche drogo ten karnet :>

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2005 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

czy ja wiem? 4 gwiazdy
czasami na jedną bilet 150 stoi

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2005 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
czy ja wiem? 4 gwiazdy
czasami na jedną bilet 150 stoi



poza tym żeby usałyszeć cały koncert wcale nie trzebA kupować karnetu, można się wbić jakoś na zbycha albo poprostu zająć dobre miejsca na plaży gdzie może nie koniecznie wszystko widać ale na pewno wszystko słychać...

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2005 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez johny_blaze
poza tym żeby usałyszeć cały koncert wcale nie trzebA kupować karnetu, można się wbić jakoś na zbycha albo poprostu zająć dobre miejsca na plaży gdzie może nie koniecznie wszystko widać ale na pewno wszystko słychać...

True, true...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2005 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Sluchac koncertu na plazy - ta idea mi sie podoba

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2005 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

to moze shoutcasta ktos postawi?

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2005 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

daj tylko laptop z GPRSem
a tak serio to jeszcze można się na*******ić na tej plaży

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2005 08:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Ta, zdrowo sie napierdolic albo raczej napierdalac i sluchac koncertu na plazy - to jest dopiero piekna idea! :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2005 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Ok ... na takie coś mogę iść A co z warunkami noclegowymi ?? Plaża czy zmasowny nalot na chatę glana ??

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2005 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

/me bierze traktor

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2005 06:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

powiem tylko .. ze plaza jak zwykle bedzie zajebana przy takich imprezach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2005 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
snafu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

no no

Lightbulb Heineken music

witam,
ja rowniez jade, bylem rok temu ( bilet 123 zl .....) gralo Cypress Hill, Pink, Massive Attack z tych wiekszych gwiazd, na prawde warto !

kwaterke mialem w Sopocie bardzo po cienych - kamping nazywal sie Jacht Klub

taksowka z do Gdyni okolo 30zl nie wspomne o 10 razy tanszej kolejce

na samym festiwalu wszystko po 5zl-czy piwo czy karczek czy kielbacha, nieoficjalnie moglbym tez zauwazyc ze spokojnie mozna bybylo wniesc swoje alko posiadajac plecak (przynajmniej tak bylo rok temu )
teraz powaznie mysle o sprobowaniu wniesienia kamerki

P.S. przykro mi niechcaco zrobilem nowy temat na ten temat jestem poczatkujacym forumowiczem, nie wiedzialem co kliknac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2005 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil snafu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do snafu Znajdź więcej post'ów przez  snafu Dodaj snafu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać snafu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Problem w tym ze w tym roku muzyka malo komu odpowiada a i cena jest prawie dwa razy wieksza... nie sadze by bylo warto, a nawet jesli... mnie nie stac na wydanie lekka reka 200zl za dwa dni.. zwlaszcza ze ja musze jeszcze do tego gdanska dojechac..

Powiedzcie kto bedzie chcial jechac konkretnie na ta zabawe.. bo jesli nie ma chetnych to jako ze plaza w tym czasie bedzie zawalona, ja proponuje zrobic normalny zjazd w innym terminie, bez wielkich atrakcji, po prostu spedzic pare dni razem.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2005 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja mowie, mozna sie u mnie rozbic w groodkoo do jeziora jest bliziutko [jak jest pogoda to nawet calkiem si tam jest ]

a co do picia na osiedlu mym to sie spytajcie jareckiego.. przewaznie nic nie pamieta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2005 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
snafu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

:)

no cuz ja jade,
drogo ale raz na rok mnie stac
poza tym Snoop Dogg ma przyjechac z 30 swoimi kumplami i zrobic show...licze tez na obecnosc murzynek z teledyskow, biore kilka takich i wale do ogrodka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil snafu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do snafu Znajdź więcej post'ów przez  snafu Dodaj snafu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać snafu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Mnie w tym terminie raczej nie zobaczycie bo sesja:/ No chyba ze pozaliczam all w przedterminach Ale pomysl ze zjazdem w innym terminie bez atrakcji muzycznych za 200 plnoow jest jak najbardziej przeze mnie akceptowany:d Czekam na propozycje odnosnie terminu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

moze poczatek sierpnia? zacznijmy od ustalenia daty
niech kazdy napisze kiedy mu pasuje a miesce to pewnie gda

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

mi pasuje w dniach 1.07-31.08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

już dzisiaj zaczyna się festiwal...powiem wam że wcale nie trzeba wydawać 200zeta żeby zobaczyc te wszystkie gwiazdy,ja sie wkrecilem do roboty,bede stał w ochronie pod sceną miejscowa nie najgorsza i jeszcze mi za to placą dyche za godzine...a moj kumpel troche wyrzej w hierarchi wkrecil sie jako blizszy ochroniarz snoopa i ma dwadziescia za h...pracy na 50h...

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2005 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

na edukacje wydaj tą kase bo narazie ort kuleje

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2005 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
na edukacje wydaj tą kase bo narazie ort kuleje



oj tam czepiasz się

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2005 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

oj tam czepiasz sie ze sie czepiam jasne ze gdybym mogl to bym sie chcial zalapac nawet na ciecia na takiej imprezce (muzy mozna posluchac )

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2005 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

koncert ogolnie dobry,podobał mi sie snoop no i oczywiscie fatboy slim...
moj kolega stal w ochronie w hotelu na pietrze gdzie swoj apartament mial snoop dogg,po wyjeździe zostawił kartke z napisem BOSS DOGG ENJOY poza tym lauryn hill musiala zajac inny aprtament z powodu unoszącego się wszędzie zapachu...zioła

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2005 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Moze od razu wymienisz wszystkich twoich kumpli pracujacych przy tych koncertach? :>
Ciekaw bylem jak sie takie gwiazdy do naszych warunkow przystosuja. Mow dalej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2005 05:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

deimoss ale fajny NIEBIESKI avatar

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2005 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

No, fajny, fajny. Fetyszystko niebieskiego :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2005 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Moze od razu wymienisz wszystkich twoich kumpli pracujacych przy tych koncertach? :>
Ciekaw bylem jak sie takie gwiazdy do naszych warunkow przystosuja. Mow dalej.



jesli chodzi o przystosowanie do warunkow to podejrzewam ze nie mialy wiekszych problemow by sie przystosowac do najlepszego hotelu w gdyni, wiem ze to nie to samo co najlepsze hotele w usa, ale zawsze cos...
jesli chodzi o kontakt z polska rzeczywistoscia to nie mialy go za duzo,tylko koncert i po powrocie widok z okna swojego apartamentu, wiem tylko ze snoopowi sie podobało...

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2005 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Chyba nie zauwazyl sarkazmu

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2005 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:17.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions