Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Polski mappack
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Polski mappack

W zwiazku z faktem, ze na horyzoncie niesmialo wylania sie serwer, mialbym propozycje. Jak wszyscy wiecie, mamy trzy mappacki: x2, europack i tl. Z tych dwoch do base w miare nadaje sie... europack, ktorego mamy wszyscy lekko dosc. Mapy w ostatnim TL tez zajezdzaja na kilometr classikiem. Tymczasem jest kilka naprawde fajnych map. Sugerowalbym wiec zrobic juz teraz male przymiarki do mapek, aby po postawieniu serwa moc pograc w cos innego niz tylko europack Polski mappack mozna byloby wpakowac do laddera i na tribes2maps, wiec bylaby dodatkowa promocja naszej sceny na arenie zagranicznej.

Moje wstepne propozycje map:

Temples of War
Caustic
Nona Vee (polecam z botami, mozna z nimi latac bombowcem :-) )
Starwolf incident
Raptor
Devil's Island
White Dwarf

Moze i nie sa to mapki zbyt "ladderowe", ale nie o takowe chodzi, tylko o to, zeby sobie milo pograc.

Jest jednak sprawa. Czesc z tych map powinna byc nieco zmodyfikowana, a bylyby jeszcze lepsze. Czy jest moze ktos chetny, kto podjalby sie w wolnych chwilach wprowadzenia pewnych modyfikacji?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 01:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Starwolf Incident i White Dwarf kojarze chociaz z nazwy, ale reszty ni w zab
bedzie je trzeba sobe skombinowac

a co do pomyslu to jestem za, moze daloby sie do mappacka dodac te miejska mapke Icei (ktora to za cholere nie chce mi sie odpalic, zawsze mam UE przy ladowaniu tejze mapki )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 01:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

pomysl fajny ale imo nie powinny byc w rotacji.
jesli zagraminczniaki maja grac to pewnie nie beda mili 'naszy' mapek tymbardziej jesli beda one modyfikowane.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
pomysl fajny ale imo nie powinny byc w rotacji.
jesli zagraminczniaki maja grac to pewnie nie beda mili 'naszy' mapek tymbardziej jesli beda one modyfikowane.



zdaje mi sie ze przynajmniej czesc nie wymaga clienta.. a przy ladowaniu kazdej z map powinien sie poijawiac napis "DL POLISH t2 BASE MAP PACK HERE" zeby kazdy widzial.

A tak poza tym - pomysl fajny.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak najbardziej popieram.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 11:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Talking

Kiedyś dostałem w swoje łapska PIEKNĄ mape której akcja toczyła się na wilelkich drzewach...ustawionych na wodzie...
Jak sobie przypomnie co to za mapka to dam znać - NA PRAWDE warta swieczki!

Bardzo fajna inicjatywa, prawdopodobnie polski serek byłby jedynym który używa niestandardowych mapek.

Jeśli ktoś sie zna na robieniue mapek..to..hmmm..przydała by się specyficzna, polska mapka, np. w kształcie butelki Vodki wewnątrz której toczyła by sie akcja! ))

Tez ciekawa by była mapka która była by umiejscowiana w wieelkim leju w kszatłcie koła, a o krzywiznie półkola (dla lepszego skiningu), a na krawędziach takiej areny były by rozmieszczone turrety - dużo turretów (najlepiej z mortarami), po jednej stronie areny półkole turetów jeden strony, po drugiej półkole rugiej strony, a najlepiej rozmieszczone tak by ich zasięg zaczynał się pewnien kawałek przed flag stand - to by była jazda!

Capperstwo nabrało by nowego kształtu (zielonego i okrągłego


No dobra, ale to tylko moje chore pomysły, które chetnie bym zrealizował, gdybym potrafił )))

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Hamil, wolalbym eksportowac cos innego niz wizerunek Polaka-pijaka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Lightbulb

Hmm...czy jest JESZCZE coś z czym się kojarzymy z granicą?
Lepiej nie pisać - pole z truskawkami w sezonie zbierania - odpada

Może mapka w Siege? Jedna strona próbuje się przedostać przez granice której pilnuje druga strona... )

[dream mode]
No to zostaje jeszcze inny pomysł - mapa al'a Operation Flashpoint, górki, pagórki, drzewka, jakiś kościół na wzgórzu (w którym jedna strona ma flage, a na zewnątrz VS )

Kościół ma z jednej strony urywisko -od strony wzróconej do bazy wroga (aby nie było za łatwo tam dotrzeć), obok niego jakaś stajnia (generator room lub coś podobnego ), i kilka podobnych budyneczków, a z drugiej strony górska ścieżka wijąca się po zboczu wzgórza (z usianymi gdzieniegdzie bunkrami o róznych zastosowaniach), prowadzi w dół do małego zgrópowania budynków z cetrum w tawernie (baza do przejęcia) posiadającego własny sensor i 2-3 wieżyczki umieszone na bydnkach, lub w budynkach (strzelające z okien np. poddasza budynku ), dalej ścieżka na tyle szeroka by prejachał czołg, a nawet MBP prowadzi do bazy umieszczonej w budynkach jednego gospodarstwa, bedącego też na wzgórzu, ale troche łagodniejszym, tylko z umieszczonymi w wielu miejscach skałam i stromiznami...

Układ bazy podobny jak w bazie w kosciele...
[/dream mode]

Ech...pomarzyć zawsze można
W taką mapke (lub coś podobnego) w 32 osoby by się pograło )


Ale juz chyba prościej zrobić mapke z butelki z vodką )

Albo zamknietą mapke z duzymi przestrzeniami w kościele (by było kojarzące się z polska) lub coś podobnego...

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

...a posrodku mapy duzy pomnik papieza, do ktorego prowadza cztery wyraznie widoczne drogi, przy ktorych widac tabliczki z napisem "Al. Jana Pawla II"

Dodatkowa atrakcja mogloby byc niekiedy zaliczanie 20 punktow za fraga na graczu w skinie kobiety, wszak moze byc to osobnik zenski z zygota w srodku, ta zas tu sie liczy jak pelnoprawny obywatel.

Yes.

Mam jeszcze pare pomyslow.

Na przyklad w bazach zrobic grupy 100 botow, ktore blokuja dojscie do IS-ow, gdyz wlasnie kloca sie miedzy soba o to, kto powinien z IS-a skorzystac. Rozwalic - nie rozwalisz, bo 10 teamkili za jednym zamachem by bylo... Trzeba sie mozolnie przedzierac.... Gracze, ktorzy nie beda sie przedzierac, tylko zostana i beda sie wydzierac z innymi botami, powinni otrzymywac dodatkowo jeden punkt na minute.

Jeszcze pare pomyslow mam, ale czasu na ich opisanie brak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qter Horda
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Brdzo dobry pomysl bardzo. popieram nawet chetnie bym momógł tyulko ze a nie umiem zupełnie obslkugiwac edytor a co sie wiza ze znajomoscia angielskiego jak by ktos np taki Icea napisal tutorial nawet prosty Albo Yavorek byl bym bardzo wdzieczny juz dawno mis ie maza jakies fajne nielustzrane mapy. niestndardowe. chetnie tez bym cos pomodyfikował.
Z góry dziekuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2003 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qter Horda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qter Horda Znajdź więcej post'ów przez  Qter Horda Dodaj Qter Horda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qter Horda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nu, ja to czekam, az ktos sie tez podzieli swoimi sugestiami dotyczacymi tych map, ktore proponuje do mappacka. Poza tym moze ktos zna jeszcze jakas fajna mape?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

ja bym jakas wlasna mapke chcial zrobic, ale mi edytor szarpie bardziej niz huston vehicles przy pelnej obsadzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2003 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Border Dash? Insalubrius? Ale one sa chyba dosyc sandardowe Jeszcze widzialem kiedys calkiem fajna (ale troche przecpana) pt "Tunnel Run" albo cos takiego.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2003 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

ja jeszczze proponuje Carrier Strike.
ogólnie ok

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

No, celerity wpakujemy... Tylko nieco wyrownamy szanse stron

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAKuS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

jak co

to mozna dac mappacka na moja stronke

__________________
http://www.tribes.fn.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAKuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAKuS Znajdź więcej post'ów przez  JAKuS Dodaj JAKuS do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Thumbs up

Mam propzycje PRAWIE nie do odrzucenie...

Arhipelago! Jeśli ktoś nie zna tej mapy - niech się wstydzi, jeśli ktoś nie pamięta tej mapy - niech sie wstydzi jeszcze bardziej!

Swego czasu wiodła prym popularności u boku Katabatica, dziwne że taka świetna mapka została tak całkowicie zapomniana


Pozatym jeszcze jest pinkna mapka - A Mystical Overcast of Ancient Tree Disciples.
Strasznie długa nazwa, wkleiłem ją z nazwy pliku mapy bo nie chciało mi się pisać z pamięci ))
Jak dobrze pamietam to ta mapa była na prawde warta świeczki, zaraz sobie odpale na lanie by ją obejrzeć raz jeszcze...

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Archipelago to mapa znajdujaca sie na sidiku z gra Fakt, bardzo ladna, ale od 32+ graczy. Zawsze mnie tam oslabia komunikat na poczatku mapy: "skiiing near impossible"... O mua.... a tak sie tam pieknie mozna slizgac

Reszte mapek obejrze. Czekam na dalsze sugestie - prosze pamietac, zeby mapy nadawaly sie do gry, a nie tylko do ogladania (a raczej powinny nadawac sie do jednego i drugiego )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Znalazłem ta mapke o której pisałem

http://www.tribes2maps.com/cgi-bin/...ail.cgi?id=2169


A Arhipelago powinno być w rotacji, bo do map packa niepotrzebne

/edit zauważylem fajną mapke, która kiedyś sobie obejrzałem, ale nie miałem okazji ogladać w akcji, jest dosyć kompaktowa ale nie ma też za bardzo czego oglądać, chociarz powinno byc ciekawe http://www.tribes2maps.com/cgi-bin/...ail.cgi?id=2949

"A river run through it"

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Hamil_Hamster
Mam propzycje PRAWIE nie do odrzucenie...

Arhipelago! Jeśli ktoś nie zna tej mapy - niech się wstydzi, jeśli ktoś nie pamięta tej mapy - niech sie wstydzi jeszcze bardziej!

Swego czasu wiodła prym popularności u boku Katabatica, dziwne że taka świetna mapka została tak całkowicie zapomniana


Pozatym jeszcze jest pinkna mapka - A Mystical Overcast of Ancient Tree Disciples.
Strasznie długa nazwa, wkleiłem ją z nazwy pliku mapy bo nie chciało mi się pisać z pamięci ))
Jak dobrze pamietam to ta mapa była na prawde warta świeczki, zaraz sobie odpale na lanie by ją obejrzeć raz jeszcze...



Nienawidze tej mapy, nudna mozolna, za duża, komp laguje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 19:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:11.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions