Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > ut_test5d
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Lightbulb ut_test5d

Witam, jest to moj pierwszy post tutaj.
Zarejestrowalem sie specjalnie po to zeby zaprezentowac wam moja pierwsza mapke do urbana - czego raczej nie powinno sie robic
Jest to mala mapka do walki 1 v 1 moze 3 v 3 tego jeszcze nie jestem pewien...
Mapka jest bardzo prosta nie ma miejsc do kampienia (chyba) - pierwotnie miala mi sluzyc tylko do nauki tworzenia mapek ale skoro wlozylem juz w nia tyle pracy to postanowilem sie nia podzielic z wszystkimi chetnymi.

Mapka jest juz praktycznie skonczona, oficjalny relase bedzie w sobote wieczorem, postaram sie postawic tez serva zeby bylo gdzie na niej zagrac

Zalaczam screena

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

Cool

witam mozesz mi polecic jakies stronki z opisem jak robic mapki jakie progsy itd bo chyba sam cos podlubie i moze za rok cos mi wyjdzie ale zobaczyl bym ile to pracy potrzeba itd zeby cos zrobic tak wiec jakim progsem albo progsami robiles mapke ? co posciagac zeby zaczac

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Oto link do programu do robienia map.
http://www.q3radiant.com/
Jest to najlepszy program i z tego co mi wiadomo uzywa go tez SID.

Skontakuj sie z Maximem w sprawie tutoriali, mi gdzies zaginely przy formacie. Maxim moze tez sluzyc jako skarbnica wiedzy :)

Pozdrawiam.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

cd

Ja robilem mapke w Gtkradiancie.

Zacznij najpierw od ogladniecia sobie tutoriali - niektórym tylko to wystarcza i nie pytaja sie juz o zadne linki

Zaczalem od tych:
http://planetquake.com/6thfloor/mapping_tutorials.htm

Potem te:
http://quake3.qeradiant.com/tutorials.shtml

Na pocieszenie dodam ze zaczalem sie tym bawic mniej wiecej miesiac temu i juz mam wiekszosc tych tutoriali przeczytanych/wyprobowanych/wykorzystanych

Jeszcze jeden screen...

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

thx narazie czytam sobie na sucho lipa tylko ze z angielskim nie za dobrze u mnie ale w sumie to lapie mniej wiecej , jak sciagne radianta bede walczyl a cos czuje ze bede mial z czym

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Radiant jest ok i jesli tylko mial ktos do czynienia z AutoCadem (pozdrowienia dla doomela z tej okazji :) ) to nie bedzie mial zadnych klopotow :)

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: ut_test5d

quote:
Napisane oryginalnie przez DooMEL
Mapka jest juz praktycznie skonczona, oficjalny relase bedzie w sobote wieczorem, postaram sie postawic tez serva zeby bylo gdzie na niej zagrac




ee tam - dawaj mi tę małpę - wrzuce na killa i na coolneta i będziesz miał od razu hard-core testy -- myślę że ludzie chętnie na niej zagrają (zawsze to coś świeżego).

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

tak latwo to ja sie nie podam zrobie w tym jakas plansze gdzie bedzie mozna pobiegac moze jakies linki do wyjasnienia opcji podstawowych ktos ma czy cos w tym stylu coraz czarniej to widze :/ kiedys w gierce duke nukem 3d to sie robilo mapy szybko prosto samo wyrastalo na twoich oczach jak ktos robil mapy do duka to wie o co mi chodzi a w tej cholerze okienka kratki pelno przyciskow

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

yyyy...??

Co do takich podstawowych opcji to odsyłam do http://www.q3arena.gry.wp.pl/?id=26 - sam sie tam uczyłem i jest kilka rzeczy które mogą się przydać...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Exclamation download

Mapke mozna juz zasysac ze stronki:
www.gangbang.prv.pl
lub z ponizszego zalacznika

Na pewno mapka bedzie zawsze dostepna do zavotowania na naszym weekendowym serwerze : 62.89.115.42:27960
ale bylo by mi milo gdzyby admini innych polskich serverow tez ja gdzies powrzucali - cos dla odmiany.

Zeby przekonac wszystkich jeszcze niezdecydowanych dodam ze mapka zajmuje niecale 700kb , udostepnia wszystkie tryby rozgrywki no i oczywiscie jest na niej fontanna

Czekam na wasze opinie i uwagi - pomoga mi w tworzeniu kolejnych mapek...

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: download

hehe najlepszy jest ten japoński domek) moze by go tak czyms wypełnic chociaż muzyka robi swojeP

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

czekam...

Nadal czekam na komentarze do mapki - bo jak nie bedzie zadnych to nie wiem czy jest sens zeby dalej zajmowac sie tworzeniem mapek do UrT - moze przerzuce sie na robienie mapek do cs-a (joke )

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2003 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Datrixo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

No coz tak do konca nie mozna tego nazwac mapka lecz testowanie opcji q3radianta ... po co mam oceniac kwadrat z bajerami typu wiatrak czy fontanna czy - "Warning : Enemy camped in the corner" czy jak to szlo

Stworz prawdziwa mapa to moze ja ocenie ,poniewaz test5d nie jest mapa grywalna.

Tylko jak bedziesz tworzyl prawdziwa mapa pamietaj zeby jedna strona nie byla lustrzanym odbiciem drogiej strony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Datrixo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Datrixo Znajdź więcej post'ów przez  Datrixo Dodaj Datrixo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Datrixo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Dzieki

Po pierwsze to nie kwadrat tylko prostokat
Po drugie w sumie zaledwie od kliku-kilkunastu osob dostalem jakikolwiek komentarz na temat tej mapy - a chodzi mi o takie rzeczy jak:
Czy wszystko jest poprawnie wyswietlane, dziala jak nalezy, oswietlenie, grywalnosc (1 v 1 | 2 v 2) w roznych trybach rozgrywki itp. itd.
Testowac mape mozecie na killu i wymiataczu (po zawotowaniu).
Nadal czekam na komentarze ...

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:51.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions