Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?
Czy chcecie jednego kubusia w trybie TS ale tylko z niestandardowymi mapami?
You do not have permission to vote on this poll.
RACZEJ TAK 4 22.22%
TAK 3 16.67%
ZDECYDOWANIE TAK 11 61.11%
W sumie: 18 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Post Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?

Usiluje wplynac na Pana Papuzke, aby jeden z Kubusiow byl w trybie TS, ale tylko i wylacznie z niestandardowymi mapami.

Wtedy kazdy, kto chce pograc na np. subway albo jailbait gralby tam...

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm...

moim skromnym zdaniem (z ang. imho) - to swietny pomysl bo kubusie poza czasem jak sa zalagowane to nie sa zalagowane i pingi sa spoooko, a jakby dac jeszcze same mapy : najlepiej na map cycle dac kilka glownych i voty do wyboru a po jakims czasie by sie sprawdzilo najczesciej grywane i je by sie dalo do map cycle typu armory2 druglord golgotha austria laneway2 itp swietny pomysl chociaz jak pamietam jak byl avalanche to nikt tam nie lazil grac na dodatkowe mapy hehe tzn chodzil jak organizowalem wczesniej odpowiednia akcje skrzykujaca propagujaco naklaniajaca, ale jak sie uda tych wszystkich krzykaczy ktorzy chca nowych map naklonic do rzeczywistego grania na nowych mapach hehe to bedzie naprawde spoooko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
Usiluje wplynac na Pana Papuzke, aby jeden z Kubusiow byl w trybie TS, ale tylko i wylacznie z niestandardowymi mapami.

Wtedy kazdy, kto chce pograc na np. subway albo jailbait gralby tam...

NIE !

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: hmm...

quote:
Napisane oryginalnie przez FrD
moim skromnym zdaniem (z ang. imho) - to swietny pomysl bo kubusie poza czasem jak sa zalagowane to nie sa zalagowane i pingi sa spoooko, a jakby dac jeszcze same mapy : najlepiej na map cycle dac kilka glownych i voty do wyboru a po jakims czasie by sie sprawdzilo najczesciej grywane i je by sie dalo do map cycle typu armory2 druglord golgotha austria laneway2 itp swietny pomysl chociaz jak pamietam jak byl avalanche to nikt tam nie lazil grac na dodatkowe mapy hehe tzn chodzil jak organizowalem wczesniej odpowiednia akcje skrzykujaca propagujaco naklaniajaca, ale jak sie uda tych wszystkich krzykaczy ktorzy chca nowych map naklonic do rzeczywistego grania na nowych mapach hehe to bedzie naprawde spoooko



czy moglbys to jeszcze raz powtorzyc, ale wolniej, uzywajac znakow interpunkcyjnych?
z lekka skolowany papug.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
Usiluje wplynac na Pana Papuzke, aby jeden z Kubusiow byl w trybie TS, ale tylko i wylacznie z niestandardowymi mapami.

Wtedy kazdy, kto chce pograc na np. subway albo jailbait gralby tam...




mnie nie trzeba naklaniac

przypominam - ze na kill.it.pl jest fullvote - co zdaje sie oznacza, ze mozna glosowac na dowolna, dostepna mape. map mam gdzies ponad 60.


co do serwera z TS z niestandardowymi mapami - a co byscie powiedzieli, gdyby do mapcycle dodac jaks strsznie rzadka, niespotykana mapke. mam na mysli fakt, iz wielu 'turystow' by sie na takim mapcycle wykruszalo - babol w tym, ze Wy musielibyscie taka mapke miec.

ale ogolnie - QC - jestem ZA.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
NIE !


czemu? ja juz rzygam tą casa i abbeyem, a pograłbym na snipers paradise, laneway2... tylko ze co z servera, jak nikt na nim zapewne nie bedzie gral

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


czemu? ja juz rzygam tą casa i abbeyem, a pograłbym na snipers paradise, laneway2... tylko ze co z servera, jak nikt na nim zapewne nie bedzie gral


Poprostu ... bo nie .. i tyle !
Czy ja dobrze widzę ? Ta ankieta jest coś zła, czemu nie można oddać głosu na nie ?!?!?

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking Re: Re: Re: Re: Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Poprostu ... bo nie .. i tyle !
Czy ja dobrze widzę ? Ta ankieta jest coś zła, czemu nie można oddać głosu na nie ?!?!?



BO NIE:>>>>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm...

papuga o co ci chodzi z tym tekstem ? to ma byc twoja spokojna wypowiedz znaczaca "cos" ale nie wiem co, czy ironia czy zlosliwosc ? bo nie wiem czy mam bluzgac, odpowiedz w miare inteligentnie jak na mnie, czy moze jeszcze co innego... o co ci chodzi z tymi znakami interpunkcyjnymi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking Re: hmm...

quote:
Napisane oryginalnie przez FrD
papuga o co ci chodzi z tym tekstem ? to ma byc twoja spokojna wypowiedz znaczaca "cos" ale nie wiem co, czy ironia czy zlosliwosc ? bo nie wiem czy mam bluzgac, odpowiedz w miare inteligentnie jak na mnie, czy moze jeszcze co innego... o co ci chodzi z tymi znakami interpunkcyjnymi ?


chyba mu chodzi zebys wewalil znaki interpunkycjne bo nie moze textu zrozumiec... swoja droga ja tez zbytnio go nie kapuje

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

ja tam wszystko kumam

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: hmm...

quote:
Napisane oryginalnie przez FrD
papuga o co ci chodzi z tym tekstem ? to ma byc twoja spokojna wypowiedz znaczaca "cos" ale nie wiem co, czy ironia czy zlosliwosc ? bo nie wiem czy mam bluzgac, odpowiedz w miare inteligentnie jak na mnie, czy moze jeszcze co innego... o co ci chodzi z tymi znakami interpunkcyjnymi ?


chodzi mi tylko o to, ze w JEDNYM zdaniu napisales 7 (siedem) linijek tekstu.
troche trudno sie to czyta....

Niezbyt moge sie w tym nie polapac - wiec prosba o wstawienie tu i owdzie chociazby przecinka, jesli kropek Ci szkoda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm...

aha myslalem ze to jakies aluzje albo cos tam w stylu stomy czy stony czy cos, ale tak to spoko fajnie niech sie scena ut rozrasta dla radosci okolicznej gawiedzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

NIE

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

ech kurde w morde nie bede sie z tym ukrywal ja mam dysk 4,3 gb :/ i nie mam miejsca na dodatkowe mapy wiec moja dpowiedz brzmi: NIE

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
ech kurde w morde nie bede sie z tym ukrywal ja mam dysk 4,3 gb :/ i nie mam miejsca na dodatkowe mapy wiec moja dpowiedz brzmi: NIE


to zaznacz ja w ankiecie:>>>>>>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

to zrob taka...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking

hehehe
to sie nazywa: "pytania sa tendencyjne":>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
ech kurde w morde nie bede sie z tym ukrywal ja mam dysk 4,3 gb :/ i nie mam miejsca na dodatkowe mapy wiec moja dpowiedz brzmi: NIE


no zaraz, chwilka.
dodatkowe 60 map, jakie mam u mnie na servie, to zaledwie 400MB. nic, w porownaniu do pak0.pk3 == 500MB. poza tym - mozna miec JEDNA niestandardowa (np. ulubiona) mape - i na nia ciagle glosowac. taką, która nie zajmuje dużo miejsca....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Thumbs up Sugestia

Moznaby (tzn. chetnie bym pomogl) zorganizowac powiedzmy, jak nie codzienne, to 1-2 razy w tygodniu spotkania na takim serwerku, gdzie bylaby wczesniej ustalona fajna niestandardowa mapka na jakiej gramy, wybor graczy... moznaby sie na irc spotkac i zrobic cos w stylu #utpickup, tyle, ze prostsze, ze wzgledow technicznych.

Osobiscie jestem za

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Talking <><>

Ja zA!!!
Papuga do dzieła!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON
Ja zA!!!
Papuga do dzieła!




tja :/
a KTO to wszystko zrobi?
znowu ja?


hehe, spoko - w wolnej chwili, ok?
tylko potrzebuje jeszcze jakiejs zachety, bo ostatnio jestem lekko wkurzony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



tja :/
a KTO to wszystko zrobi?
znowu ja?


hehe, spoko - w wolnej chwili, ok?
tylko potrzebuje jeszcze jakiejs zachety, bo ostatnio jestem lekko wkurzony


Zachęty mówisz ? hmm zrób to a ... hm będziemy Cię kochać

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Zachęty mówisz ? hmm zrób to a ... hm będziemy Cię kochać




hyhy!
prosze sie wobec tego ustawiac w kolejeczce, rzadkiem, rowno.
Panie na poczatek, ew. bez kolejki, Panowie musza troszke zaczekac


a na serio - jak to sobie wyobrazasz Borg?
bo co do servera i mapy - to chyba nie bedzie problemow
problemy moga byc z graczami ("nie mam tej mapy!" albo "dajcie standardowe mapki!")
oraz z organizacja - jak informowac, ze wlasnie jest inna niestandardowa mapa? jak wybrac TEN dzien / ta godzine?

i - dla przypomnienia - aktualny mapcycle z kill.it.pl:

ut_docks
ut_abbey
ut_ricochet
ut_casa
ut_uptown
ut_rommel
ut_jailbaitBeta1.pk3
ut_streets
ut_swim
ut_sands
ut_laneway2
ut_riyadh
ut_armory2


jailbait sciagnalem wg. zalecen (http://urbanterror.pl/?old_news=40) z:
http://www.wellesleysound.com/misc/...ilbaitBeta1.zip

zas reszte mapek: www.terroristz.net

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa




jailbait sciagnalem wg. zalecen (http://urbanterror.pl/?old_news=40) z:



czy to ja jestem slepy czy nic tam nie pisze o jailbait btw papug pakuj na kila tequila czy jak jej tam bylo bo czadowa mapka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Re: Re: Re: <><>

Ja za tak, i sei bardzo ciesze z tego powodu no wiecie ze ... sami wiecie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


czy to ja jestem slepy czy nic tam nie pisze o jailbait btw papug pakuj na kila tequila czy jak jej tam bylo bo czadowa mapka





no, w sumie to nie mam nic przeciw
tequila jest od soboty u mnie
tyle, ze nie w mapcycle.
co - dodac ją?
hehe - spodobała się, co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa




no, w sumie to nie mam nic przeciw
tequila jest od soboty u mnie
tyle, ze nie w mapcycle.
co - dodac ją?
hehe - spodobała się, co?



tak spodobala sie jak ja dodasz to big thx for ju

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


tak spodobala sie jak ja dodasz to big thx for ju


A więc mówicie że warto sciągać ? Jescze tego nie zrobiłem, ale skoro tak zachwalacie, to czemu nie ?!

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


tak spodobala sie jak ja dodasz to big thx for ju



już się za toto zabieram, sorki za spóznienie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 01:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:26.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions