Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Chamstwo graczy RTCW!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

ej spokoj dzieci macie cos do siebie to na gg na solo czy co tam chcecie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Ja osobiscie proponuje inne rozwiazanie niz wszyscy (chyba ze PIONEK juz z klanu wylecial ). Moze jak dostal taki ladny dlugi topic tylko o nim to moze sie w koncu uspokoi , a jak jeszcze raz wypali z takimi textami to bym proponowal wyzucenie go na zbity ........... ą buzie . Ja mam zawsze inne rozwiazania jak mnie ktos wkur......zy , kopne sobie w komputer, zaczne przeklinac w strone ekranu albo cos takiego . Nigdy nie bluzgam na necie (chyba ze w gronie znajomych jak sami bluzgaja) bo wole miec dobra opinie a poza tym nie chce mi sie pisac podczas gry bo wole grac

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

Mialem okazje grac z pionkiem i jego zachowanie nie bylo za dobre non stop z kims sie klucil bluzgal itp.
i Viking masz racje to trzeba tepic tepic i jeszcze raz tepic

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ja tez bluzgam do monitora.A czasami jak mam sluchawki robie to tak "subtelnie " ze az sie sasiedzi skarza !!Nie powiem , zdarza mi sie przeklac, kogos wyklnac...no w koncu swiety nie jestem !!!

Jedan musze przyznac ze na Polskich serwerach panuje wyjatkowe chamstwo.Przeklenstwa, zlosliwosci , kicki ..nie wiem gram czasmi troszke zagranica i tam zupelnie tego nie ma!!!!!!!!U nas na serwie niktorych nawet na glupie "hello" nie stac mimo, iz gram z nimi nie pierwszy raz.Zagranica serdecznie witaja mnie obcy ludzie!!!
Inny przyklad postepowania Polskich graczy.
Wszedlem kiedys na Pg pod jakims zfejkowanym nickiem..zabilem pare razy jednego z graczy PF-em(nie TK, normalnie rozwalilem przeciwnika) i dostalem kicka. Jakos grajacy PF-em czlonkowie roznych klanow (pozdro) kicka nie dostawali!!!.Bo mam niekolorowy , beztagowy nick to jestem gorszy??? Niektorym glowa sodowa do glowy uderza!! Sa w klanie to uwazaja ze im wszystko wolno , a nieraz ich poziom kultury i/lub gry jest bliski 0.

pozdrawiam

__________________
coolczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Hehe a mi Pionek zaproponowal spara z PF - i co tu zrobic
PS. Kiedys tez mi sie wymykalo na servach, jak kogos urazilem to wiekie SORRY staram sie zmienic

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|fake|<Lasica
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Angry

Pionek?? Cham po prostu...kiedys mi nawrzucal i wyszedl z serwera...(spier***** )

Za co mnie wyzwal??Nie zatrzymalem kolesia z dokumentami, i ponoc wlazlem mu przed celownik (Tk mi zrobil i mnie wyzywa ). Czlowieku Ty sie powienienes leczyc.

__________________
Jam Lasica

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|fake|<Lasica Znajdź więcej post'ów przez  >|fake|<Lasica Dodaj >|fake|<Lasica do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|fake|<Lasica prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

I tu masz racje Dr.Mengele - na serverach zagranicznych obce mi sa wyzwiska innych graczy - sa po prostu bardziej kult7uralni .
Az strach pomyslec co bedzie gdy w Unii sie znajdziemy i tak Polacy beda sie w zadzie zachowywac

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vanco*
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Niestety Polacy to juz taki dziwny narod, ze chamstwo szerzy sie w nim coraz bardziej. Idac ulica slysze ciagle ku.rwa i ku.rwa jakby polski slownik zawieral tylko te dwa slowa.

A co do RTCW - Jestem bardzo spokojnym czlowiekiem. Nie bluzgam na serverach, na necie, nie wyzywam nikogo ani nic. Mimo to ciekawym przypadkiem posiadam bana juz na dwoch kanalach ircowych, na ktorych z braku czasu bylem ze dwa razy aby o cos zapytac. Co bardziej interesujace bana na obu kanalach zalozyl jeden czlowiek z ktorym nigdy nie gadalem!
Co mam o tym myslec? Nie wiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 17:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

na ale możemy się szczycić tym że słowo ku.rwa jest znane na całym świecie byle gdzie bedziesz to jak powiesz ku.rwa to każdy ciebie zrozumie (oczywiście żartuje z tym szczycic )
A tak wogle to mam propozycje każdy tak ładnie pisze o tym chamstwie a niech popatrzy sie na siebie jak on gra i jak on sie zachowuje, jak każdy zacznie patrzeciec na siebie a nie na innych i jak sam będzie zmieniał swoje zachowanie a nie prubował zmienić innych "zachwanie" to nie było by wogle takiego topicu a tak każdy jest mądry najeżdżać na innych ja też nie jestm lepszy ale to sie zmienia powoli
PS wogle uważam że scena RTCW w polsce to sie zaczyna robić idiotyczne, głupia i zasyfiała każdy sie wyzywa i nikt nie może sie zamknac sam (oprócz kilkunastu wyjątków) mówie wam siedzcie cicho i bedzie ok ja też gram za granicą i tam prawie wogle nie gadają nie klną i nie wywalają z serva za byle "gówno"
niedługo skończe chyba grac na polskich servach bo mnie to dobija (LOL nigdy )

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

No bo to jest Polska , taki fajny narod gdzie przecinkiem jest przeklenstwo . Mozemy sie szczycic ze sie wyrozniamy. Jak za granica spotkasz kogos milego to normalka , a tu .... tutaj cos takiego jest zjawiskiem nadzwyczajnym , i pewnie nad goscieem milym siedzi tata z wielkim baciorem

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr.Mengele
Ja tez bluzgam do monitora.A czasami jak mam sluchawki robie to tak "subtelnie " ze az sie sasiedzi skarza !!Nie powiem , zdarza mi sie przeklac, kogos wyklnac...no w koncu swiety nie jestem !!!

Jedan musze przyznac ze na Polskich serwerach panuje wyjatkowe chamstwo.Przeklenstwa, zlosliwosci , kicki ..nie wiem gram czasmi troszke zagranica i tam zupelnie tego nie ma!!!!!!!!U nas na serwie niktorych nawet na glupie "hello" nie stac mimo, iz gram z nimi nie pierwszy raz.Zagranica serdecznie witaja mnie obcy ludzie!!!
Inny przyklad postepowania Polskich graczy.
Wszedlem kiedys na Pg pod jakims zfejkowanym nickiem..zabilem pare razy jednego z graczy PF-em(nie TK, normalnie rozwalilem przeciwnika) i dostalem kicka. Jakos grajacy PF-em czlonkowie roznych klanow (pozdro) kicka nie dostawali!!!.Bo mam niekolorowy , beztagowy nick to jestem gorszy??? Niektorym glowa sodowa do glowy uderza!! Sa w klanie to uwazaja ze im wszystko wolno , a nieraz ich poziom kultury i/lub gry jest bliski 0.

pozdrawiam



Dr.Mengele prouszyles bardzo ciekawy temat odnosnie graczy nie klanowych bo jak ja gram na fejku (kumpel siedzi obok i blaga bym mu dal zagrac ) to spotykaja sie takie rzeczy ze wchodze na serwer powiem "hello" nikt nie odpowie nikt cisza (zdazylo sie moze kilka razy zeby ktos odp ale to jest takie rzadki ) a wchodzi ktos z tagiem klanowym i oczywiscie kazdy mu odp to wtedy ten zwykly szary gracz czuje sie nie dowartosciowny to jest smutne i zarazem zenujace. Najgorsza rzecza jest tez to ze jezeli spaprze ktos kto gra bez klanowo to leca przewaznie jakies drwiny w jego strone ale jezeli ten kto go wyzywal cos spier..niczy to nie uslyszy od nikgo zadnego zlego slowa. Ehhh zero kultury nie mowie tylko o Pionku. Ja staram sie byc kulturalny i zachowywac sie przyzwoicie jak na moj wiek ale jak wsiada do gry jakis za przeproszeniem gowniarz (bez urazy mlodsi ode mnie ) co to mysli ze zjadl wszytkie rozumy i moze wszytko robic bo go nikt nie zna to rece opadaja. Znam kilka osob co maja po 13-15 lat i niektorych 18 latkow (badz wiecej) przewyzszaja kultra zachowaniem oraz wiedza

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Zależy z jakiego klanu jesteś. Jeśli to jest klan który się specjalnie nie liczy prawie nikt Ci nie odpowie na twoje hi czy hallo. Chyba że klanowi koledzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

Thumbs up re "hi"

hmmm.. mysle ze kazdemu trzeba odpowiedziec "hi" kultura tego wymaga.........ja tam mowie all......wisi mi zanczek klanu...

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

wiking popieram cie w 100 %

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez bluesdriver
Zależy z jakiego klanu jesteś. Jeśli to jest klan który się specjalnie nie liczy prawie nikt Ci nie odpowie na twoje hi czy hallo. Chyba że klanowi koledzy.


Nie o to chodzi czy jestem z klanu mowie o sytuacji gdy gram na fejku nikt mi nie chce odp Hi moze prucz kilku lecz to jest zadkosca
Powiem ze jak gram na tagu klanowym to mi kazdy odpowiada Hi nawet powiem ze prawie kazdemu kto ma jakis tag klanowy odp ale jezeli wchodzi nieznana osoba to nie ma reakcji

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Z tym "HI !" to chyba przesadzacie. Ludzie zwykle nie odpowadaja z bardzo prozaicznej przyczyny- sa w ferworze walki, gina, lecza dozbrajaja i w takiej sytuacji nie ma czasu nawet na powiedzenie "HI !"
Osobiscie ostatnimi czasy nawet przestalem dziekowac i oczekowac podziekowania za leczenie lub ammo. Jak ktos jest medem lub LT to jego praca i powiem szczerze ze czasami mnie nawet denrwuje to ciagle "dzieki" i "prosze".
Co innego jak widze poswiecenie, to wowczas jak najbradziej dziekuje lub jak kogos przypadkiem zabije z teamu to prezpraszam, choc powiem szczerze, czasami naprawde, przeocze ze kogos skasowalem np. nalotem. Ogólnie przyjmuje ze jak ktos popelnia TK to raczej rozbi to przypadkowo a nie specjalanie i mowie "bardzo prosze". Inna sytuacja to gdzy ktos robi to celowo, wtedy jestem zly i staram sie go utluc na miejscu, ale to musi byc cos ewidentnego, jakis swir po prostu

Dlatego w tym miejscu

PRZEPRASZAM WSZYTKICH KTÓRYCH ZABILEM (i tych ktorych zabije) !!! NAPRAWDE TEGO NIE CHCIALEM (i nie bede chcial) !!! WYBACZCIE !!!

Wasz Wuja SOLAR

P.S.
RTCW i tego typu gry chyba nie sa dla ludzi w wieku 8 lat. Tak mi sie wydaje.
Natomast co do slownictwa to popieram jak najbardziej wstrzemiezliwosc miesna !

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Red face Re: Chamstwo graczy RTCW!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_VikinG
Niestety chamy graja w RTCW . Gracz PIONEK ma tak niewyparzony ryj pomimo przeprosin na BOARDZIE dalej robi swoje..
wiec powiem od poczatku jaki to asior!!!

Moja corka ma 8 lat i gra pod nickiem AGA

a oto cytaty pionka:

"AGA czy chcez byc nasza KUREWKA klanowa ???"
za to ponoc przepraszal..heh\

dzis tj 15 czerwca kazal jej "WYPIERDALAC" gdy mowilem o tym BLOOBEROWI stwierdzil ze PIONEK lubi DZIEWCZYNY nie tak jak JA !!??

Male podsumowanie z mojej strony:
Klan BLOOBERA to niewychowani gownierze. Jestescie warci mniej niz 0.

Osobiscie gardze takimi ludzmi jak wy.
Swoja postawa obrazacie pozostalych graczy RTCW.


jaki lolowy topic ze omg
viking ja nie wiem czy ty jestes normalny czy jakis inny
zerkam na pudelko rtcw... co tam widze? od lat 15...
zakladasz wstrzasajacy topic o wielkim chamstwie graczy! omfg!
dla mnie to wiekszym chamstwem jest rodzic ktory przyzwala swojemu 8 letniemu dziecku grac w rtcw samopas...
ciekawe czy tlumaczyles jej ze trzeba rzucac na rannych granaty zeby ich nie podniesli medycy?... fuckin loL
gib it aga gib them all!
fajnie...
grala juz w max payne? :>
jeszcze taki pseudo rodzic rozpoczyna krucjate z chamstem, zapowiadajac spotkania solo na piastki! jaki urwa loL muuuaaaahahahah
powinna sie toba zainteresowac jakas instytucja
pewnie twoja biedna corka chodzi sama w miejsca dokladnie tak samo dla niej nie odpowiednie jak server rtcw jak np knajpa (lol) i przylatuje z placzem: tato, on powiedzial na k a potem na ch! tez lecisz naprac facetowi? lol
a co ja tu klawira strzepie, dzieci robia dzieci...
ps: pozdro dla tych co nie wtopili lub chronia dzieci przed kompami :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

o prosze tutaj mamy kolejny przykład chama "belhifet" jakby normalnie nie mógł napisać co myśli tylko nawciskać przynajmniej nie zauwarzyłem że przeklina ale nawciskać musiał LOL

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
o prosze tutaj mamy kolejny przykład chama "belhifet" jakby normalnie nie mógł napisać co myśli tylko nawciskać przynajmniej nie zauwarzyłem że przeklina ale nawciskać musiał LOL

GL Hodek
chamie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

o belhifet nie denerwój sie tak szybko nie chciałem ciebie wkurzyć

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Re: Chamstwo graczy RTCW!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet

jaki lolowy topic ze omg
viking ja nie wiem czy ty jestes normalny czy jakis inny
zerkam na pudelko rtcw... co tam widze? od lat 15...
zakladasz wstrzasajacy topic o wielkim chamstwie graczy! omfg!
dla mnie to wiekszym chamstwem jest rodzic ktory przyzwala swojemu 8 letniemu dziecku grac w rtcw samopas...
ciekawe czy tlumaczyles jej ze trzeba rzucac na rannych granaty zeby ich nie podniesli medycy?... fuckin loL
gib it aga gib them all!
fajnie...
grala juz w max payne? :>
jeszcze taki pseudo rodzic rozpoczyna krucjate z chamstem, zapowiadajac spotkania solo na piastki! jaki urwa loL muuuaaaahahahah
powinna sie toba zainteresowac jakas instytucja
pewnie twoja biedna corka chodzi sama w miejsca dokladnie tak samo dla niej nie odpowiednie jak server rtcw jak np knajpa (lol) i przylatuje z placzem: tato, on powiedzial na k a potem na ch! tez lecisz naprac facetowi? lol
a co ja tu klawira strzepie, dzieci robia dzieci...
ps: pozdro dla tych co nie wtopili lub chronia dzieci przed kompami :}




Ja tu widze ze niektorzy zbyt bardzo wczuwaja sie w swoja role i bardzo przejmuja sie napisami na pudelku. Belhifet wydaje mi sie ze uwazasz ze dziecko ktore zagra w gre fpp obojetnie czy to wolf czy quake bedzie zle z gorzkniale cos jemu siadzie na psychike . Za duzo telewizji i tych jeba*** programow o niby to szkodliwosci gier sie naogladales. Chcem sie ciebie zapytac czy jestes takim swietoszkiem i kiedy pierwszy raz zagrales w gre fpp niechodzi mi o to czy jest tam nr 15 , 18 czy 32 lat ten nr wymyslili chorzy ludzie, bo ja nadal jestem przekonany ze gry i komputer nic dziecku baa nawet komukolwiek niemorze zrobic (chyba ze ktos mieszka w patologicznej rodzinie)

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet

GL Hodek
chamie...



MIstrzu popytaj po klanach ilu graczy jest w wieku ponizej 15 lat....to se pogadamy....

to tylko gra !!!!....chyba ze ty myslisz inaczej..heheh.....


jestem ciekaw czy gdyba aga miala np 15 lat to mozna jej gadac bzdury....

a jak mam chowac dziecko to moja sprawa..
czasy sie zmieniaja...ale ty jestes zacofany....
ciekawe czy pornosy tez ogladales jak miales 18 lat ?????heheeh smieszny jestes............

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

niechce nic mówić ale z kąd możecie wiedzieć że on wogle wie co to jest sex i filmy porno ale juz nic nie pisze bo zaraz będzie sie zemną kłucił

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Hehe co racja to racja

Dla mnie to obojetne czy przed monitorem siedzi osoba majaca 8 czy 30 lat. Ale ani ten pierwszy ani drugi nie chce chyba gdy pol ekranu zajmuja mu lacinskie slowa

ja osobiscie mam 2 lata wiecej na pudelku i tez wcale mi by nie pasowalo gdyby jakis frajer zaczal mi sypac przyjemnymi slowami takimi jak : ch*** , k****, itp. Wiec belhifet zastanow sie czy tobie bedzie fajnie jak ci beda wciskac rozne teksty

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

taaaaaaaaa

moze on to lubi.....i gra mu sie lepiej....

jest troche PAŃ..nawet niewiem ile maja lat ale sobie niepozwole zeby wyskoczyc z takimi textami do np: Beaty,Moniki i Truskaweczki z Poison...) ciekawe jak one by sie poczuly...zreszta ,,,,,co tu gadac........zawsze sie znajdzie ktos kto prawi moraly.....a jeli ci chodzi o napis 15 lat ...to generalnie JA jestem ostanim krytykiem i sam wiem czy moze grac czy nie...btw..masz racje...o granatach TO BYLA LEKCJA NUMER 1 DOBIJAC!!!! GRANATEM LUB NOZEM.....HEHEEHEEHH.....(TO JUZ TAK DLA JAJ....)

POZDRAWIAM CIE FUZZ.BELHIFET !!!!!

I POMYSL SAM KIEDY TY LAMALES PRAWA USTANOWIONE PRZEZ INNYCH...

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Lool
Belhifet ma duzo racji, tylko moze to troszki zle ujol. Ja tez gralem w takie gry, ale jak mialem 12-13 i wiecej lat, ale nie 8. To jest troszki przesada. Mieszacie tutaj dwie rzeczy. Wiek i rzucnie miechem.Nie pochwalam laciny, ale dla mnie dzieciak 8 letni nie powinien grac w takie rzeczy. Ciekawe czy pornosy tez oglada, czy pali fajki i pije browarki. A zreszta... w koncu to niemoje dziecko. Powinienes jeszcze miec w kolekcji gier Postala oraz Carmageddona 1 i 2.
MArtin, co do patologicznych rodzin, to jest ich w polsce podobno 3/4. Zeby rodzina byla patologiczna to wcale nie musi byc ojciec alkoholik, ani sadysta. Wiele "dobrych" rodzin jest patologicznych.

A zreszta... szkoda sobie na to jezyka strzepic, bo zaraz sie dowiem, ze niejestem postepowy i zyje w ciemnogrodzie.
(A teraz mnie jeszcze zmieszajcie z blotem)

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

heh LOL

nop rzeczywiscie dozwolone od 15 :/

uff to dpshe jestem juz staszy ale wracajac do PIONka i jego panzer klanu ...

Ludzie sa tam roozni ale ale tych ktoorych znam to znam z dopre stronki


PIONEK jest gowniarzem ma dopiero 15 lat moze powinien odlozyc wolfa :/

hmmm pozatym on nie zostanie wyrzucony z [panzer]'a bo jest zalozycielem i CL

jeszce sie z nim nie spotkalem ale z tego co slyszalem to z regooly taki jest [qmple z klasy mi oo nim opowiadaja tank,morte i eror z panzer'a]

jejeku ... na koniec popre Vikinga oraz Hodka ... BellHfiet [chyba tak to siem pisze] opanooj siem czy jezeli nie mas z15 lat nie poojdziesz do kina na jakis zaje...sty flimik ?? hym hym ?? zapewne poojdzesz.
albo jak idziesz qpic fajki w sklepie czy sparawdzaja czy przypadkiem nie masz mniej niz 18 ??? stary prawo ajest ppo to zebyy ... nio wlasnie

myslicie ze znaczek ilustroojacy 15 cos moze zrobic.

Jezeli dziecko [p0zdro AGA] zacznbie jzu walke w wieku 8 lat wyobraz sobie jak bedzie wymiatac za jakies 7 lqat ??

p0zdro all komentarze mile widziane

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Re: heh LOL

quote:
Napisane oryginalnie przez .eFD2eM
Jezeli dziecko [p0zdro AGA] zacznbie jzu walke w wieku 8 lat wyobraz sobie jak bedzie wymiatac za jakies 7 lqat ??

p0zdro all komentarze mile widziane



He he he za 7 lat to bedzie miala oczki tak zniszczone, ze albo niebedzie wrala wcale, albo bedzie na monitorze 21" grac z resem 640x480

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

dobra ...

czyli jak widac to ja jestem winny...wiec ok...
nie o wiek tu idzie ale o chamstwo.... wobec kobiet i kobietek

wole zeby grala w wolfa niz ma jarac trawe i niuchac amfe na szkolnym boisku

zreszta widze ze ona ma wiecej rozumu niz niektorzy bo bieze to na luzie.... i sie swietnie bawi....a wy robicie z tego zakazana gre i cos zboczonego...

czas skonczyc ten temat...


jak bedziecie mieli dzieciaki to sami zobaczymy

bodaj ktos z poison tez ma syna ( 7,5 lat )i gra w fpp...ale to juz szczegol.... ja niewidze w tym nic zlego...


Tv jest bardziej brutalna.....i sam Internet (WWW) tez
odpal se 1 z 2 pare stronek www i porno samo sie pojawi...to tez moja wina ??
czy tatus z mamusia ciagle siedzieli i robili wam cenzure jak ogladaliscie pornosy w kiblu lub na www choc niemozecie lub niemogliscie tego robic ????

watpie....ale tu beda pouczac by pokazac jacy sa madrzy i pruderyjni......

jak gra jest za brutalna to grajcie w szachy.................

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

powiem tak dla sprostowania tylko ze kompa ma od roku 1992 (386 rulzzz ) przeliczajac to na wiek mialem 9 lat mialem troche gier w tym legendarnego Wolfa 3D i co teraz moze mi ktos powie ze moi rodzice sa zli beee i fujj ze pozwolili mi grac w takie cos Nie no panowie i panie nie robmy z igly widly Na sprostowanie dodam jeszcze ze syn mojego brata a ma on uwczesnie 10 lat a gra juz ooo jezu nie pamietam ile gdzies tak od 6 roku zycia , gra ze mna w wolfa w q3 i w inne temu podobne gry i zyje jest normalny (nie dla mnie ofkorz ) nawet sie dobrze uczy
Podzielam zdanie vikinga wole zeby moje dziecko (nie mam jeszcze ) pogralo sobie na kompie niz walilo za rogiem pifko wisniowke i palilo szlugi jak jego ojciec

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:29.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions