Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Problem z PB w JO
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DawcaNerek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Zielona Góra

Problem z PB w JO

Witam ponownie
Od kiedy gram w JO mam 2 problemy których nie mogę się pozbyć

1. Odpalam gre, wchodze normalnie na NW, wybieram serwer i ... zwiecha, błąd w odpaleniu jointops.exe, czasami wyskakuje okienko ze nie odpala sys... coś tam

2. Gram sobie normalnie na obojętnie którym serwerze i po 15 min, czasami nawet pogram całą ture i dopiero w następnej wychodzi z serwera i pokazuje komunikat

"The Server has punted you. Please don't run any trainers, hacks, or other things that can destabilize your game play experience. Make sure your version is up to date."

Dlaczego??
Nie mam żadnego gówna do "poprawy" gier!!

Myślałem że coś siedzi na dysku i PB to coś znajduje i mu się nie podoba więc nawet zainstalowałem nowy system i na gołym systemie zainstalowałem tylko JO, zrobiłem update, ale i tak nic to nie pomogło, problemy są dalej

Załącznik: wywalanie.jpg
Załącznik został 235 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DawcaNerek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DawcaNerek Znajdź więcej post'ów przez  DawcaNerek Dodaj DawcaNerek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DawcaNerek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zrób update PB

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 11:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DawcaNerek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Zielona Góra

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Zrób update PB


No tak, też o tym myślałem ale jak to zrobić ? W folderze PB nie ma auto update'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DawcaNerek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DawcaNerek Znajdź więcej post'ów przez  DawcaNerek Dodaj DawcaNerek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DawcaNerek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez DawcaNerek
No tak, też o tym myślałem ale jak to zrobić ? W folderze PB nie ma auto update'a


Tutaj masz updeta do PB. Wklej go do katalogo PunkBustera w grze.

http://www.punkbuster.com/index.php?page=updatepb.php

Pobierz plik pbweb.exe i wklej go do katalogu z gra(w katalog Punk Bustera) i tam go odpal.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

a u mnie medyk nie ma apteczki , niby nic , przeinstalowałem całą grę i dalej to samo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a u mnie medyk nie ma apteczki , niby nic , przeinstalowałem całą grę i dalej to samo?


ktoś mu ją podpier....ł

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DawcaNerek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Zielona Góra

Dzięki Yogas za linka

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a u mnie medyk nie ma apteczki , niby nic , przeinstalowałem całą grę i dalej to samo?


Też tak miałem ale się samo naprawiło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DawcaNerek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DawcaNerek Znajdź więcej post'ów przez  DawcaNerek Dodaj DawcaNerek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DawcaNerek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
ktoś mu ją podpier....ł

pewnie zgubił, bo zawsze odruchowo chciałem nią rzucać przeciwnikowi w twarz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

generalnie jest postep , po przeinstalowaniu mogę robić szkriny, choć miałem potem problem z PB, boję sie o tym pisać ale w news doczytałem co i jak i juz mnie nie wykopuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DawcaNerek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Zielona Góra

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
...ale w news doczytałem co i jak i juz mnie nie wykopuje


Tzn. gdzie doczytałeś ?? Bo niestety mi nie pomaga update PB, ciągle dostaje kopa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2005 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DawcaNerek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DawcaNerek Znajdź więcej post'ów przez  DawcaNerek Dodaj DawcaNerek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DawcaNerek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DawcaNerek
Tzn. gdzie doczytałeś ??(...)

oczom nie wierzę , jest tu ktoś kto nie czyta news

poszedłbym bym Ci na rękę i wkleił całego "news" ale zapewne zaraz odezwą się Mistrzowie Jedi w pisaniu ciętych ripost, nie dam im tej satysfakcji i powiem tylko tyle że jest taki niusik by [FPP]ZonK z 27·01·2005 - 01:27 -
kopiujesz takie cuś z http://www.evenbalance.com/downloads/jotr/wc001132.htm a następnie tak zachowaną stronę należy skopiować do katalogu "pb/htm". wot technika

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2005 06:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions