Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > King ? ::>
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Pozwolicie, że odpowiem zbiorczo bez wskazywania do kogo kierowana jest odpowiedź.

Nie chce mi się nikogo przekonywać, że mam rację. Ja nawet nie twierdzę że ją mam.
Po prostu tak jak wszyscy tutaj opisałem swoje wrażenia z obejrzanych filmików. Można się z nimi zgadzać lub nie.
Nie krytykuję fizyki hl2, ani nie preferuję fizyki d3.
Mi również, oglądając filmiki z hl2, spodobał się pomysł z barykadowaniem, czy wykorzystywaniem elementów otoczenia do pokonania przeciwnika. Ta stalowa belka na linach lub zrzucenie konteneru jest super. Całość jednak nie przekonuje mnie aż tak bardzo. D3 wydaje mi się ciekawszy. Może lubię postrzelać sobie bez zastanowienia? A może nie chce mi się nauczyć różnych wyłamujące palce klawiszy by w płynny sposób wykorzytywać wszystkie dostępne techniki walki w grze? A może dostrzegam problem w tym, że gry zmieniają się w zawrotnym tempie, a my ciągle sterujemy w nich przez ten sam interfejs, który narzuca szereg ograniczeń?
Nie jest ważne czy grałem w poprzedniczki tych gier czy nie. Oceniam nowe na podstawie krótkich filmów. Z doświadzenia wiem, że często 2 część czegoś nie jest już tak dobra, jak się tego spodziewaliśmy.
Mogę się mylić, wiem. Wiem również, że zdarzają się wyjątki. Mam już jednak trochę dosyć różnego rodzaju manipulowania nami przez producentów zarówno sprzętu jak i software'u. D3 też mnie wkurza bo informują o pracach nad nim już od ponad roku.
Mam nadzieję, że te filmiki tylko trochę odsłaniają czekające nas wrażenia i nie powtórzą sytuacji jaką można zaobserowawać, dla odmiany, w kinematografii gdzie często filmik reklamujący jakiś tytuł jest ciekawszy od całego dzieła.
Jeszcze raz podkreślam, że już wiele gier miało zaskarbić sobie miliony grających, a potem okazało się że to kicha.
Jeśli te gry okażą się jednak tak fajne, jak usiłuje się nam to wmówić, to przecież nie będę obstawał ślepo przy minesweaperze Kupię nowego kompa i będę delektował się nowymi fajnymi gierkami.
Dobrze też, że pewna osoba ma problemy z obsługą boarda czy edycją swoich postów bo i ja nie muszę oceniać jej wypocin

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Bla bla bla.

Nie rób z DooM`a 3 zręcznościówki tak jak DooM 1 i 2, bo nie będzie to coś takiego.
To ma być horror a nie zręcznościówka i tam nie będzie naparzania do miliarda stworków w jednym pokoju. To będą pojedyńcze lokalizacje ze sporadyczną ilością potworków na raz, które mają Cię wystraszyć a nie skłonić do rzeźni.

Niestety ...

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Dlaczego niestety?

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool

Bla bla bla.

Nie rób z DooM`a 3 zręcznościówki tak jak DooM 1 i 2, bo nie będzie to coś takiego.
To ma być horror a nie zręcznościówka i tam nie będzie naparzania do miliarda stworków w jednym pokoju. To będą pojedyńcze lokalizacje ze sporadyczną ilością potworków na raz, które mają Cię wystraszyć a nie skłonić do rzeźni.

Niestety ...


To obejzyj trailer dokladnie - jest akcja ze potwory wyskauja z kazdego konca.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

wiadomo cos o trybie multiplayer dla d3?
bo cs2 z ta fizyka pojazdami i interakcja z otoczeniem
az ciezko mi sobie wyobrazic

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

First Person Perspective

Multi będzie wymiatać. ;>
Ludzie będą w siebie rzucać kaloryferami i każdym przedmiotem pod reką. ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

W D3 to podobno nie ma byc multiplayera patrz tu i tu

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan
W D3 to podobno nie ma byc multiplayera patrz tu i tu

Ano pojawily sie news

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan
W D3 to podobno nie ma byc multiplayera patrz tu i tu


a q3 najpierw miał byc Rpg'em bez mp (ktoś jeszcze pamięta silnik Trinity?) a potem zmienili koncepcje ci zrobili mp/game...

aczkolwiek to co mi sie maksymalnie nie podoba w d3 to ******ko wołowate "machanie bronią" i wogle nieprzekonywujące efekty strzelania z niej... oczywiscie mam nadzieje ze chlopaki to zmienią.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

ÓWAGA

z bardzo nie potwierdzonych źródeł słyszałem ze podobno gdzieś na Irc'u pojawiło się demo technologiczne Hl2. nie jestem w stanie powiedziec na ile to prawda ale od dzisiaj bede szukał. *

autor nie ponosi odpowiedzialnośći za treść posta oraz wszelkie katastrofy naturalne i ogólnoświatowe zmiany klimatu z tym zwiazane


_______edit

http://www.warp2search.net/article....r=0&thold=0

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 01:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Wlasnie sobie obejrzalem na zajeciach wszystkie filmy hl2 (poza tym 500mb bo nie chcialo mi sie czekac cos ponad one hour )
Co by tu powiedziec. Zaluje ze je obejrzalem Moja edukacja mocno ucierpi na tym. W Pazdzierniku i Listopadzie nie ma mnie na uczelni
Trzeba tez jakas prace dorywcza znalezc w wakacje. Sprzet trzeba podrasowac Dla tej gry warto

__________________

Edytowane przez rcube dnia 20-05-2003 o godz. 17:12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

HL r0x!

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

pewnie fake ale co tam :/

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
pewnie fake ale co tam :/

Sciagaj!

Sprawdzie to:
ed2k://|file|hl2_hvt152.zip|804453135|9D92BABBE52CBF3D5C9DF67C3AD8A251|/

Plik: hl2_hvt152.zip - wielkosci: 804,453,135

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


http://forum.sharereactor.com/viewtopic.php?t=140105

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

[url=http://counter-strike.pl/front/komentarze.php?id=4486&category=1&HPSESSID=e66c9119b97c62844cf1ad5d99e2e8c0]-news-[/url] z cs.pl ..więc uwazajcie
ja jakby co nie chce zebyscie to wrzucali na FTPa i wcale nie chce zeby maslav to nagral i do mnie z tym wpadl...

o mam pomysl..byl taki topic o najlepszym dowcipie o blondynce a wnim link do innego topicu o tym samym temaie na innym boardzie...i tak w kulko przez kilkanascie boardow
mozna zrobic tak z HL2

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja sciągam.
Trasnfer 36kB/s

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Jednak spójrzcie jak upada gostek zestrzelony z wierzy. W d3 taka postać się nie odbija od podłoża.

co do tego sztucznego upadku to proponuję eksperyment. Zobaczcie e32k3-halflife2_pce32003_8dn_qt lub e32k3-halflife2_pce32003_5dn_qt używając strzalki w prawo . Nalepiej włączcie wcześniej jakąś muzyke bo przy takim odtwarzaniu niema dźwięku. Zawsze na różnych forach (niezaleznie od tematu) ludzie starają się sobie nawzajem coś wmówić. Zaczyna sie od tego, że ktoś (możliwe, że nieświadomie) pragnie narzucić swoje zdanie reszcie (sporo ludzi go przecież przeczyta).
"O grze nie decyduje engine i fizyka, jaka za nim idzie, tylko klimat." Heh później przeczytam to na trzeźwo.

"Do wszystkich mądrali z długimi sygnami.
Skoro jesteście już takimi filozofami to starajcie się chociaż by wasze posty były co najmniej tak długie i wciągające jak podpisy"

Jako mądrala odpowiadam Ci, że liczy sie jakość

Tak wogóle to chcialem napiać, że obie gry będą wy****** graficznie i o wyższości którejś z nich bedą decydować inne elementy, IMHO głównie inteligencja przeciwników (szczególnie jeżeli chodzi o d3 bez trybu multi).

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Addict3d: co do podpisow to podpowiem ci mala sztuczke
jest takie cos jak [size=1 ] podpis [/ size] (bez spacji) wtedy zmniejszy sie czcionka i nawet dluzszy popis nie bedzie juz tak razacy

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

a nie mozna wylaczyc wyswietlania jak sie to komus nie podoba? Najlepiej jakby mozna dla pojedynczych uzytkownikow Ale dobra zaraz poprawie.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan
Addict3d: co do podpisow to podpowiem ci mala sztuczke
jest takie cos jak [size=1 ] podpis [/ size] (bez spacji) wtedy zmniejszy sie czcionka i nawet dluzszy popis nie bedzie juz tak razacy


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

spox
Małe syngy rox.
Lipas sciąga te demo HL2. ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Addict3d
a nie mozna wylaczyc wyswietlania jak sie to komus nie podoba? Najlepiej jakby mozna dla pojedynczych uzytkownikow Ale dobra zaraz poprawie.

Oczywiscie, ze mozna ale ja np. lubie czytac podpisy

PS. Mozesz mi przetlumaczyc podpis twoj bo nieuczony w jezykach jestem
PS2 Konczmy rozmowe o podpisach, bo ja czekam na Q4

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Addict3d

Jako mądrala odpowiadam Ci, że liczy sie jakość




najpierw tę jakość zdefiniuj

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Addict3d
IMHO głównie inteligencja przeciwników (szczególnie jeżeli chodzi o d3 bez trybu multi).


Imo im wieksze IQ przeciwnikow tym bardziej kijowo sie gra w FPP (w innych grach jest odwrotnie). Jesli chce inteligentnego przeciwnika to odpalam kumpla po lanie, a jesli chce zrobic masakre do odpalam Doom'a 2 gdzie przeciwnicy maja IQ zlewozmywaka, ale za to gina seriami

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

shooler: dobra fajnie wlaczasz multi po lanie, ale jezeli informacje sa prawdziwe to w d3 tego nie zrobisz to takze nie d2. Zeby osiagnac odpowiedni klimat przeciwnicy musza choc po czesci imitowac rozumne zachowanie.

Hakan: podpis to You are dumber than an ass. Ale nalezy czytac caly podpis (to chyba z greckiego).

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Etam, najlepsze miecho to takie, które samo się pakuje pod lufe, bez zbędnego udawania inteligencji.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

"Serious Sam" ! To jest gra !

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja bym popykal w d2 ale na xp dzwiek sie wali

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2003 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Addict3d
shooler: dobra fajnie wlaczasz multi po lanie, ale jezeli informacje sa prawdziwe to w d3 tego nie zrobisz


No i to jest wlasnie drugi blad gry Tego jeszcze nie bylo, zeby JC jeszcze przed wydaniem gry mowil o jej bledach :}

No dobra, stworza inteligentne stwory i co? Albo bedzie mial przesadna celnosc, albo mnie nie trafi. Bedzie zabawa jak w Q2 w SP- latasz z ciagle pelnym magazynkiem i 200/200. Nawet jak zamkniesz oczy, wbiegniesz miedzy przeciwnikow to zycie i armor spadna ci do 80/80? 50/50?

Doom2? Masz 200/200 wyzebrane z tych niebieskich fiolek. Cieszysz sie bo 30 przeciwnikow jest przed toba. Wpadasz w ogien krzyzowy kolesi z "obrotowami". Strafe'ujac miedzy "kulkami" impow rozwalasz modeli z obrotowami (150/150). Z za impow wylarza kolesie z shotgun'ami. Dostajesz od jednego (120/80), zabijasz ich i siekasz Imp'ow. Nagle dostajesz w plecy z kulek od Impow ktorzy wylezli ze sciany za toba (80/0). Przypadkiem dostajesz jeszcze jedna i troche od shotgungay'a . Pomieszczenie czyste, ty masz (10/0) i cieszysz jape jak znajdziesz apteczke +10

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2003 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:09.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions