Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > the hardcore challenge
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

the hardcore challenge

jesli ktos ma jakies pomysly, jest chetny do wspolpracy to zapraszam

http://fajnyboard.horison.ltd.pl/vi...;forum=1&22

http://fajnyboard.horison.ltd.pl/vi...p?forum=7&1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rave
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wa-wa

Cool Pytanko

***Na dzien dobry zaznaczam ze sa to tylko moje chore mysli i nikt nie musi sie nimi sugerowac***

Ogolnie to pomysl bardzo fajny szczegolnie z szybsza zmiana broni i zatrzymujacym sie cg. Co do fizyki nie zmienial bym jej wcale wkoncu to ma byc q2 a jak ktos chce sobie polatav na q2dm1 to niech odpali q3 z konwersja tej mapki.Moim skromnym zdaniam w q2 sa 4 bronie praktycznie niewykorzystywane w dm.

1. HyperBlaster - nie mam pomyslu jak go zmienic zeby byl przydatny (slyszalem pomysly ze na spawere z q1, ale czy to dobry pomysl niewiem i tak wyjdzie w praniu) , ja myslalem zeby pociski odbijaly sie od scian (ale tylko 1 raz) wtedy byla by to przydatna bron (wyjasniac nie trzeba)

2 Shotgun - mozna by go przerobic tak jak w modzie awaken - strzela 2 razy szybciej niz supershotgun i jest naprawde spox

3 Grenades - moze by przyklejaly sie do scian ??? (tylko kwestia detonacji - albo na ruch przeciwnika albo zdalnie) najlepiej zeby z 1 sec przed wybuchem dawaly jakis sygnal (mozna by w ten sposob robic takie fajne jumpy

4 Machinegun - ech tu wogule nia mam pomyslu ...

A z fizyki jesli miala byc jakas zmiana to taka ze jak kolo stoji i musie pier***** rakietke pod nogi to zeby odlatywal na odpowiednia odleglosc a nie dawal krok do tylu

Moze ktos uzna te zmiany za lamerskie , nie wiem nie interesuje mnie to zbytnio takiej est moje zdanie a forum jest do tego by je wyrazac.Uff

PS.Ja programuje troszke w javie i visual basicu (jesli byscie mieli problemy z napisaniem jakiegos algorytmu albo cos to moge sie w szkole popytac) niestety C++ mam dopiero na 2 roku wiec w tej materi wam niepomoge

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rave Znajdź więcej post'ów przez  Rave Dodaj Rave do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rave prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

http://fajnyboard.horison.ltd.pl/vi...p?forum=7&1


pierwsza wersja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

shotgun jak w awaken - zgadzam sie
hyperblaster - o polowe szybszy lot i damage 20
granaty - szybszy rzut, wybuch przy zderzeniu lub po 3 sek (do wyboru jako set) i wiekszy damage

quote:
A z fizyki jesli miala byc jakas zmiana to taka ze jak kolo stoji i musie pier***** rakietke pod nogi to zeby odlatywal na odpowiednia odleglosc a nie dawal krok do tylu



takei cos bylo w q2rock i jakos nie wzbudzilo zainteresowania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

anom jedno pytanko czy warto robic tego moda i robic odlam ? jezeli polska scena zacznie grac na tym modzie to pl-team wtedy nic nie zdola zrobic, wiec pytam czy warto robic "odlam" i grac na tym czyms czy moze lepiej zaczac grac na czystym q2 i go polubic takim jakim jest i zaistniec w swiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mawq
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Calkowicie sie zgadzam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mawq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mawq Znajdź więcej post'ów przez  mawq Dodaj mawq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mawq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rave
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wa-wa

Cool

A ja nie byl bym taki pewny czy wprowadzenie tego moda bedzie mialo ash tak ujemne skutki.Gdyby podejsc do tego z 2 strony to mozna latwo zauwazyc ze czesc ludzi nie gra w q2 bo :
bronie sie za wolno zmieniaja
nieodpowiada im fizyka
itp
wiec wprowadzenie tego moda wcale nie musi oznaczac ze mniej ludzi zacznie grac w "czysta wersje q2"
Jak taki jeden z drugim sprubuje THC i przekona sie do gry to wczesniej czy pozniej sprubuje baseq2
A przecierz nikt nie mowi ze wszystkie serwery maja byc stawiana na tym modzie.Poztym uwazam ze tak czy siak wszystkie turnieje i liga powinny odbywac sie tak jak dotychczas (bez THC) ,a wiec jak ktos bedzie chcial wziac udzial w turnieju czy w lidze to bedzie musial trenowac na normalnym kwaku.
A na samo wprowadzenie THC goraco czekam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rave Znajdź więcej post'ów przez  Rave Dodaj Rave do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rave prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

nie zmieniac hyperblastera, chyba ze przyspieszyc jego pociski

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

zobaczymy co z tego wyjdzie

pozatym scena i tak spi - jest lader - nikt nie gra
w lidze ktora robil zim z lootharem trzeba bylo sie prosic klanow jak hck czy 16v zeby zagrali polfinaly czy co tam - i wkoncu nie zagrali chyba :}


btw ilu z was wie ze na sv_airaccelerate10 idzie sie bardzie rozpedzic niz na sv_air 0

kilka demek

http://anomal.intercafe.bytom.pl/142.dm2
http://strony.wp.pl/wp/painsi/demos.zip
http://anomal.intercafe.bytom.pl/asd.dm2


zapewniam ze was zmiazdza ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

taa
ogolnie smierdzi na scenie leniem
PLQ2 SE THC jak to ladnie brzmi

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez eX3
anom jedno pytanko czy warto robic tego moda i robic odlam ? jezeli polska scena zacznie grac na tym modzie to pl-team wtedy nic nie zdola zrobic, wiec pytam czy warto robic "odlam" i grac na tym czyms czy moze lepiej zaczac grac na czystym q2 i go polubic takim jakim jest i zaistniec w swiecie?

exe wogole ciebie tutaj nie rozumiem
bedziesz rozkazywal ludziom w co maja grac ?
beda grali w to co im sie podoba najbardziej
btw. wierze w to ze jarek z przyjaciolmi stworzy tego THC i niedlugo na planetquaku przeczytacie o pierwszej lidze Q2THC

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

tia GL

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

byly juz podobne inicjatywy niekoniecznie w polsce aczkolwiek nigdy nie zostaly szeroko popierane i powstale w wyniku tego mody nadawaly sie najwyzej do jednorazowego pykniecia po lanie z kolegami...

http://www.planetquake.com/q2rock/

dopracowany, cycus glancus a mimo to jakos nei zdobyl poklasku - nawet nie 6000 odwiedzin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Weirdo
byly juz podobne inicjatywy niekoniecznie w polsce aczkolwiek nigdy nie zostaly szeroko popierane i powstale w wyniku tego mody nadawaly sie najwyzej do jednorazowego pykniecia po lanie z kolegami...

http://www.planetquake.com/q2rock/

dopracowany, cycus glancus a mimo to jakos nei zdobyl poklasku - nawet nie 6000 odwiedzin


widzialem demko na tym modzie
i wbilo mnie w fotel - przez jakis czas mialo najlepszy raiting na jakiejs bardzo popularnej stronie z demami - chyba na xtc-demos

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Weirdo
byly juz podobne inicjatywy niekoniecznie w polsce aczkolwiek nigdy nie zostaly szeroko popierane i powstale w wyniku tego mody nadawaly sie najwyzej do jednorazowego pykniecia po lanie z kolegami...

http://www.planetquake.com/q2rock/

dopracowany, cycus glancus a mimo to jakos nei zdobyl poklasku - nawet nie 6000 odwiedzin




ogladalem i w sumie pomysl dobry ale go przekombinowali

General Features:
- True instant weapon change (you have to feel this!)
- Through server settings you choose which weapons to start with
- All weapons and powerups are removed from the maps
- New physics
- Modified ChaseCam for first-person-view
- Voting



czyli szybka zmiana broni - spoko
jakas nowa fizyka - By changing the physics of the game a bit I've made it so that when you get hit you will fly a bit longer, higher and you will stay a while longer in the air - imho debilizm


ogolnie chodzi o to ze gra 2 kolesi 1/1 i jak ktos zginie to idzie do na koniec kolejki , a ten co byl na poczatku kolejki gra z tym co wygral


troche zamotane i wcale sie nie dziwie czemu to sie nie przyjelo - bo mi sie podoba tylko szybka zmiana broni z tego moda



pozatym trzeba umiec to zareklamowac, a jak koles byl jakims zwyklym graczem i trzeba dodac ze stany maja 5 razy wiecej ludzi niz polska to ciezko sie wybic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez -mkuh-

exe wogole ciebie tutaj nie rozumiem
bedziesz rozkazywal ludziom w co maja grac ?
beda grali w to co im sie podoba najbardziej
btw. wierze w to ze jarek z przyjaciolmi stworzy tego THC i niedlugo na planetquaku przeczytacie o pierwszej lidze Q2THC


lol do ciebie to pytanie nie bylo skierowane wiec eot a tak btw. to nikomu przeciez nie moge rozkazac w co maja grac i ja tez ciebie nie rozumiem ja tylko wyrazilem swoja opinie na tym forum ale chyba wiecej tu nie wroce znaczy poczytam se ale nie bede odpisywal bo widze nie ma to sensu..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez eX3

lol do ciebie to pytanie nie bylo skierowane wiec eot a tak btw. to nikomu przeciez nie moge rozkazac w co maja grac i ja tez ciebie nie rozumiem ja tylko wyrazilem swoja opinie na tym forum ale chyba wiecej tu nie wroce znaczy poczytam se ale nie bede odpisywal bo widze nie ma to sensu..


o co ci chodzi ze ''to nie bylo do mnie'' ? (gdzie to napisales)
piszesz "polska scena" - czy tego chcesz czy nie to ja siebie zaliczam do takiej. Ja tez wyrazilem swoja opinie na twojego posta. Btw. wydaje mi sie ze piszesz odpowiedz na kazdego posta (niekoniecznie kierowanego do ciebie) i nie patrzysz czy ta wypowiedz ma chociaz troche sensu. Chcesz miec jak najwiecej wypowiedzi (nie wiem czemu przeciez za 100 postow nie daja lizaka)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

mkuh zamotales.

tryby 1v1/ffa przelacza sie zmienna gamemode - jesli bedzie ustawiona na 0 gra toczyc sie bedzie 'normalnie' czyli dm.

w dm dochodzi takie cos: jesli ktos zdobedzie 4 fragi nie ginac zasady zmieniaja sie na podobne do q1'owego moda tag: ten, ktory zdobyl 4 fragi jest 'czerwony' i ma quada a pozostali niebiescy - maja armor i health protect w teamie... ten 'bajer' jest wysoce niepozadany - rockkills 0 wylacza go zupelnie.

jesli chcesz mozesz wlaczyc inne bronei ale nie bede sie rozpisywal: wszystko masz w manualu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez -mkuh-

Btw. wydaje mi sie ze piszesz odpowiedz na kazdego posta (niekoniecznie kierowanego do ciebie) i nie patrzysz czy ta wypowiedz ma chociaz troche sensu. Chcesz miec jak najwiecej wypowiedzi (nie wiem czemu przeciez za 100 postow nie daja lizaka)


lol mi mam daje za kazde 10postow dwa lizaki
btw. widzialem odrobinke tego thc i hmm moze bedzie i fajne...ale szczerze wolalbym juz w pm zagrac albo qw

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez eX3

lol mi mam daje za kazde 10postow dwa lizaki


to pozdrow odemnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez -mkuh-

to pozdrow odemnie


ok
btw planujecie jakis serw stawiac na thc? znaczy napewno tak ale kiedy itp. czy jest juz jakis konkretny termin wyjscia tego thc?
btw2 mkuh jako pierwszy zazuciles mi nabijanie postow, ja nie uwazam ze to robie ale jak ty tak uwazasz to bardzo mi przykro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs up Ale to jush bylo

Z tego co pamietam anomal to juz robiles thc kiedys... bylo spoko:
wiekszy odrzut z rakiety i raila;
wiekszy splash demage;
szybka zmiana broni;
to jest najwazniejsze... shotguna tez moznaby zmienic, ale HB moze byc, niektorzy go nawet uwielbiaja
Osobiscie uwazam ze HC to dobry pomysl i nie balbym sie podzialu tak malej sceny

pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:36.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions