Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Ktury klan RtCW jest najlepszy.
Ktury klan najlepszy?
You do not have permission to vote on this poll.
AGD 6 5.41%
Banda Swietego Mikolaja 7 6.31%
Bialo-Czerwoni 2 1.80%
BlitzKrieg 8 7.21%
C4 22 19.82%
Clan PL Hunter 6 5.41%
fUzzya 8 7.21%
Iron Cross 7 6.31%
KmH 3 2.70%
Poison 23 20.72%
Polibuda Gdansk Raiders 4 3.60%
Red White Eagles 0 0%
Sudden Offensiv 0 0%
TC 6 5.41%
Top Secret 9 8.11%
W sumie: 111 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

quote:
Napisane oryginalnie przez Sphere

no khem ja w tym topicu sensu nie widze


Chodziło mi o sens zdania a nie o sens topicu heh który w zasadzie pozbawiony jest sensu bo ma się nijak do rzeczywistości. A pomysł by kasować takie topici hmmm... no cóż pogratulować pomysłu .. stąd już niedaleko do jeszcze nie tak dawno wszędobylskiej cenzury... czyżby tęskonta ???

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

quote:
Napisane oryginalnie przez JohnnyR
A czy to ważne czy u czy ó ??? Ważny jest chyba sens a tu nagle wszyscy się okazali Doktorami Miodkami...



Doktor Miodek - tworca pracy o slowie k****

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Thumbs down Re:najlepszy klan

!THC! rOx !!!!! czemu nie ma THC ???

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Dlaczego nie ma THC :)

Wlasnie dlaczego nie ma THC wiem niezmiescił sie w ankiecie ale powinien byc zamiast innego klanu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

efekt zamierzony z goory zostal wykonany duzo razy ogladano ten temat a ja namieszalem w boadzie

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez Wiedzmin
przepraszam Valhalle za nieumieszczenie ich tu ale brakowalo miejsca przykro mi


TO VALHALLE przepraszasz a thc nie JAK mozesz twoja postatwa nie jest godna gracza :>

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

quote:
Napisane oryginalnie przez !THC!adi


TO VALHALLE przepraszasz a thc nie JAK mozesz twoja postatwa nie jest godna gracza :>




sorry gregory ale bralem pod uwage klanu w prl a nie t które nie biora udzialu w lidze a to co chcialem to zrobilem

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Litości

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
mysle ze najlepszy klan to ten z topic'a "Ktury"


KTURY RULEZ PO PROSTU...

Już chyba lepiej nic nie pisać, niż walnąć coś takiego...

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tfu: "ktury klan jest najlepszy?" :


MC.LEOUDow OCZYWISCIE!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 05:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Wiedzmin



sorry gregory ale bralem pod uwage klanu w prl a nie t które nie biora udzialu w lidze a to co chcialem to zrobilem



no masz szczescie

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gibi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Wink Ale popie............ ten topic

A u mnie dzis leje jak z cebra . Temperatura 18 stopni celcjusza wilgotnosc sporawa a cisnienie do dupy bo mnie glowa napi............... . pozdrowienia niedlugo to ludzie beda mieli pretensje do garbatego ze ma proste dzieci .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gibi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gibi Znajdź więcej post'ów przez  Gibi Dodaj Gibi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gibi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

braki!!

Brakuje mi tu 2 klanow , a mianowice FF i oczywiscie 101st

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a mi tu brakuje abuse, doctors, clan kapitol i paru innych

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: braki!!

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Brakuje mi tu 2 klanow , a mianowice FF i oczywiscie 101st


Jakbys poczytal uwazniej to bys wiedzial czego nie ma FF i 101st
Wiedzmin napisal ze sa tylko klany z PRL a nie wydaje mi sie zeby FF gralo w PRL bo sa stosunkowo mlodym klanem powstalym dlugo po PRL

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Mi Mikrus podeslal dzis takie cos:

Mikrus Bajkowe (5:11)
RANKING NAJLEPSZYCH CLANOW RTCW: <FAJA>
---------------------------------------
1 Abuse
2 Doctors
3 Affliction
4 cK
5 Infensus
6 Ocrana
7 WsW
8 mTw
9 -P-
10 Wat
11 BoH
12 4Kings
13 Darkside
14 Empire
15 Unique*
16 AGB


Chyba all tlumaczy

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

ano mi tyż podeslal to samo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hyhyhy i mi tez to pefnie jakis virus (joke)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Ja też to dzisiaj dostałem od Mirusa

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

a to moze skoro mamy sonde ktory klan jest najlepszy to moze i zrobimy ktory LOL je najlepszy

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: braki!!

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


Jakbys poczytal uwazniej to bys wiedzial czego nie ma FF i 101st
Wiedzmin napisal ze sa tylko klany z PRL a nie wydaje mi sie zeby FF gralo w PRL bo sa stosunkowo mlodym klanem powstalym dlugo po PRL



przepraszam qde wszechmogacy nie zauwazylem

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

odgrzales topic sprzed 2 miesiecy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
odgrzales topic sprzed 2 miesiecy


Skorzystam z okazji

Dobrze powiedziane

Zdarza sie, ja odgrzalem sprzed kilku miechow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TeTysiac
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hej a czemu nie ma do wybory 17thSS ?? Przeciez to jest najlepszy klan ktory rzadko gra meczyki ale jak bedzie d-day pokaze wam klase PP hehehe. NIe ma to jak skromnosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 20:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A j przytocze to, co juz i tak zostalo napisane (i to okolo marca), otwieranie takich topicuf mija sie z celem, od ustalania, ktory klan jest najlepszy, sa ligi; tym bardziej mija sie z celem odgrzewanie takich topuf.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 18:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TeTysiac
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jesli nie wyczules ironi w moim glosie to sory PPP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 09:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ale ludzie to lubia, tak samo ktory samochod.motocykl.wanna.rakieta_do_tenisa.napoj.piwo sa najlepsze.

Tak juz jest, let it go.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ale ludzie to lubia, tak samo ktory samochod.motocykl.wanna.rakieta_do_tenisa.napoj.piwo sa najlepsze.

Tak juz jest, let it go.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Saarenko nie dalo by sie tego "ktury" na "ktoory" zamienic??

Jak widze ten topik to mi sie purchel w tym miejscu na monitorze robi.. btw. to zle o nas swiadczy jak ktos nowy tu zajrzy. ... A tak juz byl nisko ten temat i ktos go znow wywlokl na gore.. eh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 11:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Jesli nie wyczules ironi w moim glosie to sory PPP

v44


btw DX - dlatego tez mamy tutaj mnowstwo topicow w stylu: czy lepiej grac myszka, czy joystickiem ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 15:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KubaMW
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Rypin

Unhappy Re: Ktury klan RtCW jest najlepszy.

quote:
Napisane oryginalnie przez Wiedzmin
no to sie okarze
Czy możesz do ankiety dołączyć klan MortalWinners www.mw.clan.prv.pl

__________________
Kuba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KubaMW Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KubaMW Znajdź więcej post'ów przez  KubaMW Dodaj KubaMW do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KubaMW prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:27.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions