Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Witam scene RCTW
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking ...

A o co tu tak naprawde chodzi?
Yo Usagi wkoncu mozesz na boarda wpadac i pisac do woli o czym kolwiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

E to teraz witamy Usagiego? ok moze byc - hejka Usagi, na boardzie bo grasz od poczatku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 16:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

To ja nie bede gorzszy i też was serdecznie witam. Co prawda gram tylko od listopada Wiec nie od poczatku. Nooo ale cóż

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Yo Usagi stary druhu

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Usagi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wroclaw

az sie wzruszylem... kurde... nie wiem co napisac... dobra, browar dla wszystkich

__________________
RIDDLE RTCW: nas nedogonjat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Usagi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Usagi Znajdź więcej post'ów przez  Usagi Dodaj Usagi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Usagi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

witam wszystkich...
...w RTCW gram od wczoraj i nadal nie wiem gdzie na assault (chyba tak sie ta mapa nazywa) sa doki... i czemu jak naciskam czerwony przycisk to nie odpalam nukoof , cos ci programiscie s*******ili trza to mape poproawic... mozna paint brushem ? bo mi nie otwiera

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a co tam nie będe gorszy i też sobie posta nabije WITAM wszystkich mój nick to Hodek a w wolfa gram i 10 lat

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 04:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Hehe ja też grałem w wolf 3d

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

czesc

czesc

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

GhsotDog ty lamuchu :)

Wiedziałem że Ghostdog to jakiś trefny fake nick
Ale nawet do głowy by mi nie przyszło że GhostDog to ... zainteresowani sami wiedzą. No cóż życze ci powodzenia w nowym wcieleniu pod nową ksywką w nowym klanie. Był i będzie z ciebie kawał dobrego WolfPlayera.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Thumbs up

Pozdrowka jeszcze raz dla calej sceny RTCW a takze dla psa Pikusia

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4xx
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Talking cover me

Jak wszyscy to ja tesh Witam ponownie wszystkich wymiataczy i wszystkie lamki po przymusowym czteromiesiecznym leczeniu (u Kotanskiego - oddzial detoksykologi RTCW )z nowym nickiem i nowym zapałem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2002 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4xx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4xx Znajdź więcej post'ów przez  d4xx Dodaj d4xx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4xx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:52.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions