Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Turniej xgamer.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Turniej xgamer.pl

22 czerwca rusza turniej xgamer.pl Wszelkie informacje na temat turnieju można przeczytać na stonie http://wolf.xgamer.pl Nadal trwają zapisy.

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
olelum
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wieliczka

re: turniej

cze
wieczorem zglosze sklad
czy druzyny nie parzyste musza odpadac-chyba moglaby byc grupa z 3 klanow, mniej faktycznie nie ma juz sensu

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil olelum Kliknij tutaj by wysłać e-maila do olelum Znajdź więcej post'ów przez  olelum Dodaj olelum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać olelum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jush jest poprawiony regulamin , dzisiaj dojdzie jeszcze kilka nowych punktow .
Nie wiem dokladnie ile klanow sie zglosilo , ale prawdopodobnie bedzie 5, 6 grup po 4 klany w kazdej.
Wedlug regulaminu 3 ostatnie klany , ktore nie stworza grupy nie biora udzialu w turnieju.
Raczej wystartujemy w terminie ( dzieki ci boze )
No to chyba wszystko - Aha , postaram sie jeszcze dzisiaj dac dzial sedziowie i zapisy.

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2002 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

no kolejny turniej mam nadzieje ze bedzie lepszy niz PRL

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek

Nie wiem dokladnie ile klanow sie zglosilo , ale prawdopodobnie bedzie 5, 6 grup po 4 klany w kazdej.



To duzo klanow jest wogule tyle ??

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Martin zapewniam cię, że jest tyle klanów.

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Zycze wam chlopaki podobnych problemow jakie mieli organizatorzy prl np. wyszukiwania przez klany dziur w regulamienie byleby tylko nie uznac swojej porazki czy zarzucania sedziom, ze sa stronniczy - musicie przeciez w pelni poznac smak organizacji

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Zycze wam chlopaki podobnych problemow jakie mieli organizatorzy prl np. wyszukiwania przez klany dziur w regulamienie byleby tylko nie uznac swojej porazki czy zarzucania sedziom, ze sa stronniczy - musicie przeciez w pelni poznac smak organizacji

Oh ta konkurencja ze strony fpp.pl Bardzo ładne życzenia

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AciD!VMC!
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ou je...

Tak tak... dzisiaj dopieściłem regulamin, zrobiłem page o klanach oraz dział "Sędziowie" oraz oraz... pofatygowalem sie o kanal ircowy !!! - #xgt
TaDaaaaaa
A tak szczerze mowiac to teraz jestem nieco zmącony :/ narazie mam squady 5 klanow ok. 4 nie dalo squadów oj... cos czuje ze nie wyjdzie nam rowno 5 grup po 4 klany... sss

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 18:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
olelum
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wieliczka

Question powodzenia

witam!
zycze wszystkim powodzenia w turnieju
niestety wyslalismy nas sklad za pozno
ale moze sie spotkamy w nastepnym!

pozdro

Edytowane przez olelum dnia 21-06-2002 o godz. 19:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil olelum Kliknij tutaj by wysłać e-maila do olelum Znajdź więcej post'ów przez  olelum Dodaj olelum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać olelum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Re: Ou je...

quote:
Napisane oryginalnie przez AciD!VMC!
Tak tak... dzisiaj dopieściłem regulamin, zrobiłem page o klanach oraz dział "Sędziowie" oraz oraz... pofatygowalem sie o kanal ircowy !!! - #xgt
TaDaaaaaa
A tak szczerze mowiac to teraz jestem nieco zmącony :/ narazie mam squady 5 klanow ok. 4 nie dalo squadów oj... cos czuje ze nie wyjdzie nam rowno 5 grup po 4 klany... sss



przede wszystkim zycze powodzenia i mam nadzieje ze nie bedziecie mieli takich jazd, ale co do regulaminu... jesli to jest wersja ostateczna to ja bym radzil ja szybko poprawic[ albo napisac od nowa :/ ]

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions