Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Reprezentaca Polski > [POLAND]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Baby.Face.N
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Świetochłowice

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet
pussy face nelson nie wytaczalem w poprzednim poscie invektyw/epitetow w twoim kierunku wiec daruj sobie; poprzez zartobliwy ton (tak d4axx, tez loluje, jeszcze) chcialem jedynie zironizowac twoje gburne i burackie nastawienie. kiedy ktos w Polsce wychodzi z jakas inicjatywa znajda sie zawsze tacy ktorzy musza negowac wszystko i kazdego bo wszytko co nowe boli w ciemnogrodzie. tak samo bylo z inicjatywa sYs|yavor. jeszcze komus chce sie cos organizowac, narazie... i jeszcze jedno, pilka nozna ma selekcjonera kadry itp a my szaraczki mamy wpyw na dobor personalny? wszyscy ktorzy sa na scenie przynajmniej od lutego-marca (lub ci bardziej rozgarnieci, nie ty nelson) mogli by w pare sekund podac 6-8 ich zdaniem najlepszych graczy w Polsce. i to oni bez wzgeldu na to czy beda przy aprobacie zwiazku czy nie reprezentowali kraj nadaja sie do tego najlepiej, sami o tym wiecie. i nalezy sie cieszyc ze to wlasnie najlepsi gracze to organizuja i to zwiazek (hmm kto tam reprezentuje rtcwPL? ) powinien sie starac o mozliwosc menagerowania takiego teamu, cokolwiek chcialby osiagnac.
tak pussy badzo bym chcial reprezentowac barwy kraju byl bym z tego dumny i dema pokazywal dzieciom, niestety musze cie rozczarowac. raczej nie jestem znany z wazeliny, moj ping na zagranicznych serverach ssie bla bla bla i do tego trzeba byc raczej dobrym graczem, naprawde dobrym zeby cie pozniej nie ukamieniowali jak zlamisz w krytycznym momecie (np niesc doki i zginac na wlasnym granacie bez oporu przeciwnika ), wzielibyscie taka odpowiedzialnosc na siebie? =)



Bel niunius sie wysilil i chyba chcial mnie obrazic zmianajac mi nick-a ale ci niwyszlo bo niezwracam uwagi na takiego lola

__________________
Obrońca uciśnionych przybywam by ich bronic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Baby.Face.N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Baby.Face.N Znajdź więcej post'ów przez  Baby.Face.N Dodaj Baby.Face.N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Baby.Face.N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Sama idea sie rodzila w czasach PRL i miala byc realizowana po lidze, jednak jakos ucichlo, mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie sensownego i nie skonczy sie na dysputach o niczym.

Zarazem nie twierdze ze czlonkowie Poison beda grac w takim teamie, gdyz jest to juz raczej osobisty wybor kazdego z nich, a sam nie zajalem stanowiska jeszcze co do takiej gry. Nie wiadomo jak czesto ma trenowac i grac taka reprezentacja i jak to odbije sie na klanach , z ktorych zawodnicy pochodza. Cele sa szczytne jednak praktyka oceni efekty.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Eeeeeh i znowu. Dlaczego wiekszosc topicow na tym forum musi zmieniac sie w klotnie miedzy kilkoma graczami??????

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

A ja odsyłam do wszystkim znanej stronki : http://www.clanbase.com/rating.php?lid=481
I niech mi ktos znajdzie choc jeden klan ktorego nazwa jednoznacznie sugeruje ze jest to reprezentacja danego kraju...
Nie bede powtarzal sie po innych, ale niestety zeby móc reprezentować kraj nawet w takiej glupiej grze jakim jest Wolf to nie wystarczy żeby paru Cl'ów sie skrzyknęło ... dla mnie osobiście to jest to zarazem wielce szczytny cel ale i bardzo śliski temat... naprawde dobrze wam życze, ale żeby się później ktos na tym gdzieś nie przejechał...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

dopsh
to moze zamiast sie zrec i kombinowac pod goorke co by tu popsuc, zrobmy male glosowanie
CL kazdego klanu ktory "widzi" w reprezentacji ktoregos/kilku ze swoich ludzi zglasza tu na forum tych zawodnikow
niech sie ich uzbiera nawet 50 ... ok
pozniej nie wiem czy na tym forum, czy ktos scripta napisze ktory by nie pozwalal na jakies wieksze kombinacje, zrobi sie glosowanie
w reprezentacji zostanie powiedzmy 10 osob z najwieksza liczba glosow

jedyny myk to jak ograniczyc liczbe glosujacych do "sceny" rtcw
zeby qrde MiA|Clan nie zaprosil babci dziadka i psa coby glosowac na najwiekszego lolka na scenie, tylko po to zeby w reprezentacji sie znalazl :/

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Tia

Hmm, oferma ma racje niech kazdy klan zglosi kilku najlepszych zawodnikow, a potem urzadzi sie jakies glowsowanie, ewentualnie test sprawnosciowy.
Ale sposob glosowania zawsze bedzie w jakos sposob krytykwoany, a prowadzenie testu zawodnikow nie do konca uczciwe. Oceniajacy bedzie zawsze sugerowal sie po czesci wlasnymi spostrzezeniami :>. Jakby sie ten wybor skladu nie odbyl miejmy nadzieje, ze odbedzie sie to w miare uczcicwie

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Pomysły w pożadku. Ja myślę że jednak powinno się powołać jedną osobę na stanowisko trenera i byłaby to osoba która nie będzie grała (niestety) a zajmie się organizacją itp. Rozwiązanie z tym że CL podają swoich graczy jest niezła z tym że jak znam życie to każdy poda też siebie Osobiście uważam że taki "trener" powinien być na spekcie w meczach między klanami i obserwować gręzawodników i to mu da jakiś obraz kto w jakiej jest formie itp. Wiem że zaraz będągłosy że kto niby miałby być tym trenerem żeby mu dawaćtakąwładzę itp , no cóż, wybór nie jest łatwy i zawsze znajdą się tacy którzy nie będą zadowoleni. Osobiście widziałbym na tym stanowisku Dark Xena, udowodnił że potrafi sobie poradzić z dużymi wyzwaniami prowadząc PRL no i wg mnie ma zdrowe podejście i jest obiektywny. To nie żadne włazidupstwo tylko moje zdanie.

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Tia

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
Oceniajacy bedzie zawsze sugerowal sie po czesci wlasnymi spostrzezeniami :>. Jakby sie ten wybor skladu nie odbyl miejmy nadzieje, ze odbedzie sie to w miare uczcicwie


Ja nie widze problemu. W koncu po cos dodali szczegolowe statystyki w OSP 3

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zimmer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: 100lica

Heh jak na zebraniach partyjnych, proponuje wybrac tego, proponuje komisje, proponuje costam... .

Wszyscy wiedza kto jest dobry, a Team Ladera (bo CL chyba nie bedzie) taki klan moze sobie wybrac sam we wlasnym gronie i nie potrzeba do tego setek zebran, glosowan itp. Pisze klan, bo taka reprezentacja to nadal tylko zwykly klan, bo gra z innymi zwyklymi klanami. Chociaz moze teraz i inne kreje podchwyca ten pomysl i niedlugo odbeda sie mistrzostwa swiata w RTCW (oj emocje by byly)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zimmer Znajdź więcej post'ów przez  Zimmer Dodaj Zimmer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zimmer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Skoro wszyscy wiedzą kto jest dobry to dlaczego nie padają konkrety ? Wydaje mi się że rozmawiamy o powołaniu reprezentacji Polski a nie o jakimś klanie. Zimmer idąc twoim tokiem myślenia można by stwierdzić że np Bin Laden to żołnierz bo walczy z żołnierzami amerykańskimi a nie terorysta huh Poza tym chcąc robić coś takiego jak reprezentacja nie można uniknąć tak pochwał jak i krytyki a żeby miało to ręce i nogi musi być ktoś kto będzie powoływał do kadry nowych zawodników vide wypowiedź Mitosa. Poza tym znam z autopsji to jak można polegać na niektórych klanach z którymi umawiamy się na spary/treningi a oni ledwo 4 osobowy skład zbierają albo wogóle nie mogą się zebrać. Chyba nie chcemy żeby tak to miało wyglądać. Poza tym board służy do tego żeby każdy mógł się wypowiedzieć na dany temat a nie po to żeby sopbie nabijaćposty głupkowatymi komentażami do postów innych. To tyle . Zdrówka życze.

A co do kandydatury to rzuciłem pomysł i poparłem go konkretną osobą jeśli ty masz jakiś chętnie zapoznam się z twoim zdaniem.

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

przeciez pewne jest, ze graczy do reprezentacji wybierze sie z klanow: C4, fuzz, POISON, no i zapewne BK i IC, ale nie wiem dokladnie jak graja ludzie w tych dwoch ostatnich klanach
sorry wiem, ze teraz powiecie, ze jest duzo dobrych zawodnikow w innych klanach, ale nie az tak dobrych. w tych klanach poprostu jest zbiorowisko najlepszych graczy w polsce i to wlasnie oni beda nas reprezentowac na miedzynarodowej scenie. dlatego tez nie ma sensu robic zadnej ankiety gdyz glosowanie bedzie bezsensowne. gracze np. z POISON beda glosowac na zawodnikow z POISONa co bez sensowne, moj klan jak wystawi 2 zawodnikow to glosy sie podziela, a np. jakis slabszy klan wystawi jednego zawodnika i odda na niego 20 glosow (!!!). dalej waszym zdaniem ma to sens?


do Berti =||=:
jest taki klan all*stars, skupowisko najlepszych wegierskich graczy. swojego czasu bylo takie iN, w ktorym zebrali sie najlepsi gracze z trzech najlepszych klanow w finlandii i szwecji.

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

OK. Dlatego też nie mówiłem o żadnej ankiecie lecz o osobie która będzie wybierała graczy do drink teamu Bo chyba nie będzie to na tej zasadzie że na ircu spotkaja się 5 najlepszych klanów i uzgodnią między sobą co i jak bo jeśli tak to ja takiej reprezentacji nie będę uważał za swoją

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Zabawne jest sledzic, jak kazda scena FPS dojrzewa dokladnie w ten sam sposob :-P Jeszcze pare miesiecy i nagle sie okaze, ze z RtCW jest najwiecej zwolennikow utworzenia stowarzyszenia i Polskiego Zwiazku Sportu Komputerowego...

No nic, zycze milego przerabiania tego, czego wspolpracujac z innymi scenami bysmy wszyscy nie przerabiali :-P

Have fun, guys :-D

PS. Zainteresowanym jestem w stanie udostepnic linki na fora innych scen FPS, gdzie takie tematy byly poruszane. Interesujace jest szczegolnie porownanie wymowy pierwszych postow z ostatnimi :-PPP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zimmer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: 100lica

Jak by Bin Laden walczyl <b>tylko</b> z zolnierzami amerykanskimi to nie mozna by go nazwac terrorysta tylko wlasnie zolnierzem.
Od razu mowie ze pomysl Mitosa bardzo mi sie podoba i nawet mozna by to nazwac reprezentacja skoro maja grac tam najlepsi z najlepszych, ale nie trzeba od razu tworzyc takiej otoczki wokol tego (trenerzy, selekcjonerzy itp)jaka ma np reprezentacja w pilce noznej, bo [POLAND] przynajmniej na razie bedzie gralo tylko ze zwyczajnymi ligowymi klanami.
Rowniez zycze zdrowka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zimmer Znajdź więcej post'ów przez  Zimmer Dodaj Zimmer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zimmer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Red face Ale czytania

No więc mi sama inicjatywa stworzenia takiej reprezentacji sie podoba i to nawet bardzo . Ale raczej sądze że sie nie uda poniewarz lubimy sie kłucić i w tym topicu to widać , nie ma konkretów, nie ma nicków graczy którzy mogli by grać w reprezentacji, jest tylko pomysł. Z pomysłem daleko sie niezajdzie . Ja mam kilka nicków graczy dlamnie dobrych, napisze je teraz i pewnie dostane za to baty czemu mnie albo mnie tam nie ma :
1.Mitos
2.Plumpker
3.Prosper
4.DX
5.Angel
6.Rayan
7.Max
Jest to tylko 7 nicków bo akurat ja to tak widze, nie patrzcie na numeracje ona nic nie ma doczynienia z CL czy czymś takim. To jest moje odczucie kto mógłby sie znajdować w reprezentacji naszego kraju, ale to oczywiście odemnie niezależy. A wogle to myśle że można by zrobić głosowanie jeśli chodzi o squad i trenera!!

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
do Berti =||=:
jest taki klan all*stars, skupowisko najlepszych wegierskich graczy. swojego czasu bylo takie iN, w ktorym zebrali sie najlepsi gracze z trzech najlepszych klanow w finlandii i szwecji.



Xaoo, to są klany i tylko klany, pomimo tego ze moga sobie grupowac jednych z najlepszych z kraju wg roznych zasad. A klan z napisem [POLAND] w tagu to reprezentacja (chyba ze ktos chce sobie jajka robic z PL.

Ja wam mowie ze bedzie jeszcze z tego dym. Jeszcze nie widzialem zadnego klanu z tagiem krajowym , bo np. Serbian Orthodox Garde *, czy Turkisch Renegades, to jedne z nielicznych które nawiązuja do kraju z jakiego sie wywodzą bez żadnych skojarzeń z reprezentacją tego kraju!

Ale żeby nie być nie konstruktywnym (bo widze że głosy "for" znacznie przeważają) to zamykam jape.

PS. Bo nie mnie sie oberwie
PS.2 Z punktu prawnego nie macie szans być w jakikolwiek sposób w obecnym układzie zalegalizowani, dlatego sugeruje zebyscie wybrali nazwe ktora bedzie sie kojarzyla z tym ze to jest the best of Poland a nie Poland. np. [Poland AllStars] albo cokolwiek...
PS.3 zamykam jape

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Mysle ze najbradziej konstruktywna i merytorycznie skierowana na własciwy tor jest wypowiwdz, Bertiego. Popieram go w calej rozciaglosci. Takie rozwiazanie (np. ujecie w tagu slowa POLAND obok jakiegos przymiotnika) z pewnoscia nie bedzie zadowalało wszystkich, ale z kompromisami tak bywa. Poza tym moze to wyjsc naszej scenie na dobre. Po co sie kłocić, dasac. Czasem lepiej troszku odpuscic z tonu, dac przykład innym.
Tak robia debesciaki
Ja tez nie bede juz mielil ozorem

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

ja dla mnie best sklad
tylko sie nie smiejcie
1. ProspeR
2. NoOne (Frytka)
3. Mit0s
4. Jano
5. Bols
6. Smirnoff (Bubi)
7. OP-1
8. sp4

i do tego mozna jeszcze dorzucic
1. Pyton
2. Rayan
3. Angel

to bylo by chyba na tyle. nie ma tu graczy np. z BK gdyz nie wiem kto tam jest tak naprawde dobry a wierze, ze jest tam ktos kto mogl by sie tu pojawic

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Edytowane przez Xaoo dnia 30-08-2002 o godz. 17:58

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Moja propozycja
1. (Sniper)
* Boox
* Prosper
* Mazio
2. (Assault)
* Punish
* Max
* Cro
3. (Medic)
* RamS
* OP-1
4. (Panzer)
* Sh1zo
* AdaS

Dalej dopiszcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
ja dla mnie best sklad


i do tego mozna jeszcze dorzucic
1. Pyton
2. Rayan
3. Angel




Rayan LOL big lol no to sie usmialem ja moge co najwyzej reczniki podawac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goliath
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Talking ee

Niee, ja juz mam ten przydzial

__________________
It is a good day to die.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goliath Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goliath Znajdź więcej post'ów przez  Goliath Dodaj Goliath do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goliath prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Rayan



Rayan LOL big lol no to sie usmialem ja moge co najwyzej reczniki podawac



no wlasnie to mialem na mysli

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 00:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Question mu

W jednym yavor ma racje , o czym wczesniej wspominalem idzcie chocby na board FPP o CSie i zobaczcie jak wybierali team podobny team: txty, czas jaki to pochlonelo, nerwy etc :>

Sprawa ostrych treningow etc, nie wiem czy kazdemu CL bedzie w smak oddawac best ludzi na kilka treningow i np meczy tygodniowo?

Next: A co bedzie jak w dupe zbiora? wstyd... to nie takie proste sobie reprezentacje robic kto poniesie odpowiedzialnosc za kleski? hehe co team Poland? wszyscy troche slapa! dostaniemy wtedy. Co chce powiedziec... taki team musialby sie przygotowywac naprawde sumiennie no i nie tydzien... czy 2...

Ostatnia rzecz ktora tez mitos tu postowal, bardzo wazna, siedzicie i myslicie kogo by do teamu... jednak sklad bedzie modyfikowany w oparciu o kondycje zawodnikow wiec nasi best playerzy z dzis za 2tyg moga byc ciency ;> bo forma jest zmienna i duzo zal od grania codziennego, real obowiazkow itp, pomine pingi ;>
Przy okazji odrazu rodzi sie pytanie... jak zgrac i wyszkolic ciagle zmieniajacy sie sklad osobowy..?

Pytan jest pewnie wiecej, wiec lepiej sie skupic i nic nie pominac.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 02:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Skald

No jak CL'owie beda zgalaszac ludzi to juz lepeij. Tylko nie patrzcie na kaln MW (macie w*******), bo ja niechce takich reprezentantow

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 04:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marek.Z
Jedi Master



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Ziemia

koncepcja naprawde fajna ale wedlug mnie prawie niemozliwa na nasze warunki do wykonania, gdyz przyjdzie np ustalenie taktyki na mecz i zaczna sie klutnie... ze ten chce tak a ten chce tak, moze na poczatku ludzie pojda na ugody ale pozniej napewno beda o to klutnie

z ograniem tez moga byc klopoty.. jesli sklad sie ma jeszcze ciagle zmieniac to juz tym bardziej moze byc klopocik
tu juz chodzi o indywidualne zachowania graczy, jesli ktos z kims malo gral to nie wie jak sie dany koles w jakiejs sytuacji zachowa

ale jak by sie naprawde wiele osob do tego przylozylo to jest wykonalne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marek.Z Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marek.Z Znajdź więcej post'ów przez  Marek.Z Dodaj Marek.Z do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Baby.Face.N
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Świetochłowice

Arrow jeszcze 2 klany

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Xaoo
[B]przeciez pewne jest, ze graczy do reprezentacji wybierze sie z klanow: C4, fuzz, POISON, no i zapewne BK i IC, ale nie wiem dokladnie jak graja ludzie w tych dwoch ostatnich klanach
sorry wiem, ze teraz powiecie, ze jest duzo dobrych zawodnikow w innych klanach, ale nie az tak dobrych. w tych klanach poprostu jest zbiorowisko najlepszych graczy w polsce i to wlasnie oni beda nas reprezentowac na miedzynarodowej scenie. dlatego tez nie ma sensu robic zadnej ankiety gdyz glosowanie bedzie bezsensowne. gracze np. z POISON beda glosowac na zawodnikow z POISONa co bez sensowne, moj klan jak wystawi 2 zawodnikow to glosy sie podziela, a np. jakis slabszy klan wystawi jednego zawodnika i odda na niego 20 glosow (!!!). dalej waszym zdaniem ma to sens?

Xaoo sa jeszcze dwa klany skupiajace najepszych polskich graczy [FF] jak mogles zapomniec przciez pomyslodawca reprezentacji jest z tego klanu i klan (?) ale niewiem do konca jak oni graja i czy skupjaja takze jednych z najlepszych graczy stawiam pod dozym znakiem ?

__________________
Obrońca uciśnionych przybywam by ich bronic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Baby.Face.N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Baby.Face.N Znajdź więcej post'ów przez  Baby.Face.N Dodaj Baby.Face.N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Baby.Face.N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Dobra dosc tej klotni. Piasc o skladzie nie ma sensu bo nie wiecie czy ktos chce grac i czy ma taka mozliwosc (wolny czas, orginalny key itd). Wybierac sklad powinna niezalezna grupa (FPP??) ktorej czlonkowie przez caly rok mieli by wjazd na servery i mozliwosc ogladania meczy w specie a na koniec trenowali by wybrany przez siebie team z ewentualna pomoca. Dlaczego mieli by pelnic role selekcjonerow i trenerow zarazem: Takie osoby znaly by wszystkie sztuczki pokazane na meczach, sparingach. Jesli na meczu nie bylo by kogos lookajacego na taktyki, tryki etc to w terminie pozniejszym powinny byc dostarczane dema na okreslonego FTPka/@/inny sposob. Grupa ta byla by najbardziej obiektywna i najlepiej przygotowana organizacja: Nie skladala by sie z jednego czlowieka kierowanego wlasnymi zachciankami, miala by czas na ustalenie skladu i przedyskutowanie swojej decyzji ze szczesliwymi wybrancami. Proponuje odlozyc tworzenie reprezentacji do czasu powstania takiej grupy a przy kolejnym takim topicu dobrze by bylo gdyby ktos podal wiecej informacji bo to co mitos przedstawil to byla zalosc (nie dziwie sie ludziom ze narzekali mogles powiedziec jak sklad jest wybierany czy istnieje www ...). Sposob przekazania informacji przez mitosa: Poszedlem pod monopolowy, skrzyknolem paru chlopa i zalozylismy reprezentacje z kanalem na ircu
Prawidlowa forma: Powstala reprezentacja Polski w sklad ktorej wchodza:/ Sklad ktorej bedzie wybieany... . Oficjalna strona reprezentacji www.xxx.xx/reprezentacja nie ma www itd. Licze ze nie zamieszalem za bardzo ale zem wqurzony tym ze musialem przejsc przez 2 strony tego topicu to pisze bardziej chaotycznie niz zwykle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: jeszcze 2 klany

quote:
Napisane oryginalnie przez Baby.Face.N
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Xaoo
[B]
Xaoo sa jeszcze dwa klany skupiajace najepszych polskich graczy [FF] jak mogles zapomniec przciez pomyslodawca reprezentacji jest z tego klanu i klan (?) ale niewiem do konca jak oni graja i czy skupjaja takze jednych z najlepszych graczy stawiam pod dozym znakiem ?



faktycznie zapomnialem o FF, zreszta pozniej w skladzie zamiescilem graczy z tego klanu. o (?) sie nie wypowiadam bo nie wiem dokladnie jak ludzie graja w tym klanie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 03:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TeTysiac
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wszyscy zapominacie o takim klanie jak17thSS. Taki snajper jak Baal czy porucznik jak plumker. Albo Pf lalla to sa tez bardzo dobz zawodnicyi. I nie wiem czemu oni nie sa wymieniani.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 13:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Baby.Face.N
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Świetochłowice

Cool oops

quote:
Napisane oryginalnie przez TeTysiac
Wszyscy zapominacie o takim klanie jak17thSS. Taki snajper jak Baal czy porucznik jak plumker. Albo Pf lalla to sa tez bardzo dobz zawodnicyi. I nie wiem czemu oni nie sa wymieniani.



Faktycznie zapomnialem o 17thSS ale moze dlatego ze malo was widac na servach ale faktycznie Baal i Plumker to dobrzy gracze

__________________
Obrońca uciśnionych przybywam by ich bronic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Baby.Face.N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Baby.Face.N Znajdź więcej post'ów przez  Baby.Face.N Dodaj Baby.Face.N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Baby.Face.N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:00.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions