Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Informacja w sprawie serwera
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Informacja w sprawie serwera

Pare slow o serwerze Eagle's Nest PL.

W zwiazku z insynuacjami paru debilow mialem serdeczna ochote wycofac sprzet zakupiony przez scene i walnac im w te glupie ryje z uprzejma sugestia, aby kretyni sami zalatwili cos dla innych. Szczerze mowiac, byloby to rozwiazanie dla mnie optymalne.

Przez ostatni tydzien bylem dosc zajety i nie bardzo mialem ochote w wolnych chwilach zajac sie sprawa. Porozmawialem jednak wreszcie z czlowiekiem, dzieki uprzejmosci ktorego serwer dziala, i zmienilem zdanie. Zmienilem, gdyz gosc nie dosc, ze wyswiadczyl mi przysluge, nie dosc, ze sie fatygowal, to wskutek mojej prosby o postawienie serwera T2 zainwestowal dodatkowo w zakup 1 GB RAM-u. I niby sie RAM nie marnuje, ale tez gdy cos dziala, nie trzeba go dokupowac, prawda?

Zatem, aby kretynizm niektorych durniow polskiej sceny T2 dodatkowo nie narazil czlowieka na ponoszenie zbednych kosztow, zdecydowalem, ze nie wycofam sprzetu (choc powinienem).

Uprzedzam: jeszcze jedna aluzja jakiegos debila dotyczaca sposobu zalatwiania serwera, a serdecznie *******e wszelkie konwenanse i osobiscie ten sprzet wpakuje takiemu typowi w ryja. Mam nadzieje, ze slownictwo uzyte w tym akapcie jest w miare zrozumiale, nawet dla wyrafinowanych intelektualistow.

Uwaga druga: nie zamierzam na tym serwerze grac. W zwiazku z powyzszym o wszelkich klopotach prosze mnie informowac mailowo: [email protected].

Uwaga trzecia: rozszerzenie konfiguracji serwera o jakiekolwiek elementy nastapi wylacznie wowczas, gdy dostane skonfigurowane pod evolution moda pliki i bezposrednie linki do plikow instalacyjnych.

Uwaga czwarta: sprzet, na ktorym fizycznie stoi serwer T2, nie jest sprzetem zakupionym przez scene. Procesory sceny nie dzialaly z czestotliwosciami powyzej 1.8 GHz. Obecnie serwer stoi na dwuprocesorowym kompie z procesorami Barton 2.26 GHz, 1 GB RAM. Na kompie procz serwera T2 chodzi serwer BFV i AOT, co moze sporadycznie produkowac lagi wynikajace ze wspoldzielenia urzadzen I/O. Lacze to 622 mbity, z bramka do TPSA wykazujaca packet loss (nie wiem, jaki jest ostatnio, nie gralem). Jesli komus nie odpowiada taka sytuacja, bardzo prosze dac znac, nie moge sie doczekac drugiego pretekstu.

Uwaga piata: Nie kontroluje poprawnosci dzialania serwera. Jesli nie chodzi, wasz zakichany obowiazek sie pofatygowac i wyslac mi maila.

Uwaga szosta: Nie interesuja mnie zadne dalsze sprawy z adminowaniem serwerem. Robta co chceta, a jesli chceta cos, co wymaga zmiany w plikach konfiguracyjnych, podsylajta skonfigurowane odpowiednio pliki.

Uwaga siodma: Zdaje sie, ze serwer jest w chwili obecnej niewidoczny z zewnatrz (choc procesy dzialaja), wieczorem postaram sie sprawe rozwiazac. Usune rowniez mape Gas Mask SE (trafi tam zwykla Gas Mask), pojawia sie rowniez mapki z Europacka 3. Na tym moja inwencja sie konczy.

I to na tyle. Uwagi i komentarze, szczerze mowiac, mnie nie interesuja, wiec mozecie je sobie darowac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2004 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DiSiNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Smile

Nie darujac sobie jednak komentarza, stwierdze, ze jak dla mnie to bomba

__________________
sYs|DSinner

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2004 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DiSiNi Znajdź więcej post'ów przez  DiSiNi Dodaj DiSiNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DiSiNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

A ja jeden z czołowych kretynów polskiej sceny T2 mam jedno tylko pytanie...
Kiedy zostanie "poprawiony" LakRabbit na Orzełku?
Bo tak się składa że jestem wielkim fanem tego moda, a na większości serwerów z Lak-iem gra się ciężko.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2004 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:01.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions