Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Przyśpieszenie Countera
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Bazyl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Przyśpieszenie Countera

Jak przyśpieszyć działanie Countera na kompie: 200MHz, 64RAM i 3DFX 4 MB ??? Miło widziane Configi i pliki przyśpieszające gre !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez Bazyl
Jak przyśpieszyć działanie Countera na kompie: 200MHz, 64RAM i 3DFX 4 MB ??? Miło widziane Configi i pliki przyśpieszające gre !!!


kup nowy komputer

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez Bazyl
Jak przyśpieszyć działanie Countera na kompie: 200MHz, 64RAM i 3DFX 4 MB ??? Miło widziane Configi i pliki przyśpieszające gre !!!


buahaha...czy ta gra wogole ci poszla na takim kompie?

jedyne co mozesz zrobic to zmienic qmpa, powiedz ile masz fps, 2,3?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez Bazyl
Jak przyśpieszyć działanie Countera na kompie: 200MHz, 64RAM i 3DFX 4 MB ??? Miło widziane Configi i pliki przyśpieszające gre !!!


Na czymś takim NIE DA SIĘ rozsądnie grać, nawet po optymalizacji... Kup sobie nowy sprzęt albo graj w Sapera .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

wez poszukaj tu na boardzie tematy do miesiaca wstecz..ktos tu jakies porady dawal jak fpsy zwiekszyc...aczkolwiek nie wiem czy to wiele pomoze...zebys chociaz mial celerona 400 to juz by bylo w miare....

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Light
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

Talking Nie da się grać ??? :)

EEeeej !!! Kto tu mi mówi, że nie da się
grać na 200Mhz w Cs'a ? hehe
DA SIĘ GRAĆ - Jakby ktoś nie dowierzał.
Mam Pentium1 200Mhz,
64MB RAM, s3 Savage4 32MB
i mam w Cs'ie na OpenGL 640x480
20-25 fps, jak ktoś nie wierzy,
to jego sprawa

__________________
So live like there's no tomorrow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Light Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Light Znajdź więcej post'ów przez  Light Dodaj Light do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Light prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie da się grać ??? :)

Tak, tylko że on ma do tego kartę 4 MB! Na tym się naprawdę nie da grać... Nawet gl_max_size niewiele tu pomoże .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Da sie grac na takim kompie. Ja bratu ciotecznemu uruchomilem CS'a na p200mmx VooDoo 4 mb 48 ramu :-). Pokasowalem troche, powpisywalem troche. Gl_max_size na 32 i jakos moze grac .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Angry

cos ty !!
na takim czyms sie nie da grac !!
ja probowalem i nic !!!!!
komp tak skacze jakbym mial 5000 pinga
najlepiej kup sobie nowego kompa
no i oczywiscie lacze 2 mbit-y

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

CS uruchomi nawet na P166 bez akceleratora... Ale mi chodzi o to, żeby się dało ROZSĄDNIE grać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik
CS uruchomi nawet na P166 bez akceleratora... Ale mi chodzi o to, żeby się dało ROZSĄDNIE grać!


ja mialem PII 350 Mhz, 196 mb RAM, Riva TNT2 32 mb i ja zienilem komputer bo nie bylem zadowolony to co on ma powiedziec?
teraz wymiatam na Athlonie 1,4 GHZ, 512 mb RAM, i karta stara, musze przyznac ze mam 80 fps, i teraz moge sobie pograc,bo wtedy mialem 30-40 800x600 stojac na respie a w grze do 25

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja chyba pobije wszystkich! Odpalilem (wczytywal sie jakies 15 min i bez dzwieku), a niekiedy bylo nawet plynnie na:

- cyrix 133
-64 mb ram
- riva 128 4mb

w d3d i 640x480

A teraz niespodzianka - grac sie nie dalo

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Muszę ci pogratulować. Aczkolwiek da się odpalić na mniejszej ilości RAM'u właśnie bez dźwięku i kasując odpowiednie pliki, zreszą OnE już o tym wpsominał. Chciaż nie wiem czy wtedy ten cyrix by wytrzymał...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Talking

a ja mam 350 mgh 64 ram'u TNT 2 16 mb i jakos gram mam 30-40 fpsow na 800 na 600 (chiba) na poczatku mi komp ryra ale potem chodzi plynnie

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Bo dysk się musi rozkrecic
Ja tak mam czasami, jak włączam cs'a i zmieniam broń to mam "laga" 0.5 sekund



ten rysunek r0x

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Chodzi tak sobie, ale zabic sie kogos da . Heheheh. Najlepiej pozbadz sie tego złoma :=]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik


Na czymś takim NIE DA SIĘ rozsądnie grać, nawet po optymalizacji... Kup sobie nowy sprzęt albo graj w Sapera .


hehe GRAC NA TYM SIE DA ale bez mozliwosci zdobycia fragow!
Ja jak inni proponuje zebys kupil nowy sprzet(w miare mozliwosci)
lub zaczol grac jak ja w caffe, ja mam celerona 677, 256 ramu, geforce2 64 ramu ( czy jakos tak) ale nie gram w domu bo na modemie nie mam co

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tez nowego kompa musze kupic, bo czasem to moi sie zygac juz chce jak musze na nim grac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 13:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

ja mam podobnie jak partyzant ale na monitorze 19''
i 10-100 ping (w zależnoci od serva)

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qrczaczek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez Bazyl
Jak przyśpieszyć działanie Countera na kompie: 200MHz, 64RAM i 3DFX 4 MB ??? Miło widziane Configi i pliki przyśpieszające gre !!!


Nie obraz sie Bazyl, ale jestem po prostu glupi!!! Jak mozna dawac takie beznadziejne pytanie i do tego miec tak beznadziejnego kompa? A tak poza tym to Ty caly jestem beznadziejny... Szkoda mi Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 16:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Re: Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez Qrczaczek


Nie obraz sie Bazyl, ale jestem po prostu glupi!!! Jak mozna dawac takie beznadziejne pytanie i do tego miec tak beznadziejnego kompa? A tak poza tym to Ty caly JESTEM beznadziejny... Szkoda mi Ciebie



trudnosci w odmianie czasownikow ?

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol


trudnosci w odmianie czasownikow ?



Oj chyba tak

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qrczaczek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool Bazyl, glupi jesteS

Macie racje - to mi nie wyszlo Teraz powiem prawde. Bazyl to jest taki stary, gloopi papruch, z ktorym niestety chodze do klasy i znam go chyba osiem lat czy cos w tym rodzaju! My tak zawsze! Zawsze sie przezywamy, ale i tak ja mam racje! Bazyl to koń

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 19:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Bazyl, glupi jesteS

quote:
Napisane oryginalnie przez Qrczaczek
Macie racje - to mi nie wyszlo Teraz powiem prawde. Bazyl to jest taki stary, gloopi papruch, z ktorym niestety chodze do klasy i znam go chyba osiem lat czy cos w tym rodzaju! My tak zawsze! Zawsze sie przezywamy, ale i tak ja mam racje! Bazyl to koń

Jestes po prostu niesamowity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 20:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Bazyl, glupi jesteS

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Jestes po prostu niesamowity


Hehe nic dodac, nic ujac!

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

juz kiedys NEMESIS i ja pisalismy komendy zeby plynniej dzialal counter ale zeczywiscie na p 200 to raczej niepograsz ja kiedys przechodzilem half lifea na takim sprzecie i wsumie dzialalo normalnie ale Cs ma jakies wieksze wymagania od Zwyklego HL moze dlatego ze np boty sa procesoro zerne a i na necie sa dodatkowe lagi i obciazenia proca (z powodu polaczenia) choc sama grafika jest prosta jak budowa lopaty a efektyswietlne szkoda gadac ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Re: Re: Re: Przyśpieszenie Countera

quote:
Napisane oryginalnie przez $hizO

hehe GRAC NA TYM SIE DA ale bez mozliwosci zdobycia fragow!
Ja jak inni proponuje zebys kupil nowy sprzet(w miare mozliwosci)
lub zaczol grac jak ja w caffe, ja mam celerona 677, 256 ramu, geforce2 64 ramu ( czy jakos tak) ale nie gram w domu bo na modemie nie mam co


popieram

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bazyl, glupi jesteS

quote:
Napisane oryginalnie przez Qrczaczek
Macie racje - to mi nie wyszlo Teraz powiem prawde. Bazyl to jest taki stary, gloopi papruch, z ktorym niestety chodze do klasy i znam go chyba osiem lat czy cos w tym rodzaju! My tak zawsze! Zawsze sie przezywamy, ale i tak ja mam racje! Bazyl to koń

Tak, potem odpowie Bazyl, qrczaczek, bazyl, qrczaczek... no panowie milo mi ze znacie sie osiem lat ale ja was nie znam prawie wcale. Dlatego prosze [jak narazie] Qrczaczka, zeby jego zarty zachowaly poziom dobrego smaku. Dla Was to moze normalne 'bo wy tak zawsze' , ale jezeli spojrzy na to kto inny, to fakt jest faktem ze moze to troche wnerwiac .
Ale ogolnie mowiac, Bazyl...zmien procka i dodaj troche ramu...jak narazie powiem, ze posiadam celerona 500 i 128 ramu, Rive TNT 2 Ultra i counter dziala mi bez zarzutu

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

masz 2 mozliwości: nowy komp, albo
Deluxe Ski Jumping, a CS'a odstaw na półkę

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

na mym 133 nawet deluxe ski jumping zwalnial!

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:01.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions