Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Unreal Tournament > hlp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
miechu
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

hlp

ej powiedzcie mi jakie wymagania ma ut 2003 ?
bo niewiem czy mi bedzie dizialalo (plynnie)

__________________
yoyo jak leci ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2003 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miechu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miechu Znajdź więcej post'ów przez  miechu Dodaj miechu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miechu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Zalecany jest 1 ghz i 256 ramu Jednak na swoim przykladzie (2000xp 256ram, geforce4mx440) powiem ze gra chodzi slabo.Ilosc klatek czesto spada do niskiego poziomu co mi zupelnie nie odpowiada. Jezeli chcesz poznac moja opinie to nie podchodz do tej gry bez naprawde DOBREJ karty grafiki(jak ge force titanium).Oczywiscie mowie tu o graniu na naprawde wysokiej plynnosci.Do tego zeby gra jedynie chodzila napewno wystarczy to co podaje producent.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2003 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mdgn
desperat



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: krk

quote:
Napisane oryginalnie przez UT.Berserker.PL
Zalecany jest 1 ghz i 256 ramu Jednak na swoim przykladzie (2000xp 256ram, geforce4mx440) powiem ze gra chodzi slabo.Ilosc klatek czesto spada do niskiego poziomu co mi zupelnie nie odpowiada. Jezeli chcesz poznac moja opinie to nie podchodz do tej gry bez naprawde DOBREJ karty grafiki(jak ge force titanium).Oczywiscie mowie tu o graniu na naprawde wysokiej plynnosci.Do tego zeby gra jedynie chodzila napewno wystarczy to co podaje producent.


hmm u qmpla na dzi forsie 2 mx 400 chodzilo plynnie

__________________
"Są takie przypadki, że córka jest starsza od matki"


362926gg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2003 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mdgn Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mdgn Znajdź więcej post'ów przez  mdgn Dodaj mdgn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mdgn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

To zapewne zalezy co kto rozumie przez 'plynnie'.Zostane jednak przy swoim zdaniu, bez dobrej karty UT2003 nie bedzie dobrze chodzil.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2003 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

duzo do tego ma tez moc procesora

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2003 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

ja mam gf2ti i przy prawie max ustawieniach szarpac potrafi jedynie na niektorych mapach dom... Ale przeciez kto gra na wysokich ustawieniach i to bez tweakow jeszcze.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2003 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

YZK:
duzo do tego ma tez moc procesora

No trudno sie nie zgodzic.

FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > terro czy kanter?

Czy to Twoje zaczepki widze na forum CS?Funny veeery funny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2003 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:33.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions