Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > lokalny turniej wawa - nowe info
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Unhappy

Z przyczyn technicznych i finansowych jestem zmuszony odwolac przyjazd Zaluje ze nie bede moogl wam dokopac , ale pojawie sie w Wawie na next turnieju na 100%

__________________

Edytowane przez [FPP]Shooler dnia 16-08-2001 o godz. 20:45

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

No nie!. Ja ci załatwiłem to o co mnie prosiłeś. A Ty mówisz ze nie przyjezdzasz.
Damn

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
No nie!. Ja ci załatwiłem to o co mnie prosiłeś. A Ty mówisz ze nie przyjezdzasz.
Damn



Sorki gazi ale to wszystko nie z mojej winy . Stary jutro wraca z wawy do domu i mialem sie z nim zabrac z powrotem, ale wraca juz o 12:00 tak ze lol . Z noclegiem tez nie bardzo bo liczylem na dofinansowanie od starej a tu nie dosc ze 0 gotowki to jeszcze zaczela sie bronchac ze samemu jade i ze ona mi nie pozwala i ze ...bleble . Obiecuje pojawic sie na nastepnym turnieju.

Jeszcze raz sorki, dzieki ze zalatwiles to o co prosilem - szkoda ze nie bede moogl skozystac ( ale milo wiedziec ze mozna na ciebie liczyc ).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madcow
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: wiocha

szkoda ze na ciebie nie...

__________________
live is only one...
madcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 03:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madcow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madcow Znajdź więcej post'ów przez  madcow Dodaj madcow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madcow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez madcow
szkoda ze na ciebie nie...


mowilem ze przyjade na 30 - 40 %

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 08:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

razer nie mam nic do ciebie ani do Infiego ale czy nie mozesz jakos tych spraw zalatwiac inaczej niz tylko bany na servy


Zgadzam się z przedmówcą.
No ale jak chłopak został WIELKIM ADMINEM to mu trochę palemka odbiła. Ciekaw jestem co by powiedział na to jego pracodawca, gdyby zobaczył publiczne wypowiedzi swojego pracownika?
A jeśli chodzi o walkę w okolicach Cyberlandu to jak ktoś chce zrobić coś takiego na moim osiedlu to musi poczekać aż mu na to pozwolę, a to nastąpi jak sprzedam wszystkie bilety

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madcow
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: wiocha

buhhahahaha
smialem sie przez 30 min...

__________________
live is only one...
madcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madcow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madcow Znajdź więcej post'ów przez  madcow Dodaj madcow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madcow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

elllo
Wlasnie siedzimy sobie na turnieju w Wawie. Całkiem fajna obsada: krog , mm.yournior, infi , gazor.
Najpierw zagralismy sobie nienerwowa rundke FFA, otrzymalismy ciekawe wyniki, najlepsi:
1 Fragman 104
2 t5-Krogoth 89
3 Gazor 87
4 mm.younior 87
- [BD]Infinite 82

Teraz trwaja juz duelki w drabince DE. Pierwsza czworka rozstawiona.
Narazie trwa 2 runda i obylo sie bez niespodzianek.

Niby wspaniale ale jest kilka problemow technicznych:
kompy P3 z ok 70-80 fps i servery na windozie ktory czasami laguje.
Ogolnie jest milutko.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

heh... zaraz bede gral z gazim i najprawdopodobniej spadne do losersow

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

grrrr czemu ja zawsze mam racje

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
grrrr czemu ja zawsze mam racje


Jak sie da to wrzuccie na koniec cala tabelke DE

BTW. Beda gdzies demka ???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

hehehe ale nie patrzcie na demka z gazim
TOTALNIE ******EM

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

To powodzenia w luzerach

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

narazie trzymam sie w loozersach
ale niedlugo po bede gral zaraz albo z frg albo z gazim
i czuje ze bedzie to moj ostatni mecz

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

a ile osob bylo lacznie?

po turnieju jakby ktos mogl niech wysle info do mnie na maila. umieszcze na q3.fpp

tylko prosilbym rowniez o drabinke de

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Wroociłem juz do domu Infi
Mam nadzieje ze jooz wygrales ten turniej bo ja jooz czekam Mount Everescie
A tak na serio to jak tam turniej ?
Jakie wyniki?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 18:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

no coz przegralem z fragmanem - gosciem ktory u mnie na lanie w domu wygral moze 2 mecze.
no bywa. za malo gralem z botami na com_maxfps 60.

ale Infiego tak czy tak 3 razy pojechalem. hehe ten 3 mecz to juz typowo loozacki ale i tak infi dal ciala.
Teraz daje walkowera w loozerach i spadam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A jak przedstawia sie obecnie tabela?
Ktore miejsce Fragmana,Krogotha i Nai1la???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

Grajcie poki mozecie !!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jooz nie mozemy !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fr4gM4n
the Cursed



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Warszawa

teraz gra junior z nailem ja gram z wygranym.
gaziemu i mi dzis wogole nie idzie, kompy sa fatalne ilosc fps to zaloba a u ciebie gazi bylo fajnie(na party w domu) ale i tak niechce mi sie grac... Spadlem do lb gralem z krg na c1a i c3 dostalem (i co tu sie dziwic..) Kepski yestem://
o junior wygral ide grac..

__________________
:>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fr4gM4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fr4gM4n Znajdź więcej post'ów przez  Fr4gM4n Dodaj Fr4gM4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fr4gM4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak sie skonczy to zamiesccie wyniki na boardzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

i drabinkr mi na maila dac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fr4gM4n
the Cursed



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Warszawa

no i koniec krg:junior 16:7 na cpm3

1.Krogoth
2.junior
3.ja( ja vs junior na ztn3t..1 jednym fragiem przegralem

ogolem bylo przyjemnie tabelke ktos tam zamiesci..

__________________
:>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fr4gM4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fr4gM4n Znajdź więcej post'ów przez  Fr4gM4n Dodaj Fr4gM4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fr4gM4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Christoff
Toffi (Absolute beginner)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Warszawa

Gratulacje dla Krogoth' a i pozdrowienia dla Fr4gM4n'a ( ten co mnie wyeliminował) .

A te drabinki to gdzieś na jakąś stronę wrzucić + demka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Christoff Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Christoff Znajdź więcej post'ów przez  Christoff Dodaj Christoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Christoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

faaaak gazi nie ******* ze dalem ciala bo 3 mecz ledwo wygrales! fartem ci sie udalo kontrole odzyskac na koncu i ostatecznie bylo 30:25

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Drabinka powinna byc jeszcze dzis, dam xenomowi zeby umiescil ja na q3.fpp.pl.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

turniej byl calkiem spoxik
tylko ta atmosfera... duszno w cafe
podczas gry moje zywe komentarze wzbudzaly potezne salwy smiechu wsrod zgromadzonej publiki
drugim pod tym wzgledem wzgledem byl <SS>lenar
"****** zbroje mi u*******il" (c) lenar
"szukajcie takich zielonych z czulkami" (c) SaGaN
"***** ale sie spocilem" (c) Krogoth
"jezu ale wymiatam plazma" (c) ja
"w ***** przecierz ja nie znam tej mapy!!!" (c) ja podczas pojedynku z gazim na ztn ktora dopiero poznaje
"wwwwwwwwaaaaaaazzzzzuuuuuuuppppppp!!!!!!!" (c) ja
"wiecie wchodze kiedys na serva a tam jakis slazak pyta sie mnie czy jest tu jakis lewar" (c) lenar
"czuje gazy" (c) gazor

aha zapowiadana atrakcaja wieczoru czyli walka: Infinite -vs- razer nie odbyla sie z powodu nieobecnosci razera(thx 4 pozdro)

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Spox, ja neidlame rady ....a mialo byc tak pieknie...ale kompa wymienialem i kasiorki niemialem i niepojechalem . Moze kiedys...
Aha czekam z neicierpliwoscia na drabinke i DEMKA!!.

BTW: Infi miales sie bic z razerem ?? Hmm.... chcial bym to zobaczyc :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
hot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: zadupie zwane wawa

Talking

Hehe co do ownz'ow to mam kilka :>

1. Stoimy se z Gazim przed kafe i podjechala karawana pogrzebowa. Akurat napatoczyl sie Infi to mu powiedzielismy ze Razer przyjechal... Ten nam uwierzyl, oddal wszystko co mial przy sobie i poszedl w kierunku owego pojazdu bić Razera. Siłą musieliśmy go zatrzymywać... (c) by Infi

2. Lenar: Ej strasznie mi skacze... Ja: A na pewno nie wciskasz skoku? (c) by Kajtek

3. O "Sochaczew"... Ja przez niego spać nie moge... (c) by Lenar

4. Fragman ty za duzo trenujesz z botami na com_maxfps 60 (c) by Gazor

__________________
A miało być tak pięknie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil hot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do hot Znajdź więcej post'ów przez  hot Dodaj hot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać hot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:10.    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions