Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Chamstwo graczy RTCW!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SOLAR
[B]Natomiast co sie tyczy ogolnie pojmowanego chamstwa na serwerach to powiem tylko tyle, ze nawet niektorzy zagorzali adwersarze tego topicu nie szczedza miesa na serwach a ich zachowanie, no coz... to chyba bez sensu powtarzac kolejny raz /B]


Nie wiem czy to bylo takze pod moim adresem? Biorac pod uwage jaki popis wczoraj dalem to matko boska nie zdziwilbym sie. Wczoraj zrozumialem co to znaczy och.... przez fajny team Tutaj szczegolne pozdrowienia dla P@pke ktory za 3 podniesienie go zastrzeli meda w plecy a takze dla Sthroma? ( nie pamietam jak zle napisalem to sorry ) , ktory w korytazu na base wlazl przedemnie w momencie odpalania Pefa i uslyszalem szereg ch... tym podobnych no i ... puscily mi nerwy maxymalnym dodatkiem byl latajacy nademna medyk ktorego prosilem 7 razy zeby mnie podniosl ( team chat voice chat ) bez rezultatu... bo byl bardzo zaprzatniety rzucaniem granata za biurko nie wiem po co Nie wytrzymalem sorry polecial Chcialem tutaj przeprosic za moje wczorajsze zachowanie powinienem byl zrobic disconnect a nie bluzgac sorry 1 more time...

Co sie tyczy podnoszenia klanowych i bezklanow to tutaj mam nieco odmienne zdanie raz ze jesli mam wybrac sam majac malo ammo i heltha to podniosle lepszego bo moze da mi oslone tyle czasu zeby podniesc tego drugiego... a w przeciwnym wypadku zginiemy we 3 , sorry ale to czysta kalkulacja wojna to wojna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

solarku nie dziw sie ze na niektorych chamstwo nie robi wrazenia...wyjdz na ulice.. co zobaczysz?

idzie grupa mlodych ludzi - posluchaj ich rozmowy.. to tylko ciagle - ***** ja *******e ale z ciebie **** ***** ***** to...itp....

takie teksty slyszy sie wszedzie, wchodza w ucho i z czasem ludzie nawet na to nie zwracaja uwagi..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

A najlepsze sa texty dziewczyn jak ide zapalic za szkole to az uszy wiedna od tego co sie slyszy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Witam dawno nie czytalem Boarda i teraz zaluje
Wiec co do PIONKA to zaczyna on zachodzic za skóre kazdemu nawet juz mnie na serverze fluga a na GG przeprasza
A fluga ostro !!! Chodzi o gre inych graczy PIONEK postradał zmysły ma sie za najlepszego gracza RTCW bo wyzywa wszystkich od Lam itd.
Ja wiem ze nie gram najlepiej ,sa osoby gorsze odemnie ale ja ich nie wyzywam od Spi*** Lamo idz sie naucz grac czasami nawet jak mnie taka osoba zabije poraz 10 i nie bluznie !
a drugie skandaliczne zachowanie to pana {2vA}Emila który tez pozjadal rozumy
A co do Banów na serverki to ja moge zalatwic na BAJKOWE

P.S
odnosnie PIONKA nie zwracajcie sie do Bloobera bo on sie robi taki sam !!

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

dziwi mnie tylko postawa pionka czego nic tu nie pisze w swojej obranie czy nie wie ze groza mu bany ??

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Co za debil z tego pionka - kurde , troche szacunku dla ludzi grajacych na serwerkach - ostatnio zdalem sobie sprawe ,ze duzo ludzi grajacych w wolfa ma co kolo 8 - 12 lat . Uzywajcie porzadnego jezyka , bo dajecie dzieciaka zly przyklad.
A co do dziewczyn na serwerach. Niektorzy panowie maja chyba kompleksy , ze rzucaja sie na pierwsza babke , ktora zobacza na serwerku , szpanuja ( ci mlodsi rzucaja haslami w stylu : zrob mi xxxx ) , zaczepiaja je na ogolnym ile wlezie itp.
Sorry za moj popis super z tym tematem " sami wiecie jakim " - ale to byl kawal , hehe - ale sie nie spodobal

Mam nadzieje ,ze na serwerkach nie bedzie sie dzialo w stylu : wyzywanie ciagle od lam , wielkie klotnie itp.
Jest kilka takich typow , ktorzy nie umia sie zachowac na serwerkach - ja proponuje bany.
Dobra - to wszystko co chcialem powiedziec

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Skoro tak wielu ludzi jest przeciwko chamstwu na serwach, jezeli nie wszyscy, to proponuje krotka pilke, za kazdym razem robic ankiete, czy ten, tamten ma zniknac z serwow, mniemam, ze duza czesc graczy, czyta tego boarda i wyniki moga byc obiektywne. Mozna oczywiscie ustalic, na ile ban, czy na zawsze, czy na okres probny itd. Zebralo sie duzo obroncow moralnosci, wiec moze zaczniemy cos robic w tym kierunku, bo niedlugo zapewne spotkamy sie na innych serwerach w trakcie innych gier,a problem pozostanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
dziwi mnie tylko postawa pionka czego nic tu nie pisze w swojej obranie czy nie wie ze groza mu bany ??


moze ma z was poprostu beke??

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 02:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo


moze ma z was poprostu beke??



najprawdopodobniej , albo sie wystraszyl

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 08:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
grim
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Post

Dzień dobry.

Zgadzam sie z Przecinkiem. Ludzie ktorzy umozliwiaja gre w RTCW dziecku powinni liczyc sie z konsekwencjami. Gra jest brutalna i nie brakuje w niej roznego rodzaju przeklenstw, ale jedyna metoda by uchronic dziecko od podobnych sytuacji jest ograniczenie gry w RTCW.
Vikingu sam przyznales, ze wiesz jaka potrafi byc atmosfera na serverach, a mimo to nadal pozwalasz swojej corce grac. Nie bede wskazywal palcem kto tu zawinil, ale czy chcesz za kazdym razem, gdy zdazy sie cos podobnego zakladac nowy temat?
Co do zachowania Pionka to nie da sie ukryc, ze jest porywczy i nerwowy, ale ktoz z nas nie jest. Jednak wiekszosc potrafi sie opanowac, ale niektorzy nie potrafia co konczy sie wybuchami zlosci, czego nastepstwem sa przeklenstwa. Nie da sie ukryc, ze czasem kazdy z nas ma ochote powiedziec komus by spierdalal z servera - jednak jest zawsze czyms spowodowane.
Vikingu moze spytaj corke co spowodowalo, ze Pionek tak do niej powiedzial? Moze nalezy szukac winnego gdzies indziej...

Pozdrawiam
Jim

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil grim Znajdź więcej post'ów przez  grim Dodaj grim do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać grim prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

LoL :-))))

Jaaasne, z pewnoscia 8-letnie dziecko kazalo biednemu Pionkowi wypierdalac. Albo, co gorsza ^@%@#^ i jeszcze &#^$#&. Wydaje mi sie ze zanim sie cos napisze trzeba by sie troche zastanowic - z korzyscia dla czytelnikow i z pewnoscia dla samego autora. A tak btw. ile mozna walkowac ten sam temat? Wszystko juz chyba zostalo powiedziane. Mods, zamknijcie ten topic bo papieru szkoda . Greeetz to all

__________________
Hail Iron Cross

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez grim
Dzień dobry.

Zgadzam sie z Przecinkiem. Ludzie ktorzy umozliwiaja gre w RTCW dziecku powinni liczyc sie z konsekwencjami. Gra jest brutalna i nie brakuje w niej roznego rodzaju przeklenstw, ale jedyna metoda by uchronic dziecko od podobnych sytuacji jest ograniczenie gry w RTCW.
Vikingu sam przyznales, ze wiesz jaka potrafi byc atmosfera na serverach, a mimo to nadal pozwalasz swojej corce grac. Nie bede wskazywal palcem kto tu zawinil, ale czy chcesz za kazdym razem, gdy zdazy sie cos podobnego zakladac nowy temat?
Co do zachowania Pionka to nie da sie ukryc, ze jest porywczy i nerwowy, ale ktoz z nas nie jest. Jednak wiekszosc potrafi sie opanowac, ale niektorzy nie potrafia co konczy sie wybuchami zlosci, czego nastepstwem sa przeklenstwa. Nie da sie ukryc, ze czasem kazdy z nas ma ochote powiedziec komus by spierdalal z servera - jednak jest zawsze czyms spowodowane.
Vikingu moze spytaj corke co spowodowalo, ze Pionek tak do niej powiedzial? Moze nalezy szukac winnego gdzies indziej...

Pozdrawiam
Jim




Wiesz jakos sie z toba nie zgodze. Jak jest porywczy to sa 2 rozwiazania albo niech bieze tabletki na uspokojenie , albo przestanie grac w gry ktore go stresuja bo ja wypraszam sobie obelg w moja strone . Co do tych konsekwencji to nie walcie takich text w stylu dziecko zagra w strzelanke i juz jest zle i i Bog wie co sie z nim bedzie dzialo za kilka lat. Tak na marginiesie najlepsi gracze to sa tacy krorzy zaczynaja wlasnie w wieku 8-10 lat. Chcialbym takze przytoczyc pewna rzecz ktora zauwarzylem ze w rtcw jest chamstwo na serwerach to widac ale np w takim q3 graja ludzie 1v1 gosciu przegra napisze gg nie ma zadnych wontow zadne bluzgi nie leca graja dalej a w wolfiku leca teksty ty chu... ty ped... jak mogles go nie zabic i inne tego typu

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zacznijmy stosowac teksty w stylu : gg , gf itp
Wlasnie , zgadzam sie z martinem : najlepsi gracze to wlasnie najmlodsi gracze , czytalem nawet wieeeelki artykul o tym - mlodsi nie boja sie szybko reagowac , a co starszym przeszkadza w graniu.
Np. w cs jeden z najlepszych graczy na 12 lat

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin

najlepsi gracze to sa tacy krorzy zaczynaja wlasnie w wieku 8-10 lat.



Toz to oni oszukuja ! Gra dozwolona od la t 15 ! Cheatesrtwo sie szerzy juz od najmlodszych lat ! Ja gram zawsze uczciwie !

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
grim
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin

Co do tych konsekwencji to nie walcie takich text w stylu dziecko zagra w strzelanke i juz jest zle i i Bog wie co sie z nim bedzie dzialo za kilka lat.




Troche przekreciles. Nie mialem na mysli, ze dziecko, ktore zagra w FPP jest zle, ale niech nikt potem nie robi wielkiej sensacji, ze ktos sobie przeklnal bo to (niestety) na serverach jest rzecza naturalna.
Oczywiscie nie popieram takie zachowania, ale w moich postach pragne pokazac autorowi tematu, ze wina nie tkwi tylko po stronie Pionka.
Bo gdyby ktos tak powiedzial do doroslej osoby prawdopodobnie na tym by sie skonczylo, a poniewaz ofiara jest dziecko to juz inna sprawa, tylko co te dziecko tu robi? (Wiem, ze gra darujcie sobie 'ironiczne' posty).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil grim Znajdź więcej post'ów przez  grim Dodaj grim do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać grim prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez grim


Troche przekreciles. Nie mialem na mysli, ze dziecko, ktore zagra w FPP jest zle, ale niech nikt potem nie robi wielkiej sensacji, ze ktos sobie przeklnal bo to (niestety) na serverach jest rzecza naturalna.
Oczywiscie nie popieram takie zachowania, ale w moich postach pragne pokazac autorowi tematu, ze wina nie tkwi tylko po stronie Pionka.
Bo gdyby ktos tak powiedzial do doroslej osoby prawdopodobnie na tym by sie skonczylo, a poniewaz ofiara jest dziecko to juz inna sprawa, tylko co te dziecko tu robi? (Wiem, ze gra darujcie sobie 'ironiczne' posty).



Gra?? :))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Moze bawi sie ?

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez grim


Troche przekreciles. Nie mialem na mysli, ze dziecko, ktore zagra w FPP jest zle, ale niech nikt potem nie robi wielkiej sensacji, ze ktos sobie przeklnal bo to (niestety) na serverach jest rzecza naturalna.
Oczywiscie nie popieram takie zachowania, ale w moich postach pragne pokazac autorowi tematu, ze wina nie tkwi tylko po stronie Pionka.
Bo gdyby ktos tak powiedzial do doroslej osoby prawdopodobnie na tym by sie skonczylo, a poniewaz ofiara jest dziecko to juz inna sprawa, tylko co te dziecko tu robi? (Wiem, ze gra darujcie sobie 'ironiczne' posty).



No ja wywnioskowalem z innych postow i nie tylko twojego ze pozwolic zagrac dziecku to jest rzecz niemoralna a takiego rodzica powinno sie zamknac. Ludzie ja zaczolem grac w wieku 9 lat i jakos nic mi nie jest , jestem normalny, moi rodzice tez. Nie mam kompleksow nie jestem groby a nie nie nosze denek od butelek na glowie Syn mojego brata tez gra w wolfa i w kłaka ma obecnie 10 lat a zaczął w wieku 7 i co i kupa i ucze go grac poznawc etapy mam nadzieje ze bedzie super killerem juz dobrze mu idzie i w pewnych momentach przewyzsza kumpli w moim wieku. Nie rozumiem tego co dziecko robi w takiej grze gra do jasnej cholery bawi sie , i to najwazniejsze bo ja gram dla zabawy a nie dla zlotych majtek

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Hehe - podpisuje sie pod slowami Martina

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Wink

Ja także popieram Martina

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jakiego znowu Martin jest tu ktos taki ja nazywam sie MArtin hehe jezeli mnie popieracie to thx

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
grim
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Ludzie! Nie chodzi mi o wplyw na psychike (tu sie zgodze, ze jest nijaki przynajmniej w Polsce), ale o reakcje. Przeciez zupelnie inaczej zachowa sie 8latek, a dorosla osoba w podobnej sytuacji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil grim Znajdź więcej post'ów przez  grim Dodaj grim do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać grim prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez grim
Ludzie! Nie chodzi mi o wplyw na psychike (tu sie zgodze, ze jest nijaki przynajmniej w Polsce), ale o reakcje. Przeciez zupelnie inaczej zachowa sie 8latek, a dorosla osoba w podobnej sytuacji.


No wlasnie osoba starsza bedzie klnela dalej i wyjdzie z serwera
A 8 latek albo nie zauwarzy przeklenstwa (chodz to nie mozliwe) ale napewno nie odpowie i bedzie sie dalej bawic

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Talking

Hurra dzisiaj wreszcie miałem przyjemność zagrać z AGĄ. Jak na swój wiek całkiem nieźle pyka w RTCW. Tylko wolno ratuje Ale nie ma co się dziwić. Ma 8 lat. Wolę grać z nią niż z jakimiś chu.... którzy cały czas klną.

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Talking

Hurra dzisiaj wreszcie miałem przyjemność zagrać z AGĄ. Jak na swój wiek całkiem nieźle pyka w RTCW. Tylko wolno ratuje Ale nie ma co się dziwić. Ma 8 lat. Wolę grać z nią niż z jakimiś chu.... którzy cały czas klną.

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Attre(ju)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

witam. tak ostatnio mi sieć szwankuje i wiecej czytam boarda niz gram. ale dzis rano troche zagrałem. powiem wiecej zagrałem z PIONKIEM. heh, to było coś, jak na 8 rano. mój znajomy ostatnio wyżywa się na takim kanale IRCa jak 'bluzgi'. to jest chyba bardziej odpowiednie miejsce dla tego "Klienta" niz serwery RTCW.
pozdrowienia dla tych którzy na nie zasługują.

Edytowane przez dnia 20-06-2002 o godz. 22:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 22:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Pionek I chamstwo

W sumie przez przypadek trafilem na ten topic, ale bylem naocznym swiadkeim tesktow Pionka i sam widzialem jak powiedzial do Agi czy chce byc K...

Bylem w szoku, poniewaz juz dawno bym wystrzelal Panzerem wszystkich zasranych gowniarzy w RTCW ktorzy nie potrafia utrzymac poziomu kultury charakterystycznego dla stworzen czlekoksztaltnych. Pomimo tego ze to tylko gra...otd.itp. gdy by mi ktos nawet nie swiadomie w ten sposob obrazil corke bym go znalzl i jaja powyrywal ...


Troche sie wq...ale tego typy sprawy mi juz wczesniej lezaly...

Respect to all truly RTCW players...
Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

My tu gadac sobie mozemy a pionek dalej robi swoje

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
grim
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

A co ma niby robic?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil grim Znajdź więcej post'ów przez  grim Dodaj grim do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać grim prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

może niech sie zamknie i sie nieodzywa w trakcie gry to było najlepsze

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:00.    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions