Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > i co teraz ;( ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Unhappy i co teraz ;( ?

otoz wydarzyla sie dzisiaj bardzo nieprzyjemna sprawa...
gram jak codzien sobie w csa, staty wcale nie rewelacyjne bo rewelacyjny nie jestem i nagle...OGC found albo jakos podobnie i kick z servera...i co teraz skoro nigdy w zyciu nie uzywalem czitow, nie wiem nawet jak ich uzywac, jedyne co z tym tematem mam wspolnego to to, ze widzialem kiedys ludzi ktorzy czituja i screeny cziterow.. ;( sam nigdy nie uzywalem i nie bede uzywal czitow, gardze nawet ludzmi uzywaja tipsow czy kodow. podobno kazdy tak mowi, ale co mam zrobic? pytam 'zawodowcow' co mozna zrobic w takiej sytuacji? jak moge udowodnic ze nigdy nie mialem z tym tematem nic wspolnego? podobno trafilem tez na czarna liste cziterow ;( wydarzylo sie to na serwerze monitorowanym przez punkbustera (mialem pb wlaczonego) i nie mam pojecia dlaczego cos takiego zostalo wykryte. dziwne ze tylko na jednym serverze, zaden inny nigdy nie mial problemow - nie instalowalem ani zadnych programow do csa, nawet innych skinow czy celownika! ktos moze pomoc? ;(
pozdrowienia i thx z gory

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

jeśli masz dostęp do tej listy do looknij czy napewno jest detectet....też miałem tego problema i okazało się ze nie jestem cziterem bo nie było detectet....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

grasz z kafejki?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

nie, od tygodnia mam mozliwosc gry z domu i gram teraz tylko stad wiec cos zainstalowane bez mojej wiedzy odpada

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Lightbulb Chetnie pomagam

A mnie sie zdaje ze po prostu odpalisles PALADYNA i PB a jak to odpalasz naraz to dostajesz bana. Powiedz mi jaki serw i daj mi na priva swoj WONID i sie postaram pomoc (mam doobre kontakty )

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Chetnie pomagam

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt
A mnie sie zdaje ze po prostu odpalisles PALADYNA i PB a jak to odpalasz naraz to dostajesz bana. Powiedz mi jaki serw i daj mi na priva swoj WONID i sie postaram pomoc (mam doobre kontakty )


chcialbym zeby tak bylo ;( mialem tylko punkbustera i serv wymagal tylko pb. i nie dostalem bana na tym servie, zostalem tylko wyrzucony. nie chce mowic nazwy serva zeby nikomu nie psuc reputacji - podaj numerek gg albo cos to napisze no i thx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Chetnie pomagam

Sprawa jest najprawdopodobniej związana z nową wersją CSGuarda, która trochę "nadgorliwie" wykrywa OGC. Dlatego apeluję do adminów - zostańcie przy wersji 6.31 lub wyłącznie wykrywanie OGC 7.x w programie. Fragment tekstu ze strony Ola:

"UPDATE: I had to disable checking for OGC 7.x because ppl's scripts *may* screw up theirs configuartion. However it doesn't mean that safety finding OGC is not possible by this method at all. You can redownload CSGUARD if not sure how to disable checking for OGC 7.x by condump.txt."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

takjakby nie pzrejmuj sie scorpion zaczal dzialac Bedzie dobrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 20:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Re: Chetnie pomagam

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Sprawa jest najprawdopodobniej związana z nową wersją CSGuarda, która trochę "nadgorliwie" wykrywa OGC. Dlatego apeluję do adminów - zostańcie przy wersji 6.31 lub wyłącznie wykrywanie OGC 7.x w programie. Fragment tekstu ze strony Ola:

"UPDATE: I had to disable checking for OGC 7.x because ppl's scripts *may* screw up theirs configuartion. However it doesn't mean that safety finding OGC is not possible by this method at all. You can redownload CSGUARD if not sure how to disable checking for OGC 7.x by condump.txt."




to co znalazlem na czarnej liscie potwierdza to co powiedziales:
CSGUARD
(found OGC 7.03b)
<OGC 7.03b>

2002.02.10 15:04:43
213.25.169.8:CSGUARD

jak sie tak przypatrzylem to 9/10 wszystkich tam ludzi z ostatnich dni ma dokladnie to samo w tym kilka osob z bardziej znanych klanow i watpie zeby wszyscy oni mieli najnowsze OGC...
destructor - bo jak moze byc zle?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Lightbulb

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
takjakby nie pzrejmuj sie scorpion zaczal dzialac Bedzie dobrze

Have no fear ScorPion is here.
Moj GG to 1344075

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Cool SEX rulez

a ja tylko dopowiem, ze wszystko skonczy sie dobrze i takjakby bedzie gral w CS'a dlugo i szczesliwie ^_^
pozdrofka tak' :*
i pozdrofka dla 'fszystkich' ^_^

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Ja mialem to samo podczas klanowki z FX srodek nocy gram zmiana mapy komp mi sie wisza to resecik Wchodze ich mapa a tam ogc found in [SPEC]di0nizy patrze i mowie o ***** co jest Nie gralismy dalej bo nie mialo by to sensu... Server mial palladyna a na dysku nie mialem nigdzie ogc... (gram z kafe)
Nie lam sie olej to zapomna a na czarna liste mauo kto patrzy...

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez di0nizy

Nie lam sie olej to zapomna a na czarna liste mauo kto patrzy...



No ja nie patrze. I tak wiem, ze wszyscy poza mnq czitujq

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


No ja nie patrze. I tak wiem, ze wszyscy poza mnq czitujq


jestem tego samego zdania! tylko te ich czity sa jakies trudne do wykrycia!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 14:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


No ja nie patrze. I tak wiem, ze wszyscy poza mnq czitujq




moze i malo kto, ale mimo wszystko nie chce byc niesprawiedliwie posadzany jako cziter i tam umieszczony...chociaz sa i tacy co patrza ("masz 5 sec na wyjscie - jestes na czarnej liscie cziterow" - cytat admina z jednego z polskich servow"). mam nadzieje ze to sie w koncu wyjasni... pozdrowki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

No wlasnie, zeby takie chamstwo bylo na tym swiecie, moze lepiej odlozyc CSa bo teraz nawet se nie pograsz, tylko zaraz Chity i chity! zawsze myslalem ze jak ktos gra z domq to pod tym wzgledem jest bezpieczny! Ale widac nie ...!

Nawet jesli nie patrza to duzo adminow zasysa banned.cfg i tyle ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

dzis czitowanie to chleb powszedni...
co ktok spotyka sie czita tylko nie zawsze da sie to udowodnic....

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Exclamation sugestja

A moze by tak sprobowac karac ludzi, ktorzy te cheaty hmm pisza? Wiem, ze to bylo by trudne, ale moze warto by sprobowac chociaz pozamykac strony z cheatami... to daloby sie zrobic fsumie.

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

moje zdanie

Wlasnie co kros spotyka soe cziterow, coraz wiecej ich zalewa scene polskiego csa , wiec wsumie nie dziw sie adminowi , ktory chcial cie wywalic za to , ze jestes na czarnej liscie cziterow. Jedne serwery maja zabezpieczenia gorsze , a jedne lepsze , dlatego admini tych "gorszych" musza tez bazowac na tym co wykryly leszpe ( troche zakrecilem , ale chyba zrozumiale ) .

Jestesmy w trakcie wojny z cziterami. Jest ona dluga i trudna . Wrog ma nad nami przewage liczebna i technologiczna . Mozemy sie bronic tylko przed tym co wiemy , ze wrog to ma , a jak wychodza nowe wersje czitow , to przez jakis czas sa bezkarni !

Jest wojna , a na wojna zawsze pochlania niewinne ofiary !

Smierc cziterom i niech pieklo pochlonie ich czarne serca !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: moje zdanie

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Wlasnie co kros spotyka soe cziterow, coraz wiecej ich zalewa scene polskiego csa , wiec wsumie nie dziw sie adminowi , ktory chcial cie wywalic za to , ze jestes na czarnej liscie cziterow. Jedne serwery maja zabezpieczenia gorsze , a jedne lepsze , dlatego admini tych "gorszych" musza tez bazowac na tym co wykryly leszpe ( troche zakrecilem , ale chyba zrozumiale ) .

Jestesmy w trakcie wojny z cziterami. Jest ona dluga i trudna . Wrog ma nad nami przewage liczebna i technologiczna . Mozemy sie bronic tylko przed tym co wiemy , ze wrog to ma , a jak wychodza nowe wersje czitow , to przez jakis czas sa bezkarni !

Jest wojna , a na wojna zawsze pochlania niewinne ofiary !

Smierc cziterom i niech pieklo pochlonie ich czarne serca !



ja sie nie dziwie, zdaje sobie sprawe jaka jest sytuacja...dlatego chce wyjasnic to nieporozumienie, zebym mogl Ci pomoc w tej walce dobro zwyciezy! napisz na boardzie czy masz jakies plany co to tepienia cziterow, moze jestes w cos zaangazowany i moze boardowicze moga Ci w tym jakos pomoc..w kupie sila

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


No ja nie patrze. I tak wiem, ze wszyscy poza mnq czitujq



wszyscy ?? wypraszam to sobie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions