Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Half-Life > Day od Defeat > DOD vs MOHAA
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

DOD vs MOHAA

co jest lepsze DOD czy Medal og Honor a moze RTCW
wszystkie trzy dotycza drugiej swiatowej czekam na opinie ?

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Z pewnoscia nie RTCW (jak dla mnie ). DoD ma ta zalete ze jest za FREE. A medal... hmm... Dobry singiel ale multi wole w DoDzie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

hmm... obie gry maja swoje wady i plusy.... niechce mi sie mowic jakie to sa...

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

imho mohaa przy dodzie jest maly. tak zachwalany singiel mi sie niepodobal, bo byl nierealistyczny a napalilem sie na cos 100% prawdziwego. w zasadzie jedyna misja jaka mi sie jako tako podobala to 6 czerwca 1944 czyli normandia . jako jedyna trzymala klimat bo pozostale byly oparte na zasadzie - idz, strzelaj, idz...wiekszosc misji przechodzilem nawet nie patrzac na objectives. multi-no comennts...

dod - super mapki (przynajmniej wiekszosc), realizm, zajebiscie oddana taktyka walk piechoty 2 wojny (tylko gdzie te czolgi, miotacze ognia i panzer schrecki? ).

a rtcw podobal mi jako wolfmptest ale wtedy jeszcze nowego doda nie widizalem .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

dod jest lepszy na multi [nie ma takich lagow] niz mohaa czy rtcw, ale co do singla to najlepszy jest jednak mohaa.

Btw. slyszalem, ze robia DOD'a pod mohaa

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Gralem w RtCW, dosc sporo i IMHO ta gra jest beznadziejna
DoD jest super ale przegra rywalizacje z CSem i malo osob bedzie w niego grauo. No a MoH mam od wczoraj i jeszcze nie gralem.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

mohaa napewno jest lepszy w singlu niz dod a to z tego powodu , ze ten mod takowego nie posiada ...

od rctw tez jest chyba lepszy na singlu.

a co do silnika to niedloogo ma powstac w koncu hl2 wiec moze znow bedzie do niego duzo modow. oby...w dodzie jest mnoostwo rzeczy, ktore moznaby bylo poprawic a sie nie da na tym enginie. np animacja czolgania sie...brrr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

jmi osobiscie strasznie podoba sie MOHAA szczegolnie za ladowanie takiej mapy i takich momentow nie widzialem nigdzie indziej...
a poza tym mijse sa ciekawe np.: na z mostem gdzie najpierw jako snajper pilnuje detonatora a potem nakierowywuje ostrzal...

a tak wogole to gram w CS DODa i MOHAA i mam na kazde z nich malo czasu wiec chyba z ktorej zrezygnuje
napewno nie z cs

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

jhak zlikwiduja laga w DoD to bedzie dla mnie mod rownożedny z CSem, a inne giery II wojny swiatowej to gralem w Wolfa (za bardzo unrealowaty), a MOH multi ma dla mnie za duze wymagania sprzetowe.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeratul
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ketrzyn

dla mnie dod przebija rtcw o 100% a w mohaa nie gralem wiec nie wiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeratul Znajdź więcej post'ów przez  Zeratul Dodaj Zeratul do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeratul prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez del

dod - super mapki (przynajmniej wiekszosc), realizm, zajebiscie oddana taktyka walk piechoty 2 wojny (tylko gdzie te czolgi, miotacze ognia i panzer schrecki? ).




Myśle że miotacze ognia i pzschrecki zrobiłyby zbyt dużą sieczkę z DoDa. Takie bronie wymagałyby dużo większych map. A o jeżdżących i strzelających czołgach w DoD czyli HL możesz tylko pomarzyć (z tego co wiem).

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez =34=



Myśle że miotacze ognia i pzschrecki zrobiłyby zbyt dużą sieczkę z DoDa. Takie bronie wymagałyby dużo większych map. A o jeżdżących i strzelających czołgach w DoD czyli HL możesz tylko pomarzyć (z tego co wiem).



wiem. ale to sie odnosilo do juz pelnego realizmu taktyki 2 wojny. a tego, ze o czolgach moge zapomniec tez jestem swiadom niestety ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

MOH r0xuje single playerem, ktorego brak w DoDzie
DoD bezapelacyjnie miazdzy MoH w MP ! (chyba ze lubi sie kampic ), pozostala walka (MP) RTWC vs (MP) gralem w obydwie i moze dojde do szokuajcego wniosku, ale JEDNAK DoD wygrywa, poniewaz ma w sobie to ... COS

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

no Wania, dobrze prawisz

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

Lightbulb

atak wogole to rtcw ma kilka elemntów zywcem zerznietych z naszego rodzimego mortyra np: kopniak albo info w grze w formie listow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 01:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

w RTCW gram tylko na dwoch mapach: beach i bridge reszta nie jest warta poznania. Na beach b. czesto jestem pierwszy a na bridge gram zadko, ta gra ma taki minus ze jest zbyt malo realistyczna..
DoD jest "macz beter" mozna kogos haknac z bagnetu, zabic 29562 granatem, ogolnie ql ale nie znam wszystkich map

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

quote:
Napisane oryginalnie przez del
imho mohaa przy dodzie jest maly. tak zachwalany singiel mi sie niepodobal, bo byl nierealistyczny a napalilem sie na cos 100% prawdziwego. w zasadzie jedyna misja jaka mi sie jako tako podobala to 6 czerwca 1944 czyli normandia . jako jedyna trzymala klimat bo pozostale byly oparte na zasadzie - idz, strzelaj, idz...wiekszosc misji przechodzilem nawet nie patrzac na objectives. multi-no comennts...

wnioskuje ze grales na kodach, bo nie wyobrazam sobie przejscia misji w deszczu gdzie na kazdym kroku siedzi snajper i nie wiadomo skad strzela tak ot na pale ='] a misja w normandii na hardzie jest r0x. multi tez calkiem calkiem, polecam sciagniecie moda ktory dodaje krew

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
wnioskuje ze grales na kodach, bo nie wyobrazam sobie przejscia misji w deszczu gdzie na kazdym kroku siedzi snajper i nie wiadomo skad strzela tak ot na pale ='] a misja w normandii na hardzie jest r0x. multi tez calkiem calkiem, polecam sciagniecie moda ktory dodaje krew


dokladnie w mohaa nie jest tak prosto isc i strzelac...
a misja na moscie... to tez idz i strzelaj...
a jazda czlogiem?
albo to jak sie cholera klucz we Francji zeby rozwalic to dzialo czy jakos tak...

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:14.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions