Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Servery CS 1.1, a BH
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Exclamation Servery CS 1.1, a BH

Od kiedy mam dysk na drugiej partycji zainstalowalem sobie CS 1.1, zeby cwiczyc BH!
A niedawno dowiedzialem sie ze sa jeszcze jakies HARDOCOROWE servy CS 1.1
Czy ktos je zna?
Chcialbym sobie jeszcze pograc i porobic Bunny Jumpy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ehh powiedz mi skad masz CSa 1.1 ? Ja mam wszystkie bety ale instalki 1.1 nie mam jak zaistalowalem 1.3 to skasowalem 1.1 i teraz lipa a mam kupe demek z 1.1 i nie mam jak ogladac. Jak wiesz skad sciagnac to daj linka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Ehh powiedz mi skad masz CSa 1.1 ? Ja mam wszystkie bety ale instalki 1.1 nie mam jak zaistalowalem 1.3 to skasowalem 1.1 i teraz lipa a mam kupe demek z 1.1 i nie mam jak ogladac. Jak wiesz skad sciagnac to daj linka.

Jesli masz GG to dawaj pod nr 172616, a ci wszystko powiem!
A serverow nie znasz pod 1.1?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak byscie chcieli sciagnac jakies starsze bety to dajcie znac bo wiem skad Ale niestety cs 1.1 tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 21:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Jak byscie chcieli sciagnac jakies starsze bety to dajcie znac bo wiem skad Ale niestety cs 1.1 tam nie ma

DST podaj adres albo daj GG to sie zapytam!

DAJCIE JAKiES SERVERY NO QRNA!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

w 1,3 rowniez mozna robic Bh wystarczy ze poprosi sie admina aby wylaczyl blokade

baa i bez blokady da sie robic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
w 1,3 rowniez mozna robic Bh wystarczy ze poprosi sie admina aby wylaczyl blokade

baa i bez blokady da sie robic


no dobra ale przyznasz ze to nie to samo co w CS 1.1 (z blokada) a jak sie wylacza blokade?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 07:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

no dobra ale przyznasz ze to nie to samo co w CS 1.1 (z blokada) a jak sie wylacza blokade?



Z pewnoscia jest cos takiego w CM !!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Wania nie obraz sie ale nie wiesz o czym mowisz , ostatnio postawilem server i wiem cos niecos na temat clanmoda !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Wania nie obraz sie ale nie wiesz o czym mowisz , ostatnio postawilem server i wiem cos niecos na temat clanmoda !!


loz .. ja pamietam jak sie bawilem adminem :> i COS TAKIEHO DALO SIE ZROBIC

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

cos krecisz!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania


loz .. ja pamietam jak sie bawilem adminem :> i COS TAKIEHO DALO SIE ZROBIC



W CS 1.3 da sie robic BH - nie tak dobrze jak w 1.1 ale da sie (trzeba miec dobrego kompa bo potrzeba duzo fps zeby zrobic zajebiste BH) a po wylaczeniu BH w CM nie da sie ich robic bo po pierwsze : sv_airaccelerate zostaje zmienione z 10 na 3 i kontrola lotu staje sie nie mozliwa nie mozna strejfowac w powietrzu (jak ktos wie jaka jest kontrola lotu w Q2 to tutaj jest jeszcze mniejsza a nie przyspiesza sie skaczac) co calkowicie uniemozliwia robienie BH. To by bylo na tyle. Luzik panowie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

bleeeh, zaden nie ma servkow?
kurcze ... no poszukajcie tam u siebie ... DST sprubuj poszukac w tym swoim programie!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

niech ktos mi lepiej powei skad mozna sciagnac najstarsza wersje cs'a (arhetypowa ) bo bym sobie z kumplami na lanie pogral w cs'a 1.5 czy jakos tak jak bylo... l()|)||

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
niech ktos mi lepiej powei skad mozna sciagnac najstarsza wersje cs'a (arhetypowa ) bo bym sobie z kumplami na lanie pogral w cs'a 1.5 czy jakos tak jak bylo... l()|)||

ftp://task.gda.pl/pub/games/extreme...mod/cs_classic/
Prosze bardzo wersji jest sporo, z tego co zauwazylem to nawet cs beta 1.0 jest He he good game, a jak byscie stawiali jakis serek na necie z cs starszym to dajcie znac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Ja też ma linka: http://arenazero.metropoliglobal.com/ - świetna stronka, można tam znaleść wszystko... A co do BH to też uwielbiałem to robić! Ktoś umie może dusta w 13 sek (od respawnu do respawnu)?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A umiesz wskoczyc na duscie z murka na skrzynki? Z tego 2 murka rzecz jasna........
(Ale bez BH)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 21:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Żaden problem, tylko nie wiem dokładnie o co ci chodzi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Pff, przeciez z tym murkiem to no problemo

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
... mam kupe demek z 1.1 i nie mam jak ogladac...

Geekplayer 3.2 odtwarza nawet dema z CS 1.1 (1.0 chyba tez)

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeratul
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ketrzyn

na www.gametiger.net mozna znalezc serwy pod 1.1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeratul Znajdź więcej post'ów przez  Zeratul Dodaj Zeratul do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeratul prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions