Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Powolna śmierć ...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Question Powolna śmierć ...

Odnoszę wrażenie, że ten board powoli zamiera i wiekszosc przeniosla sie na board.hive.pl ... coraz mniej tu widac postów...
wydaje mi sie, że tą tablicę spotka podobny los jak te o ut, czy red faction ... Co Wy o tym sądzicie ?

__________________

www.tommy.k9.pl
one day it's gonna be done...i guess

Ik hou van nederlands... Heeft je dat niet geweten?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No niestety ... akurat nie lubie tamtego boarda bo jest nieczytelny pod darkblue albo rypie w oczy subsilverem... a stylow dodac nowych nie chca..

Ogolnie milo y bylo jakby tu ktos cos czasem napisal ale ja przeciez ludzi trzymac nie bede rekami i nogami.. sami musza miec ochote

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
No niestety ... akurat nie lubie tamtego boarda bo jest nieczytelny pod darkblue albo rypie w oczy subsilverem... a stylow dodac nowych nie chca..

No i poza tym wolniej chodzi... przynajmniej ja mam takie wrażenie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a pozatym nie moge się zarejestrować na tamtym bordzie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

Hehe nawet nie wiedzialem ze jest jakiś inny board o RTCW.
Mi narazie ten wystarcza kolorki ładne, avatarki ładne, szybko chodzi, czytelny, mili moderatorzy ( niektorzy mawiają ze dzień bez podlizywania się jest dniem straconym to i ja postanowilem spróbować)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Hm.. nie wiem czemu prawie wszyscy na hive przelaza. To nie ma sensu. Jest jedno forum o RTCW to po co tworzyc drugi gdzie nawet bywa ze topici sie powtarzaja z tego forum.. ba nawec Ci sami uzytkownicy pisza w jednym i drugim to samo. Ktos zrobi 3 boarda o RTCW i innych gierkach i znowu pewna czesc forumowiczow ucieknie z hive na ten nowy.. i tak w kolko... Bedzie tysiac forow i na kazdym najwyzej 10 uzytkownikow (rozbici w chaosie)
Fajnie bedzie sie wtedy nabijac....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Pozyjemy zobaczymy
Poki co fajnie ze jest ktos jeszcze kto tu cos powie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 01:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Heh, powiem jak kazdy Polak: ja wiedzialem ze tak bedzie Ludzie przenosza sie z prostego powodu- tam sie cos dzieje... i nie mowie wcale ze mi sie to podoba No nic, mowi sie trudno, bede musial przyzwyczaic sie do niebieskiego

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 06:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu
Ludzie przenosza sie z prostego powodu- tam sie cos dzieje...


Nein ...to ludzien powoduja ze cos sie dzieje ... po prostu ludki poszukuja mentorow i znalezli ich sobie w postaciach osob ktore juz od jakiegos czasu obiecuja jak rzad poprawe budzetu, zajebisty serwis... ino go nie widac

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Lol, niezle podsumowanie Saari Heh, szczerze mowiac nie myslalem ze hive bedzie w stanie odciagnac ludzi od tego boardu, lecz jak widze mylilem sie. Ja nadal sprawdzam codziennie ten serwis... przyzwyczajenie?

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Dlaczego powstało hive ?
Dlatego że stara dobra ekipa za czasów wspaniałego serwisu z pierwszej połowy tego roku została zlana i pogryzła się przez szefów fpp.pl.

Szczególnie widać to było przez wakacje kiedy rtcw.fpp.pl sięgnął dna. I jak ktoś powie że było inaczej to jest kłamcą albo idiotą albo ślepym. Przez miesiąc wakacji na forum rtcw na fpp.pl nie zajrzał chyba ani razu moderator. Widząc to sam poprosiłem
o możliwość moderowania tego forum, ale kązdy mi mówił - po co
zaraz powstanie nowe forum. Byłem uparty poprosiłem Marka Logana o przyznanie mi moderatora. Ale nie było osoby która mogłaby mnie dodać (przez trzy tygodnie).
Nie dziwne że przeniosłem się na hive.

Zobaczcie ilu najaktywniejszych graczy na polskiej scenie RTCW pisze na hive a ile na fpp.pl. Ilu graczy z czołowych klanów i najlepszych graczy pisze na hive a ile na fpp.pl.

Ostatnio na rtcw.fpp.pl jednak zaczyna się coś dziać i życze powodzenia. Jednak nie dotyczy to boarda.


SAARI:
Hive jest na ukończeniu, praktycznie wszystkie materiały na start są przygotowane, są problemy tylko z grafiką i ogólnym engine serwisu ale to powinno być naprawione na dniach.

Co do wyglądu boarda, chyba ważniejsza jest strona merytoryczna niż grafika.

Jeśli nawet masa ludzi przechodzi na hive i pisze codziennie tam masę postów, to co będzie wtedy kiedy ruszy serwis ??

RCUBE:
Załóż swój własny board i zobacz czy ludzie zaczną masowo tam przechodzić . Początki boardu hive też nie były najlepsze

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Nein ...to ludzien powoduja ze cos sie dzieje ... po prostu ludki poszukuja mentorow i znalezli ich sobie w postaciach osob ktore juz od jakiegos czasu obiecuja jak rzad poprawe budzetu, zajebisty serwis... ino go nie widac


dzieki Saari za mile slowa, wiedzialem ze na kogo jak na kogo, ale na ciebie zawsze mozna liczyc

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Coz... zamykam ten topic bo uznano go za niepoprawny politycznie i mi sie za niego dostalo..

Swiety wam ladnie wytlumaczyl dlaczego ten board jest be a tamten super fajny .. niestety nie mam na to argumentow.. to wy tworzycie tego boarda i niestety za was nie bede odpowiadac...

Za doprowadzenie tego boarda serdecznie dziekuje calej scenie rtcw...mam nadzieje ze bedzie sie wam fajnie rozmawialo w innych miejscach i nie bedziecie ludzi zdradzac jak np tez beda mieli wakacje...

gl & hf....

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

:)

BOARD FPP RooooooooX !

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

omg

Saari :Za doprowadzenie tego boarda serdecznie dziekuje calej scenie rtcw...mam nadzieje ze bedzie sie wam fajnie rozmawialo w innych miejscach i nie bedziecie ludzi zdradzac jak np tez beda mieli wakacje...

Saari to sami siebie zdradzilismy bo osoby ktore rozkrecily rtcw board fpp i byly na nim odpoczatku poszly gdzie indziej. Nie bede rozwijal tematu , bo twoje txt sa poprostu jak brudne zagrywki.

Na cale szczescie na hive nie ma ani jednego postu o FPP, nawet na samym poczatku jak bylo paru userow tam. Na szczescie takich metod walki o klienta nie uznajemy.

PS: Najbardziej bawi mnie jednak ilosc postow Saari twoich na hive.. jedna z wiekszych , hipokryzja...
PS2: Co do porownan do budzetu etc to nawet nie bede sie staral wykazywac obietnic FFP bo by mi baterii w klawie nie starczylo.

EOT

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Nigdy nie zapisze sie na ten komunistyczny board gdzie nie mozna nawet przegladac postow bez zarejestrowania sie .
A dlaczego ? Bo tworcy wiedzac zawczasu o poziomie tychze postow zablokowali taka mozliwosc Teraz ludzie sie zapisuja na slepo a potem juz nie ma wyjscia jak dali swojego e-maila w lepkie rece spammerow ! ;-)

P.S Kag -> komp znowu dziala

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Xeno - tak wiem ja jestem wstretna niedobra i w ogole... pojezdzijcie sobie po mnie poki macie po kim..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Unhappy No nie wiem

Hmmm... dziwi mnie trochę ta sytuacja i ta obustronna złośliwość.
To że istnieją 2 boardy to chyba dobrze bo monopol zawsze szkodzi ( patrz TP.SA ) Ja sam zapisałem się do Hive wczoraj i narazie nie jestem zachwycony. Mam może za słabe łącze na wejście tam w rozsądnym czasie albo jestem zbyt niecierpliwy. Ale mam nadzieję że się to zmieni.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
Nigdy nie zapisze sie na ten komunistyczny board gdzie nie mozna nawet przegladac postow bez zarejestrowania sie .
A dlaczego ? Bo tworcy wiedzac zawczasu o poziomie tychze postow zablokowali taka mozliwosc Teraz ludzie sie zapisuja na slepo a potem juz nie ma wyjscia jak dali swojego e-maila w lepkie rece spammerow ! ;-)

P.S Kag -> komp znowu dziala



no to dawno widac nie zagladales [/me poprawia sierp i mlot nad wejsciem]

ps. greetz goes 2 rcube

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Jak ktos ma mozliwosc jezdzic mercedesem to chyba zrezygnuje z malucha

Ale ofkoz jest paru milosnikow maluchow i to jest jak najbardziej normalne.

HF w zimie

EOT

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

heheh na scenie RTCW najwidoczniej wszyscy wola maluchy bo na tym boardzie nikt sie nie wypowiada chyba normalne, ze to ten board racej merol bo sie 4 razy szybciej laduje niz hive maluch oj czuje, ze znowu wywolam klotnie itp. :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja zarzucam wszelkie klotnie :>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Ja zarzucam wszelkie klotnie :>


I dobrze, w koncu swieta sie zblizaja

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 06:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

tyz fakt... poza tym ja sie klocic nie lubie tylko czasem mi odpierdziela ;>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hive

Engine forum Hive jest bardziej rozbudowany, oferuje większe możliwości, co może mieć wpływ na jego dłuższe ładowanie, chociaż Hive stoi na bardz odobrym łączu

Poza tym Hive stoi w Poznaniu, fpp.pl w Warszawie, jedni mogą miec problemy z łączami do Poznania większe niż do Warszawy i na odwrót - i to jest główną przyczyną tego że jedni mówią iż hive szybciej im się ładuje a innym board.fpp.pl

Przecinek ??? LoL
Kiedy dostałeś spam z hive ??? Chyba ze spamem nazywasz powiadomienie o odpowiedzi na twoj post . Wystarczy wyłączyć
sobie w profilu

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions