Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > podkręcanie kompa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Question podkręcanie kompa

Chciałem się Was zapytać - jakich sposobów używacie, aby podnieść ilość FPSów w grze, oraz zmniejszyć pinga (to też "podkręcanie" tyle że sieci).

Najprawdopodobniej cała mnóstwo z Was podkręca procka. A jak go wtedy chłodzicie? Albo grafikę gdy jest przesterowana?
A może jakies nietypowe drivery?

Wszyscy wiemy, ile można wycisnąć z UT, odpowiednio go konfigurując. A co z konfiguracją systemu? jak "podkręcacie" swój system operacyjny?

Hardware..... temat-rzeka

Proponuję aby kazdy napisał w 3 słowach, jaki ma sprzęt i co w nim zrobił, aby UT mu chodził lepiej. No i różnicę (wymierną), np. przed tweakingiem było tyle FPSów a po - tyle.


Mam nadzieję, że nikomu nie będzie przeszkadzał ten topic

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Lightbulb

Hmm niezły topic papug no ja moge powiedziec co osiągnełem ale nie oge powiedzieć o wynikach :/ nie zapisywałem tego nigdzie :/
moj sprzęt: Celeron800@1000 (chodzi na standardowym wiatraku temperatura nie przekracza 45 stopni) Karta graficzna Geforce2 GTS (64mbDDR te ramy daja bardzo duzo) procesor karty chodiz na 200mhz a pamiec na 400 (raczej 200 powinno sie mowic bo z DDR jest inaczej ale widze ze jest 400mhz ) nie podkrecam karty bo to nic mi nei dawała , no morze wzrost o 1-3 fps ale po co mam ja obciązać :/ podkręcałem ramy (zwykłe ramy "noname" udało mi sie jakąs opcje ustawic dzieki czemu szybciej sa usuwan niepotrzbne dane z ramu ) windows XP najlepeij sie nadaje do podkręcania ,jeszcze instaluje program do Tweakowania GeForca i ustawiam opcje fast no i tam pare fps mam do przodu , ustawiam plik wymiany na jakies 400mb stale , ani wiecej ani mniej właczam DMA na dysku i cd-romie , instaluje zawsze najnowsze stery i directxa, heh i co mi dalo najwiecej klatek to chyba zciagnięcie DLL do q3 i dopisanie 3 linijek do kazdego z configów, wzrost fps to jakie ~20 fps czyli nawet sporo hmm co tam jeszcze nie wiem co jeszcze robiłem zeby jakoś chodził urt no moge powiedizec ze jak jestem sam na mapie to na casa mam powyzej 125 kalte a w niektorych miejscach spada do 90 na roomel mam w oznych miejscach 60 klatek itd ale klatki zalerza od mapy wiec nie powiem ile mam srednio ale nawet nie głupio to wszystko działa w niektorych miejscach na mapach osiagam nawet 200 klatek ale to sa miejsca typu tunel nabbey na uptown w niebo itd podam jeszcze dokladniej specyfikacje mojego sprzetu Ramy "noname" 133mhz Plyta główna Abit ST6 Dysk Twardy IBM 7200obr/min Udma 100. Jakby ktos prubował podkręcac co nieoc w kompie to te rzeczy co wymienilem niektóre moga dac wiekszy rezultat a nie które mniejszy , tak jest np. z tymi DLL do q3 (mozna je zciągnać w dziale download na stronie q3arena.gry.wp.pl

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Bardzo fajny topic , zwarzajac na to ze forum cos ostatnimi czasu przynudza ;p

MAj PC : Athlon 1800+, 256 ram ddr 333mhz , Seagate 40 GB zwykly ata 100 , Plyta Pine/XfX , potezna karta Gf 2 MX 400 32 MB .
Nic nie jest podkrecane .

Ograniczenia fps`ow wynikaja u mnie jedynie ze slabej karty i momentami widac ze to co podaje procesor (ktory na Urbanterror wystarcza Absolutnie ) przydławia karte , ktora jakby nie patrzec jest juz zlomem ;p
Dlatego narazie odpuszczam sobie krecenie procesora. Nawet te 100-150 Mhz nie zrobi mi roznicy jak i tak karta graficzna bedzie sie dusila.

Co zrobic zeby bylo wiecej fps w moim przypadku ? Grafika grafika i jescze raz grafika , a dokladnie jej ciecie.

-16 bitow to wlasciwie podstawa
-tak samo jak Vertex Light
-/r_picmip 3
-suwaki od grafy na LOW
-łuski off
-ogien wkolo lufy off

Efekt widac na zalaczonym screenie.
Wlaczony widok nieba zjada jakies 6-7 fps co nie jest problemem a czasem wlaczone niebo ulatwia trafinie/zobaczenie kogos na gzymsie (tutaj jak kto woli, mi sie ostatnio lepiej gra z wlaczonym niebem) .
Wylaczenie widoku broni tez nas troche poratuje aczkolwiek UrbaNterror to nie quake 3 i wylacznie broni niszczy klimat .

Chłodzenie . Mam wielki (huczący jak stado bizonow ;p ) wiatrak wiec mysle ze te 100 mhz spokojnie mozna podkrecic.
O chlodzeniu wodnym sie nie wypowiem bo nie znam sie za bardzo, tutaj trzeba sie zglosic do kolegi Morfa, ktory sprawil sobie ostatnio calkiem nie drogo takie cacko
Powiem tylko tyle ze w pierwszym momencie myslalem ze cos mu sie w komputerze zepsulo tak cicho to pracuje ....

Obiecuje sobie przyrost fps po przesiadce na WIn XP (nie smiejcie sie ale hulam narazie na ME ;ppppp ). Ogolnie ME ma to do siebie ze ilosc fps spada wraz z uplywem czasu dosc znaczaco (widac to bylo jak mialem 466 ;/ ) .

Ponizej wrzucuilem jescze 2 screeny jak to sie sprawa ma z niebem ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Doki z widokiem nieba ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

...... i bez .

[screenshoty utracily tylko minimalnie na jakosci po przekonwertowaniu na .jpg , takze tak wyglada mniej wiecej Urt u mnie ;p ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Chciałbym podkreslić ze lepiej sie gra na r_picmip 0 niz na 3 a utrata fps jest znikomoa , u mnie to 3 fps (geforcy maja to do siebie ze z texturami lepeij sobei radza , nie wiem jak na innych kartach,ale tez jak kto lubi ale na picmipie 0 UrT jest oszałamiające ) aha DARK_ANGEL jak wyłączyć ogień z lufy ?? widizałem gdzies to , nawet na forum ale nie moge znalesc , mógłbyś komende zamieścic ?

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Talking

aha sorka to znowu ja , tak pzry okazji zamieściełm jakei mam ramy ale nei napisałem ile ich mam mam ich 256 mb zwykłego ramu 133mhz zeby wszystko było jasne

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
aha DARK_ANGEL jak wyłączyć ogień z lufy ?? widizałem gdzies to , nawet na forum ale nie moge znalesc , mógłbyś komende zamieścic ?


Komendy akurat nie pamietam , ale mozna to wylaczyc z menu . Options i tam szukasz "Muzzle Flash"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

hmm fajny topic

dobra oto moj skromny pc

XP 1800+ (1533 [email protected] MHz, FSB 145, WaterCooled) Plyta - MSI KT3 Ultra2, 512 DDR 333 MHz, GF 2 MX 32 MB (na SDR - szajsowaty jak cholera), Baracuda 40 GB, SB Live, 17'CTX, Klawiatura ERGO, Mysz Logitech MX 500, CD-RW LG 48/24/48

co do cfg q3

1) 16 bitow
2) wszystkie detale na high
3) Vertex Light
4) brak nieba
5) /r_picmip 3
6) bron ustawiona na mala
7) rozdzialka 1024x768 100Hz

70-160 FPS

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

Cos sie poprzednie konto spierniczylo i czlowiek nowe musial zakladac... pff

ALe hmm: cel 500 (max moge do 567 podkrecic), gf2 mx400 32mb, 128ram Kingstona, mierna plyta jak na dzisiejsze czasy MSI BX (ata 33! ), i reszta jest niewazna w sumie.

r_picmip 1 (to jest prawda, ze nie robi roznicy jakie picmip, ale to jest tez kwestia "lepszej widocznosci przeciwnika" kazdy dla sie dostosowuje)
vertex, cg_Drawhands 0, com_blood 0, cg_marks 0, (cg_muzzleflash dziala tylko na lightmapie...) i inne graficzne smaczki jak cg_fastsky 0 i inne mapoverbrightbity.

Komp nie podkrecany i nadal sie kurzacy, efekt jakies stale 55fps, a wszystko to wlasciwie dzieki pamieciom Kingstona, wczesniej mialem nonamy i 10fps w dol, jeszcze wczesniej rive tnt2 i kolejne 15fps w dol. Rozdzialka 640x480, w windowsie nic nie zmienialem... pliki dll u mnie dzialaja, sterowniki nvidia 29.42 ( bo jak juz wczesniej pisalem, nowsze sterowniki sa bardziej pisane "pod" nowsze karty czyli gf4, a te z zakresu 28.xx do 29.xx najlepiej sie sprawuja dla gf2.)
Niedlugo mam nadzieje zmienic kompa i uzyskac w koncu stale 125fps

Edit dla Papugi : pomyslalem, ze moglbys nie wiedziec, ale jest bardzo fajny bajer w postaci: http://twojepc.pl/artykuly.php?id=zalman_na_grafike hmm, to tyle

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2003 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez koodazed
cg_marks 0


NO to bym zostawil na 1 bo zadne z tego fps`y a po udezeniu pocisku w sciane mozna dojsc skad padaja strzaly wlasnie po sladzie pocisku i kawalkach sciany lecacych ;p

Ogolnie zapomnialem dodac ze gram w 1024*768 ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2003 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
NO to bym zostawil na 1 bo zadne z tego fps`y a po udezeniu pocisku w sciane mozna dojsc skad padaja strzaly wlasnie po sladzie pocisku i kawalkach sciany lecacych ;p

Ogolnie zapomnialem dodac ze gram w 1024*768 ;p



Ja tam wyłaczyłęm wszystko , a te kule na ścianach to hehe podczas akcji FPS idzie do dołuuuuuuuuuu a i tak widze z kat do meni szrelają po tych hmurkach na scianie

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2003 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

po co? dzieki sb live i sluchawkom slysze skad padaja strzaly.. a cg_marks ma znaczacy wplyw na fps, podobnie krew... chociaz ja bym bardzo chetnie gral z 125fps, krwia i sladami, z muzzle flash na lightmapie (czasem przez sciany widac ze ktos tam strzela )

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2003 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

Smile

witam all w koncu i ja sie tu zapisalem
gram w rozdzialce 1024x768/32 bity detale max , vertex i stale 125fpsa a cfg jak w podpisie no i buda oswietlona 2 niebieskimi katodami

ps
Morfi jaki blok masz w tym wc jaka chlodnice itd no i jakie tempy procka ?

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2003 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Mnie wystarczy

[ 14:50 ] (ř) Action: *@SG|Psycho • (CPU) 1-Intel Pentium 4, 2400MHz, 512KB (0% Load) • (RAM) usage: 133/256MB (51.95%) • (HDDs) Free: 41.23G/93.14G - (44.3%)
[ 14:50 ] (ř) Action: *@SG|Psycho • (VGA) MSI MS-StarForce GeForce4 Ti 4200 (NVIDIA GeForce4 Ti 4200) • (Display) 1280x1024/32bit/100Hz
[ 14:50 ] (ř) Action: *@SG|Psycho • (OS) Windows 2000 Professional, Service Pack 3 (5.0 - 2195) • (Installed since) 0s • (Uptime) 3h 21m 49s • (Uptime record) 4h 24m 49s
[ 14:50 ] (ř) Action: *@SG|Psycho • (LAN) #1 (3Com 3C90x Ethernet Adapter (100Mb/s) 24.04MB In, 19.55MB Out)
++PLUS MONITOR SONY 19'TRYNITRON i SB AUDIGY
ogólnie nie muszę nic podnosić i kręcić a już napewno ilości fps,
najwyżej grafikę zmienię ale też w zasadzie nie wiem po co bo w UrT nic Mi to już nie pomoże.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

16db firmy CPC ... bez chlodnicy z 4 metrowymi przewodami przytwierdzonymi do sciany by ona robila za chlodnice ....

temp przy windowsie 41 stopni
temp max przy graniu 48 stopni

i ta cisza

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

Morfi sam myslalem o tym cpc czesto cos sie w nocy sciaga i lepiej by sie spalo jedno mi w tym najbardziej nie pasowalo to wiadro na wode i wziolem smiglo ale zbieram na wc

Psycho dzis wszyscy kreca podkrecaja przekrecaja wkrecaja po co marnowac procka krecisz ile fabryka dala nie kupuje sie porsche i jezdzi 50 bo takie przepisy zawsze jakis zysk masz nawet te pare 3dmarkow no i jaka satysfakcja ze nei spalilo sie procka a ile masz ustawione maxfps i czy jak grasz to ci spada czy ustawiles tyle ze jak sie wali pali dymi to nie spada ?

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Bylem u Morfa i sam slyszalem , a raczej nic nie slyszalem bo tam nic nie slychac . W tym momencie dysk twardy jest u niego najglosniejszy o_OOOOOOOOOO

Wiadro z woda ? e nie , nie jest to az tak duze (wielkosci pojemnika na kromki co sie wklada do szkoly D) , Morf mial gdzies screeny ...... chowasz za biurko i po problemie .
BArdzo polecam !!

jak mi padnie wentylator to od razu zakladam to !


Czy dla 2`ch 3d Markow oplaca ci sie skracac zywotnosc proca ? :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

:)

oplaca sie a procu i tak nic nie bedzie jak ma dobra temperature wiec zywotnosc nie spada

1oka to jak sie zastanawiasz jeszcze to polecam ... bo naprawde komp bardzo sie wyciszyl slysze tykajacy zegarek a co d pojemnika to faktycznie podobny do tego na kanapki i wcale miejsca nie zajmuje pewnie widziales go na scrinach i wydaje cie sie wielki jednak to zdjecia bardzo go powiekszaja

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

nie tylko wiadro w tym jest cienkie blok to samo lipny troche wole dozbierac kasiory i zrobic cos z obiegiem zamknietym co do kopa zmieszcze woda nei wyparuje i przynajmiej latwiej go przeniesc np na zlot a z ta zywotnoscia bez przesady jak z napieciem nei szalejesz to w niklym stopniu skracasz zywotnosc przeciez nie bedziesz mial tego procka przez 5 lat a tak tylko marnujesz procka krecic krecic !! he za dlugo pisalem posta morfi mnie wyprzedzil wiem ze sporo ludzi to chwali cpc ale i sporo tego by nie polecilo ja do nich naleze zreszta nie oplaca mi sie teraz tego kupowac jak wydalem na smigla bo jeszcze mam dwie 80 z tylu budy i z przodu

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Edytowane przez 1oka dnia 19-04-2003 o godz. 20:58

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez 1oka
Ustawione mam na 125 spada raczej znikomo gdzieś raz na tydzień do 120:-) z tego co pamiętam maxymalnie wycisnołem 250 i tutaj blokada ale i tak z tego co wiem żadna różnica między 125 a 200

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

mi tam pasi bo z kompem nie biegam nigdzie cena/jakosc = cpc = dobry wybor
a co do smigiel to strasznie glosne a ja pragnolem spokoju

zreszta nadal mam stare smiglo wiec jak bym chcial przeneisc kompa to zawsze moge zmienic

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Kręcenie hmmmmmmm

Moim zdaniem ma to sens jeśli coś to pomoże a jeśli podkręcanie wystarczająco mocnej maszyny w zasadzie nic nie poprawi to po co ją dodatkowo męczyć,3Dmark jakoś Mnie nie kręci ponad 12000 wystarczy a niesądze że jak wykręce proca na 3ghz i karte na 615/315 to UrT będzie lepiej chodził,kiedyś sprawdzałem i albo jestem ślepy albo różnicy nie widać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

no u mnie sporo dalo ale to inny procek na starym p3 600 na takim demku mialem sredni fps cos kolo 40 jak zmienilem procka na 1700xp mialem 100 jak podkrecilem mam 150fpsa u mnie sie oplacalo

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

ja swojego starego PII 350 podkrecilem do 466 to różnica byla zajebista

a teraz jak krece troszke 1800+ to jest mniejsza ale nadal odczuwalna

zreszta tu nie chodzi o jaka super zwiekszona wydajnosc ale o sam fakt i satysfakcje ze wyciska sie wiecej i wiecej i weicej za mniej kasy :>

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

No właśnie

I przez takich jak Wy non stop Mi wraca coś na servis:-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

heh, ja jedyny wiatrak jaki mam to na procku i jest cichutki, a sam procek nie wymagajacy... jedyne co mnie wkurza to stojacy na obudowie do gory nogami zasilacz, ktory wlasciwie charkocze, czasem musze w niego porzadnie przywalic, zeby znow cisza byla...

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

moj proc zasuwa bez wiatraczka juz prawie rok ;D a komp czesto stoi wlaczony przez pare dni/tygodni nonstop (nie liczac rebootow - winda ;| )
btw. fajny avtr kood ;D

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 01:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

morfi dobrze prawi wesolego i spokojnego jaja nie objadac sie za bardzo

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 06:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

kodi jak zasilacz stoi ci na obudowie to nie jest potrzebne aby mial mocne chlodzenie ... tak wiec proponuje ci zmniejszyc obroty wiatraka w nim i przez to zmniejszysz jego haaarrrkotanie

wlutoj miedzy jeden z kabelkow idacych do wiatraka (obojetnie który) rezystor (np. 100 omowy) (jak nie odpali to mniejszy) i usłyszysz.. a raczej nie usłyszysz go

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:48.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions