Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Mecz *TnT* vs GOM
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
BarMan
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mecz *TnT* vs GOM

Mecz co do gry zawodnikow byl OK. Ale wynik 1:3 nie jest dokonca sprawiedliwy i niepowinien byc uznany !!! Server CQF na ktorym gralismy łatwił GOM Mac i zalatwil on tak serva ze ja i -=TOMA=- dostalismy bana za nic [napisalismy "wyniki meczu 1:1"] i za to dostalismy ostrzezenie. Potem TOMA napisal: "host za co dostalem ostrzezenie" i w nagrode dostal BANA [za niewinnosc]. 3 mapke dzieki temyu gralismy pewien czas we 4 a GOMowie w 6! Hmmm troche to dziwne tez jest ze my dostawalismy bany za nic a GOMowie pisali i ich nie banoalo. A co najlepsze na koniec meczu caly GOM zaczal nas wyzywac na gl. czacie Delty i zaden z nich NIEDOSTAL BANA. Panowie po 1sze to niebylo zachowanie fair play. A po 2ie to mamy prawo nieuznac tego mecza, poniewaz admin serva [*CQF*Zeo] byl albo przekupiony albo nie umie stawiać serva !!!! Nie wiem komu pogratulowac czy MACowi czy Zeo za tak dziadosko ustawiony server. Gdyby nie to mecz moglby byc udany i napewno z innym wynikiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 12:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja myślę że był przekupiony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 12:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Mecz *TnT* vs GOM

quote:
Napisane oryginalnie przez BarMan
(...)admin serva [*CQF*Zeo] byl albo przekupiony albo (...)


...albo CQF Duch się z nim wreszcie podzielił

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

lol a co nas to obchodzi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

No ja tego wyniku meczu nie uznaje hehe. Mac mi obiecał troche ziela sprowadzić to co miałem zrobić?
Występił błąd w trakcie ustawiania i były waringi za cokolwiek , po interwencji jednego z graczy GOM od razu to wyłączyłem ,ale nie wiem co to obchodzi ludzi na boardzie. Na przyszłość takiego błędu nie popełnie bo nie pożycze servera i wszyscy będą zadowoleni.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
ale nie wiem co to obchodzi ludzi na boardzie.


wreszcie jakaś odmiana, a nie tylko df:x, czity, argus, zlot, df:x, czity, argus

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
lol a co nas to obchodzi


Jak to co? Przecież to forum BHD, a oni grali mecz w grze BHD. Nie mają pewnie strony to piszą tu. Cóż tak na nich wylatujesz odrazu.
Co do meczu to powtórzcie, a ja wyłącze warning'i na serverze. Niebedzie banowalo nikogo.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Jak to co? Przecież to forum BHD, a oni grali mecz w grze BHD. Nie mają pewnie strony to piszą tu. Cóż tak na nich wylatujesz odrazu.
Co do meczu to powtórzcie, a ja wyłącze warning'i na serverze. Niebedzie banowalo nikogo.



Chyba jednak chodziło o "szum w publice"

http://www.tnt.bhd.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 16:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
(...)

http://www.tnt.bhd.pl/


"Nasza stronka jest już na trzech róznych serwerach umieszczona."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Uwaga CQF przeprawadza akcje wygraj mecz razem z nami. Chciałbyś wygrać z SLS gracze z Pixcom2 cie denerwóją wyzwij ich na mecz na naszym serverze. A w trakcjie meczu gdy np rambo w strefie siedzi na liczniku 9:43 min to wysyłasz sms na numer 7465 o treści "rambo-ban" i masz problem z głowy , Jerry siedzi za długo w strefie wysyłasz na promocyjny numer 7231 sms o treści "Jerry-punt" i już go nie ma. Na zorganizowane imprezy zapewniamy zawodowego podpowiadacza który siedzi patrzy na anakonde i zgaduje pozycje przeciwnika . Piszesz wtedy np gdzie do jasnej ciasnej jest ten Major? A w odpowiedzi dostajesz "Siedzi na schodach po lewo jak się wchodzi do hotelu". Wkurza cie ich gga po przegranej mapie nic prostrzego za drobną opłatą już więcej tego nie napiszą nowa usługa wybiurcze gga dostępna tylko dal abonentów sieci Idea . Jeśli nadal mimo tylu wysiłków nie udaje się odbić strefy zapewniamy pakiet "wygrana gwarantowana" , w razie potrzeby podstawiamy własnych ludzi którzy grają na tagach przeciwnika i wyglądają zupełnie jak prawidziwi tylko strzelają ślepakami. Dla stałych klijętów rabaty. Screeny pomeczowe które można potem umiescić na własnej stronie dostępne w formatach tga, gif i jpg.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 01:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ile kosztuje opłata antyczitowa ?

P.S. Jak to czytałem to włos się jeżył

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 07:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Jak będziemy grali z DEA to zamawiamy pakiet : "FULL WYPAS"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Mecz *TnT* vs GOM

quote:
Napisane oryginalnie przez BarMan
Mecz co do gry zawodnikow byl OK. Ale wynik 1:3 nie jest dokonca sprawiedliwy i niepowinien byc uznany !!! Server CQF na ktorym gralismy łatwił GOM Mac i zalatwil on tak serva ze ja i -=TOMA=- dostalismy bana za nic [napisalismy "wyniki meczu 1:1"] i za to dostalismy ostrzezenie. Potem TOMA napisal: "host za co dostalem ostrzezenie" i w nagrode dostal BANA [za niewinnosc]. 3 mapke dzieki temyu gralismy pewien czas we 4 a GOMowie w 6! Hmmm troche to dziwne tez jest ze my dostawalismy bany za nic a GOMowie pisali i ich nie banoalo. A co najlepsze na koniec meczu caly GOM zaczal nas wyzywac na gl. czacie Delty i zaden z nich NIEDOSTAL BANA. Panowie po 1sze to niebylo zachowanie fair play. A po 2ie to mamy prawo nieuznac tego mecza, poniewaz admin serva [*CQF*Zeo] byl albo przekupiony albo nie umie stawiać serva !!!! Nie wiem komu pogratulowac czy MACowi czy Zeo za tak dziadosko ustawiony server. Gdyby nie to mecz moglby byc udany i napewno z innym wynikiem


Chlopy, po pierwsze primo powinniscie podziekowac CQF za serwerek. Po drugie primo mozecie ich poprosic (i umowic sie z Gom) na powtorke meczu z innymi ustwieniami, najlepiej z czatem off bo on zawsze tyle zlego wnosi. I tyle. I szczerze mowiac nie zgodze sie z Darkiem ze to jest sprawa ogolna - to jest jeno sprawa pomiedzy nimi i tyle. Obydwa klany maja swoje strony i forumy i tam wypisywac zale. Tym bardziej tutaj na publicznym forum opierniczac CQF-y za to ze wspanialomyslne dali wam serniczka. Chlopy wstydzta sie, oglady towarzyskiej troche nabrac, zebrac sie w kupe jeszcze raz i do boju. Tyle.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
lol a co nas to obchodzi
Właśnie to tak jak bym napisał że kupiłem sobie nową koszule B3 w sk8shopie, kogo to obchodzi? nikogo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
kupiłem sobie nową koszule B3 w sk8shopie


50 cm x 35 cm ...niezłe wymiary

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
50 cm x 35 cm ...niezłe wymiary

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mac
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Gdańsk

Witam forumowiczów, dziękuję Sexowi, ze mnie poinformował o takim topicu na Boardzie, bo bym za Chiny nie wpadł, że z takim czymś można pójść na forum Delty i się żalić.

1. Mecz umawiałem ja G.O.M Mac, a panu Zeo już dziękowałem (i to bez żadnej ironii) za serwer, bo tak wypada. Faktem jest iż od początku drugiej mapki za dowolne słowo otrzymywało się Language Warninga (1 z 3), ale G.o.M dosyć szybko to zrozumiał, widocznie TnT miało z tym probemy. Graliśmy przez to ja jednej mapie przez moment w przewadze liczebnej, ale na tej samej mapie kilka minut póxniej to TnT miało przewagę liczebną, bo admin neta u Tengu zaczął szaleć i przez to nie mógł on wejść z powrotem do gry, ale ostatecznie Endriu dał dobrą zmianę, jednak dobre kilka minut już upłynęło kilka minut upłynęło.

2. Napisał leszcz Barman"
a GOMowie pisali i ich nie banowalo. A co najlepsze na koniec meczu caly GOM zaczal nas wyzywac na gl. czacie Delty i zaden z nich NIEDOSTAL BANA. Panowie po 1sze to niebylo zachowanie fair play. A po 2ie to mamy prawo nieuznac tego mecza, poniewaz admin serva [*CQF*Zeo] byl albo przekupiony albo nie umie stawiać serva

Hahaha, Zeo sprawdź logi uśmiejesz się setnie. Sytuacja wyglądała nieco inaczej. W casie czwartej mapy na drużynowym chacie napisał do nas Host:
"Host: ile jest"
Konsternacja, na TS-ie się wzajemnei pytamy, kto jeszcze ma jakieś niewykorzystane warningi, jedynie Endriu miał 1 z 3 jak do tej pory, więc Endriu napisał:
"G.O.M Endriu: 2:1"
"Host: dla kogo?"
i już nie usłyszał odpowiedzi Wtedy zauważył host, że coś nie gra i warningi zostały wyłączone, więc leszczyk wyżej zacytowany myli się i zmienia historię, a co do wyzywania (Zeo sprawdź logi!! BK niesamowita)
Jedyne wyzwysko rzucił jeden z naszych graczy (i to nie byłem ja ) pisząc "cieniasy, lajzy, grac nie umiecie", co Barman zinterpretował jako wyzywanie TnT przez CAŁY GOM!
Dlaczego ów gracz tak napisał, to ma swoje uzasadnienie, zapraszam na http://gom.bhd.pl.

3. leszcz Barman napisał:
[*CQF*Zeo] byl albo przekupiony albo nie umie stawiać serva

Po prostu no comment

A na koniec ciekawostka. Barman to Sigan i widać bawi go odpowiadanie na założone przez siebie (vel Barmana) tematy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2005 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mac Znajdź więcej post'ów przez  Mac Dodaj Mac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fafau
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Warszawa

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez Mac
A na koniec ciekawostka. Barman to Sigan i widać bawi go odpowiadanie na założone przez siebie (vel Barmana) tematy.


Widocznie bawi chłopaka pisanie postów i samemu odpowiadania na nie hehehe przecież musi z kimś na swoim poziomie pogadać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 00:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fafau Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fafau Znajdź więcej post'ów przez  Fafau Dodaj Fafau do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fafau prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BarMan
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

TnT

cytuje Zeo: "No ja tego wyniku meczu nie uznaje hehe. Mac mi obiecał troche ziela sprowadzić to co miałem zrobić?"
Jak sie z tego wytłumaczysz Mac? Nie chce sie kłócić i chciałbym ten temat zamknąć, ale zebyście sie wy nie wypierali tego !!!

!!!!! 1szy mecz uznajemy za nieważny !!!!

Edytowane przez dnia 07-05-2005 o godz. 11:14

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 10:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mac
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TnT

quote:
Napisane oryginalnie przez BarMan
cytuje Zeo: "No ja tego wyniku meczu nie uznaje hehe. Mac mi obiecał troche ziela sprowadzić to co miałem zrobić?"
Jak sie z tego wytłumaczysz Mac? Nie chce sie kłócić i chciałbym ten temat zamknąć, ale zebyście sie wy nie wypierali tego !!!

!!!!! 1szy mecz uznajemy za nieważny !!!!



LOL !!!!!!
*TnT* Toma zrób z nim porządek, bo się bedzie z was cały BOARD śmiał

Edytowane przez Mac dnia 07-05-2005 o godz. 14:41

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mac Znajdź więcej post'ów przez  Mac Dodaj Mac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

No własnie Mac gdzie moje zielo? Sie teraz uśmiałem lol brawo dla BarMana za szybkie łapanie sensu wypowiedzi

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mac
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
No własnie Mac gdzie moje zielo? Sie teraz uśmiałem lol brawo dla BarMana za szybkie łapanie sensu wypowiedzi

Słuchaj Zeo, ty chciałeś kolumbijskie,a Kolumbia daleko. Gonzales mi mówi, że wysłał ci samolotem wyczarterowanym okragłą tonę, więc zcekaj na zrzut towaru nad twoim domem ze spadochronu, bo przez lotnisko nie przejdzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mac Znajdź więcej post'ów przez  Mac Dodaj Mac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:33.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions