Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Unreal Tournament > problem z bindem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

problem z bindem

Widze, ze trzeba troszke rozruszac to forum bo od kilku dni spi. A wiec tak - od dluuuzszego czasu mam problem z bindem:
middle mouse=throwWeampon | getweampon pulsegun | Minigun2.

problem ten polega na tym ze jesli od razu po respawnie pierwszą bronią jaka wezme jest minigun i przelacze na nia powyzszym bindem to wlaczy mi sie pompka, drugie przycisnienie przyciusku spowoduje juz prawidlowe przeloczenie sie na mini. Niby problem jest malo utrudniajacy gre bo pewnie wiekszosc z Was powie "no to w takim wypadku dwa razy klikni przycisk i masz mini i wszystko jest okey" No i tak wlasnie jest - tak robie, ale nurtuje mnie dlaczego trzeba go 2 razy wciskac a nie raz, dlaczego wyskakuje za pierwszym klikiem ta pompka. Sprawa jest o tyle dziwniejsza ze jesli zamiast mini w tym bindzie umieszcze jakakolwiek inna bron, to przelaczy mi sie za pierwszym razem bez problemu - tylko z mini takie szopki mam. Dodam ze kombinowanie z ustawieniami priorytetow broni nic nie daje....

aha i jeszcze jedno, jesli podczas gry wezme juz jakas bron (snajpa, flak, RL...etc) i mini nie bedzie PIERWSZA wzieta bronia tylko druga, trzecia, czy kolejna - to problem nie pojawia sie - wtedy przelaczenie na mini odbywa sie za pierwszym razem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

middle mouse=throwWeampon | getweampon pulsegun | Minigun2.


Nie ma czegos takiego jak "weaMpon", podczas gdy w tym bindzie dwukrotnie uzywasz tego wyrazu. Poprawnie powinno byc "throwweapon" oraz "getweapon". W takiej postaci jak wyzej cud, ze ten bind w ogole dziala...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
player1
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

marlow a Ty grasz z widokiem broni czy hideen?

yavor powiedz jak to jest z tym fph Twoim na atecomie? przeca to niesamowite,albo od gulnara?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil player1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do player1 Znajdź więcej post'ów przez  player1 Dodaj player1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać player1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
middle mouse=throwWeampon | getweampon pulsegun | Minigun2.


Nie ma czegos takiego jak "weaMpon", podczas gdy w tym bindzie dwukrotnie uzywasz tego wyrazu. Poprawnie powinno byc "throwweapon" oraz "getweapon". W takiej postaci jak wyzej cud, ze ten bind w ogole dziala...



naturalnie to tylko pomylka w pisowni - a wpisane mam w user.ini prawidlowo - czyli "weapon". Pisalem szybko i z pracy (pod okiem szeryfa ) stad ta pomylka...

a gram oczywiscie bez widoku broni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Mam dokladnie to samo, ale jakos nie chcialo mi sie poswiecic chwili na rozgryzienie jak sie tego pozbyc. Mam tylko przypuszczenie ze to jest bug w ut zwiazany z tym, ze mini i enforcer maja wspolne ammo. Wyrzucasz enforcera bo chcesz przelaczyc na wlasnie zebrane mini, ale jesli go wyrzucisz automatycznie mini ma 0 ammo, wiec tak jakby go nie bylo. Nie wlaczy sie pomimo wiekszego priorytetu, czyli powoduje to przelaczenie na pompke.
Pompka, co jeszcze pogarsza sprawe, jest niewyrzucalna (ciekawe slowko ) i kolejne nacisniecie na bind powoduje zwykle przelaczenie broni, czyli zajmuje o wiele wiecej czasu niz przez takie wyrzucenie. Rzeczywiscie troche wqrzajace, ale i tak trzeba sie cieszyc, ze ten bind, bedacy w rzeczywiscisci dziwnym trickiem z pogranicza oszustwa () wogole dziala we wszystkich pozostalych przypadkach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 03:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sami
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Łódź

Jezeli po pojedynczym kliknieciu nie pojawia sie minigun z przyczyny wymienionej przez ALiego to dlaczego pojawia sie po dwuch kliknieciach??

__________________
gg#1979579

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2003 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sami Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sami Znajdź więcej post'ów przez  Sami Dodaj Sami do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sami prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

no wlasnie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 07:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

No jakto
1. Masz mlotek i enforcer
2. Bierzesz mini
3. Wciskasz bind -> wyrzucany jest enforcer -> ammo jest wspolne wiec mini nie ma ammo -> bron zmienia sie na mlotek bo nie ma innej broni
4. Po ulamku sekundy lapiesz enforcer
5. Wciskasz bind 2 raz -> mlotka nie wyrzuca bo sie nie da -> zmienia na mini bo po zlapaniu enforcera spowrotem ma ammo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 03:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

wciaz nie kapuje a Ty Sami?

No bo tak. Czym rozni sie pierwszy klik binda od drugiego?? w/g mnie niczym, zarowno za pierwszym razem wyrzuca enforcera i ammo i dlatego zalacza sie pompka i po drugim kliknieciu tego binda jest to samo - znow mi wyrzuca enforcera i zwiazane z nim ammo a wiec powinien wybrac po raz drugi pompke a nie mini.
Nie widze roznicy.
Jasniej Ali bo tamten schemat nie trafil do mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sami
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Łódź

costam rozumiem ale to dalej nie ma sensu

__________________
gg#1979579

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sami Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sami Znajdź więcej post'ów przez  Sami Dodaj Sami do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sami prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez marlow
...zarowno za pierwszym razem wyrzuca enforcera i ammo i dlatego zalacza sie pompka i po drugim kliknieciu tego binda jest to samo - znow mi wyrzuca enforcera i zwiazane z nim ammo a wiec powinien wybrac po raz drugi pompke a nie mini....


No nie to samo, bo za drugim razem nie wyrzucasz enforcera, bo masz pompke aktualnie. Czyli enforcer zostaje a z nim ammo do niego i do mini. Ammo jest, wiec najnormalniej w swiecie prelacza sie na mini.
Jasniej juz nie umiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

juz wszystko jasne nie docierala do mnie roznica ze za pierwszym klikiem mam w lapie enforcer a za drugim przeciez pompke i nie robi juz tym samym throw tylko get
dzieki Ali za wyjasnienia i cierpliwosc

a tak na marginesie czesto Wam sie zdarza gubic bron korzystajac z throwweapon?, bo ja 2-3 razy na gre musze ja przypadkowo wyrzucic mimo ze tylko mini/pulse mam z throw
Dawniej mialem jeszcze snajpe,szok i RL - ale wtedy wiekszosc czasu gry skupiałem na tym zeby nie zmieniac broni stojac lub cofajac sie a nie na samej grze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:10.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions