Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > yee relacja z wagrowca
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

yee relacja z wagrowca

yee
Lukajcie sobie na tego sajta http://www.q3arena.gry.wp.pl/?id=14...a=r&idk=103 i mowcie co sadzicie...

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

Smile

...baton ...
ale spoxik sa takie luzne texty, good work

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: yee relacja z wagrowca

Git...

Jedynie co - to pare spacji zjadles....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

Re: Re: yee relacja z wagrowca

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas
Git...

Jedynie co - to pare spacji zjadles....


bywa
Aha moze byscie jakies kommentsy na sajcie wp napisali co

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: yee relacja z wagrowca

quote:
Napisane oryginalnie przez lenar

bywa
Aha moze byscie jakies kommentsy na sajcie wp napisali co


Eee... system koemnatarzy mi sie nie podba... (chcialbym byc w komentsach [FPP]Lucas a na boardzie tylko Lucas)...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

Post

zajebisty opis.
właściwie wystarczylo tylko stworzyc dobry opis bo turniej sam w sobie byl dobry.
tak czy inaczej good work lenar.
na tur bylo spox.
fajna wiara i spox klimat.
jak posiedziales z 2 godzinki w kafejce i wychodziles to bylo fajne uczucie

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 00:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Jazda w pociągu miejskim była iście chill-outowa... poznałem się sholerem, obśmiał mnie za kompa, wyjawił mistyczny sekret - czym różni się qw od q1, wytłumaczył istotę i sens nabijania postów na boardzie itd. W ogóle spoko koleszka, luzacko się jadło z nim kanapki...


OWN!

Teks zajebisty, ale masz tendencje do literowek i przekrecania ksywek (tez literowki)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Cos z kodem orga jest niezle namieszane.... To wszytsko taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mi cudownie dziala, ze sie idzie posrac. Przejrze sobie cale forum na http://www.map-center.com (co wcale szybka czynnoscia nie jest), to dopiero mi sie zaladuje org... =/ Nie wiem, moze to wina tych ostatnich problemow, albo co? W kazdym badz razie strasznie mi to unieprzyjemnia nawigacje po tym serwisie... =/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

Post

czy ja wiem czy to aż ttaaaaaaaaakkkkkk długo trwa?
chociaż to u mnie jest róznie.
czasem ściągam pilki i mi się ładuje w mgnieniu oka.
a czasem nic nie sciagam i mi sie 2 min laduje albo wcale.
może to ma coś wspólnego ze zmianą pogody )

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Moze Dani Filth z twojego avataha wylazl i pozabijal ludzi z wp.pl przez co musieli zatrudnic nowych, ktorzy sie nie znaja dobrze i nie maja doswiadczenia, wiec cos zepsuli i kijowo to dziala Dlatego Dani ma ubrudzone rece

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Goth1c
czy ja wiem czy to aż ttaaaaaaaaakkkkkk długo trwa?


Taaaaakkkkkkkk

Stary org ladowal sie od reki - teraz trzeba czekac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Brain Mundano
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

A na @q3pl pisze: . www.q3arena.gry.wp.pl ]:. Nowa Wspaniala grafa !!!
Stara bardzije mi się podobała i szybciej się ładowała.A ta teraz...

__________________
Groooooooooooooooooooooooooooooooooooooowl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Brain Mundano Znajdź więcej post'ów przez  Brain Mundano Dodaj Brain Mundano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Brain Mundano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

Post

bardzo prawdopodobne sweep
Dani Filth i całe CoF rulz !

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

Post

nie to już na pewno prawda.
Dani ich napewno powyżynał bo prubuje juz 3 raz otworzyc orga i nic
ech dani dani...

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[T-13]AiKeN
taktyczna zmora



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: The Campgrounds

mi tam nowy org sie duzo bardziej podoba, stary mnie jakos odstraszal =)
Z tym wczytywaniem to tesh mnie wnerwia i przedeswszystkim to ze board im siadl i nie mozna nic na ect3 pozmulac

__________________
www: www.t13clan.prv.pl gg: 1586136
quake.xgamer.pl - serwis 3w1 - Q3, Q2 i QW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [T-13]AiKeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [T-13]AiKeN Znajdź więcej post'ów przez  [T-13]AiKeN Dodaj [T-13]AiKeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [T-13]AiKeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

"...po 30 min wiara zaczęła na mnie mówić baton z wawy, co z początku mnie zdenerwowało ale wytłumaczono mi że w ich gwarze baton to wymiatacz więc nie maiłem już więcej o to pretensji."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez naenun
"...po 30 min wiara zaczęła na mnie mówić baton z wawy, co z początku mnie zdenerwowało ale wytłumaczono mi że w ich gwarze baton to wymiatacz więc nie maiłem już więcej o to pretensji."



LOL ten txt OWNZ

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

Talking

Mnie rowniez ten text rozwalil.... Wyrypane

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez BartiZ
Mnie rowniez ten text rozwalil.... Wyrypane

A ja mam wrazenie, ze jednak "baton" znaczy cos innego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

Post

mi się nowa szata graficzna podoba.
ale wqrwia mnie to ładowanie i potrzeba rejestracji i logowania

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

siakos cienko to idzie
nie wgrywa sie ta grafa:/

ale skad ja znam ten background...

no niewazne... leni napisales jak podrywales po pijaku tamtejsze kelnerki?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions