Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ich Troje...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

eh przejmujecie sie i tak Tatu wygra.
posluchajcie sobie troche jazzu to moze ochloniecie...

w tle : John Coltrane - Blue Train

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Dobra zakonczcie juz ta gadke banda facetow sie zebrala i pewnie nie rozumie - Saari jest dziewczyna i prawdopodobnie calkowicie inaczej odbiera muzyke, jej sie to Ich troje podoba jako muzyka, slowa, melodia a nie jako Ich troje pod postacia Wisniewskiego ktory ma rozowe wlosy jest alternatywny i wg was bezwartosciowy z biednymi tekstami i nalezy go mieszac z blotem. A jest to teraz modne: "kurde niecierpie tego rozowego pedalka - o ta masz racje stary, ta frajer..."

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

ja nie oceniam ludzi po wygladzie, ale po tym co robia i jak to robia - i mysle ze spora wiekszosc ludzi tu na forum tez - tak tez nie sadze ze przyczyna nienawisci wobec ich3 sa czerwone wlosy wisniewskiego...

a tak btw - skoro jest 'moda' na nielubienie ich3 to czemu ich wybrali na ew ??? ja mysle ze wiekszosc spoleczenstwa jednak lubi ich3... tak jak swego czasu disco polo - teraz sie juz do tego nikt oczywiscie nie przyznaje - a skad !!

a na koniec cytat z innego forum (nie tytana ) - [...] mozna bylo bohdana smolenia lepiej tam (ew) wyslac [...]

ps: mialem nie pisac juz ale zmienilem zdanie
ps2: ale beda zajebiste artykuly skiby w nastepnym wprost na ten temat - jakos juz to czuje w kosciach - dostanie sie tym - dlamniepseudo artystom - hehe - bedzie polewka

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer

ps2: ale beda zajebiste artykuly skiby w nastepnym wprost na ten temat - jakos juz to czuje w kosciach - dostanie sie tym - dlamniepseudo artystom - hehe - bedzie polewka





no tak... zwlaszcza ze Skiba z upodobaniem jezdzi po
niemcach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

kazdy ceni co innego w muzyce... fanom techno wystarczy sama linia melodyjna... hip-hopowcom wystarczy zaloopowany 10-sekundowy kawalek w tle i jakies lyrics... odkrywcze, nie?

mnie osobiscie nie odpowiada ich3... moze i piosenki o milosci sa na swoj sposob piekne, ale do mnie podawane w formie luznej i prostej rockowej przyspiewki jakos nie przemawiaja... mieszanka krzykliwego wokalu i prostej melodii po prostu mnie odrzuca...

gusta sa rozne... to co jednych odrzuca dla innych jest w sam raz... znowu nic odkrywczego

naprawde nie rozumiem po co ta afera, po co taka dawka ksenofobii, szowinizmu, nietolerancji i najzwyklejszego chamstwa...

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 00:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

wiadro to nie tak... to nie jest ksenofobia ani szowinizm... muzyka funkcjonuje na zasadzie "powiedz mi czego słuchasz a powiem ci kim jesteś" - i to sie sprawdza. Zwróć uwage kto ich słucha, kto jest ich publicznością... to upośledzeni emocjonalnie ludzie którzy... nie... nie powiem tego bo mogłbym kogoś obrazic... A ta cała afera jest o to ze ludzie którzy niejako maja reprezentować cały naród będą reprezentowac tylko tę "mądrą inaczej" (żeby nie powiedzieć głupią) jego część. I to jest po prostu nie fair... bo niektórzy ludzie mogą odnieść wrażenie ze ich "polskość" reprezentowana przez ich 3 została postawiona pod znakiem zapytania.... czyli to co napisałem już wcześnie... po prostu wstyt mi czasem byc Polakiem.

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
A ta ca?a afera jest o to ze ludzie którzy niejako maja reprezentowac´ ca?y naród be˛da˛ reprezentowac tylko te˛ "ma˛dra˛ inaczej" (z˙eby nie powiedziec´ g?upia˛) jego cze˛s´c´.


z zasady na swiecie jest wiecej ludzi glupich niz madrych...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm co do tego całego zamieszania z eurowizją i ich troje to mam to w nosie !!
Nie widziałem tego czegoś i nie słucham tego zespołu !!
Wypowiadać się nie będę za bardzo bo to nie ma sensu i czasu.
Zostaję przy swoich klimatach a eurowizja lata mi koło pyty !!

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2003 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Re: Ich Troje...

Boze, conajmniej 25 postow od dołu przypomina mi sytuację, kiedy wracałem ze szkoly. Dwoch malolatow z 2 klasy mowi o grach komputerowych. Oto fragment:

code:
Pierwsz: -Jaka gre lubisz najbardziej? Drugi: Ja carmageddon 2. 1:A wiesz dlaczego? 2:No? 1:Bo jestes pedalem i ****em, co lubi rozpierdalac ludzi.

ogolnie mi wstyd za takich przedstawicieli naszej szkoly
quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
Czasem mi wstyd że jestem polakiem...


mi rowniez wstyd ze jestes polakiem

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

ktos tu sie chyba nie wyspal.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

ale najlepiej o ich troje swiadczy to, iz na Piotrkowskiej w Lodzi ludzie zawiesili plotno z wymalowanymi slowami: 'przepraszamy za ich troje ...'

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Re: Ich Troje...

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN
mi rowniez wstyd ze jestes polakiem


"Wstan, powiedz nie jestem sam"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Ich Troje...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
"Wstan, powiedz nie jestem sam"

ROTFL

Dobre...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Re: Re: Re: Ich Troje...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
"Wstan, powiedz nie jestem sam"


"A wszystko to, bo ciebie kocham,
i nie wiem jaką pałą walnąć cię (Ojiiijeeej) "

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

boring...

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

co?

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
Zwróć uwage kto ich słucha, kto jest ich publicznością... to upośledzeni emocjonalnie ludzie którzy... nie... nie powiem tego bo mogłbym kogoś obrazic... .


Czlowieku ale wez sobie daruj takie texty bo to zalatuje chamstwem.
Rownie dobrze ja moge stwierdzic ze mlodzi sluchajacy hiphopu sa uposledzeni , glupi i ... nie nie powiem tego bo moglbym kogos obrazic...

Aha a ja slucham Shakiry i muzyke klubowa powiedz mi kim jestem.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
Zwróć uwage kto ich słucha, kto jest ich publicznością... to upośledzeni emocjonalnie ludzie którzy... nie... nie powiem tego bo mogłbym kogoś obrazic...

quote:
Napisane oryginalnie przez glover
mlodzi sluchajacy hiphopu sa uposledzeni , glupi i ... nie nie powiem tego bo moglbym kogos obrazic...

Lustro Boardowe
quote:
Aha a ja slucham Shakiry i muzyke klubowa powiedz mi kim jestem.


Ja słucham Ich Troje (chociaż te nowe ich piosenki są troche kiczowate) i Eustachy powiedz co jestem

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

eee.... pokaz mi swojego ptaka a powiem ci kim jestes (po muzyce mozna najwyzej stwierdzic ze 'ktos' nie ma gustu )

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

eee a ja sie zdziwilem.. oglomdam sobie w hotelu telewizje po powrocie ze stoku no i jeb.. wloski kanal.. pokazuja ich troje i ze wygrali u nas i beda nas reprezentowac... wogole z kuzynem koparki w dol i po piwo zeby sie zalac i nie pamietac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2003 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN
Lustro Boardowe


Ja słucham Ich Troje (...) i Eustachy powiedz co jestem




... nie powiem... bo nie takie było zamierzenie tego wątku... troche mnie poniosło z tym komentarzem ale po prostu kurwicy dostaje jak ich słysze... dobra dla mnie EOT. Słuchaj ich dalej... oby ci na zdrowie wyszło...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

eh czegos tu nie rozumiem. Przeciez ktos kupil te pol miliona plyt (i jezcze cztery mln pirackich), ktos glosowal na ich3. moim zdaniem mile melodie proste teksty, ciekawy frontman...ich troje to JEDYNY polski zespol ktory moze nas godnie reprezentowac. Wszyscy mowia ze nie ma u nas takich gwiazd jak britney, czy system of the down. A jak sie wam podoba edyta gorniak w swoim najnowszym utworze cos tam imposible? Leci na zagranicznych kanalach..jak na moj gust jeden z najwiekszych sukcesow polskiej sceny muzycznej. Ale nie wszyscy jezdza po edycie. qwa co za narod, macie co chcecie a potem narzekacie.

btw - a o muzyce to macie taki pojecie (no off)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
btw - a o muzyce to macie taki pojecie (no off)


nie, to te pol milona osob ktore kupilo albumy ich3 ma takie pojecie o muzyce...

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:03.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions