Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > zwiechy w DF BHD
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
alpin19
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: wrocław - sępolno

zwiechy w DF BHD

Mam problem - kiedy gram w DF BHD po godzinie a czasem nawet po pięciu minutach grania gierka mi się zawiesza ("na twardo") - muszę wtedy resetnąć kompa na twardo. Mój sprzęt widzicie na bannerze poniżej - zmieniłem jedynie grafę i mam teraz radeona 9500 i stery Catalyst 3.10 oraz DirectX 9.0b - pomóżcie mi

__________________

Czyż można ucieć przed MCRT300 w odpowiednich rękach ?????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alpin19 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alpin19 Znajdź więcej post'ów przez  alpin19 Dodaj alpin19 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alpin19 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Możliwości jest kilka: uszkodzona karta graficzna - taki przypadek miałem ja, złe napięcia na AGP, wadliwe pamięci RAM (lub każda kość z innej beczki). Nie napisałeś czy takie zwisy miałeś też przy porzedniej karcie.
P.S. Prawie na pewno nie jest to wina gry.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2004 01:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alpin19
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: wrocław - sępolno

Przy poprzedniej karcie graficznej takich problemów nie miałem. Pamięci mam NONAME 2x256=512MB, procek mam podkręcony z Athlona 2800 do Athlona 3000.

__________________

Czyż można ucieć przed MCRT300 w odpowiednich rękach ?????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2004 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alpin19 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alpin19 Znajdź więcej post'ów przez  alpin19 Dodaj alpin19 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alpin19 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Taktowałeś przez FSB ? Może pamięci nie wydalają większej częstotliwości ? "Odręć" procka i potestuj, jeśli dalej będzie się sypać to jest jeszcze możliwość że karta graficzna się przegrzewa lub jest uszkodzona.
Jak już pisałem miałem podobny problem tylko z ciut innymi objawami - podczas gry robiła się zwiecha kompa ale po paru sekundach odpuszczało z tym że grafika wyglądała jak od Picassa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2004 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alpin19
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: wrocław - sępolno

Mam kartę graficzną 128MB i zwiększyłem AGP Aperature Size do 256MB i testuję - narazie chodzi dobrze.

__________________

Czyż można ucieć przed MCRT300 w odpowiednich rękach ?????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2004 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alpin19 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alpin19 Znajdź więcej post'ów przez  alpin19 Dodaj alpin19 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alpin19 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to raczej nie tego wina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2004 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: zwiechy w DF BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez alpin19
Mam problem - kiedy gram w DF BHD po godzinie a czasem nawet po pięciu minutach grania gierka mi się zawiesza ("na twardo") - muszę wtedy resetnąć kompa na twardo. Mój sprzęt widzicie na bannerze poniżej - zmieniłem jedynie grafę i mam teraz radeona 9500 i stery Catalyst 3.10 oraz DirectX 9.0b - pomóżcie mi



http://www.opengl.org/discussion_bo...TML/003691.html

http://www.mam-problem-z-dfbhd.ag.bocznica.org/

P.S.
Mam radeona 7500 i mam to samo, ale rzadziej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2004 22:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dino78
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wawa

No to ciekawe. Mam podobny problem ze zwisami i to nie tylko na BHD, ale i na innych gierkach 3D. Tez mama Radka, tyle ze 9100 (stery Catalist 3.2). Do tej pory myslalem ze to pamiatki (tez jakies gow..... noname), ale moze to wina grafy. Potestujemy, zobaczymy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dino78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dino78 Znajdź więcej post'ów przez  Dino78 Dodaj Dino78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dino78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Tez mam R9100 i dziala bez problemu. Moj radek jest od herculesa i chodzi na ddr hynix. Moj zasilacz to Feel 300W. Stery to catalysty 3,6 od herculesa. Czytalem ze R9100 potrafi wieszac sie na slabszych zasilaczach albo zbyt obciazonych kompach, moze tu tkwi problem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2004 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dino78
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wawa

To ze zasilka byla slaba to fakt. juz nie uciagala mojego sptzetu, ale kupilem nowy (tez Feel 300W ). Postawilem od nowa system, przetestuje pamiatki i zobaczymy czy cos sie zmienilo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2004 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dino78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dino78 Znajdź więcej post'ów przez  Dino78 Dodaj Dino78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dino78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Dino78
No to ciekawe. Mam podobny problem ze zwisami i to nie tylko na BHD, ale i na innych gierkach 3D. Tez mama Radka, tyle ze 9100 (stery Catalist 3.2). Do tej pory myslalem ze to pamiatki (tez jakies gow..... noname), ale moze to wina grafy. Potestujemy, zobaczymy.


Ja poczatkowo stawialem na pamiec operacyjna. Wymienilem kosc na 512 i niestety dalej sie zawiesza albo resetuje. Teraz stawiam na grafike zwlaszcza, ze tez na newsach kilka osob mialo podobne problemy i tez mialy Radeona. Na szczescie u mie ten problem wystepuje srednio raz na tydzien, wiec sie za bardzo nie przejmuje.

P.S.
Sprawdz czy masz w katalogu DFBHD plik SYSDUMP.TXT. U mnie przy zwiechach cos tam zapisuje i czasem pojawia sie komunikat "SYSDUMP.TXT saved".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2004 09:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Skoro masz mocno obciążony sprzęt to trzeba było się już szarpnąć na 150 zeta na jakiś high-endowy zasilacz o mocy przynajmniej 350W

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2004 09:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dino78
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wawa

Nie mam bardzo obciazonego sprzetu, poprostu mialem b. stary zasilacz jeszcze z celerona 433 i juz przestal wyrabiac. Nie krece proca, nie mam za duzo sprzetu w srodku, mysle ze powinien zasilacz wystarczyc.

Zapisuje cos tam w sysdump.txt. Ja mam zwiechy jeszcze zadziej wiec przestaje sie tym tak przejmowac (po zmianie zasilki, jakies 1.5 tyg temu jeszcze nie mailem )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2004 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dino78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dino78 Znajdź więcej post'ów przez  Dino78 Dodaj Dino78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dino78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:40.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions