Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Problem !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Problem !!!

Zainstalowałe argusa i cuda.Nic mi się nie chce uruchomić.BHD,JO,MoH.Nie łapie o co biega.Zainstalowałem ponownie gry i nic to nie dało.W JO wyskakuje coś takiego "SYSDUMP.TXT. saved".W BHD nic się nie pojawia bo nawet nie chce ruszyć.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Zainstalowałe argusa i cuda.Nic mi się nie chce uruchomić.BHD,JO,MoH.Nie łapie o co biega.Zainstalowałem ponownie gry i nic to nie dało.W JO wyskakuje coś takiego "SYSDUMP.TXT. saved".W BHD nic się nie pojawia bo nawet nie chce ruszyć.

Ma ktoś jakiś pomysł?



A jak odinstalujesz Argusa to nadal masz ten problem?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

skoro pytasz
spróbuj zainstalować najpierw Argusa i jak wszystko będzie smigać to potem doinstalujesz cuda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Problem !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
A jak odinstalujesz Argusa to nadal masz ten problem?


Niestety tak.Została jedna gierka MoH.Wykopałem wsio łacznie z argusem i nie chce się uruchomić.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
skoro pytasz
spróbuj zainstalować najpierw Argusa i jak wszystko będzie smigać to potem doinstalujesz cuda



Jakie cuda?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: Problem !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Niestety tak.Została jedna gierka MoH.Wykopałem wsio łacznie z argusem i nie chce się uruchomić.


a masz XP? Może przywrócenie systemu pomoże?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Jakie cuda?

no te o których piszesz
quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Zainstalowałe argusa i cuda.(...)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Odinstaluj czity brachu

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Czity nie przeszkadzały,przywrócenie systemu nie pomogło,wyczyszczenie wszelkich sterów nie pomogło..."format c" pomógł

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Jeszcze jedno zapytanie.Mając najnowszego Argusa jak go zainstalować aby się nic nie skopało.Na chyba 4 instale 3 skopały coś.2 razy musiałem przeładować system.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Ja też mam problem jak gram z argusem i wyłączę grę to wyłancza mi się stała ochrona plików i poczty w antywirze (Panda) ?? Nezły ten argus integruje się z systemem w pełni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 06:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

jest 100% sposób na pozbycie sie problemów z Argusem
1. odinstalować argusa,
2. odinstalować BHD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Ciekawe mam Argusa a moje ID na serwerach się niw wyświetla coraz bardziej ten program mnie irytuje ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Ciekawe mam Argusa a moje ID na serwerach się niw wyświetla coraz bardziej ten program mnie irytuje ??

Tutaj jest problem. Jak się dowiedziałem, najnowsza instalka argusa ma buga, objawia się to tym że nowe instalacje nie wyświetlają niestety klienta na lobby argusa. Ma to byc niedługo naprawione.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Tutaj jest problem. Jak się dowiedziałem, najnowsza instalka argusa ma buga, objawia się to tym że nowe instalacje nie wyświetlają niestety klienta na lobby argusa. Ma to byc niedługo naprawione.



Jerry to powiedz mi,gdzie moge znaleść instalke argus która bedzie dobrze działała i nie kaszaniła mi systemu.Wczoraj znowu wystartowałem do argusa i po 2 godzinach walki doszedłem do wniosku że to jest najgorszy badziew jaki instalowałem.BHD nie chciało chodzić a jak wystartowało to mogłem sobie pyknąć 5 s na serwerku i dostawałem kopa.

No może to trzeba mieć jakiś inny sytem niż XP SP2?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Tutaj jest problem. Jak się dowiedziałem, najnowsza instalka argusa ma buga, objawia się to tym że nowe instalacje nie wyświetlają niestety klienta na lobby argusa. Ma to byc niedługo naprawione.


A to dlatego....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 21:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Jerry to powiedz mi,gdzie moge znaleść instalke argus która bedzie dobrze działała i nie kaszaniła mi systemu.Wczoraj znowu wystartowałem do argusa i po 2 godzinach walki doszedłem do wniosku że to jest najgorszy badziew jaki instalowałem.BHD nie chciało chodzić a jak wystartowało to mogłem sobie pyknąć 5 s na serwerku i dostawałem kopa.

No może to trzeba mieć jakiś inny sytem niż XP SP2?


W sumie każda instalka jest taka sama chyba, i tak aktualizują się z serwera za każdym odpaleniem BHD.
Swoją drogą to dziwne co piszesz, rozumiem że masz sprawnie działający XP z SP2, działającą BHD, instalujesz argusa (czyli zmiana nazwy jednego dll'a i dorobienie drugiego w katalogu z grą - tak zapewniają autorzy)... i jakie są objawy? czy coś przestaje działać albo działa nie tak jak powinno?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
W sumie każda instalka jest taka sama chyba, i tak aktualizują się z serwera za każdym odpaleniem BHD.
Swoją drogą to dziwne co piszesz, rozumiem że masz sprawnie działający XP z SP2, działającą BHD, instalujesz argusa (czyli zmiana nazwy jednego dll'a i dorobienie drugiego w katalogu z grą - tak zapewniają autorzy)... i jakie są objawy? czy coś przestaje działać albo działa nie tak jak powinno?



BHD nie działa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
BHD nie działa

A w jaki sposób pada BHD, kiedy i jak?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 06:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mi argus działa tylko jak zainstaluję starą instalkę (bodajże pierwszą jaka wyszła) a potem się updade robi, jak instaluję a nowej instalki, która jest na stronie argusa, jest tak jakbym wcale argusa nie miał.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 06:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Mi argus działa tylko jak zainstaluję starą instalkę (bodajże pierwszą jaka wyszła) a potem się updade robi, jak instaluję a nowej instalki, która jest na stronie argusa, jest tak jakbym wcale argusa nie miał.


To podeślij mi tą instalke jak byś mógł. [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 07:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
To podeślij mi tą instalke jak byś mógł. [email protected]

Już wysłałem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 08:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Już wysłałem.



Thx.Doszło.Spróbuje tego dziś.Najwyżej wyrzuce kompa przez okno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Jeśli ktoś chciałby poczytać coś więcej o argusie to podaję linki do forum:
1) po niemiecku: http://www.kampfzone.org/
2) po angielsku: http://www.kazo-xxl.org/

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Żwracam sie do was z prośbą. Jest ona trochę nietypowa, ale nikt nie potrafi mi pomóc. Wiec tak;

Od pewnego czasu znikneła mi literka "c" z kreską(prawy Alt+c). W żaden sposób nie mogę jej odzyskac. Szlag mnie poprostu trafia. Mało tego, jest ona na klawiaturze ekranowej, ale niestety pisząc jej nie ma. Dodam tylko, że duża litera "Ć" jak widac jest! Nie mam pojęcia co zjeb..., ale to nie jest wina klawiatury, bo mam już trzecią, a problem jak był, tak jest.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Powyłączaj ikoiny na trayu i inneduperele które instlalowałeś ostatno bo to wygląda tak jakby jakiś skrót klawiaturowy (coś jak ctrl-c czy ctrl-v) przechwycił tą kombinację.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 22:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Żwracam sie do was z prośbą.


a lewy alt+shift już trenowałeś?

edit
ĆĆĆĆĆććććć

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Żwracam sie do was z prośbą. Jest ona trochę nietypowa, ale nikt nie potrafi mi pomóc. Wiec tak;

Od pewnego czasu znikneła mi literka "c" z kreską(prawy Alt+c). W żaden sposób nie mogę jej odzyskac. Szlag mnie poprostu trafia. Mało tego, jest ona na klawiaturze ekranowej, ale niestety pisząc jej nie ma. Dodam tylko, że duża litera "Ć" jak widac jest! Nie mam pojęcia co zjeb..., ale to nie jest wina klawiatury, bo mam już trzecią, a problem jak był, tak jest.




Mowisz i masz...
odinstaluj ATI Catalyst Control Center... ATI narazie nie wydalo tego pqakietu dla naszej wersji jezykowej... i niestety ALT-C jest przypisane dla niego... nawet wylaczenie skrotow w panelu CCC nie pomaga... w rejestrze tez nie znalazlem tego swinstwa... ja wrocilem do ATI Control Panel - szkoda tylko Catalyst A.I. :/
o "skrzyneczke", ze pomoze

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
Mowisz i masz...
odinstaluj ATI Catalyst Control Center... ATI narazie nie wydalo tego pqakietu dla naszej wersji jezykowej... i niestety ALT-C jest przypisane dla niego... nawet wylaczenie skrotow w panelu CCC nie pomaga... w rejestrze tez nie znalazlem tego swinstwa... ja wrocilem do ATI Control Panel - szkoda tylko Catalyst A.I. :/
o "skrzyneczke", ze pomoze



Tak też zrobiłem i pomogło Bardzo dziękuje, masz u mnie skrzyneczkę, albo jak kto woli zgrzewke

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Tak też zrobiłem i pomogło Bardzo dziękuje, masz u mnie skrzyneczkę, albo jak kto woli zgrzewke


loozik

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:27.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions