Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Losowanie SGL zakończone
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking No nareszcie ja ocenie sytulacje

Wychodza moim zdaniem

Napisalem w nietorych grupach wiecej bo nie jestem pewien w 100%

Grupa 1.

-PointNet -zO -PBT -SMARTIA to kompletna zagadka ??

Grupa 2.

-Hezbolah
-Freedom -USL ciekawe?? nie sadze



Grupa 3.

-Ground Zero
-NFU -Ic ciekawe pytanie???

Grupa 4.

-SlizG|2D|
-Marines

Bez kometaza wkoncu ja jestem w SlizG|2d|.

Grupa 5.

-Null
-Rispekt -KT no ciekawe jak KT da sobie rade po odejsciu Sadama?
Grupa 6.

-YES
-SlizG|3D|

Grupa 7.

-FX -IM -PLUS
no tu to trudno powiedziec

SlizG|DZD| mam nadzeje ze im sie uda bo tam jest osoba na ktorej mi zalezy [dziewczyna]




Grupa 8.

-quest -1410 ciekawe kto na 1 a kto na 2?

Grupa 9.

-Sphere^Slv.
-CoolNet

bez kometaza

Grupa 10.

-SPEC
-AOD

Grupa 11.

-Sphere^Gld.
-Sphere^Int.

Grupa 12.

-BOR
-BD -STER pytanie????

Grupa 13.

-GSSG
-NBK Squad


Grupa 14.

-mobb
-GryNet
-CS

wszycy maja klopoty kazdy klan z tej grupy
Grupa 15.

-BRO
-Cela -SlizG|1d| pytanie??


Grupa 16.

-P12
-TheVa

bez komentaza

Grupa 17.

-nG^
-GGS -3RD tu moze byc ostra walka


Sorki ze nie mam polskich liter bo klawka zwalona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking PALN PLAN

W piatek lub sobote mecze sei zaczynaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Trapper dopisales w koncu ta jedna osobe do skladu STER??? Pozatym to chyba ktos wam php-nuke'a ro******, wyglada na to ze upgrade'u sie nie umialo przeprowadzic...

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
Trapper dopisales w koncu ta jedna osobe do skladu STER??? Pozatym to chyba ktos wam php-nuke'a ro******, wyglada na to ze upgrade'u sie nie umialo przeprowadzic...

co do tego PHP-Nuke to czesto nie dziala,
TRAPPER mowi ze wylacza czasem, choc nie wiem po co i dlaczego...ale nie wnikajmy przeciez to TRAPPEREK!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Może małe sprostowanie

Hierarchia Slizg SERVER.

Linux administrator- Kajtek
Strony & Q3 Servers Administrator -Gazi
CS administrator i praktykant w linux server i storony : TRAPPER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

BUEHHEHEHE, 'wylacza'? Ciekawe co. Tak sie sklada ze nuke'a znam bardzo dobrze, a tamte komunikaty bledow to albo wylaczony mysql, albo ktos nie poprawil configa po upgrade'dzie...

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: No nareszcie ja ocenie sytulacje

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
...
Grupa 5.

-Null
-Rispekt -KT no ciekawe jak KT da sobie rade po odejsciu Sadama?
...



LOL ! Sadam nie gral ani jednej klanowki i nie pojawil sie na zadnym treningu. Wiec wiez mi i bez Sadama sobie dobrze poradzimy. KT owwwnz

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Re: No nareszcie ja ocenie sytulacje

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Grupa 12.

-BOR
-BD -STER pytanie????


ROTFL! Co to za BD ????

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

hahahah!
TRAPPER te niektore twoje typy sa poprostu tak smieszne
echhh
a co do BD
to Black Devils,
nie znasz?
nie mozliwe JACK!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JEdi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm ... mysle ze grupa 5 nie jest taka pewna ... mysle latwo skory nie oddamy (mam taka nadzieje)

rISPEKt roolz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 15:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spawn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 100 lica

Exclamation

Heheheeheh!
Ładnie się dzieci bawicie w typowanie zwycięzców, ale co tu dużo gadać Ślizg |2d| bedzie górą w całym turnieju (ofkoz jak bede )

__________________


O.K bez odbioru

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spawn Znajdź więcej post'ów przez  Spawn Dodaj Spawn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spawn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

To jakis turniej bedzie??
A ja klanu nie mam???
Mam nadzieje ze to wawa to moze sie wkrece gdzies

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

mozesz isc do nozownikow, chetnie cie przyjma

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
v1rus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Aleksandow kujawski

Talking

He He tak se czytam te wasze typy i wg mnie to jest bezsens bo duzo moze zalezec od dyspozycji klanu pingu od tego czy pojawia sie wszyscy na necie [bo niektore klany sa rozrzucone po calej polsce] od cd keyi :p i takich tam pierdul moim zdaniem nasz klan powalczy ;pp a moze nie ? sam nei wiem byla by jazda spotkac sie z wszystkim najlepszymi w csa w pol i byc wsrud nich

I mam pytanie do trapera bo koles z klanu Outlaws zadal mi dzis pytanie czy gramy na charges only ? ;p czy jest jaks inna mozliwosc ?



Gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil v1rus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do v1rus Znajdź więcej post'ów przez  v1rus Dodaj v1rus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać v1rus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

quote:
Napisane oryginalnie przez JEdi
hmm ... mysle ze grupa 5 nie jest taka pewna ... mysle latwo skory nie oddamy (mam taka nadzieje)

rISPEKt roolz



No mam nadzeje Dawno nic nie gralismy powaznego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zycze szczescia dziewczyna ze slizgu ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 09:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Moge smialo powiedziec ze pbt bez zadnych problemow powino wyjsc z grupy ale i dojsc do 4 rundy (wkoncu nie ma tam kogos wysmienitego )

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:44.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions