Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > http://www.czitersraus.prv.pl/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 5 6 [7] 8 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Piepr-zenie

Żadnego bana mu nie dawać,kopa z klanu i tyle jak by tak każdy miał dostać bana za walla to ja mam takich demek w tej chwili cztery z różnymi graczami i wszyscy grają w klanach,teraz cztery a miałem z 15 tylko dupa jestem i format zrobiłem a nie skopiowałem różnych pierdół i poszło w kosmos,szkoda tylko że screen poleciał też z rekordem we fragach nie powiem wam ile bo i tak nie mogę tego udowodnić ale może ktoś go też zrobił bo było z 15 osób to chętnie bym zessał mój popis.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Exclamation Atmo dzis po 18

a mnie za czitera biorom

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Piepr-zenie

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
Żadnego bana mu nie dawać,kopa z klanu i tyle jak by tak każdy miał dostać bana za walla to ja mam takich demek w tej chwili cztery z różnymi graczami i wszyscy grają w klanach,teraz cztery a miałem z 15 tylko dupa jestem i format zrobiłem a nie skopiowałem różnych pierdół i poszło w kosmos,szkoda tylko że screen poleciał też z rekordem we fragach nie powiem wam ile bo i tak nie mogę tego udowodnić ale może ktoś go też zrobił bo było z 15 osób to chętnie bym zessał mój popis.

Tak, to ja tez poczituje i MOZE jak mnie zlapia to wylece z klanu, a tak sobie bedze na kazdej klanowce 40 fragow walil , ok???
Albo zostane wolnym strzelcem i bede 50 fragow na serverach publicznych zdobywal, pasuje to tobie psycho???chyba sadze ze 99% sceny sie z toba nie zgodzi ale coz, taki swiat, jak mozna karac banami cziterow nie rozumiem?!buahahahahahahaha

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Angry kondony

***** do policji idzcie wszyscy w***** a ty czax szczegolnie bo niedobor maja, jak taki detektyw z ciebie.
zamiast robic afery to sie naucz grac a jak i tak pelno osob czituje to sie wytrzyma jakos do tego 18 wrzesnia a nie ludzi banowac.
kto ci dal prawo osadzac jestes katem do ****a ?
ja sie dowiedzialem ze ja tez podobno czituje i ze ktos ma demko na dowod jezlei mnie ta osoba slyszy to niech wysle te demo na :
[email protected] bo bym sie chcial posmiac i przy okazji pojechac temu komus po calosci.
P.S. moze jak sie wstydzicie do policji choc wiem ze dla wielu z was bylby to zaszczyt zostac kondonem to moze rutkowski was przyjmie i jeszcze w telewizji kariere zrobicie barany.
macie ut zeby grac czy zeby snuc intrygi do ****a to jest tylko gra

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Atmo dzis po 18

quote:
Napisane oryginalnie przez NeverDie
a mnie za czitera biorom


nie dziwie im sie, fajne demko

quote:
Napisane oryginalnie przez NeverDie
Qrcze to ja mialem byc slawny


juz jestes

a ten komentarz na ut.pl z wymowka ze qmpel to cos ci eni wyszedl...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: kondony

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
***** do policji idzcie wszyscy w***** a ty czax szczegolnie bo niedobor maja, jak taki detektyw z ciebie.
zamiast robic afery to sie naucz grac a jak i tak pelno osob czituje to sie wytrzyma jakos do tego 18 wrzesnia a nie ludzi banowac.
kto ci dal prawo osadzac jestes katem do ****a ?
ja sie dowiedzialem ze ja tez podobno czituje i ze ktos ma demko na dowod jezlei mnie ta osoba slyszy to niech wysle te demo na :
[email protected] bo bym sie chcial posmiac i przy okazji pojechac temu komus po calosci.
P.S. moze jak sie wstydzicie do policji choc wiem ze dla wielu z was bylby to zaszczyt zostac kondonem to moze rutkowski was przyjmie i jeszcze w telewizji kariere zrobicie barany.
macie ut zeby grac czy zeby snuc intrygi do ****a to jest tylko gra


No comment, nie mam sil na ciebie albo udajesz glupiego albo naprawde nim jestes!

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
picolo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Piepr-zenie

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X

Tak, to ja tez poczituje i MOZE jak mnie zlapia to wylece z klanu, a tak sobie bedze na kazdej klanowce 40 fragow walil , ok???
Albo zostane wolnym strzelcem i bede 50 fragow na serverach publicznych zdobywal, pasuje to tobie psycho???chyba sadze ze 99% sceny sie z toba nie zgodzi ale coz, taki swiat, jak mozna karac banami cziterow nie rozumiem?!buahahahahahahaha




Cz4x masz świętą rację trzeba tych czitków których sie teraz złapało i złapie zbanować i to najlepiej na jakiś........ okres czasu ,czyli na zawsze. Do puki wszyscy będą olewać to że kogoś złapano na 100% czicie z... powodu bo on jest wporządku ,ma talent i wogule ja go znami i wiem że jest czysty i tym podobnym(eh szkoda gadać) nigdy nie będzie polska scena UrT czysta od takich osobników którym sprawia przyjemność być 1 na mapie dzięki jakimś gównom. A co do bety 2.6 to taki osobnik który bedzie chciał dalej ciągnąć grę na dopalaczach szybko znajdzie coś typu aim lub wall , więc trzeba robić tak by ilość czitów malała a nie rosła sposób? bannnnnn na pl.serwy.
To tyle jeśli chodzi o mnie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 20:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Piepr-zenie

quote:
Napisane oryginalnie przez picolo



Cz4x masz świętą rację trzeba tych czitków których sie teraz złapało i złapie zbanować i to najlepiej na jakiś........ okres czasu ,czyli na zawsze. Do puki wszyscy będą olewać to że kogoś złapano na 100% czicie z... powodu bo on jest wporządku ,ma talent i wogule ja go znami i wiem że jest czysty i tym podobnym(eh szkoda gadać) nigdy nie będzie polska scena UrT czysta od takich osobników którym sprawia przyjemność być 1 na mapie dzięki jakimś gównom. A co do bety 2.6 to taki osobnik który bedzie chciał dalej ciągnąć grę na dopalaczach szybko znajdzie coś typu aim lub wall , więc trzeba robić tak by ilość czitów malała a nie rosła sposób? bannnnnn na pl.serwy.
To tyle jeśli chodzi o mnie .




Pikolo mówie wam nie szalejcie tak bo jak chcesz to ci prześle demko jak grasz np. z czaxem 1na1 i on ma walla a ty bota i co bana ci dać???????/hehe ,nie mówie że popieram cziterów ale już mnie to wk-urwia że gdzie się nie obracam to tylko o tym mowa,Czax ma racje pod względem zdenerwowania ale bany to przesada bo dostanie ich kilka osób bogu ducha winnych.

PS.Skubany ale faktycznie koleś przesadził żeby mecza grać z wallem tupet trzeba mieć.Kopa w dupe z klanu i tyle bo wstydu narobił.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Re: Re: Piepr-zenie

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho



Pikolo mówie wam nie szalejcie tak bo jak chcesz to ci prześle demko jak grasz np. z czaxem 1na1 i on ma walla a ty bota i co bana ci dać???????/hehe ,nie mówie że popieram cziterów ale już mnie to wk-urwia że gdzie się nie obracam to tylko o tym mowa,Czax ma racje pod względem zdenerwowania ale bany to przesada bo dostanie ich kilka osób bogu ducha winnych.

PS.Skubany ale faktycznie koleś przesadził żeby mecza grać z wallem tupet trzeba mieć.Kopa w dupe z klanu i tyle bo wstydu narobił.


HA! Pan |>pnm<|stary pozniej po sprawie ok 21 stoczyl mecz liczacy sie do laddera CB z polskim klanem SG ! i to jest najlepsze!
p.s. psycho odezwij sie do mnie na gg 1234809

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
picolo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Re: Re: Re: Re: Piepr-zenie

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho



Pikolo mówie wam nie szalejcie tak bo jak chcesz to ci prześle demko jak grasz np. z czaxem 1na1 i on ma walla a ty bota i co bana ci dać???????/hehe ,nie mówie że popieram cziterów ale już mnie to wk-urwia że gdzie się nie obracam to tylko o tym mowa,Czax ma racje pod względem zdenerwowania ale bany to przesada bo dostanie ich kilka osób bogu ducha winnych.

PS.Skubany ale faktycznie koleś przesadził żeby mecza grać z wallem tupet trzeba mieć.Kopa w dupe z klanu i tyle bo wstydu narobił.



Psycho powiem ci tylko tyle ja wolę lamić niż grać na dopalaczu. I jeszcze jedno bany to dobry pomysł, bo jak kogoś sie złapało tak jak np.pana o nicku stary ,to przyznaj sam powinien mieć bana na pl. serwery. A co do mojego bota to miewa sie dobrze i pozdrwaia cię i twoją nowszą wersję bota (hehehe) .Jeśli chodzi o oskarrzanie się nawzajem o czitowanie itp. to przyznam ci racje bo to już od dawna stałó się denerwujące i nie tylko dla tych oskarrzanych i oskarrzających ale i dla osób które chcą pograć i polamić tak jak ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 20:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ANGUS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Thumbs down mądrym to sie trzeba urodzić ......

skubany napisales do Czaxa zeby sie nauczył grać ? a o sobie nie pomyslisz ??
wali mnie to co zrobisz z tym "twoim przyjacielem" ktorego tak broniles jak padły pierwsze podejrzenia o walla (cyt: "niemozliwe zeby czitowal bo to moj kolega ....... " i takie tam bradnie) ale powiem ci tyle zebys uwazal na to co piszesz bo sie juz kliku przekonalo ze niewarto dojezdzac ogolu i to jeszcze w tych sprawach.

dla mnie osobiscie to bylo przegiecie pyty jak ogladnalem to demko bo co innego grac z czitami na servie z lamami gdzie jest 20 osob a co innego w klanowce (i ty to chciales zaliczyc do Cb ??)

przestancie sie tak jarac ta nowa beta bo po pewnym czasie i na nia sie znajdzie jakis ogc albo inne gowno (Psycho wiesz o czym mowie )
trzeba z tym walczyc odrazu i bezwzglednie ....... takie jest moje zdanie i niekazdy musi sie z nim zgodzic

acha Psycho apropos tego ze mozesz zrobic demko z kim chcesz istnieje cos takiego jak IP w tym przypadku mamy goscia i mamy jego IP wiec to o czym mowisz raczej tutaj by niezadzialalo (banowac tylko osoby konkretnie sprawdzone)

tyle wypocin ...... szkoda gadać
buziaaaki for @LL

__________________
AnGuS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ANGUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ANGUS Znajdź więcej post'ów przez  ANGUS Dodaj ANGUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ANGUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

aaa

chcialem jeszcze jedno dodac z ostatniej chwili dawny |>pnm<|stary = |>pnm<|Arnold, ja sie nie wqrwiam ale w czwartek gramy z nimi officiala do CB i jak on zagra to do adminow CB wysle demko "Ogc by stary".
P.s. jak macie jakies demka z czitami ktore dzialy sie na jednym z serverow papugi to przyslijcie je do mnie i z data kiedy to sie dzilo.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
]{iler
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Nie przeginacie???

(To jest moje nowe konto bo loginu i hasła do starego nie pamiętam)

Mam takie pytanie do ludzi , którzy nie wiedzą co to jest Wallhack.
Czemu wy kur....de wyzywacie każdego lepszego zawodnika od was od Cziterów??? Są zawodnicy w PL , którzy mają już wyrobioną opinie i wyzywanie ich od Cziterow jest poprostu śmieszne , jeżeli ktoś jest newbie i ktoś go klepie bo jest lepszy to nie znaczy , że od razu Cziter. Ja nawiązuje z tym tematem do sytuacji , która wydarzyła sie wczoraj na serwie , jak r3|Synu został zbluzgany i zwyzywany od Cziterów , poniewżaż , rozwalał kolesi , którzy są o klase od niego słabsi , ludzie tak nie można!!! Jak juz kogos wyzywacie od OGC , to najpierw sie dowiedzcie kto to jest...
Zawodnikowi takiemu jak r3|Synu nie jest potrzebny żadne OGC , żeby sklepać takich zawodników jak wczoraj byli na serwie razem ze mną i z nim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 10:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking angus

ty ja sie grac uczyc nie musze bo ja w ut gram od poczatku czego o tobie czaxie powiedziec nie mozna wiec zrywaj sie i i sie nie wpierdalaj miedzy wodke a zakaske a ty czax mowilem ci policja czeka z otwartymi rekoma.
rozwaz moze nawet komputer ci dadza buahaha zajmij sie lepiej gra a nie spiegowaniem albo graj w co innego bo wedlug mnie nikomu nie jest potrzebny ****** kolombo na serwerze

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: angus

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
ty ja sie grac uczyc nie musze bo ja w ut gram od poczatku czego o tobie czaxie powiedziec nie mozna wiec zrywaj sie i i sie nie wpierdalaj miedzy wodke a zakaske a ty czax mowilem ci policja czeka z otwartymi rekoma.
rozwaz moze nawet komputer ci dadza buahaha zajmij sie lepiej gra a nie spiegowaniem albo graj w co innego bo wedlug mnie nikomu nie jest potrzebny ****** kolombo na serwerze


Nie rozumiem ciebie a tak BTW. grasz od pocztku ale twoj skill sie gdzie tak przy becie 1.0 zatrzymal. a jak bede chcial sie w "kolombo" bawic to sie bede bawil bo nikt mi tego nie zabroni!!!

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarry Man
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: angus

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
ty ja sie grac uczyc nie musze bo ja w ut gram od poczatku czego o tobie czaxie powiedziec nie mozna wiec zrywaj sie i i sie nie wpierdalaj miedzy wodke a zakaske a ty czax mowilem ci policja czeka z otwartymi rekoma.
rozwaz moze nawet komputer ci dadza buahaha zajmij sie lepiej gra a nie spiegowaniem albo graj w co innego bo wedlug mnie nikomu nie jest potrzebny ****** kolombo na serwerze



Skubany ty tak nie chojracz ) bo dzisiaj bedzie to samo co z ANT tylko z gracze z twojego klanu i ciekawym jestem jak go bedziesz bronil bo mam demko jak to robiles na serwie i jakos wciskanie kitu ze gra miesiac i nie wie co to OGC nie wyszło Ci za bardzo co do Ciebie nic nie mam ale zebys sie kiedys nei zdziwił jak bedziesz gral spara albo mecz w CB i ci nagle kolesie zaczna same heady ladowac i zachodzic caly czas od tylu, no chyba ze wtedy bedzie sprawiedliwie dla obu stron.... wiecej szczegółow dzisiaj na ut.pl w wieczornej panoramie o 22 ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarry Man Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarry Man Znajdź więcej post'ów przez  Scarry Man Dodaj Scarry Man do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarry Man prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking relax

ty bo ja nie jestem taki zachar jak niektorzy co graja z piana na psyku i z zacisnietymi zebami ze jak nie zdobedzie 40 fragow to jest placz ja sobie gram relaxacyjnie raz mam 30 a raz 10 i mnie to *****

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+SG+DrizzT
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Nie przeginacie???

quote:
Napisane oryginalnie przez ]{iler
(To jest moje nowe konto bo loginu i hasła do starego nie pamiętam)

Mam takie pytanie do ludzi , którzy nie wiedzą co to jest Wallhack.
Czemu wy kur....de wyzywacie każdego lepszego zawodnika od was od Cziterów??? Są zawodnicy w PL , którzy mają już wyrobioną opinie i wyzywanie ich od Cziterow jest poprostu śmieszne , jeżeli ktoś jest newbie i ktoś go klepie bo jest lepszy to nie znaczy , że od razu Cziter. Ja nawiązuje z tym tematem do sytuacji , która wydarzyła sie wczoraj na serwie , jak r3|Synu został zbluzgany i zwyzywany od Cziterów , poniewżaż , rozwalał kolesi , którzy są o klase od niego słabsi , ludzie tak nie można!!! Jak juz kogos wyzywacie od OGC , to najpierw sie dowiedzcie kto to jest...
Zawodnikowi takiemu jak r3|Synu nie jest potrzebny żadne OGC , żeby sklepać takich zawodników jak wczoraj byli na serwie razem ze mną i z nim.




Killer ba zupelna racje, banda debili wyzywala Syna, a RCON nawet ich nie upomnial.. bo co po... Takie lamy sa gorsze od tych co OGC uzywaja, bo robia zadyme na serwie i zal mi syna, ktryo przez bande idiotow moze stracic reputacje, chodzi mi o zagraniczne serwy bo tu w polsce i tak jest dziura i kazdy kazdego bluzga, wiec tu trudno o pare normalnych luudzi

BTW. Killer w8ing for rewanz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 13:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+SG+DrizzT
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: relax

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
ty bo ja nie jestem taki zachar jak niektorzy co graja z piana na psyku i z zacisnietymi zebami ze jak nie zdobedzie 40 fragow to jest placz ja sobie gram relaxacyjnie raz mam 30 a raz 10 i mnie to *****


Skoro grasz relaksyjnie to sie odp. od Czaxa ktory odwala kawal dobrej roboty, bo bardoz dobrze ze lapie cziterow, a ty go wyzywasz bo nie chcesz zeby Stary dostal Bana ktory mu sie nalezy i **** mnie czy to twoj qmpel cyz nie, czitoal, powinien miec bana, jak nie czitowal nie powinien. Rulez are simple...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 13:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

hehe

co wyście sie tak uje-bali tego tematu?????? Dritzz strachy na lachy będą filmy ale jakie? któż to wie pamiętasz tą piosenke przed dobranocką ja pamiętam straszysz skubanego a w zasadzie w dupe go możesz pocałować bo stary to nie skubany i na niego ch. masz a to że jeden koleś od nich z klanu dał dupy to nie znaczy że wszyscy bu.ce,chyba że też jesteś zdania:jeden polak ukradł to znaczy że wszyscy polacy to złodzieje.
Tamten może dostanie bana może nie,wcale go nie bronie kij mu w dupe też bym się wku.rwił jak bym miał taką sytuacje jak 999,ale co do tego ma skubany że go bronić na servie zaczoł,skąd mógł wiedzieć,dritz jak ty robisz te aviki to puknij do mnie na GyGy 1412433,albo na ircu #v3|clan na irc.quakenet.org,ale lepiej na GG.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Ważne

A co najważniejsze-nie tylko mi który wyśle jakieś demko do CB to przysięgam że stane na głowie żeby takiemu matołowi bana załatwić na all pl servy na stałe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+SG+DrizzT
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
co wyście sie tak uje-bali tego tematu?????? Dritzz strachy na lachy będą filmy ale jakie? któż to wie pamiętasz tą piosenke przed dobranocką ja pamiętam straszysz skubanego a w zasadzie w dupe go możesz pocałować bo stary to nie skubany i na niego ch. masz a to że jeden koleś od nich z klanu dał dupy to nie znaczy że wszyscy bu.ce,chyba że też jesteś zdania:jeden polak ukradł to znaczy że wszyscy polacy to złodzieje.
Tamten może dostanie bana może nie,wcale go nie bronie kij mu w dupe też bym się wku.rwił jak bym miał taką sytuacje jak 999,ale co do tego ma skubany że go bronić na servie zaczoł,skąd mógł wiedzieć,dritz jak ty robisz te aviki to puknij do mnie na GyGy 1412433,albo na ircu #v3|clan na irc.quakenet.org,ale lepiej na GG.



Hmm Psycho:

1. Aviki to kreci Scarry, ja tlyko krece filmy klanowe itp. a te krotkie cziterskie robi Scarry
2. Do Skubanego nic nie mialem i nie sugeruje zeon qr. czituje, udowodniono to staremu, to zamiast go bornic jak normalny czlowiek, najezdza na czaxa, wiec to nie ty masz racje, zrozum, jak chesz kogos bronic to najezdzaz za nic na caly swiat czy robisz to rozsadnie? Bo jak wolisz wyzywac wszystkich za to ze przedstawili dowody twojemu qmplowi, to ... niedokoncze bo to sensu nie ma , mowiac prosciej - nie wyzywa CZaxa za nic, nic to nie go nie mam, moze nawet na glowie stawac zeby Stary banoof nie dostal bo mam wanziejsze sprawy.
3. Jak ci chodzilo o normlane filmy a nie aviki z cziterami to sie zglosze na gg i cie poinstruuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 01:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Dobre koniec już

Nie dogadam sie z wami tak że wale to wszystko z góry na dół.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 01:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Cool http://www.czitersraus.prv.pl/

dziala wam http://www.czitersraus.prv.pl/ ?
u mnie nie wyswietla sie ale TITLE strony widze hmm..

druga sprawa.. odnosnie news'a CoVBoY'a 'Niespodzianka klanu ANT...'. Jesli moze w jakis sposob podpatrywac co dany delikwent ma na swoim monitorze (rcon na serwer - cokolwiek to jest ) to jestesmy o duzo blizej do momentu , w ktorym OSZUSCI UrT nie beda sie czuli swobodnie.
mozemy zlozyc jakas grupe Policji UrT (Wydział Wewnętrzny ) i sledzic podejrzanych delikwentow albo w ogole co jakis czas sprawdzac graczy..

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: http://www.czitersraus.prv.pl/

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
druga sprawa.. odnosnie news'a CoVBoY'a 'Niespodzianka klanu ANT...'. Jesli moze w jakis sposob podpatrywac co dany delikwent ma na swoim monitorze (rcon na serwer - cokolwiek to jest ) to jestesmy o duzo blizej do momentu...


Oj panie Wojtas rcon to nie jest to co sprawia ze 'chlopki' swieca jak napromieniowani a sciany staja sie przezroczyste jak meduza. To wlasnie jest ogc (a dokladnie wallhack i glow) a rcon to haslo na serwer dajace jego posiadaczowi mozliwosc korzystania z niektorych komend... Hmm... ostatnio ogc uzywa sie tylko do 'podgladania' cziterow. A gdziez oni sa skoro wszyscy podgladuja?

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Strona

Kiedy strona bedzie dzialala...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

hehehe

http://www.czitersraus.prv.pl/ nie wypaliło nieodpowiednie osoby się za to wzieły i szybki był jej koniec,zresztą nie jest takowa potrzebna bo i po co jak sie kogoś złapie i będzie to pewne że to napewno ten koleś to admini się powinni tym zająć a nie pogromcy cziterów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
http://www.czitersraus.prv.pl/ nie wypaliło nieodpowiednie osoby się za to wzieły i szybki był jej koniec,zresztą nie jest takowa potrzebna bo i po co jak sie kogoś złapie i będzie to pewne że to napewno ten koleś to admini się powinni tym zająć a nie pogromcy cziterów.


Wypalilo gdy by sie chcialo...
Autorzy strony mogli by sie dogadac z adminami... wysylac adminom dane osobom ktore maja dostac bana.
I by bylo pewnie mniej osob. A i przydaly by sie strony ktore by sie zajmowaly cziterami.
Gdyby wytlumaczyc osobom ze amibot nie nacelowuje w glowe tylko we wroga.
Kazdy mowi ze amibot to same heady...
A to nie prawda, mam kolege ktory gra w internecie z ogc. I widze... Nawet nikt go nie podejzewa bo nie szczela ciagle w glowe.
Wkoncu jak bede mial czas to sam zrobie strone, z jakimis artykulami jak odroznic czitera od dobrego gracza.

ps. Nieraz zalicze np.3 heady pod rzad... i juz pisze "Lemining czituje" i potem callvote kick lemining
I nic nie moge poradzic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
]{iler
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Lemining

Wkoncu jak bede mial czas to sam zrobie strone, z jakimis artykulami jak odroznic czitera od dobrego gracza.


Juz nie moge doczekac sie tej strony , z tego otóż powodu , że ja nie wiem jak odróżnić czitera od Bardzo dobrego gracza. No oczywiście , że jak widze , że koleś patrzy po ścianach , czy strrzela tylko w głowe , to wiem , że jest to cziter , ale jeżeli na przykład taki r3|Grucha (którego aiming jak ma forme jest prawie równy aimbotowi) wejdzie pod inną ksywą i zabija mnie co gre zanim ja cokolwiek zdąże zrobić, to co ja mam zrobić? Jak mam odróżnic czy to nie jest cziter? Jest wielu zagranicznych zawodników , którzy mają podobny aiming do Gruchy , wiec skąd mam wiedzieć czy to nie są cziterzy???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 18:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Re: Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez ]{iler

Juz nie moge doczekac sie tej strony , z tego otóż powodu , że ja nie wiem jak odróżnić czitera od Bardzo dobrego gracza. No oczywiście , że jak widze , że koleś patrzy po ścianach , czy strrzela tylko w głowe , to wiem , że jest to cziter , ale jeżeli na przykład taki r3|Grucha (którego aiming jak ma forme jest prawie równy aimbotowi) wejdzie pod inną ksywą i zabija mnie co gre zanim ja cokolwiek zdąże zrobić, to co ja mam zrobić? Jak mam odróżnic czy to nie jest cziter? Jest wielu zagranicznych zawodników , którzy mają podobny aiming do Gruchy , wiec skąd mam wiedzieć czy to nie są cziterzy???



Patrzylem jak wyglada amibot i wallhack. I powiem ci ze jak koles ciagle ma heady to nie koniecznie jest to cziter. Amibot nacelowuje tylko w ludzika. Moj kumpel uzywa ... I patrz sie czy koles nie patrzy sie po scianach. Np. patrzy na sciana za rogiem a tu nagle wylania sie koles i go zabija.
Wiesz... nie ma jakiejs zelaznej receptury aby wykryc czitera... Musisz byc czujny. I tyle... Sciagnij sobie np. OGC... I sobie pograj na boty. (bron boshe na serverach z ludzmi... ) Bo nie lubie jak spotykam jakas lame z amibotem i wallhackiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:16.    Strony (8): « First ... « 5 6 [7] 8 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions