Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > Polski mod do JK2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Seban
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Polski mod do JK2

Zapraszamy chętnych do pomocy w tworzeniu moda "The first Emperor". Potrzeba ludzi, którzy mają doświadczenie w robieniu:
-modeli,
-skinów,
-animacji, (mogą być Nekromaci )
-textur,
-dźwięków,
-muzyki,
Przydadzą się także programiści. Chętnych proszę o kontakt.
Mój e-mail: [email protected]
Potrzebne są próbki waszej pracy. Dołączcie je do swoich mail-i.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 17:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Stuknij się w głowe

Jeśli chcesz zrobić moda, to nie zaczynaj od zebrania ludzi, którzy zrobią wszystko za ciebie (połowy ludzi qtrych wymieniłeś w Polsce po prostu nie ma).

Robienie moda to świetna sprawa, ale jako begginer musisz wykazać się większą inicjatywą, ja zaczynałem, to wiedziałem jak się robi modele, tekstury, no i mapki takie sobie , a i tak moja niewiedza wyszła w trakcie tworzenia, lecz w końcu wyszedłem na poziom (śmiale powiedzieć to mogę) światowy.

Jeśli chcesz robić moda, musisz sam coś do niego wnieść, inaczej nikt się do Ciebie nie przyłączy...

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Nie tak mocno JeloneK - zniszczysz jego zapał...

Może On zna sie na tym co chce od innych (w końcu WYMAGANE są próbki).
Ja go rozumiem - dużo umie, ale robienie moda to dla jednej osoby troche za wiele pracy i potrzebuje pomocy.

No a ludzi umiących robić to co chce jest w POLSCE dużo - nie jesteśmy CIEMNYM narodem - Tylko Jasna Strona Mocy jest tą właściwą drogą
To że ludzi ci mają inne zajęcia i nie mają ochoty być poddawani testom (próbki) to inna sprawa
Nie bądź zdziwiony Seban jeśli nie bedziesz miał żadnej odpowiedzi ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

No ba

Jasne, człowieka od dźwięku, skinów, textur i mapznajdziesz, ale od modeli jużtrudniej, nawet ja JESZCZE nie umiem robić modeli do JK2

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

A może właśnie ON umie robić modele do JK2 - i ma już cały skład

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seban
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Co do Waszych komentarzy. Znam się na tym co robię.
Szukam ludzi do pomocy, bo mod, który chcę przygotować to RPG, a jak wiadomo RPG zabierają dużo czasu nie tylko, kiedy się w nie gra. Mnóstwo potworów, przedmiotów i dużych światów to są atuty tego typu gier. Jeden człowiek NIE jest w stanie wyrobić się z tak dużą liczbą zajęć. Co do tego, że w POLSCE NIE MA ludzi, którzy potrafią lub chcą pomóc w tego typu przedsięwzięciach, sądzę, że jesteś w błędzie. To, że NAWET TY nie potrafisz robić modeli do JK2 nie znaczy, że nie ma ludzi, którzy to potrafią. Jedną z takich osób znam i już zaangażowałem. Zresztą nie jest wykluczone, że zmienię engine. Mam nadzieję Łosiu (bez urazy stary, ale po tym, co napisałeś ta xywa bardziej do Ciebie pasuje ), że następnym razem lepiej dobierzesz słowa i staranniej przemyślisz swoją wypowiedź. Dziekuję KnightLoreFC
za wstawienie się za tym projektem i poważne potraktowanie sprawy . Jest sporo racji w tym, co napisałeś JeloneK. Wielu ludzi zaczyna od szukania "wołów", które następnie "zaprzęgnie do pracy", ale to nie sprawdza się w moim przypadku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 17:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seban
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

Sorry za tego łośka JeloneK.

Edytowane przez dnia 18-07-2002 o godz. 18:47

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 17:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seban
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

Polak potrafi (jak chce). Próbki pracy nie mają odstraszać, chcę tylko mniej więcej poznać umiejętności delikwenta, chcę, aby ten mod reprezentował sobą pewien poziom (jeśli chodzi o estetykę), a nie mam dość czasu (engine szybko się starzeją, takie czasy) by zrobić to, co zaplanowałem. Jeśli ktoś czyta ten tekst i chce spróbować swoich sił niech się nie boi. Chodzi o to, żeby nie werbować całkowitych nowicjuszy, mogę przesłać tutoriale, jeśli ktoś nie jest ekspertem, ale umie i chce pomóc to witam na pokładzie.

Wracając do stwierdzenia, że w Polsce nie ma ludzi, którzy mogą mi pomóc, to całkowicie nie zgadzam się z Tobą JeloneK. Czym my Polacy różnimy się od tych "wspaniałych" Amerykanów. Jesteśmy głupsi? To, że sytuacja finansowa w obu krajach jest drastycznie różna nie znaczy, że u nas brakuje ludzią umiejętności.
Przemyśl to.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 18:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Z szacunkiem prosze, kiedy ja robiłem mody to ty jeszcze sikałeś w pieluchy .

Nie przekreślam Polaków, wręcz przeciwnie, chce pomóc tworząc 3.wymiar, ale nie o tym. Mówiąc że w Polsce nie ma ludzi bawiących się w te klocki, nie mówiłem tego pod wpływem chwili. Moje wypowiedzi są przemyślane, o tym mogę cię zapewnić. Ja mówię ze swojego doświadczenia. Kiedy robiłem Renegade Q3Mod, to od początku zbierałem ekipe, i co? Po pół roku przyłączył się DexteR i pomógł z kodem, minęło pare miechów i Knight Lore przyłączył się i zwolnił mnie z map. A kiedy potrzebowałem człowieka do pomocy przy modelach, to zajeło mi tydzień znalezienie odpowiedniej osoby ze stanów. Czym amerykanie są od nas lepsi? Są lepiej zorganizowani, bogatsi (więcej ludzi ma stalki, i to porządne, a nie jakieś tam SDI), i jest ich 3x więcej .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

No tu JeloneK ma racje.... Piwa mu dać !!!!
JeloneK - inna sprawa, że może ludzie z Polski nie byli zainteresowani MODEM RENEGADE ....
Ale z tego co wiem, (widalem już kilka Polskich projektow MODow do Q3A...) to zawsze sie to KIEPSKO konczy... Podstawowy problem : brak ludzi...
Ale nie zniechecam i bede sledzil (o ile bedzie gdzie) postepy prac, aczkolwiek NIENAWIDZE RPG ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

U nas nie brakowało ani ludzi, ani umiejętności, tylko morale spadło ...

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:25.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions