Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sensitivity...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

dobra hardocrowal ... :)

Oki Eustachy ,ale nie chce mi sie np jezdzic do Angli po czad podkladke wolalbym dostac ja gdzies blizej w POlsce ,a ja widze tylko jakies Verbatimy , Myszki mIki , te Epikowskie zelowate poprostu lol teez chcialbym miec dobra

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam zamiar sobie taką zamówić

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Macie problemy Ja mam podkladke z Lemingami, ktora u mnie jest od prawie 5 latek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Unhappy aha ja mam pytanie ;/

mam pytanie
Czy ktos by mi mogl przedstawic dokladny wyglad explorera bo nie wiem czy gosc na gieldzie chce mnie oszukac czy o jest serbrne czy biale ?
Aha i cene jak mozna

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Re: aha ja mam pytanie ;/

quote:
Napisane oryginalnie przez Izzy
mam pytanie
Czy ktos by mi mogl przedstawic dokladny wyglad explorera bo nie wiem czy gosc na gieldzie chce mnie oszukac czy o jest serbrne czy biale ?
Aha i cene jak mozna



Wystarczy popatrzec pare postow wyzej... ale spox...

Explorer cena okolo 200 zl. Nieuzywana w sklepie. A wyglad ???
Hmm... Taka oplywowa... nie mam pojecia jak ci to moge zobrazowac koloru tez nieznam ale pewnie jest pare... proponuje poszukac po jakis sklepach internetowych moze tam znajdziesz...
ps
szukalem troche ale nic
ps2
sam chce qpic explorera ale to kosztuuuuje

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Jesli chcecie grac to przede wszystkim ... trzeba liczyc na siebie Spojrzcie na Neo ->> gra na zwyczajnym komputerze, bez zadnych bajerow, a jak wymiata ...

__________________
Jedni jedzą, aby żyć, inni żyją, aby pić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Hammer
... Neo ->> gra na zwyczajnym komputerze...


Więc nie grajcie na OGC (joke )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[f|cs] kot3k
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking sens

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK


Więc nie grajcie na OGC (joke )



hehhehehehe ja tam nigdy nie gralem na ogc a co do sensa gram w cs'a 12 miechow i gram na 12 gralem teraz przestawilem sie na 6 (zOnK z fcs mi kazal ) i powiem tak "im mniejszy sens tym gorzej gras z " a moze sie myle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 13:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

First Person Perspective loool :PP

Juz mam ta upragniona myche przez wszystkich POlakow )
Tylko pochrzanily sie stareowniki mi zamiast to Explorera to do zwyklej Intelli Mouse P
Jutro jade z tym do goscia.
Jak chodzi ta myszka poprostu super + sens HeatoN'a w sam raz

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
X1R0X
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja jestem z wawy i nigdzie tej myszki nie moglem znalezc - moze mi poradzicie gdzie ja dostane ( chodzi mi oczywiscie o Intellimouse Explorer 3.0)
Widzial ja ktos na gieldzie moze jakies konkretne nazwy sklepow adres tel i wogole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 13:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

eee...ja tam mam swoją myche i mi odpowida....a odpowiada mi kazda byle by miala kulkce, dwa przyciski, plynnie chodzila

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Cool

phi... ja tam mam a4 techa jakiegos za 30 zl i klawiature jakas bezprzewodowa logitecha ktora zabralem ojcu... i gra mi sie naprawde dobrze.... wedlug mnie klawiatura jest takze dosc wazna... jak w kafejce sa takie ze z 10 razy trzeba na reload nacisnac zanim zalapie to sie plakac chce . a tak wogole to nie myslcie ze jak macie mychy za 3000013 zl ($?) jestescie (duzo) lepsi !

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehe...dzisiaj wrocillem do domu wyjelem z szuflady 3 stare mychy i je wyczyscilem wypucowalem i wogle jutro sprawdze qtra lepsza

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
hehe...dzisiaj wrocillem do domu wyjelem z szuflady 3 stare mychy i je wyczyscilem wypucowalem i wogle jutro sprawdze qtra lepsza

Jeszce wywoskuj je, postaw w szafce, i zrób podpis 'Moje najlepsze myszki'

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 03:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ja tam mam sensa 3.1 i w rozdzialce 800 x 600 i w zaleznosci na jakim gram monicie (19 ,17 ,15 ) zmieniam sensa od 2.8 do 3.3

Kiedys grlame na sensitivity 8 i prawde mowiac to wszystko jest kwestia przyzwyczajneia i opanowania reki
JA swoje sensitivity wybralem takie zebym mogl jednym niezbyt dlugim ruchem dloni obrucic sie za siebie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rQm_
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: w domu :)

Widze ze wiekszosc tu gra w rozdzielczosci 800x600 ... ja tam wole 1024x768 czy jakos tak ... gram na monitorku 15' ..... kompa nie mam oszalamiajacego ale jakos ciagnie ta rozdzieczosc.. nie wiem ale w 800x600 jest dla mnie troszke duza trudniej mi trafic.... a moje sensityvity wynosi 1.95 ... gra sie w sam raz ..... moja mycha to logitech wingman

__________________
Nobody is perfect but im pretty fucking close (c)Clawfinger

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rQm_ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rQm_ Znajdź więcej post'ów przez  rQm_ Dodaj rQm_ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rQm_ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

lol :)

Wlasnie pozostaje sie zapytac Nea na jakiej grac i moglby wrzucic swoj cfg ;D , na fpp

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Murfeusz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja z poacztku gralem na 6.3 teraz gram na 3.0 i jest duzo lepiej niedlugo moze zejde pozniej 3 zaobczyc jak sie gra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 18:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
J0xer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking Sens

Kiedys gralem na 8 ale zrozumialem bląd i teraz gram na 2.
(niezła celność ! )..i pomyśleć że mój kumpel gra na 13.5 hehe
a tak wogule sprubujcie zagrac na 1.256 to dopiero celność..
( ale co z refleksem ;( ! )....

__________________
..::: J0x :::..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil J0xer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do J0xer Znajdź więcej post'ów przez  J0xer Dodaj J0xer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać J0xer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

a ja mam a4techa Optical GreatEye WheelMouse (ale szpan )
2 scrole
4 przyciski
sens na 5.6

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

a4tech solo 315

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
Ja osobiscie uzywam myszki a4tech solo 315:



moge ja polecic.. gra sie zajebiscie (przynajmniej mi) a cena.. bagatela 17 zl !!

z tego co wiem uzywaja jej rowniez [SPECNAZ]Neo i [P12]Wolf


c35 możesz mi dać dokładne parametry tej myszki bo mam zamiar sobie ją kupić !
BTW: fr3zzer, ty też jak możesz to daj jakieś dokładniejsze parametry swojej myszki .
BTW: c35 mamy w ten sam dzień i miesiąc urodzinki ^.^

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

heh.. to fajnie z tymi urodzinkami.. mam qmpla, ktory jest o rok starszy i tez tego samego dnia obchodzi urodziny..

a co do myszki..

wlasnie mi sie ******a.. krotko mowiac.. moze dlatego, ze odlaczalem ja "na beszczela" przy wlaczonym kompie...
otoz strasznie mi rwie.. nie da sie grac .. :/ dlatego bylem zmuszony podlaczyc starego a4tech'a - straszne gowno.. ale nie rwie.

a co do parametrof.. nie znam 2 przyciski, programowalna rolka (i przycisk zarazem) .. wygodny ksztalt.. dobrze (jak na taka cene) lezy w lapie..

wiecej infa na ten temat na www.a4tech.pl
to jest model solo 315 ..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

wysililem sie i poszukalem parametrow

*Programowalna rolka - przycisk
*mysz 3 przyciskowa
*doskonały, nowoczesny wygląd
*wysoka rozdzielczość pracy - 520 dpi
*nowoczesny mechanizm opto-mechaniczny
*wersja PS/2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking tnx !

Big tnx c35 za ten wysiłek ... już ją widzę na swojej pięknej podkładce z gry "Planescape Torment"...
BTW: Ja jestem od ciebie o rok młodszy c35 .
BTW2: Ta podkładka jest extra, nie dość, że płaska to jeszcze nie ślizga się po biurku (co trochę przeszkadza podczas gry...) 8).

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Discopololive
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Heheheh mastahy ja mam A4 SWW - 23 ..... gram na 400x300 bo mi komp nie wyrabia na wyzszych i tak ledwo 30 klatek wyciaga a gram na sensie 6.5 kiedys uparcie trzymalem sie 3 ale to jeszcze w beta 7 i 1.0 potem przyszla dluga przerwa .... krotko 1.3 i wtedy experymenty z 7 i w 1.5 zostalo finalnie 6.5 i tez nie widze roznicy pomiedzy rodzdzielczoscia a sens. Ps czy na 10 klatkach podczas walki mozna widziec cokolwiek

__________________
Tak wrocilem zeby siac post...y i krzewic discopolo w miastach ... ludzie nie wiecie co tracicie ))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Discopololive Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Discopololive Znajdź więcej post'ów przez  Discopololive Dodaj Discopololive do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Discopololive prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Discopololive
Ps czy na 10 klatkach podczas walki mozna widziec cokolwiek



Oczywiście ze można! Ba... nawet na 5 fps sie da Wiem coś o tym bo sam na swoim wysłozonym juz kompie mam srednio 10-20 fps

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Ja uzywam myszki A4-Tech WinBest 4D+

podkladki zelowej Empik (mowcie co chcecie, jest genialna), sensitivity 3,5 i gra mi sie bosko

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mam teraz Logitech Mouse Man Dual Optical i gram na sensie 1.6 ..wczensiej bylo 2.2 ale nowa mycha jakos inaczej jeździ

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
David-von-Kalah
M@st@h Adm!n1str4t0r



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Warszawa/Wilanow/Domek

ja gram na Neo-802, parametry:

Mysz 2 klawiszowa
Zgodna z Windows® 3.X/9X/2000/ME/NT 4.0
Doskonały i nowoczesny kształt i wygląd
Rozdzielczość 520 dpi.
Wysoka szybkość poruszania kursorem.
Nowoczesna technika opto-mechaniczna.
Wersja Serial, PS/2, USB.

i hmmm.... jak mam dac rysunek?

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil David-von-Kalah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do David-von-Kalah Znajdź więcej post'ów przez  David-von-Kalah Dodaj David-von-Kalah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać David-von-Kalah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a jakie sensitivity ??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:29.    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions