Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (41): « First ... « 36 37 [38] 39 40 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
Blade Runner international cut - każdy słyszał o Bladym Biegaczu - ale nie wszyscy wiedzą, że jest kilka wersji. Opisywana jest jedną z pierwszych, w której pan Scott umieścił: więcej przemocy, więcej dialogów, więcej narracji Forda. Jest to jedna z nielicznych wersji, która w moim odczuciu, jest lepsza od późniejszych remasterowanych (tak jak powszechnie rozprowadzany Directors Cut) [...]

ale i tak ssie pałę w porównaniu do książkowego oryginału

nuff said.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2006 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

jak prawie każda ekranizacja / adaptacja...

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2006 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
jak prawie każda ekranizacja / adaptacja...
ekranizacje mangi daje się oglądać

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2006 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Alienek cos dla Ciebie :o

Duracel i Nokia w Matrixie
Reebok w Jerry Maguire
okulary słoneczne Ray-Ban w Men in Black

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2006 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Nescafe w Nocnej Strazy
Everlast w Rocky

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2006 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Audi w I Robot
Lexus w Raporcie Mniejszosci
no i Mini Cooper w Italian Job
także dużo samochodów w Fast and Furious

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2006 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
ale i tak ssie pałę w porównaniu do książkowego oryginału

nuff said.



Czytajac ksiazke pracujesz wyobraznia, tworzysz obraz ktory nie pokrywa sie z wizja rezysera.

To nie zawsze jest kwestia 'x ssie pale'.

PS. MSN w The Island

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2006 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
Audi w I Robot
Lexus w Raporcie Mniejszosci
no i Mini Cooper w Italian Job
tak�e du�o samochod�w w Fast and Furious


W I, Robot jest jeszcze nachalne wciskanie "kultowosci" Converse'a :> A w Minority Report Gap.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2006 03:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
Czytajac ksiazke pracujesz wyobraznia, tworzysz obraz ktory nie pokrywa sie z wizja rezysera.

To nie zawsze jest kwestia 'x ssie pale'.


nie zawsze, ale w tym przypadku tak. wyciąć po chamsku 3/4 wątków z książki i zostawić najłatwiejszą do przetrawienia dla Najmniej Wymagającego Widza ganianinę za sztucznymi ludzikami. w książce nie było takich akrobatyczno-teatralnych scen z walką, aż się zdziwiłem, jako, że DADOES czytałem (cześć, Saari!) kawał czasu po obejrzeniu filmu.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2006 04:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

jest taka książka niejakiego Reymonta "Ziemia Obiecana" - jest również film Wajdy "Ziemia Obiecana"
w wyniku Drastycznego obcięcia wątków, szczególnie w wersji kinowej, film ten nabrał tempa, w bardziej trafny sposób, w moim odczuciu, opisuje i ukazuje okres wysokiej prosperity i morderczego kapitalizmu z punktu widzenia kilku bohaterów. innymi słowy: ta książka jest strasznie nudna

wyobraźcie sobie co by sie stało, gdyby Jackson postanowił zekranizować WSZYSTKIE wątki Włady Pierścieni - zamiast 3 filmów po 2,5-3 godziny każdy, były by 3 filmy po 10 godzin każdy - a tak długich filmów nawet w Bollywoodzie nikt by nie chciał oglądać (może poza fanami cyklu)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2006 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Wiadomo ale mimo wszystko czesto ksiazki sa splycane bardzo.. Mimo wszystko.. autorom ich nie bardzo o to chodzilo co przedstawia rezyser. Dla czlowieka czytajacego moze i to nudne ale ktos sie nad tym napracowal piszac co czesto jest totalnie olewane na rzecz wizji ograniczonego rezysera

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2006 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Dla czlowieka czytajacego moze i to nudne ale ktos sie nad tym napracowal piszac co czesto jest totalnie olewane na rzecz wizji ograniczonego rezysera
najczęściej to właśnie z pozycji mnie, czytelnika ekranizowanej książki film zasługuje na całkowitą pogardę

wychodzi na to, że ekranizacja nie polega tylko na 'uplastycznieniu' wizji oddziałującej wcześniej tylko na jeden zmysł ale i zmieleniu wszystkiego razem z przejechanym kotem tak, żeby każdy wychowany na mtv i beverly hills młodzian mógł to przełknąć. oczywiście jako ostatni mówię o tym, co wszyscy już dawno pojęli i z czym się pogodzili

w książce jest przynajmniej pole do eksperymentowania, jedna osoba, maszyna do pisania/procesor tekstu, trochę czasu. w ostateczności kopnąć w dupę będzie się trzeba i napisać coś innego. a filmy? przy wprowadzeniu brakuje tylko dymków pokazujących świetliste nazwiska aktorów, ich wyidealizowane biografie i filmografie. miliony dolarów w nich pompują jak w te święte krowy i w rezultacie bardziej się aktorów zauważa niż fabułę. a jak się nie uda? gruba kasiora stracona na gaże, jeszcze więcej na będące esencją samego filmu efekty specjalne. nie może być jakiegokolwiek ryzyka, film musi być zrozumiały dla wszystkich widzów. powiedzmy dwa razy 'fuck' do kamery, dostaniemy NC-17 i gówniażeria będzie się złazić tak czy inaczej.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2006 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Munich. Bardzo ciezki film, trudny. Spielberg mial twardy orzech do zgryzienia, w koncu to adaptacja ksiazki, a tytul "Zemsta" zobowiazuje. Proba egzekwowania kodeksu Hammurabiego w XX wieku? Nie wiem.

Jestem fotografem, dlatego zwracam uwage na takie szczegoly: bardzo dobre zdjecia, klimatyczne. Zreszta warsztatu Spielberga pod watpliwosc poddawac nie trzeba.

Warto obejrzec.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2006 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Hola, hola! ;> Gdzie jest napisane, ze ekranizacja ksiazki ma byc jak najwierniejszym oddaniem tego co na papierze? Nie lubie czepialstwa w tych przypadkach, uwazam ze najlepsza bronia na takie rzeczy jest ignorancja. Wkurwia cie ze pan X ekranizuje tytul Y? Jest na to rada - nie ogladaj finalnego "produktu", proste jak slonce, ale jakze trudne do zaakceptowania dla ludzi, ktorzy kochaja wtracac swoje zdanie do wszystkiego (m.in. tak jak ja teraz ;> ). Dla mnie forma jest najmniej istotna. A kazda fabule, bohaterow, wizje itd. mozna pokazac na kilkanascie sposobow. Niekiedy wyciac watki milosne, niekiedy skupic sie na rozterkach bohaterow. Wszystkie zabiegi sa dobre na swoj sposob. Oryginalu nikt nie zabierze i nie wystrzeli w kosmos.
Podyskutowac zawsze sobie mozna, ale na konkretnych tytulach. Takie uogolnianie to smierdzi spocona dupa. Fin :>

W Munich nie podobal mi sie tylko ten - wedlug mnie - nadumany, sentymentalny koniec (problemy Avnera). Ogolnie jako calosc mnie nie powalil, na co sie nastawialem, ale nie zaluje. Cale szczescie boom na produkcje z terrorystami w tle nie pozwoli mi zostac bez satysfakcji. Zbaczajac lekko z tematu Syriana bardziej mi sie podobal. Jeszcze trudniejszy niz Munich.
Dziwne bylo tylko to, ze bardziej bylem za tymi zlymi niz za tymi dobrymi, chociaz antysemita ze mnie kiepski. Zydzi zjebali sprawe z tymi ziemiami i kropka :>

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2006 03:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
W Munich nie podobal mi sie tylko ten - wedlug mnie - [tu byl spoiler boiler Michala]. Ogolnie jako calosc mnie nie powalil, na co sie nastawialem, ale nie zaluje.


A scena seksu pod koniec? Dla mnie przegiecie na duza skale.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2006 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Alienek cos dla Ciebie :o

Duracel i Nokia w Matrixie
Reebok w Jerry Maguire
okulary słoneczne Ray-Ban w Men in Black



Nokia (chyba, już nie pamietam ;p) była perfidnie reklamowana w filmie "zakładnik". Było kilka scen gdzie telefon z logo był pokazywany przez jakies 3, 4 sekundy czyli w sumie długo :>

Tak zgłowy to nic nie moge sobie przypomnieć

Ale znalazłem takiego bonusa

http://konferencje.macroscope.pl/pl...ctPlacement.pdf
na końcu są przykłady

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2006 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
A scena seksu pod koniec? Dla mnie przegiecie na duza skale.

Wlasnie o nia glownie mi chodzi. Klula w oczy - tak bardzo nie pasowala do reszty filmu :>

Dzis drugi raz widzialem Collateral i jedyne co zauwazylem to Windows XP ze srebrna skorka na laptopie tego latynosa :>

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2006 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Elizabethtown. Mocno kojarzyl mi sie z Garden State, pozytywnie. Fajny motyw drogi i przemowa pozegnalna dla ojca glownego bohatera - jeden chyba z najlepszych momentow filmu. Warto obejrzec w weekendowy wieczor jako cos luzniejszego od thrillerow politycznych lub horrorow.

PS. Bloom wyraznie probuje odejsc od roli wojownika, elfa i diabli wiedza kogo jeszcze. :>

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2006 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Walk The Line. Nie lubie country i rocka tego typu, ale tyle sie ostatnio mowi o Cashu ze trudno bylo nie skusic sie na ten film. Chyba najwiekszym zaskoczeniem jest to, ze Joaquin Phoenix sam spiewal wszystkie kawalki; co wiecej, zrobil to po mistrzowsku. Witherspoon tez sama spiewala, ale jej glos nie byl az tak podobny do June Carter.
Historia sama w sobie mnie nie poruszyla tak jak inne biografie (pewnie dlatego, ze pokazano tylko dziecinstwo i lata '60), ale sposob opowiedzenia jej i aktorstwo tak mnie wciagnely, ze dwie godziny zlecialy szybciej niz sie spodziewalem. Nawet Witherspoon mi sie podobala.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2006 05:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ok - dzięki wszystkim za podanie przykładów, AlieneK - big za pdfka | teraz tylko bede musiał pościągać te filmy, których nie mam

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2006 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Hooligans. Orlando Bloom probuje zerwac z rola Legolasa tudziez ogolnie rzecz biorac kogos zwiazanego z filmami fantasy/sredniowiecznymi/etc., a Elijah Wood probuje z kolei swoich sil w zerwaniu ze stereotypem Froda.

Mocny, niemal zwierzecy film, swietne choreografie walk kibicow (zreszta, przygotowane przez mistrzynie karate), doskonale zdjecia. I - co chyba najwazniejsze - nasycenie emocji do niemozliwosci, ktore powoduje obrzydzenie do "pseudokibicow".

Nieco przesadzone moze to wszystko, chociaz? Kto wie, jak teraz jest w Anglii.

Zabraklo mi troche jakiejs glebii w tym filmie, to znaczy inaczej - czytalem pochlebne opinie, recenzje, wiedzialem tez, ze produkcja jest wysoko oceniania, spodziewalem sie troche wiecej jednak.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Edytowane przez insmac*1337 dnia 27-02-2006 o godz. 22:12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2006 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ostatnio rozbawiła mnie scena z filmu Złoto południa -jakiś western z okolic 2000roku.. na tvn7 chyba leciało.

Koleś rozwala prawie wszystkich po czym zostaje osaczony w pokoju na piętrze. Bierze dwa rewolwery (z których już pozabijał chyba setke złych) i strzela z nich sobie pod nogi obracając się. Rozwala podłoge i spada na parter. Ląduje za barem i przez ten bar z tych samych 2ch rewolwerów rozwala kolejnych chyba 5ciu kolesi, wybiega na ulice rozwalając przy okazji kolejnych a na ulicy biegnie i rozwala chyba jeszcze z 10ciu

Wszystko oczywiście z tych 2ch rewolwerów (6cio strzałowych zapewne), którymi rozwalał podłoge.

Jakbym miał to na kompie/dvd to można by policzyć ile wystrzelił bez reload'a

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2006 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Oj Alienek Ty to sie zawsze musisz przyczepic do szczegolow... 6 czy 60 wystrzalow..az taka roznica?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2006 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Ostatnio rozbawi�a mnie scena z filmu Z�oto po�udnia -jaki� western z okolic 2000roku.. na tvn7 chyba lecia�o.

Kole� rozwala prawie wszystkich po czym zostaje osaczony w pokoju na pi�trze. Bierze dwa rewolwery (z kt�rych ju� pozabija� chyba setke z�ych) i strzela z nich sobie pod nogi obracaj�c si�. Rozwala pod�oge i spada na parter. L�duje za barem i przez ten bar z tych samych 2ch rewolwer�w rozwala kolejnych chyba 5ciu kolesi, wybiega na ulice rozwalaj�c przy okazji kolejnych a na ulicy biegnie i rozwala chyba jeszcze z 10ciu

Wszystko oczywi�cie z tych 2ch rewolwer�w (6cio strza�owych zapewne), kt�rymi rozwala� pod�oge.

Jakbym mia� to na kompie/dvd to mo�na by policzy� ile wystrzeli� bez reload'a





przeciez mogl jebnac reload'a poza kadrem

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2006 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Goal. Efektowne kino w sam raz na odpoczynek po ciezkim dniu w robocie. Film ogladalem, siedzac na poduszce, tak mnie dupsko bolalo po dwoch godzinach siedzenia na plastykowym stolku podczas konferencji w skadinad drogim hotelu.

Historia wydaje sie byc naiwna: "follow your dreams" i tak dalej, od zera do bohatera, ale nie jest. Nie jest, bo pilka nozna to troche inne realia niz biznes, rzeczywiscie wielu znanych graczy zaczynalo na ulicach slumsow, zeby teraz grac w najwiekszych klubach, po prostu zostali przypadkiem lub nie dostrzezeni przez kogos, kto komus powiedzial. Stad ten aspekt filmu mi sie podobal.

Od strony technicznej rewelacja. Zarowno kadry z dziecinstwa Santiago jak i pozniejsze ujecia rewelacyjne, doskonala, fachowa robota, czuc akcje, czuc walke na boisku. Naprawde rewelacja, wliczajac w to swietny dzwiek.

Film jest lekki, ale to typowe kino rozrywkowe i nie mam zamiaru mu tego wyrzucac. Z powazniejszych minusow wymienilbym...plakat. Otoz zupelnie niepotrzebnie reklamowano dretwo grajacych przez krotki okres czasu znanych pilkarzy, inni aktorzy radzili sobie lepiej.

PS. Tylko w filmach wszystkie sliczne, mile, inteligentne i w ogole swietne panny sa wolne hehe.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2006 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

AlieneK - może to była giwera z q3?

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2006 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
Goal. Efektowne kino w sam raz na odpoczynek po ciezkim dniu w robocie.
[...]


Dodam od siebie, ze mi sie aktor grajacy glowna role nie podobal w sytuacjach czysto pilkarskich, tzn. jak sie skladal do strzalu, biegal z pilka itd. Pare razy widzialem komputerowo ztentegowana pilke co tez mi sie nie podobalo. Wielki plus za realia - klub, pilkarze. Shearer w swoim epizodziku mnie zaskoczyl aktorskimi umiejetnosciami :>

Transamerica. Ambitne kino. Genialna Felicity Huffman (oby dostala Oscara). Swietna muzyka. Ogolnie bardzo mi sie podobal.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2006 03:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

W sumie mozna sie bylo spodziewac, kto dostanie Oscara (i wcale nie uwazam, zeby takie "spodziewanie sie" bylo czyms zlym - ot po prostu widac golym okiem, ktora produkcja wybija sie, a ktora nie) i osobiscie mysle, ze w miare zasluzone te nagrody.

Myslalem tylko, ze Brokeback Mountain przebije Crasha w ilosci statuetek, a tu prosze. Tego drugiego filmu, cholera, nie widzialem, wiec nie bede sie wypowiadal, po prostu nie wiem, jaki jest.

Constant Gardenera tez nie widzialem. Trzeba bedzie sobie zrobic oscarowy seans ktoregos weekendu.

Az dziwi mnie, ze na przyklad w ogole nie pojawil sie nigdzie Lord of war, swietny film jak dla mnie, zreszta ogolnie przyjety dobrze. Albo Munich, chociaz moze mial niedostatki, a moze po prostu zbyt drazliwy temat? Kij wie.

I tak niezbyt zwracam uwage, czy to, co ogladam, ma "atest" z Hollywood.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2006 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

No konkurencja była dość wysoka.
Tylko że ja nominowanego filmu nie widziałem.
Ogólnie mam jakieś zaległości... ach ten WoW. :/

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2006 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
teraz czeka mnie Battlestar Galactica, film-pilot plus dwa sezony do obejrzenia.


masz to na dvd i chcesz sie podzielic? (ofkors za wynagrodzeniem trudów - bo nie chce mi sie sciagać jeszcze całego 2go sezonu i od od 4 w zwyż z pierwszego

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Edytowane przez t0d dnia 06-03-2006 o godz. 17:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2006 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:39.    Strony (41): « First ... « 36 37 [38] 39 40 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions