Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Game Minimizer
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LoGic@L
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja:

Exclamation Game Minimizer

Mam game minimizer i gra sie minimalizuje ale dalej ekran sie sciemnia !! Dlaczego tak sie dzieje i jak moge to wyeliminowac??
Mam oryginala i probowale tez innego programu . HEELLP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoGic@L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoGic@L Znajdź więcej post'ów przez  LoGic@L Dodaj LoGic@L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoGic@L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Może to wina karty lub driverów? Ja tego programu nie używalem nigdy ale swego czasu jak uaktywnił się ktoś na gg to cały ekran mi przyciemniało. Wystarczyło poruszać suwakiem kontrastu i wracalo do normy. Jak zmieniłem drivery to wszystko chodzi.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions