Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Operation Flashpoint > problem z gra
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

problem z gra

Posiadam orginalna gre wersja "platinium" po zainstalowaniu oraz odpaleniu nie widac menu gry tylko tlo

wszystko jest zainstalowane na atlonie 2500 ati 9600 xt 1024 Mb RAM
moze macie jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje :9

Ja sie domyslam ze jest to zwiazane z garta graficzna poniewaz wczesniej mialem gf4 ti i dzialalo oki prosze podposiedz co musze przestawic lub gdzie zmienic

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Edytowane przez morr dnia 04-12-2004 o godz. 09:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 02:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

proste pytanie i cisza

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2004 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[1.RC] ufoman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wrcoław

O takich "anomaliach" jeszcze nie slyszalem.
Jesli problemem mialaby byc karta graficzna to sprobuj uruchomic gre z parametrem: -nomap
Ten parametr zawsze pomagal gdy wyskakiwaly bledy typu ze brakuje pamieci do karty graf.; zawsze gdy chodzilo o radka, wiec moze i na ten problem zaradzi...sprobuj.
A jesli i to nie wypali to w konfiguracji gry zanim ja uruchomisz sprobuj co nieco pozmieniac. Powodzenia.

__________________
1.RC rulezzzzzz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 06:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [1.RC] ufoman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [1.RC] ufoman Znajdź więcej post'ów przez  [1.RC] ufoman Dodaj [1.RC] ufoman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [1.RC] ufoman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:20.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions