Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Operation Flashpoint > Czy OF chodzi pod xp?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
zibi1978
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czy OF chodzi pod xp?

mam xp i jak uruchamiam OF to nic sie nie dzieje ,cos hd zamieli i nic.Sa jakies laty zeby to poszlo?Wszystkie sterowniki sa najnowswze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2004 19:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Sorka ze tak pozno ale wymiotlo mnie ostatnio z OFP

Pod XP chodzi jak najbardziej i nie mam pojecia skad te problemy. Zainstaluj ponownie moze OFP to ci pojdzie. Albo moze byc to wynikiem jakiegos addonu, albo masz za slabego kompa, albo nie wiem co jeszcze ci tam wymyslec...

Powiedz jakiego masz kompa, czy czysty OFP ci nie chodzi czy masz jakies addony, wogle powiedz cos wiecej bo z tych szczatkowych informacji nic nie jestem w stanie wymyslec...

Pod XP chodzi i basta. To nie wina XP'ka. Szukaj bledu w czyms innym...

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gremdek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Stalowa Wola

Mam pod XP zainstalowane i wszystko dziala jak nalezy.
Moze cos oficjalne patche pomoga(znajdziesz na stronie http://ofp.info)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2004 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gremdek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gremdek Znajdź więcej post'ów przez  gremdek Dodaj gremdek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gremdek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions