Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > problem z Mouse Accel
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LUKI V3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Ełk

Exclamation problem z Mouse Accel

Mam taki mały problem ostatnio zainstalowałem se Xp'ka Pro,
Odrazu po instalacji instalnąłem se Hl 1.08 + CS 1.3 no i qrde sęk w tym że w grze Mycha chodzi z Accelem w Windzie mam ustawione No Accel. Hmm Plizz pomożcie bo nie wiem czy to wina Winblołsa czy Cs'a. A moze jest jakaś komenda w HL co wyłącza Accela. ZA WSZELKIE ODP. BIG THX







PS. Na Windzie 98 nie miałem z tym problemów (ale miałem wcześniejszą versyje HL i CS)

__________________
-LUKI-V3-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2001 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LUKI V3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LUKI V3 Znajdź więcej post'ów przez  LUKI V3 Dodaj LUKI V3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LUKI V3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Question

Hmmm... ja tez mam XP Pro... ale nie mam tego problemu. Ktora wersje XP masz?

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LUKI V3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Ełk

ja mam wersje retail 2600 build a ty jaka masz ??? moze juz pelna masz ? buehehe

__________________
-LUKI-V3-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LUKI V3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LUKI V3 Znajdź więcej post'ów przez  LUKI V3 Dodaj LUKI V3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LUKI V3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

ta.... mam final version... moze dla tego.

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Przy okazji,ze rozmawiacie o XP to chcialbym zapytac czym sie wyroznia ten systemik, ile po zainstalowaniu pochlania miejsca, czy chodzi choc troszke szybciej, i najwazniejsze jak na nim ogolnie chodzi kanterek.... zmiana systemu to nie lada co, wiec musze wczesniej sie doinformowac..

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LUKI V3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Ełk

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ] VIK
ta.... mam final version... moze dla tego.




oczywiscie ty masz final version a ja jestem sw mikolaj ...

Chcialbym cie poinformowac ze premiera pelnej versji jest 25 pazdziernika i nie ma jeszcze pelnej ale czekaj czekaj jak ty sie zwiesz Bill ??

__________________
-LUKI-V3-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LUKI V3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LUKI V3 Znajdź więcej post'ów przez  LUKI V3 Dodaj LUKI V3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LUKI V3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Talking

skad jestes? jak z wawy... to moge ci dac i sie sam przekonasz....

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LUKI V3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Ełk

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
Przy okazji,ze rozmawiacie o XP to chcialbym zapytac czym sie wyroznia ten systemik, ile po zainstalowaniu pochlania miejsca, czy chodzi choc troszke szybciej, i najwazniejsze jak na nim ogolnie chodzi kanterek.... zmiana systemu to nie lada co, wiec musze wczesniej sie doinformowac..



Czym sie wyroznia ??? to tak po pierwsze jest zaje*** stabilny kompatybilny z W95/W98/NT mozna wlaczyc specjalnie kompaty.. dla poszczegolnych programow a co drugie moze i ma troche wieksze wymagania systemowe ale to jak wyglada?? szata graficzna jest szokujaca, przesiasc sie z W98 na XP to tak jak z Dosu na Win 3.11 Ja mam jeszcze wersje angielska bo chyba polskiej jeszcze nie ma (nie wiem) ale i tak zapowiada sie swietnie (jeszcze nigdy mi sie nie zawiesil). Juz nie bede wsopminal ze opcje zostaly zmienione z wesji User na Admin z czego opcji jest wiecej i bardziej zaawansowane ... oki to chyba taki krociotkie porownanko a Counter chodzi tak samo jak na W98 moze lepiej moze gorzej nie wiem bo roznica jest nie zauwazalna mam tylko problem z M_Accel moj qmpel tez z nim ma ten problem ale mozna to manualnie naprawic lub sie przyzwyczaic.

__________________
-LUKI-V3-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LUKI V3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LUKI V3 Znajdź więcej post'ów przez  LUKI V3 Dodaj LUKI V3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LUKI V3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LUKI V3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Ełk

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ] VIK
skad jestes? jak z wawy... to moge ci dac i sie sam przekonasz....



Skad wiesz ze masz pelna wersje powiedz mi swoja wersje build jaka masz to ci powiem czy pelna czy nie ...

A nie jestem z Wawy tylko z daaaaaleka bo az z ełku zreszta widzisz w profilu Ełk<---Suwalki<----Warm Maz

__________________
-LUKI-V3-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LUKI V3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LUKI V3 Znajdź więcej post'ów przez  LUKI V3 Dodaj LUKI V3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LUKI V3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Na pewno jeszcze nie ma?
Pracuje w banku i dostajemy co jakis czas caly zestaw produktow Microsofta(akutalizacje,patche,servispacki,nowe produkty itp.itd) czyli tzw. select. Napisali nam, ze XP bedziemy miec w przyszlym tygodniu, nie wiem czy po polsku ale ma byc...
Ja tam tak od razu sie nie przesiadam... poczekam na pierwszego servis packa bo jak znam microsofta(a kto go nie zna) to zawsze cos schrzani

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:20.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions