Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Half-Life 2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Hf2

Tutejsze forum HF praktycznie nie istnieje, więc pytanie zadam tutaj:
Kupować czy nie kupować; warto grać czy nie; jakie są wasze pierwsze wrażenia?
Dziś widziałem gierkę w media markt za 120. To cena normalna czy gdzieś jest taniej?

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Half-Life 2

Eee, slepy jestem czy nie ma odpowiedniego dzialu dla tej gry? W ogole cos cichaczem przeszla na boardzie...

Gdyby ktos chcial pare screenshotow i slow to zapraszam tutaj.

Grafika na maksymalnych detalach jest i powalajaca i brzydka (tekstury na scianach). A pograc mozna nawet na 9800 Pro + 512 MB RAM-u.

Czekalem na nia od roku po wydaniu "jedynki" i nawet sobie nie zagram. Zabawne.
Gdyby ktos mial przyjemnosc niech sypnie screenami i parametrami sprzetu na jakim do tego doszlo.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Rejstracja w steamia trwa 2h.

Cena jest ok.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Ja mam to 9800 i 512 i na 1024 lazi plynnie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

I jaki proc do tego?

PS
Hehe, rozumiem, ze napisalem swoj topic zaraz po killertowa i ktos je scalil?

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Re: Hf2

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

Kupować czy nie kupować; warto grać czy nie; jakie są wasze pierwsze wrażenia?



http://jax2.zenblue.net/hl2/
Polecam obejrzec filmik... przedstawia pierwsze 20minut gry
Rewelacyjna grafika, swietna fizyka , swietnie zrobione modele, zachowanie postaci... akcja jak z filmu, jestem pod duuuuzym wrazeniem ! :>

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 02:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

No niestety ale ja na swoim sprzecie sobie nie pogram
Coz moze kiedys jak dokupie sobie jeszcze kilka czesci do kompa Ale gierka robi wrazenie...

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 05:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
I jaki proc do tego?



2,4 @ 3,0

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 06:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

http://chopin.man.bialystok.pl/~mihn/hl2/1.jpg
http://chopin.man.bialystok.pl/~mihn/hl2/2.jpg
http://chopin.man.bialystok.pl/~mihn/hl2/3.jpg
http://chopin.man.bialystok.pl/~mihn/hl2/4.jpg
http://chopin.man.bialystok.pl/~mihn/hl2/5.jpg
http://chopin.man.bialystok.pl/~mihn/hl2/6.jpg
Screeny bodajrze z Laptopa P4 1.5, GF FX 5300 oraz 1024MB ramu =]

:>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LD
Ich bin Danziger



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: FreiStadt DanziG

http://yogi_131.webpark.pl/screeny.html kilka screenow z gry zrobionych na szybko przez mojego kumpla... all detale max 1024/768
Ath XP1700+ / 256ram / ti4200

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LD Znajdź więcej post'ów przez  LD Dodaj LD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Czyli posaidajac gf4 ti4200 + 512 Mb ramu + proc AMD 2000 Ghz jest sens pchania sie w HL2 ? :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

to i tak ramu potrzebuje
jutro karta idze się palić :>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
to i tak ramu potrzebuje
jutro karta idze się palić :>




ale gf4ti styknie ? :>

I czy jutro idziesz na grila tzn idziesz smazyc grafe ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez LD
http://yogi_131.webpark.pl/screeny.html kilka screenow z gry zrobionych na szybko przez mojego kumpla... all detale max 1024/768
Ath XP1700+ / 256ram / ti4200



na takim rzechu to dziala w takich detalach?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MephiR
Commodore ROX!



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bytom

Ludziska, to ja sie męcze i pisze na hl.fpp.pl, a wy tam nie zaglądacie? Jest tam wszystko; od dokładnych wymagań sprzętowych po cenę edycji kolekcjonerskiej. Wpadlibyście tam od czasu do czasu...

__________________
MephiR's Homepage

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MephiR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MephiR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MephiR Dodaj [FPP]MephiR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MephiR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Co to znaczy dokladne wymagania sprzetowe? Najlepiej jak sie ludzie beda wpisywali z konkretna konfiguracja i mowili jak toto brykalo badz pelzlo. Ja tam slyszalem, ze trzeba miec X800 albo 6800. A tu juz na 9800 Pro i 512 MB RAM-u mozna sobie spokojnie pograc.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LD
Ich bin Danziger



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: FreiStadt DanziG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
na takim rzechu to dziala w takich detalach?!


hmm jakos dziala... tzn grac sie nie da t bylo tylko pod screeny odpalone ale na med detalach da sie pograc prawie "spokojnie" mysle ze z 512 ram da sie jzu pograc ladnie...

aa ta karta na ti4600 krecona jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LD Znajdź więcej post'ów przez  LD Dodaj LD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

ja już ojca na dodatkowe 256MB namówiłem =]
bedzie gut

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Grał ktoś może na r9600? Jak chodzi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

widze ze czas dokupic ram i grafe
Nawet FarCry mi chodzi jak by sie stroboskop wlalczyc, wiec nie podchodze do HL 2

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Wymagania sprzętowe zjadły mój komputer jako przekąskę Ogólnie nie pogram sobie na swoim kompie.
Bardziej interesuje mnie to czy HL 2 jest godnym następcą 1. HL ??
Jakiś czas temu czytałem pewną recenzję Doom'a 3. Dość krytycznie potraktowała grę. Głónie rozchodziło się o to, że większoć scen została wyreżyserowana w grze, co praktycznie eleminowało ponowną grę od początku po krótkim okresie czasu.
Czy to samo można zaobserwować w HL 2 ??
Czy te interaktywne filmy są aż tak warte tego całego szumu jaki wokół nich się dzieje ??

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Właśnie trwa instalacja. Wrażenia niedługo. Koszmarne to pudełko. Tylko 2 sloty i napchane na chama do środka 5 płyt. Instrukcję łaskawię przemilczę. No i cd'key na odwal naklejony. Jak zagram to zdam relację.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez G.mbit

Czy to samo można zaobserwować w HL 2 ??
Czy te interaktywne filmy są aż tak warte tego całego szumu jaki wokół nich się dzieje ??


Ja juz w beta to widzialem.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Właśnie trwa instalacja. Wrażenia niedługo. Koszmarne to pudełko. Tylko 2 sloty i napchane na chama do środka 5 płyt. Instrukcję łaskawię przemilczę. No i cd'key na odwal naklejony. Jak zagram to zdam relację.


ty weź tak nie szpanuj tym oryginałem bo to i tak ci ojciec kupił

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Właśnie trwa instalacja. Wrażenia niedługo. Koszmarne to pudełko. Tylko 2 sloty i napchane na chama do środka 5 płyt. Instrukcję łaskawię przemilczę. No i cd'key na odwal naklejony. Jak zagram to zdam relację.

True, true...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Właśnie trwa instalacja. Wrażenia niedługo. Koszmarne to pudełko. Tylko 2 sloty i napchane na chama do środka 5 płyt. Instrukcję łaskawię przemilczę. No i cd'key na odwal naklejony. Jak zagram to zdam relację.

Juz przed premiera bylo wiadomo, ze nie bedzie instrukcji, wiec... no. To jest takie powolne nastawianie na sprzedaz przez Internet. Instrukcja w gruncie rzeczy jest niepotrzebna. Gdyby bez niej gra kosztowala mniej to jestem "za" :>
Chociaz slyszalem tez cos o tym, ze instrukcje do HL2 stworzy jakas firma i bedzie sprzedawac jako osobna "ksiazke".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

U mnie na amd 1800+, 256ddr, r 9100, w 800x600 modele na medium, textury i shadery na high, bez cienii, scina strasznie ale grac sie jakos da, chociaz wolno to idzie. Pogralem 2-3h, przeszedlem 3 rozdzialy i gierka srednia jak na razie. Moze dlatego, ze mi scina, ze nie moge zobaczyc grafy w pelnej okazalosci. Nie wiem. Poczatek na stacji i ucieczka po dachach w porzadku, ale pozniej cos cienko. Jak na razie przez te 3 rozdzialy, szedlem tylko przed siebie wytyczona sciezka, w 1-2 momentach trzeba bylo cos odkrecic/zakrecic. Nawet postrzelac zbytnio nie mozna bo raz na jakis czas pojawi sie 3 wrogow. Dobrze jest, chociaz ja jestem ciut rozczarowany. Far Cry mnie bardziej przyciagnal, mimo iz bylo z nim duzo klopotow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

No ostatni post jest lepszy, ale i tak muszę sprowadzić temat na dobre tory.
MAM GŁĘBOKO W WIADOMO CZYM na jakim sprzęcie chodzi, czy nie chodzi.
Interesuje mnie tylko grywalność, czyli wasze wrażenia z gry.

btw gazdzik, może grałeś na "hurt me plenty"

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Hola, hola. Jestem wspolwlascicielem tego tematu. Nadal chce zeby kazdy kto gral podawal tez swoja konfiguracje sprzetowa.

Gazdzik - jedynka tez sie tak zaczynala. Powoli, powolutku. Malo wrogow, nic nie wiadomo... i nagle... Mmmmmmm :> Cos czuje, ze za jakis czas napiszesz duzo zachwytow (czyt.: mam nadzieje, ze napiszesz duzo zachwytow).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 03:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

hm... koncze 4 rozdzial i sie zaczelo cos dziac wreszcie . Plywam i jezdze takim gownem z 6 drutow (tak to wyglada, jak sie nazywa nie wiem ), mam tam karabinek, rozwalam helikopter, uciekam przed minami. Mocno scina, totez na medium textury zmniejszyc trza bylo. Niedlugo 5 rozdzial i wreszcie bedzie gravity gun (w recenzji gamespy jest napisane, ze dostaje sie go po cwiartce gry, wiec niedlugo powinien byc .
A jesli chodzi o HL1. Gralem jakis czas temu i utknalem na 1-szym bossie, jesli tak to mozna nazwac. W ziemii jest dziura i z tego wystaje i zjada mnie taka jakby hydra. Probowalem rzucac granaty do tej dziury ale to nic nie dalo . Ktos pamieta jak to przejsc?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:05.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions