Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > JO, koalicja
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Na pewno by kłamali.Ale nie o tym.

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Chciałem wszystkich forumowiczów przeprosić za przepychanki z tmat ale nie mogłem się z nim zgodzić.Postanowiłem już więcej nie odpisywać na jego zaczepki.


Właśnie o tym mówiłem...
...kto tu kogo zaczepia...

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus

Tmat zostańmy przyjaciółmi!



Super !!! Zostaniesz moim najlepszym przyjacielem ?
Juhu hu, ulala, będe miał swojego własnego przyjaciela

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wypowiedz, którą zacytowałeś, była zwykłym żartem odnoszącym się do konkretnej sytuacji.
Czy nie wydałoby Ci się śmiesznym gdybym umieścił pytanie powiedzmy: „Czy jestem cool ?” na co powiedzmy mój brat odpisałby :”jesteś super stary”., a żona dodała „jesteś ekstra” ???
Jak powiedziałem już wcześniej, aby móc powiedzieć o sobie że ma się poczucie humoru (co na każdym kroku podkreślacie) trzeba czasami i na siebie spojrzeć z przymrużeniem oka.

Oj nie niestety jak ja czy ktokolwiek inny by to napisał to byłby to żart ale znając wcześniejsze Twoje uprzedzenia do GRUPY jak i zawarcie konkretnego oskarżenia że to GRUPA organizuje a nie niezależny gracz Jaro to nie można tego odebrać jako żart tylko jako zaczepkę GRUPY i nie dziw się że GRUPA reaguje tak jak reaguje. Może gdybyś dopisał że ze względu na to że GRUPA tak mocno popiera ten projekt sam się nie piszesz na ten pomysł byś był zrozumiany że się nie czepiasz dla samej zaczepki a chcesz tylko zażartować i wyrazić swoją opinię. A co do naszego ( GRUPY) poczucia humoru mamy je duże mimo wewnętrznych konfliktów i różnicy zdań jesteśmy dalej razem i będziemy. Jak byś miał okazje czytać nasze całe forum to byś to zrozumiał. Pomysł Jaro wydał mi się dobry i dlatego potwierdziłem swoją gotowość w nim uczestniczenia a nie dlatego że jest to pomysł mojego kolegi z SAS Jaro i dam sobie głowę uciąć że reszta SAS-u ma podobne zdanie. W JO jest mało naszych graczy więc zbieranie tych nielicznych w jedną ekipę ma sens.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Oj nie niestety jak ja czy ktokolwiek inny by to napisał to byłby to żart ale znając wcześniejsze Twoje uprzedzenia do GRUPY jak i zawarcie konkretnego oskarżenia że to GRUPA organizuje a nie niezależny gracz Jaro to nie można tego odebrać jako żart tylko jako zaczepkę GRUPY i nie dziw się że GRUPA reaguje tak jak reaguje. Może gdybyś dopisał że ze względu na to że GRUPA tak mocno popiera ten projekt sam się nie piszesz na ten pomysł byś był zrozumiany że się nie czepiasz dla samej zaczepki a chcesz tylko zażartować i wyrazić swoją opinię. A co do naszego ( GRUPY) poczucia humoru mamy je duże mimo wewnętrznych konfliktów i różnicy zdań jesteśmy dalej razem i będziemy. Jak byś miał okazje czytać nasze całe forum to byś to zrozumiał. Pomysł Jaro wydał mi się dobry i dlatego potwierdziłem swoją gotowość w nim uczestniczenia a nie dlatego że jest to pomysł mojego kolegi z SAS Jaro i dam sobie głowę uciąć że reszta SAS-u ma podobne zdanie. W JO jest mało naszych graczy więc zbieranie tych nielicznych w jedną ekipę ma sens.


Z całym szacunkiem, ale jak możesz komuś dyktować co ma napisać aby to było żartem a co nie ??? Przecież każdy ma inne poczucie humoru. Piszesz że jestem uprzedzony do grupy, a wcześniej napisałeś że jak ktoś z grupy by to napisał to był by to żart. Przecież właśnie to jest UPRZEDZENIEM.
Nie wchodziłem też w polemikę z tym czy pomysł jest dobry czy nie, a po prostu (jeszcze raz powtarzam) sytuacja wydała się kuriozalna i trochę śmieszna. To wszystko.
Gdybym wiedział, że szanowna grupa jest aż tak delikatna i „uraźna”, to…
...i tak bym to napisał

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Uprzedzeniem staje się coś powtarzalnego nie po raz pierwszy atakujesz GRUPĘ i dlatego napisałem że jak bym to ja napisał lub ktokolwiek inny bez wcześniejszego wyrażania antypatii do GRUPY to można by to odebrać jako żart.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Poza tym nie mam żadnych uprzedzeń tylko nie lubię jak się mnie klasyfikuje ze względu na przynależność do czegokolwiek to co tu piszę to jest moje zdanie i tylko moje. Kiedyś jak czytałem Twoje wypowiedzi to stwierdzałem że piszesz z głową i masz racje ale niestety od dłuższego czasu z przykrością stwierdzam że szukasz zaczepki i tylko zaczepki. Trochę Cię rozumiem ale bez przesady dałeś już dosyć popalić pora zawiesić broń na kołku i przestać wszystkich traktować jak wrogów. Swego czasu robiłeś wiele na scenie BHD nie wyszło trudno pora zapomnieć i dać sobie spokój co się stało się nie odstanie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Uprzedzeniem staje się coś powtarzalnego nie po raz pierwszy atakujesz GRUPĘ i dlatego napisałem że jak bym to ja napisał lub ktokolwiek inny bez wcześniejszego wyrażania antypatii do GRUPY to można by to odebrać jako żart.


No i właśnie to jest uprzedzeniem.
Czy gdybym napisał "witam" też widziałbyś w tym jakiś atak na grupę ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Poza tym nie mam żadnych uprzedzeń tylko nie lubię jak się mnie klasyfikuje ze względu na przynależność do czegokolwiek to co tu piszę to jest moje zdanie i tylko moje. Kiedyś jak czytałem Twoje wypowiedzi to stwierdzałem że piszesz z głową i masz racje ale niestety od dłuższego czasu z przykrością stwierdzam że szukasz zaczepki i tylko zaczepki. Trochę Cię rozumiem ale bez przesady dałeś już dosyć popalić pora zawiesić broń na kołku i przestać wszystkich traktować jak wrogów. Swego czasu robiłeś wiele na scenie BHD nie wyszło trudno pora zapomnieć i dać sobie spokój co się stało się nie odstanie .


W porządku, rozumiem. W takim razie sprawdz kilka moich ostatnich wpisów i odpowiedzi na nie pana boskiego. Zauważysz tam że nieważne co napisze ten pan odpowiada tylko w jeden kretyński sposób. W tym momencie pojawia sie jakaś moja "złośliwa" riposta i już idzie dalej "zabawa" ze mną i zwartymi szeregami grupy w rolach głównych.
Jak już to sprawdzisz to odpowiedz sobie na pytanie kto tu kogo tak naprawdę zaczepia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No i właśnie to jest uprzedzeniem.
Czy gdybym napisał "witam" też widziałbyś w tym jakiś atak na grupę ?

Co się pisze też jest ważne więc „witam” nie zrobiłoby na mnie wrażenia choć może niektórzy mogliby to odebrać jako zaczepkę więc dlatego jak ktoś zaczepia Twoją osobę to pisz do niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
W porządku, rozumiem. W takim razie sprawdz kilka moich ostatnich wpisów i odpowiedzi na nie pana boskiego. Zauważysz tam że nieważne co napisze ten pan odpowiada tylko w jeden kretyński sposób. W tym momencie pojawia sie jakaś moja "złośliwa" riposta i już idzie dalej "zabawa" ze mną i zwartymi szeregami grupy w rolach głównych.
Jak już to sprawdzisz to odpowiedz sobie na pytanie kto tu kogo tak naprawdę zaczepia.

No dobra Boski według mnie napisał nie ładnie ale to nie zmienia faktu że zaatakowałeś Jaro bez powodu oskarżając że uprawia tu politykę GRUPY a czy jego pomysł nie jest dobry sam grasz prawdopodobnie jako samotnik w JO i czy połączenie sił nie jest dobrym pomysłem ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
No dobra Boski według mnie napisał nie ładnie ale to nie zmienia faktu że zaatakowałeś Jaro bez powodu oskarżając że uprawia tu politykę GRUPY a czy jego pomysł nie jest dobry sam grasz prawdopodobnie jako samotnik w JO i czy połączenie sił nie jest dobrym pomysłem ???


Jeszcze raz wyjaśniam, że nie atakowałem pana Jaro, a po prostu zareagowałem na konkretną sytuację, nie na pomysł. Pomysł oczywiście sam w sobie jest słuszny i jak napisałem już wcześniej odzew na sam pomysł był taki, jaki był, ponieważ większość graczy odwiedzających to forum gra już w jakiś klanach JO. Mówiłem również o tym, że wiele osób samotnie grających w JO nie wie nawet o istnieniu tego forum i również dlatego odzew był taki, jaki był. Być może lepiej byłoby poszukać na serwerach, ponieważ widuje tam wielu samotnie grających Polaków.
Co do mojej osoby, to rzeczywiście gram samotnie, ponieważ na dzień dzisiejszy taki jest mój wybór. Jeżeli zdecyduję się na grę w grupie/klanie to po prostu będę grał ze sprawdzonymi już wcześniej kolegami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jeszcze raz wyjaśniam, że nie atakowałem pana Jaro, a po prostu zareagowałem na konkretną sytuację, nie na pomysł. Pomysł oczywiście sam w sobie jest słuszny i jak napisałem już wcześniej odzew na sam pomysł był taki, jaki był, ponieważ większość graczy odwiedzających to forum gra już w jakiś klanach JO. Mówiłem również o tym, że wiele osób samotnie grających w JO nie wie nawet o istnieniu tego forum i również dlatego odzew był taki, jaki był. Być może lepiej byłoby poszukać na serwerach, ponieważ widuje tam wielu samotnie grających Polaków.
Co do mojej osoby, to rzeczywiście gram samotnie, ponieważ na dzień dzisiejszy taki jest mój wybór. Jeżeli zdecyduję się na grę w grupie/klanie to po prostu będę grał ze sprawdzonymi już wcześniej kolegami.


No i po problemie właśnie o to mi chodziło wystarczyło napisać że „nie piszę się” (jako jeden z czytelników tego forum) a potem dodać że z czytelników tego forum tylko SAS odpowiedział pozytywnie (nie ważne w jakiej formie) i dla mnie i chyba wielu moich kolegów nie było by problemu, a tak zrobił się problem z niczego. Skończmy tą dyskusję nadającą się na telefon lub GG bo nie po to Jaro założył ten temat. Większość czytających zamiast zastanowić się czy chce grać wspólnie to czytając te nasze wypociny bardziej się angażuje w problem tmat vs sas niż w to o co naprawdę chodzi w tym topiku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
No i po problemie właśnie o to mi chodziło wystarczyło napisać że „nie piszę się” (jako jeden z czytelników tego forum) a potem dodać że z czytelników tego forum tylko SAS odpowiedział pozytywnie (nie ważne w jakiej formie) i dla mnie i chyba wielu moich kolegów nie było by problemu, a tak zrobił się problem z niczego. Skończmy tą dyskusję nadającą się na telefon lub GG bo nie po to Jaro założył ten temat. Większość czytających zamiast zastanowić się czy chce grać wspólnie to czytając te nasze wypociny bardziej się angażuje w problem tmat vs sas niż w to o co naprawdę chodzi w tym topiku.


A już miałem napisać: "Jak możesz przekręcać ksywy"
Zdążyłeś na czas
Pozdrawiam i powodzenia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A już miałem napisać: "Jak możesz przekręcać ksywy"
Zdążyłeś na czas
Pozdrawiam i powodzenia.

No właśnie tego rodzaju problemy mnie bawią a czasem dla innych robi się z tego mega problem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
No właśnie tego rodzaju problemy mnie bawią a czasem dla innych robi się z tego mega problem


W rzeczy samej...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Oj nie niestety jak ja czy ktokolwiek inny by to napisał to byłby to żart ale znając wcześniejsze Twoje uprzedzenia do GRUPY jak i zawarcie konkretnego oskarżenia że to GRUPA organizuje a nie niezależny gracz Jaro to nie można tego odebrać jako żart tylko jako zaczepkę GRUPY i nie dziw się że GRUPA reaguje tak jak reaguje. Może gdybyś dopisał że ze względu na to że GRUPA tak mocno popiera ten projekt sam się nie piszesz na ten pomysł byś był zrozumiany że się nie czepiasz dla samej zaczepki a chcesz tylko zażartować i wyrazić swoją opinię. A co do naszego ( GRUPY) poczucia humoru mamy je duże mimo wewnętrznych konfliktów i różnicy zdań jesteśmy dalej razem i będziemy. Jak byś miał okazje czytać nasze całe forum to byś to zrozumiał. Pomysł Jaro wydał mi się dobry i dlatego potwierdziłem swoją gotowość w nim uczestniczenia a nie dlatego że jest to pomysł mojego kolegi z SAS Jaro i dam sobie głowę uciąć że reszta SAS-u ma podobne zdanie. W JO jest mało naszych graczy więc zbieranie tych nielicznych w jedną ekipę ma sens.


A ja zapytam troszke z innyej beczki: Gdyby to SLS zaproponowało taka koalicje to czy GRUPA SAS także by bezproblemowo poparła " projekt"? Wybaczcie ale mam wrazenie ze nie. Swoja droga uważam pomysł Jaro za ciekawy.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A mnie się wydaje że by poparła. Lepiej grać z "wrogiem" niż wogóle nie grać. Tak ku przypomnienia - lama załozył kiedyś drużynę CTF w CB gdzie każdy miał wstęp wolny. Skład był mieszany, co prawda z przewagą SASu ale był min. Mysza z SLS i było fajnie. Nie ważne kto wyjdzie z inicjatywą tylko ze wogóle wyjdzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 18:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Nie ważne kto wyjdzie ważne kto wejdzie a oprócz dyskusji nie wiadomo o czym to o konkretach jest tu najmniej. Jaro jak to wszystko czyta do chyba wychodzi sam z siebie.
A Tomcat za dawnych czasów słyszałeś kiedyś abym coś źle powiedział o SLS bo ja sobie nie przypominam nor może te małe dwa żarciki umieszczone na tym forum o Panu X (choć do końca nie wiedziałem że to Pan z SLS ale się domyślałem) no i ten kiedy to tak nie ładnie mi odpisałeś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

podsumuję to wszystko jak moderadzioo pójdzie spać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
podsumuję to wszystko jak moderadzioo pójdzie spać



On teraz nie śpi,czuwa cały czas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Nie ważne kto wyjdzie ważne kto wejdzie a oprócz dyskusji nie wiadomo o czym to o konkretach jest tu najmniej. Jaro jak to wszystko czyta do chyba wychodzi sam z siebie.
A Tomcat za dawnych czasów słyszałeś kiedyś abym coś źle powiedział o SLS bo ja sobie nie przypominam nor może te małe dwa żarciki umieszczone na tym forum o Panu X (choć do końca nie wiedziałem że to Pan z SLS ale się domyślałem) no i ten kiedy to tak nie ładnie mi odpisałeś



Zgadza sie, nie wazne kto wyjdzie z propozycja , tu Cie popieram. Co do SLS to nie rozwijamy tematu. Z chęcią sie przyłacze, ale dopiero wtedy gdy bede walił heady w JO tak jak Sigan w BHD

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Zgadza sie, nie wazne kto wyjdzie z propozycja , tu Cie popieram. Co do SLS to nie rozwijamy tematu. Z chęcią sie przyłacze, ale dopiero wtedy gdy bede walił heady w JO tak jak Sigan w BHD


To chyba jak wprowadzą mod "samuraj" gdzie będzie można z heada w heada

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 21:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
On teraz nie śpi,czuwa cały czas

trochę przysnąłem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 08:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Wyjaśnijcie mi pare rzeczy:

1. Co znaczy "GRUPA" - pojawło sie to tu pare razy.
2. Czy grupa ma swojego guru?
3. Czy nadając na tmat staje sie automatycznie członkiem grupy?
4. Czy z tej GRUPY jest trudno sie wyrwac?

P.S. Pisze sie na to granie w JO w grupie, nr gg 1713343.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Wyjaśnijcie mi pare rzeczy:

1. Co znaczy "GRUPA" - pojawło sie to tu pare razy.
2. Czy grupa ma swojego guru?
3. Czy nadając na tmat staje sie automatycznie członkiem grupy?
4. Czy z tej GRUPY jest trudno sie wyrwac?

P.S. Pisze sie na to granie w JO w grupie, nr gg 1713343.



1.
2. np. guru do spraw PR jest Jaro a guru ds. zdrowego rozsądku Radzioo
3. automatycznie
4. to se ne da

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
1.
2. np. guru do spraw PR jest Jaro a guru ds. zdrowego rozsądku Radzioo
3. automatycznie
4. to se ne da



__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
1.
2. np. guru do spraw PR jest Jaro a guru ds. zdrowego rozsądku Radzioo
3. automatycznie
4. to se ne da




Lama, byłeś jesteś i umrzesz B Z I K I E M

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

proponuję ustalić jakiś dzień tygodnia i porę?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Wyjaśnijcie mi pare rzeczy:
1. Co znaczy "GRUPA" - pojawło sie to tu pare razy.


To jest GRUPA trzymajaca wladze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
To jest GRUPA trzymajaca wladze


SLD ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 19:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
SLD ?


DSL? LSD?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:52.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions